home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
Snelle Toer
Vierde Toertoct
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
301
7188
Paul van Dijk
SPIJKENISSE (Ned)
8
9:28:22.9
21.11
200.00
302
7288
Cees Bakker
ROELOFARENDSVEEN (Ned)
8
9:28:36.7
21.10
200.00
303
7327
Rob Bovee
AMSTELVEEN (Ned)
8
9:28:54.3
21.09
200.00
304
7150
Siem Tijmstra
AVENHORN (Ned)
8
9:29:12.6
21.08
200.00
305
7673
Willem Hauwert
AMSTERDAM (Ned)
8
9:29:35.1
21.07
200.00
306
7253
Louis Hooghiemstra
MOERGESTEL (Ned)
8
9:29:35.3
21.07
200.00
307
7254
Arie Aarts
MOERGESTEL (Ned)
8
9:29:35.3
21.07
200.00
308
7625
Wim Tas
BERGEN (Ned)
8
9:29:53.2
21.06
200.00
309
7624
Wally Tas
HAARLEM (Ned)
8
9:29:54.0
21.06
200.00
310
7941
Jan Otten
Leusden (Ned)
8
9:29:58.3
21.05
200.00
311
7655
Jos Vrijhoef
LEUSDEN (Ned)
8
9:30:01.2
21.05
200.00
312
7684
Thom van Ruitenbeek
LEUSDEN (Ned)
8
9:30:03.6
21.05
200.00
313
7030
Wilfred van Dam
BAAK (Ned)
8
9:30:06.4
21.05
200.00
314
7702
Gerard Vreeswijk
Haastrecht (Ned)
8
9:30:06.6
21.05
200.00
315
7739
Hans Vrijhoef
LEUSDEN (Ned)
8
9:30:07.4
21.05
200.00
316
7842
Jori Wouters
LEUSDEN (Ned)
8
9:30:07.8
21.05
200.00
317
7525
Leendert van Geldermalsen
LEUSDEN (Ned)
8
9:30:07.9
21.05
200.00
318
7314
Koos van Veldhoven
ZOELEN (Ned)
8
9:30:08.0
21.05
200.00
319
7409
Gerrit Landman
AMERSFOORT (Ned)
8
9:30:08.1
21.05
200.00
320
8013
Truus Verwaaij
AMMERZODEN (Ned)
8
9:30:08.2
21.05
200.00
321
7420
Wil Snoek
LEUSDEN (Ned)
8
9:30:09.1
21.05
200.00
322
7940
Harry Tessels
LEUSDEN (Ned)
8
9:30:10.4
21.05
200.00
323
7052
Sjaak Conijn
ZWAAG (Ned)
8
9:30:33.5
21.03
200.00
324
8015
Adriaan van Dongen
SPRANG-CAPELLE (Ned)
8
9:30:37.0
21.03
200.00
325
7198
Arnold de Bie
SPRANG-CAPELLE (Ned)
8
9:30:37.5
21.03
200.00
326
7084
Rein Nederveen
'S GRAVENMOER (Ned)
8
9:30:37.6
21.03
200.00
327
7066
Leo Peters
ZUID-SCHARWOUDE (Ned)
8
9:30:39.1
21.03
200.00
328
7411
Albert Smit
WINKEL (Ned)
8
9:30:40.2
21.03
200.00
329
7754
Arie Kool
LINSCHOTEN (Ned)
8
9:30:41.7
21.03
200.00
330
7725
Thijs Schaafsma
VOORHOUT (Ned)
8
9:30:46.7
21.02
200.00
331
7676
Johan Groen
HEERHUGOWAARD (Ned)
8
9:30:54.5
21.02
200.00
332
7868
Bauke Smit
ROOSENDAAL (Ned)
8
9:30:55.4
21.02
200.00
333
7854
Afra Vriend
VENHUIZEN (Ned)
8
9:31:08.1
21.01
200.00
334
7298
Gerrit Harenberg
HUMMELO EN KEPPEL (Ned)
8
9:31:09.0
21.01
200.00
335
7046
Wim Overtoom
HEERHUGOWAARD (Ned)
8
9:31:12.2
21.01
200.00
336
7950
Kees Schooneman
BOVENKARSPEL (Ned)
8
9:31:17.2
21.01
200.00
337
7119
Jan Venema
MARSSUM (Ned)
8
9:31:22.3
21.00
200.00
338
8087
Kathrin Denker
Rostock (Oos)
8
9:31:24.9
21.00
200.00
339
7233
Jos Meijer
ALPHEN A/D RIJN (Ned)
8
9:31:32.5
21.00
200.00
340
7184
Wouter Verloop
UTRECHT (Ned)
8
9:31:47.2
20.99
200.00
341
7885
Piet J M Smits
EINDHOVEN (Ned)
8
9:32:13.1
20.97
200.00
342
7056
Bert Bok
ROSSUM (Ned)
8
9:32:13.7
20.97
200.00
343
7619
Jan Leeuw
WESTWOUD (Ned)
8
9:33:30.9
20.92
200.00
344
7618
Jan Dodeman
HOOGKARSPEL (Ned)
8
9:33:38.0
20.92
200.00
345
7781
Jurriaan ter Heide
LICHTENVOORDE (Ned)
8
9:33:40.2
20.92
200.00
346
7833
Co Mol
MIDDENMEER (Ned)
8
9:33:41.0
20.92
200.00
347
7871
Paul de Bruijckere
OOSTBURG (Ned)
8
9:35:23.5
20.86
200.00
348
7622
Harry van Wees
KARLSRUHE DUITSLAND (Dui)
8
9:36:23.1
20.82
200.00
349
8072
Rinse Andringa
WESTERGEEST (Ned)
8
9:36:27.7
20.82
200.00
350
7793
Hindrik Scheffer
TYTSJERK (Ned)
8
9:36:39.8
20.81
200.00
351
7646
Cok Hoogeveen
NOORDWIJK (Ned)
8
9:36:45.1
20.81
200.00
352
7590
Carel Dontje
ENKHUIZEN (Ned)
8
9:36:46.7
20.81
200.00
353
7463
Richard van der Tuin
WADDINXVEEN (Ned)
8
9:36:47.9
20.80
200.00
354
7392
Edwin Stadegaard
LEIDEN (Ned)
8
9:37:39.2
20.77
200.00
355
7326
Rudy Hulsink
LEMELERVELD (Ned)
8
9:37:39.3
20.77
200.00
356
7634
Patrick Nijboer
Raalte (Ned)
8
9:37:39.5
20.77
200.00
357
7835
Adri Walhout
Breskens (Ned)
8
9:37:39.6
20.77
200.00
358
7475
Gerard Nijboer
RAALTE (Ned)
8
9:37:39.9
20.77
200.00
359
7116
Peter Busch
MONTFOORT (Ned)
8
9:37:41.0
20.77
200.00
360
8073
Dos Schaafsma
DE BILT (Ned)
8
9:38:11.4
20.75
200.00
361
7830
Frank Verhoeven
DEN DUNGEN (Ned)
8
9:38:57.6
20.73
200.00
362
7032
Lau van der Lans
WADDINXVEEN (Ned)
8
9:38:58.9
20.73
200.00
363
7921
Jan Heeres
ZUIDHORN (Ned)
8
9:39:04.9
20.72
200.00
364
8082
Bert Kok
TER AAR (Ned)
8
9:39:06.2
20.72
200.00
365
7701
Karel Kleijn
WESTMAAS (Ned)
8
9:39:06.6
20.72
200.00
366
8074
Kees Haverkamp
ALPHEN A/D RIJN (Ned)
8
9:39:06.7
20.72
200.00
367
8076
Teus Kleijn
KRIMPEN AAN DE LEK (Ned)
8
9:39:07.4
20.72
200.00
368
7405
Wim van der Knaap
NAALDWIJK (Ned)
8
9:39:09.9
20.72
200.00
369
7717
Richard van der Bijl
SUMAR (Ned)
8
9:39:55.0
20.69
200.00
370
7712
Simon van der Velde
SUAWOUDE (Ned)
8
9:39:55.2
20.69
200.00
371
7710
Huite Gielstra
TYTSJERK (Ned)
8
9:39:55.5
20.69
200.00
372
7711
Eelke Idsardi
SUWALD (Ned)
8
9:39:55.5
20.69
200.00
373
7764
Wubbo de Jong
GORREDIJK (Ned)
8
9:40:01.8
20.69
200.00
374
7341
Wim Bakker
'T HARDE (Ned)
8
9:40:19.0
20.68
200.00
375
7287
Arnoud Snellink
MONSTER (Ned)
8
9:40:40.5
20.67
200.00
376
7397
Piet Rodenburg
DE COCKSDORP (TEXEL) (Ned)
8
9:41:10.1
20.65
200.00
377
7447
Ben van der Kroon
ABCOUDE (Ned)
8
9:43:25.7
20.57
200.00
378
7927
Piet Veldt
AKERSLOOT (Ned)
8
9:44:21.8
20.54
200.00
379
7928
Nell Veldt-Oudhuis
AKERSLOOT (Ned)
8
9:44:22.4
20.53
200.00
380
7311
Herman Bruggink
WESTERHAAR (Ned)
8
9:45:42.2
20.49
200.00
381
7529
Piet Meissen
HOOGKARSPEL (Ned)
8
9:47:23.4
20.43
200.00
382
8123
Wietske de Waard
HEILOO (Ned)
8
9:48:14.6
20.40
200.00
383
7644
Harm Veeneman
HUMMELO (Ned)
8
9:49:09.7
20.37
200.00
384
7262
Jos Damhuis
BORNE (Ned)
8
9:49:13.7
20.37
200.00
385
7877
Ben Rouweler
BORNE (Ned)
8
9:49:14.4
20.37
200.00
386
7853
Herman Aalberts
APELDOORN (Ned)
8
9:49:52.6
20.34
200.00
387
7685
Gerlof Toenhake
MALDEN (Ned)
8
9:50:54.0
20.31
200.00
388
7671
Johan Kunst
VRIEZENVEEN (Ned)
8
9:51:55.1
20.27
200.00
389
7118
Theo Vernooij
ODIJK (Ned)
8
9:52:02.1
20.27
200.00
390
7258
Co Konijn
PURMEREND (Ned)
8
9:54:15.5
20.19
200.00
391
7259
Ria Konijn-Nugter
PURMEREND (Ned)
8
9:54:15.5
20.19
200.00
392
7981
Peter Molenaar
GIESSENBURG (Ned)
8
9:54:27.6
20.19
200.00
393
7237
Theo Huis In 't veld
DREMPT (Ned)
8
9:55:09.1
20.16
200.00
394
7978
Bert van der Stoep
HATTEM (Ned)
8
9:55:10.0
20.16
200.00
395
8075
Jan Dirk Braakman
UITGEEST (Ned)
8
9:58:33.6
20.05
200.00
396
7394
Rinus Rentmeester
SPIJKENISSE (Ned)
8
9:59:53.5
20.00
200.00
397
7108
Cor Koek
KROMMENIE (Ned)
8
10:01:03.8
19.96
200.00
398
7110
Piet Suk
GROOTSCHERMER (Ned)
8
10:01:03.9
19.96
200.00
399
7519
Gerard Holthinrichs
TUBBERGEN (Ned)
8
10:01:30.3
19.95
200.00
400
7517
Jos Everlo
RAALTE (Ned)
8
10:01:30.8
19.95
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1184 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12