home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
60 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
801
5118
Kees de Langen
CASTRICUM (Ned)
6
6:25:08.0
18.69
120.00
802
5040
Herman Poelma
HOORN (Ned)
6
6:25:44.2
18.67
120.00
803
5294
Erik Drijkoningen
AMSTERDAM (Ned)
6
6:26:55.9
18.61
120.00
804
5709
Eibert ten Brink
DOORNSPIJK (Ned)
6
6:29:57.0
18.46
120.00
805
5347
Harrie van Teeffelen
Maurik (Ned)
6
6:30:34.7
18.43
120.00
806
6002
Joost Hordijk
UTRECHT (Ned)
6
6:33:01.0
18.32
120.00
807
5270
Hans van Lint
ASSEN (Ned)
6
6:35:53.4
18.19
120.00
808
6188
Melle Sieswerda
DELFT (Ned)
6
6:38:21.4
18.07
120.00
809
5701
Jaap C. Mulder
OOSTERBEEK (Ned)
6
6:41:54.4
17.91
120.00
810
5477
Siem Ernst
ROTTERDAM (Ned)
6
6:42:35.2
17.88
120.00
811
5231
Wim Kamer
NAARDEN (Ned)
6
6:46:37.7
17.71
120.00
812
6147
Ankie Hersbach
MAASTRICHT (Ned)
6
6:49:00.0
17.60
120.00
813
6225
peter klok
OUDERKERK AAN DE AMSTEL (Ned)
6
6:49:27.9
17.58
120.00
814
5273
Jans Winters
ENSCHEDE (Ned)
6
6:49:40.8
17.57
120.00
815
5975
Kees Sieswerda
DIDAM (Ned)
6
6:55:19.0
17.34
120.00
816
5031
Jan van Liere
VOGELWAARDE (Ned)
6
6:56:07.1
17.30
120.00
817
6135
Trudy Hogenboom
DE KWAKEL (Ned)
6
6:56:14.1
17.30
120.00
818
6136
Atie van Oostveen-Vrolijk
AMSTELVEEN (Ned)
6
6:56:14.3
17.30
120.00
819
5625
Marianne van Kamp
NAARDEN (Ned)
6
6:57:20.9
17.25
120.00
820
6112
Monic van Schie
HONSELERSDIJK (Ned)
6
7:00:31.9
17.12
120.00
821
5694
Renger Veldhuis
HOLTEN (Ned)
6
7:00:55.0
17.11
120.00
822
5641
Ruud Koppes
HEERHUGOWAARD (Ned)
6
7:03:48.2
16.99
120.00
823
5032
Eddy van de Vis
NIJKERK (Ned)
6
7:09:00.4
16.78
120.00
824
5049
Coby Brandwijk
HARDINXVELD-GIESSENDAM (Ned)
6
7:09:52.7
16.75
120.00
825
6224
Anne van de Zwaag
RIJPTSJERK (Ned)
6
7:14:26.0
16.57
120.00
826
6201
Ben Bohm
DE MEERN (Ned)
6
7:20:35.4
16.34
120.00
827
6202
Ad Verschuure
AMERSFOORT (Ned)
6
7:20:38.9
16.34
120.00
828
6196
Willemien van Otterlo
COTHEN (Ned)
6
8:01:00.9
14.97
120.00
829
6197
Jan Renger
COTHEN (Ned)
6
8:01:01.7
14.97
120.00
830
6055
David Neve
L-5290 NEUHAEUSGEN LUXEMB (Lux)
6
8:05:40.5
14.82
120.00
831
6150
Henk mol
ZAANDAM (Ned)
6
8:07:43.4
14.76
120.00
832
5908
Evert Jan Broekers
EINDHOVEN (Ned)
6
8:20:23.7
14.39
120.00
833
6099
Ingrid Stoppels-Brontsema
SPIJK GN (Ned)
6
8:28:17.8
14.16
120.00
834
5466
Joukje HEIDE TER-VAN DER LAAN
APELDOORN (Ned)
6
9:44:25.0
12.32
120.00
835
5430
Frans Steenhuis
WAGENINGEN (Ned)
6
10:43:54.5
11.18
120.00
836
5109
Rene Pruijsen
WASPIK (Ned)
5
3:22:03.7
29.69
100.00
837
6094
Kaj van ' t Ende
ZWOLLE (Ned)
5
3:35:29.4
27.84
100.00
838
5576
Michel Postma
GOUTUM (Ned)
5
3:35:50.5
27.80
100.00
839
6198
Jan de Bruin
HEUMEN (Ned)
5
3:44:48.4
26.69
100.00
840
5536
Rimmert Bos
DEN OEVER (Ned)
5
3:47:29.2
26.38
100.00
841
6079
Marcel van der Burgh
LATHUM (Ned)
5
3:48:28.1
26.26
100.00
842
5237
Jan van Roest
HARMELEN (Ned)
5
3:48:32.6
26.25
100.00
843
5474
Pieter van Geldorp
APELDOORN (Ned)
5
3:55:07.2
25.52
100.00
844
5824
Frans Smink
NIJKERKERVEEN (Ned)
5
3:55:53.6
25.44
100.00
845
5511
Jack Ooms
HIPPOLYTUSHOEF (Ned)
5
3:56:29.5
25.37
100.00
846
6066
Franz Lichtenegger
Bad Goisern (Ned)
5
4:01:48.9
24.81
100.00
847
5397
Jan Randsdorp
LISSE (Ned)
5
4:03:25.7
24.65
100.00
848
5333
Guus Albrecht
UITGEEST (Ned)
5
4:04:57.2
24.49
100.00
849
5932
Linda Kruijer
HEILIGERLEE (Ned)
5
4:05:48.0
24.41
100.00
850
5362
Jan Vrieze
APELDOORN (Ned)
5
4:11:03.9
23.90
100.00
851
6109
Norbert Kutzner
berlijn (Dui)
5
4:12:24.4
23.77
100.00
852
5205
Tonnie Huisman
APELDOORN (Ned)
5
4:14:47.7
23.55
100.00
853
5441
Marcel Monsieur
DIEPENBEEK BELGIE (Bel)
5
4:16:08.2
23.43
100.00
854
6007
Bram van der Hout
BENTHUIZEN (Ned)
5
4:16:49.6
23.36
100.00
855
5994
Henk van der Haag
MUNEIN (Ned)
5
4:19:33.2
23.12
100.00
856
5136
Antoon Peek
BUNNIK (Ned)
5
4:21:40.3
22.93
100.00
857
6013
Christine Walker
TECHENDORF (Oos)
5
4:22:53.2
22.82
100.00
858
5141
Silvie Drees
LEEUWARDEN (Ned)
5
4:23:10.8
22.80
100.00
859
6012
Willem Guyt
KATWIJK (Ned)
5
4:23:11.7
22.80
100.00
860
5998
Har Esser
HERTEN (Ned)
5
4:24:07.2
22.72
100.00
861
5837
daan bolderink
zaandam (Ned)
5
4:24:51.0
22.65
100.00
862
6187
Hilbrand Zuidema
BLIJHAM (Ned)
5
4:25:08.9
22.63
100.00
863
5055
Herman Kuipers
Apeldoorn (Ned)
5
4:25:11.7
22.62
100.00
864
5215
Frits Wyatt
DESSEL BELGIE (Bel)
5
4:27:03.9
22.47
100.00
865
5379
Wouter de Kruijff
LEUSDEN-CENTRUM (Ned)
5
4:27:08.1
22.46
100.00
866
5261
Jos Meijer
ALPHEN A/D RIJN (Ned)
5
4:27:45.5
22.41
100.00
867
5886
Inge Pasman
LOCHEM (Ned)
5
4:28:19.0
22.36
100.00
868
5481
Wim Bouhuijs
KAMPEN (Ned)
5
4:31:52.0
22.07
100.00
869
5974
Jan Slootweg
WASSENAAR (Ned)
5
4:32:02.8
22.06
100.00
870
5960
Arie Boer
GIESSENBURG (Ned)
5
4:32:03.1
22.05
100.00
871
5671
Ike de Graaff
ZEVENHUIZEN (Ned)
5
4:33:12.2
21.96
100.00
872
5248
Theo Jansen
ALMELO (Ned)
5
4:33:46.6
21.92
100.00
873
5209
Thea Brittijn
DEN HAAG (Ned)
5
4:33:48.2
21.91
100.00
874
5721
Ronald Nieuwendam
AMSTERDAM (Ned)
5
4:33:51.4
21.91
100.00
875
5663
Wim van Wordragen
AMMERZODEN (Ned)
5
4:33:51.6
21.91
100.00
876
6116
Willem Tol
KATWOUDE (Ned)
5
4:34:09.4
21.89
100.00
877
5581
Harry Oude Geerdink
TUBBERGEN (Ned)
5
4:36:16.8
21.72
100.00
878
5394
Mathew Olde Klieverik
ENSCHEDE (Ned)
5
4:36:45.9
21.68
100.00
879
5395
Ben Olde Klieverik
MALDEN (Ned)
5
4:36:46.4
21.68
100.00
880
6152
Miranda van der Loo
ARNHEM (Ned)
5
4:37:54.5
21.59
100.00
881
5749
Tonnie van der Werf
BEDUM (Ned)
5
4:38:15.1
21.56
100.00
882
6141
Jan uit den Bosch
VLEUTEN (Ned)
5
4:39:20.3
21.48
100.00
883
6175
Koos van der Veen
BOLSWARD (Ned)
5
4:40:26.6
21.39
100.00
884
6154
Cor van Nobelen
LISSE (Ned)
5
4:40:38.3
21.38
100.00
885
5712
Arend jan Kloosterman
GENEMUIDEN (Ned)
5
4:42:51.1
21.21
100.00
886
5233
Jan Witteman
RODEN (Ned)
5
4:44:49.4
21.07
100.00
887
5807
Petra Vijver
FRANEKER (Ned)
5
4:45:27.9
21.02
100.00
888
6126
Johan Mulder
SOESTERBERG (Ned)
5
4:46:30.0
20.94
100.00
889
5922
Gijs Horstink
RHA (Ned)
5
4:47:48.6
20.85
100.00
890
6053
Tom Horstink
RHA (Ned)
5
4:47:48.6
20.85
100.00
891
6156
Bertus Pfrommer
ZEIST (Ned)
5
4:49:21.2
20.74
100.00
892
6019
Sabine Obkircher
WEISSENSEE (Oos)
5
4:50:05.7
20.68
100.00
893
5449
Ab van Dijk
COTHEN (Ned)
5
4:50:21.5
20.66
100.00
894
5364
chris loos
Berkhout (Ned)
5
4:50:27.9
20.66
100.00
895
5150
Siem Loos
BERKHOUT (Ned)
5
4:50:30.5
20.65
100.00
896
6087
Christpoh Weiss
Schiems (Oos)
5
4:50:32.7
20.65
100.00
897
5516
Suzan van den Belt
NIJMEGEN (Ned)
5
4:50:41.1
20.64
100.00
898
5334
Hans Elling
GOIRLE (Ned)
5
4:52:56.9
20.48
100.00
899
5269
Walter in 't Veld
ROOSENDAAL (Ned)
5
4:55:20.6
20.32
100.00
900
5220
Wim van Genderen
NOORDELOOS (Ned)
5
4:55:20.8
20.32
100.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1165 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12