Results
1e Toertocht (20/1)
Weissensee Talent Trophy (24/1)
2e toertocht (23/1)
Aart Koopmans Memorial (24/1)
Snelle toer/WK veteranen (26/1)
3e Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht (28/1)
Criterium (29/1)
4e Toertocht (30/1)
Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)
Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
Heren 100 km
Dames 60 km
Veteranen 70 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
201
w70
Dorien Kuik
()
5
1:46:41.3
28.12
50.00
202
g133
Isabelle Crombez
()
5
1:46:43.9
28.11
50.00
203
D11
Anne Bult
Vrije Universiteit Amsterdam ()
5
1:46:51.1
28.08
50.00
204
w92
Sandra Zijlstra
()
5
1:59:24.2
25.13
50.00
205
A92
Gary Hekman
Nefit HR ketels ()
4
1:07:48.5
35.39
40.00
206
B06
Bert Koelewijn
Wessels-Mijnten-Wouters ()
4
1:08:05.9
35.24
40.00
207
A87
Gerwin Smit
PE People ()
4
1:08:17.4
35.14
40.00
208
B48
Hans van de Wetering
()
4
1:08:17.9
35.14
40.00
209
A93
Peter van de Pol
Kooyenga groep ()
4
1:08:31.3
35.03
40.00
210
B57
Leenart van Eck
IBC Grandia/ Adm.kantoor van Eck ()
4
1:08:37.3
34.98
40.00
211
A88
Crispijn Ariens
PE People ()
4
1:08:45.0
34.91
40.00
212
A36
Martijn van Es
TNT Express ()
4
1:09:15.1
34.66
40.00
213
B95
Fabian van Altena
()
4
1:09:16.6
34.64
40.00
214
B19
Martijn de Groot
Goesting Events ()
4
1:09:22.5
34.60
40.00
215
A98
Remco Nijkamp
BCT Schaatsteam ()
4
1:09:27.1
34.56
40.00
216
B47
Ferry de Jong
Viks Parket ()
4
1:12:55.6
32.91
40.00
217
D75
Sanne Halma
Team De Sprinters ()
4
1:17:18.7
31.04
40.00
218
D71
Helen van Goozen
Frisia Financieringen ()
4
1:17:21.2
31.03
40.00
219
D99
Marije van Marle
Hoolwerf Heiwerken ()
4
1:17:24.8
31.00
40.00
220
M47
Ronald de Beer
()
4
1:18:02.4
30.75
40.00
221
M34
Jan Grauss
()
4
1:18:09.4
30.71
40.00
222
M12
PimBonstra
()
4
1:19:19.7
30.25
40.00
223
D66
Margo van de Merwe
Team De Sprinters ()
4
1:19:54.2
30.04
40.00
224
M38
Jan Zwanenburg
()
4
1:23:41.8
28.68
40.00
225
A34
Jan van Loon
Equipe Renault Eco2 ()
3
0:50:32.8
35.61
30.00
226
A10
Jan van Oosterom
Goesting.nl Schaatsteam ()
3
0:51:30.0
34.95
30.00
227
A39
Geert-Jan van der Wal
Nefit HR ketels ()
3
0:51:30.5
34.95
30.00
228
A42
Jaap Smit
BCT Schaatsteam ()
3
0:51:30.8
34.94
30.00
229
B26
Ted Ooijvaar
Choose 2 Achieve ()
3
0:51:32.0
34.93
30.00
230
A63
Henri Ruitenberg
Safan ()
3
0:51:32.4
34.93
30.00
231
A28
Lars Hoogenboom
TNT Express ()
3
0:51:32.9
34.92
30.00
232
w58
Roel Hessing
()
3
0:51:53.4
34.69
30.00
233
w48
Mike van der Berg
()
3
0:52:53.8
34.03
30.00
234
A82
Jasper van Tol
Goesting.nl Schaatsteam ()
3
0:53:06.0
33.90
30.00
235
B28
Mark Huisman
de Jong-Teka ()
3
0:53:45.4
33.48
30.00
236
w71
Hotze Zandstra
()
3
0:55:46.3
32.27
30.00
237
B61
Wessel van Loon
Schaatsploeg Noord Nederland ()
3
0:55:48.2
32.26
30.00
238
M52
Wim Oldenburg
()
3
0:57:55.5
31.07
30.00
239
D42
Ankie Ytsma
Team De Sprinters ()
3
0:58:27.5
30.79
30.00
240
B21
Dennis Spijkerboer
()
3
0:58:59.9
30.51
30.00
241
M22
Arie van Veldhoven
()
3
0:59:01.0
30.50
30.00
242
D57
Sigrid Plender-ter Haar
()
3
1:00:28.5
29.76
30.00
243
D89
Angela Hemeltjen
Free-Wheel ()
3
1:00:28.6
29.76
30.00
244
D37
Tessa Witteman
Witteman tuinen/Groenrijk ()
3
1:01:17.0
29.37
30.00
245
D59
Imke Hermans
EDSO Software ()
3
1:01:24.9
29.31
30.00
246
w16
Hans Roling
()
3
1:03:59.8
28.13
30.00
247
M55
Jan van Breugel
()
3
1:12:13.7
24.92
30.00
248
B85
Engbert de Vegt
GIBO-BEKA ()
2
0:34:58.9
34.30
20.00
249
A75
Pieter Albada
Team Care Group - De Smelt ()
2
0:35:01.3
34.26
20.00
250
B55
Stan van den Berg
Vrije Universiteit Amsterdam ()
2
0:36:02.3
33.30
20.00
251
B82
Sjaak de Wolff
GIBO-BEKA ()
2
0:36:39.0
32.74
20.00
252
B65
Roy Nijkamp
Free-Wheel ()
2
0:36:39.2
32.74
20.00
253
B31
Stefan Teeuwen
Goesting Events ()
2
0:37:29.8
32.00
20.00
254
B83
Johan Elstgeest
Groenehartsport nl ()
2
0:37:31.4
31.98
20.00
255
M41
Robert Kamperman
()
2
0:38:11.9
31.42
20.00
256
w6
Christiaan van der Berg
()
2
0:38:37.3
31.07
20.00
257
M43
Dick de Haan
()
2
0:38:54.1
30.85
20.00
258
D56
Lucy Hutten-Witteman
Witteman tuinen/Groenrijk ()
2
0:38:58.6
30.79
20.00
259
M29
Willy Langeland
()
2
0:38:59.2
30.78
20.00
260
M51
Gert Beenes
()
2
0:40:15.4
29.81
20.00
261
B62
Jelmer Looijesteijn
Choose 2 Achieve ()
2
0:40:51.1
29.38
20.00
262
D46
Bauke Haarlink
Aavas Groep ()
2
0:41:05.6
29.20
20.00
263
D45
Petra Spigt
Finisher Gipsplaatvoegers ()
2
0:42:48.7
28.03
20.00
264
D68
Hilde-Marije Dijkstra
Hoolwerf Heiwerken ()
2
0:42:49.4
28.02
20.00
265
M60
Rinke de Jong
()
2
0:57:25.2
20.90
20.00
266
D31
Tessa Kortekaas
Cakyline ()
1
0:17:40.5
33.95
10.00
267
B98
Marten Groeneveld
()
1
0:17:58.9
33.37
10.00
268
M67
Eppie Wiersma
()
1
0:19:21.5
31.00
10.00
269
D55
Marleen Elstgeest
Cakyline ()
1
0:19:33.7
30.67
10.00
270
B13
Laurens Achterkamp
()
1
0:22:01.8
27.24
10.00
271
M50
Koos van Houten
()
1
0:22:42.6
26.42
10.00
272
w82
Gerda Koops
()
1
0:25:58.7
23.10
10.00
273
B17
Camiel van Eis
()
0
·
·
0.00
274
B27
Cees Dirk Holwerda
Schuitemaker Schaats en Wielersport ()
0
·
·
0.00
275
B22
Andries Minderhoud
GIBO-BEKA ()
0
·
·
0.00
276
B24
Ronald Kruijer
Clavis Engineering/ JB Besturingstechniek ()
0
·
·
0.00
277
B14
Rick Hoekert
G.Klaassen Beheer B.V. ()
0
·
·
0.00
278
B15
Klaas de Weerd
Dorcas Hulp ()
0
·
·
0.00
279
B16
Peter Paauw
()
0
·
·
0.00
280
B20
Rob Wessels
Wildkamp ()
0
·
·
0.00
281
B35
Tom Spaargaren
Vrije Universiteit Amsterdam ()
0
·
·
0.00
282
B36
Kenneth van Steenbergen
VDH Marmer en Natuursteen ()
0
·
·
0.00
283
B37
Jan Achterberg
()
0
·
·
0.00
284
B38
Tom Jelte Slagter
Clavis Engineering/ JB Besturingstechniek ()
0
·
·
0.00
285
B44
Jeroen Oeben
()
0
·
·
0.00
286
B45
Joost Koelen
Free-Wheel ()
0
·
·
0.00
287
B46
Stein Grendel
()
0
·
·
0.00
288
B40
Teake de Boer
Schaatsteam Bolsward ()
0
·
·
0.00
289
B41
Jos Dohle
Anthura ()
0
·
·
0.00
290
B42
Remco de Mik
()
0
·
·
0.00
291
A76
Kai Bloetjes
Equipe Renault Eco2 ()
0
·
·
0.00
292
A72
Alexis Contin
Adformatie ()
0
·
·
0.00
293
A81
Frans de Ronde
Foekens ()
0
·
·
0.00
294
A78
Alfred Bolks
Equipe Renault Eco2 ()
0
·
·
0.00
295
B08
Bart van Velzen
()
0
·
·
0.00
296
A99
Wouter Gehring
BCT Schaatsteam ()
0
·
·
0.00
297
B03
Rudi Groenendal
()
0
·
·
0.00
298
B04
René Altena
Aavas Groep ()
0
·
·
0.00
299
A29
Douwe Bierma
Schuurman Schoenen ()
0
·
·
0.00
300
A23
Andres Landman
BAM Schaatsteam ()
0
·
·
0.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
369 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4