Results



1e Toertocht (20/1)

Weissensee Talent Trophy (24/1)

2e toertocht (23/1)

Aart Koopmans Memorial (24/1)

Snelle toer/WK veteranen (26/1)

3e Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht (28/1)

Criterium (29/1)

4e Toertocht (30/1)

Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)







4e Toertocht (30/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
801 7848 Ruud Koppes HEERHUGOWAARD (Ned) 6 6:44:56.3 14.82 100.00
802 8083 PETER Petrus LEIDSCHENDAM (Ned) 6 6:48:31.7 14.69 100.00
803 7150 Erika van der Heyden EWIJK (Ned) 6 7:01:05.8 14.25 100.00
804 7253 Henry Gerrits WIERDEN (Ned) 6 7:02:46.5 14.19 100.00
805 8032 Kees Bakker 48565 STEINFURT DUITSLAND (Dui) 6 7:04:29.7 14.13 100.00
806 7101 Hendrik Terburg ASSEN (Ned) 6 7:05:05.6 14.11 100.00
807 7968 Francien van der Hoorn Voorhout (Ned) 6 7:11:20.7 13.91 100.00
808 7366 Hans van der Berg ZAANDAM (Ned) 6 7:17:13.0 13.72 100.00
809 7434 Monique van den Leuvert EINDHOVEN (Ned) 6 7:22:55.5 13.55 100.00
810 8002 Piet Dijkgraaf SOMMELSDIJK (Ned) 6 7:39:21.5 13.06 100.00
811 7957 Liana Verweij ZEVENHUIZEN (Ned) 6 7:39:53.6 13.05 100.00
812 7955 Ricardo Kastart NIEUWERKERK A/D IJSSEL (Ned) 6 7:39:56.6 13.05 100.00
813 7773 Trudy Henstra-Bruigom LEIDEN (Ned) 6 7:41:38.6 13.00 100.00
814 7452 Wil Bank-Akkers BOXMEER (Ned) 6 7:43:30.2 12.95 100.00
815 7451 Co Bank BOXMEER (Ned) 6 7:43:34.1 12.94 100.00
816 7325 Harry Kramer ASSENDELFT (Ned) 5 4:08:02.6 20.16 83.33
817 7870 Theo van den Brink NIJKERK (Ned) 5 4:13:15.4 19.74 83.33
818 7533 Johanna Zendman GOOR (Ned) 5 4:18:34.5 19.34 83.33
819 7015 Martijn Jansen VOORHOUT (Ned) 5 4:28:43.9 18.61 83.33
820 7235 Theo Jansen ALMELO (Ned) 5 4:42:16.4 17.71 83.33
821 7488 Gea Eichelsheim BAVEL (Ned) 5 4:47:52.5 17.37 83.33
822 7396 Frans Lankreijer HILVERSUM (Ned) 5 4:53:49.9 17.02 83.33
823 7458 Tinus Wils PESSE (Ned) 4 2:49:23.3 23.61 66.67
824 7633 Harry Oude Geerdink TUBBERGEN (Ned) 4 2:52:32.3 23.18 66.67
825 7344 George van Steijn HILLEGOM (Ned) 4 2:52:37.1 23.17 66.67
826 7657 Albert Jan Tijhuis RIJSSEN (Ned) 4 2:55:36.7 22.78 66.67
827 7003 Erwin Ordelmans HAAKSBERGEN (Ned) 4 2:56:41.2 22.64 66.67
828 7659 Marco Berendsen LOCHEM (Ned) 4 2:56:54.7 22.61 66.67
829 7201 Roelof Balk HAARLEM (Ned) 4 3:07:30.0 21.33 66.67
830 7738 Arjan van Schooten LEIDEN (Ned) 4 3:07:55.8 21.28 66.67
831 7326 Henk Kleinjan HARDENBERG (Ned) 4 3:09:43.2 21.08 66.67
832 7889 Eef Kroes MAASLAND (Ned) 4 3:21:27.7 19.86 66.67
833 7270 Mario Wijdenes ALMERE (Ned) 4 3:28:49.3 19.16 66.67
834 8027 Bree van Bree volkel (Ned) 4 4:02:49.7 16.47 66.67
835 8023 Andrea Enzi Techendorf (Oos) 4 4:04:53.1 16.33 66.67
836 7196 Mario Brouwer DELFGAUW (Ned) 4 4:12:52.1 15.82 66.67
837 7365 Frank-Jan van den berg ZAANDIJK (Ned) 4 4:43:54.2 14.09 66.67
838 8042 Jeannet Adrichem DEN HOORN (Ned) 4 5:08:17.3 12.97 66.67
839 7588 Fred Oppelaar LISSE (Ned) 4 5:24:38.5 12.32 66.67
840 7965 Tonnie Huisman APELDOORN (Ned) 3 1:57:20.4 25.57 50.00
841 7428 Herman Bruggink WESTERHAAR (Ned) 3 2:01:34.2 24.68 50.00
842 8018 Huib van Muilwijk DORDRECHT (Ned) 3 2:01:59.5 24.59 50.00
843 7860 Bert Vliegenthart NOORDWIJK ZH (Ned) 3 2:03:51.6 24.22 50.00
844 7333 Edwin Stadegaard LEIDEN (Ned) 3 2:06:12.9 23.77 50.00
845 7419 tonnie den boer KAPELLE (Ned) 3 2:14:17.6 22.34 50.00
846 7225 Marinus Korenberg OLDEBROEK (Ned) 3 2:19:56.9 21.44 50.00
847 7170 Rinus Troost RIJSSEN (Ned) 3 2:25:30.2 20.62 50.00
848 7202 Eibert ten Brink DOORNSPIJK (Ned) 3 2:25:45.0 20.58 50.00
849 7996 Henk-Jan Smit NIJKERK GLD (Ned) 3 2:28:13.5 20.24 50.00
850 8016 Nico Hoogendam RIJSENHOUT (Ned) 3 2:33:20.3 19.56 50.00
851 8021 Norbert Gruber . (Oos) 3 2:34:54.1 19.37 50.00
852 7030 Pleun Verheij CULEMBORG (Ned) 3 2:36:47.6 19.13 50.00
853 7026 Milan Verheij CULEMBORG (Ned) 3 2:36:47.8 19.13 50.00
854 7744 Hugo Schrama WILNIS (Ned) 3 2:45:10.3 18.16 50.00
855 8071 Henk Kodden DALFSEN (Ned) 3 2:47:00.8 17.96 50.00
856 7341 erwin drogt DEDEMSVAART (Ned) 3 2:47:01.1 17.96 50.00
857 7753 Hennie Tijs LUTTENBERG (Ned) 3 2:51:05.0 17.54 50.00
858 8006 Eric Lutterman Oberding (Dui) 3 2:53:48.2 17.26 50.00
859 7133 Dineke van Zutphen OUDE PEKELA (Ned) 3 2:56:22.1 17.01 50.00
860 7369 Kor Commies MUNTENDAM (Ned) 3 2:56:23.8 17.01 50.00
861 8052 Dirk Scheringa SPANBROEK (Ned) 3 3:02:53.0 16.40 50.00
862 7590 Hans Stein LEIDEN (Ned) 3 3:07:57.1 15.96 50.00
863 8019 Fridrun Weidel . (Oos) 3 3:08:45.9 15.89 50.00
864 7896 Ria Konijn-Nugter PURMEREND (Ned) 3 3:12:29.8 15.58 50.00
865 8074 Nikita Teeuwen Lisserboek (Ned) 3 3:14:03.9 15.46 50.00
866 8073 Claudia Teeuwen Lisserbroek (Ned) 3 3:14:06.3 15.46 50.00
867 7580 Rinkje Westendorp ZUIDLAREN (Ned) 3 3:22:24.7 14.82 50.00
868 7977 Helene Dits ANDELST (Ned) 3 3:24:25.2 14.68 50.00
869 7849 Joke Luken HEERHUGOWAARD (Ned) 3 3:29:48.7 14.30 50.00
870 8022 ALEXANDER Schrader SPANKEREN (Ned) 3 3:31:38.1 14.18 50.00
871 7917 Stefan Bosgoed RAALTE (Ned) 3 3:33:08.5 14.08 50.00
872 7100 Ton Jacobs TILBURG (Ned) 3 3:35:58.0 13.89 50.00
873 7023 Henk Groot Bramel ENSCHEDE (Ned) 3 3:40:13.1 13.62 50.00
874 8010 Manfred Schlitzer Wien (Oos) 3 3:41:52.2 13.52 50.00
875 7956 Luna Verweij Zevenhuizen (Ned) 3 3:57:20.8 12.64 50.00
876 7954 Ike de Graaff ZEVENHUIZEN (Ned) 3 3:57:22.9 12.64 50.00
877 7602 Jan Engelbertink BORNE (Ned) 3 4:43:53.6 10.57 50.00
878 7669 Peter Ammerlaan SASSENHEIM (Ned) 3 5:24:21.3 9.25 50.00
879 7062 Henk Lubberink HAAKSBERGEN (Ned) 2 1:22:10.8 24.34 33.33
880 7929 Cees van den Nieuwendijk ALPHEN A/D RIJN (Ned) 2 1:26:27.8 23.13 33.33
881 7092 Annie de Vogel LISSERBROEK (Ned) 2 1:27:22.9 22.89 33.33
882 7358 Gerrit van Maanen MAASTRICHT (Ned) 2 1:29:46.3 22.28 33.33
883 7272 Gijs de Kruif LEUSDEN (Ned) 2 1:30:08.7 22.19 33.33
884 7025 Ben Olde Klieverik MALDEN (Ned) 2 1:35:56.4 20.85 33.33
885 7722 Marcel Mebius ENSCHEDE (Ned) 2 1:43:22.1 19.35 33.33
886 7762 Ilona Faaij SCHOONHOVEN (Ned) 2 1:48:14.7 18.48 33.33
887 7585 Piet Keetman HAARLEM (Ned) 2 2:08:56.0 15.51 33.33
888 7739 Marjorie van Schooten LEIDEN (Ned) 2 2:14:38.4 14.85 33.33
889 7265 Chris Bos DEDEMSVAART (Ned) 1 0:50:24.2 19.84 16.67
890 7667 Maurice Selhorst SASSENHEIM (Ned) 1 0:53:06.3 18.83 16.67
891 7638 Gerard Braas HOORN (Ned) 1 0:55:40.1 17.96 16.67
892 7353 Arnold Lenderink HAAKSBERGEN (Ned) 1 1:07:11.7 14.88 16.67
893 7548 Ad Beers HEERHUGOWAARD (Ned) 1 1:07:13.8 14.87 16.67
894 7006 Piet Lenting LISSE (Ned) 1 1:13:57.9 13.52 16.67
895 7335 gineke Lucas ADUARD (Ned) 1 1:15:46.3 13.20 16.67
896 7380 Jan Nijhuis DEDEMSVAART (Ned) 0 0.00
897 7453 Nico Mateovics MAASSLUIS (Ned) 0 0.00
898 7229 Jan Busser WIJHE (Ned) 0 0.00
899 7733 Cees Wesselink SCHERPENZEEL (Ned) 0 0.00
900 7742 Rik Breur HOOFDDORP (Ned) 0 0.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1056 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11