Results
1e Toertocht (20/1)
Weissensee Talent Trophy (24/1)
2e toertocht (23/1)
Aart Koopmans Memorial (24/1)
Snelle toer/WK veteranen (26/1)
3e Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht (28/1)
Criterium (29/1)
4e Toertocht (30/1)
Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)
Criterium (29/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
Veteranen+C
Dames
Heren A+B
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Heren A
Heren B
Heren C
Dames
Veteranen
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
101
3605
- -
()
13
0:35:08.6
22.20
13.00
102
362
Stef Zwitser
KATWIJK (Ned)
12
0:17:24.8
41.35
12.00
103
507
Teade Wiersma
HARDEGARIJP (Ned)
12
0:17:34.5
40.97
12.00
104
370
John van Dijk
LANDSMEER (Ned)
12
0:18:00.6
39.98
12.00
105
B56
Leon van Eis
()
11
0:16:44.0
39.45
11.00
106
543
Bart ter Haar
AMSTERDAM (Ned)
11
0:17:24.6
37.91
11.00
107
352
Gerrit Sellis
IJSSELMUIDEN (Ned)
11
0:19:44.1
33.44
11.00
108
205
Anton Ketellapper
Heerenveen (Ned)
11
0:19:49.4
33.30
11.00
109
248
Dirk Verstraeten
INGELMUNSTER BELGIE (Bel)
11
0:21:36.7
30.54
11.00
110
D20
Martine Dubling
Future Works ()
11
0:22:03.6
29.92
11.00
111
376
Martijn Jager
UTRECHT (Ned)
11
0:46:11.1
14.29
11.00
112
508
Aart van Dalen
()
10
0:15:35.3
38.49
10.00
113
B30
Nick Uithoven
()
10
0:15:40.3
38.29
10.00
114
B17
Camiel van Eis
()
10
0:15:41.6
38.24
10.00
115
319
Mark Vos
SCHEEMDA (Ned)
10
0:19:02.2
31.52
10.00
116
520
Dauwe Bouwer
()
10
0:47:26.3
12.65
10.00
117
241
Jan Zwanenburg
WETERING (Ned)
9
0:14:30.2
37.23
9.00
118
365
- -
()
9
0:17:38.8
30.60
9.00
119
555
Sjack 't Hoeg
()
9
0:33:30.7
16.11
9.00
120
374
Herman Zomerdijk
LIMMEN (Ned)
9
0:35:32.4
15.19
9.00
121
242
Peter van Waes
AARDENBURG (Ned)
9
0:43:42.3
12.36
9.00
122
235
Folkert Hobma
BLAUWHUIS (Ned)
9
0:47:26.5
11.38
9.00
123
511
Dick de Haan
AKERSLOOT (Ned)
8
0:12:32.5
38.28
8.00
124
546
Jacques de Vries
ALMERE (Ned)
8
0:12:51.7
37.32
8.00
125
249
Jelle Rijpma
GREONTERP (Ned)
8
0:13:02.3
36.82
8.00
126
302
- -
()
8
0:13:02.8
36.80
8.00
127
328
- -
()
8
2:54:15.7
2.75
8.00
128
383
Gerrit Schriever
BRAKEL (Ned)
7
0:10:12.3
41.16
7.00
129
D18
Ellen Waijer
Pro Horeca ()
7
0:12:23.8
33.88
7.00
130
359
Sjaak Schuitemaker
ANDIJK (Ned)
6
0:10:53.9
33.03
6.00
131
229
Daan Kamer
NAARDEN (Ned)
6
0:11:42.1
30.77
6.00
132
373
Rick Beers
LIMMEN (Ned)
5
0:08:15.4
36.34
5.00
133
505
Hans van Wyh
()
5
0:08:16.8
36.24
5.00
134
A37
Geert Plender
Safan ()
4
0:53:55.4
4.45
4.00
135
104
Yoeri Takken
v/d Hoogen Tegels & Sanitair ()
3
0:05:48.6
30.99
3.00
136
A91
Bart de Vries
Schuurman Schoenen ()
2
0:06:29.5
18.49
2.00
137
A92
Gary Hekman
Nefit HR ketels ()
0
·
·
0.00
138
A93
Peter van de Pol
Kooyenga groep ()
0
·
·
0.00
139
A89
Bas van Hest
PE People ()
0
·
·
0.00
140
A90
Durk Fabriek
Schuurman Schoenen ()
0
·
·
0.00
141
A95
Rob Busser
BCT Schaatsteam ()
0
·
·
0.00
142
A96
Jochem Uithoven
BCT Schaatsteam ()
0
·
·
0.00
143
A97
Melvin van Zanten
BCT Schaatsteam ()
0
·
·
0.00
144
A98
Remco Nijkamp
BCT Schaatsteam ()
0
·
·
0.00
145
A99
Wouter Gehring
BCT Schaatsteam ()
0
·
·
0.00
146
A66
Jens Zwitser
DSB Bank ()
0
·
·
0.00
147
A48
Joost Vink
Goesting.nl Schaatsteam ()
0
·
·
0.00
148
A59
Arjen Becker
Kooyenga groep ()
0
·
·
0.00
149
A60
Koos Kortekaas
Vlasman ()
0
·
·
0.00
150
A61
Sander Kingma
Team Care Group - De Smelt ()
0
·
·
0.00
151
B19
Martijn de Groot
Goesting Events ()
0
·
·
0.00
152
B20
Rob Wessels
Wildkamp ()
0
·
·
0.00
153
B12
Eric Bisschops
Viks Parket ()
0
·
·
0.00
154
B13
Laurens Achterkamp
()
0
·
·
0.00
155
B14
Rick Hoekert
G.Klaassen Beheer B.V. ()
0
·
·
0.00
156
B15
Klaas de Weerd
Dorcas Hulp ()
0
·
·
0.00
157
B16
Peter Paauw
()
0
·
·
0.00
158
B03
Rudi Groenendal
()
0
·
·
0.00
159
B04
René Altena
Aavas Groep ()
0
·
·
0.00
160
B06
Bert Koelewijn
Wessels-Mijnten-Wouters ()
0
·
·
0.00
161
B07
Hans Griffioen
Biesterveld Diamantairs ()
0
·
·
0.00
162
B08
Bart van Velzen
()
0
·
·
0.00
163
B32
Tom Vande Belt
VDH Marmer en Natuursteen ()
0
·
·
0.00
164
B50
Stijn van Hove
VDH Marmer en Natuursteen ()
0
·
·
0.00
165
B51
Frederik Nauta
Schaatsteam Bolsward ()
0
·
·
0.00
166
B52
Ton Oomen
()
0
·
·
0.00
167
B53
Bram Versteeg
Wessels-Mijnten-Wouters ()
0
·
·
0.00
168
B54
Teake-Pyt van der Werf
()
0
·
·
0.00
169
B57
Leenart van Eck
IBC Grandia/ Adm.kantoor van Eck ()
0
·
·
0.00
170
B58
Bart Mol
()
0
·
·
0.00
171
B60
Perry de Vreede
Groenehartsport nl ()
0
·
·
0.00
172
B61
Wessel van Loon
Schaatsploeg Noord Nederland ()
0
·
·
0.00
173
B62
Jelmer Looijesteijn
Choose 2 Achieve ()
0
·
·
0.00
174
B22
Andries Minderhoud
GIBO-BEKA ()
0
·
·
0.00
175
B23
Sven Abe Tjalma
Clavis Engineering/ JB Besturingstechniek ()
0
·
·
0.00
176
B24
Ronald Kruijer
Clavis Engineering/ JB Besturingstechniek ()
0
·
·
0.00
177
B25
Tonny van Vliet
Viks Parket ()
0
·
·
0.00
178
B26
Ted Ooijvaar
Choose 2 Achieve ()
0
·
·
0.00
179
B27
Cees Dirk Holwerda
Schuitemaker Schaats en Wielersport ()
0
·
·
0.00
180
B28
Mark Huisman
de Jong-Teka ()
0
·
·
0.00
181
B34
Mark Hobma
Schaatsteam Bolsward ()
0
·
·
0.00
182
B35
Tom Spaargaren
Vrije Universiteit Amsterdam ()
0
·
·
0.00
183
B36
Kenneth van Steenbergen
VDH Marmer en Natuursteen ()
0
·
·
0.00
184
B37
Jan Achterberg
()
0
·
·
0.00
185
B38
Tom Jelte Slagter
Clavis Engineering/ JB Besturingstechniek ()
0
·
·
0.00
186
B39
Pieter-Jorn Gemser
Clavis Engineering/ JB Besturingstechniek ()
0
·
·
0.00
187
B40
Teake de Boer
Schaatsteam Bolsward ()
0
·
·
0.00
188
B41
Jos Dohle
Anthura ()
0
·
·
0.00
189
B42
Remco de Mik
()
0
·
·
0.00
190
B43
Theo Trul
Schaatsploeg Noord Nederland ()
0
·
·
0.00
191
B44
Jeroen Oeben
()
0
·
·
0.00
192
B45
Joost Koelen
Free-Wheel ()
0
·
·
0.00
193
B46
Stein Grendel
()
0
·
·
0.00
194
207
Gerrit de Zwaan
NUNSPEET (Ned)
0
·
·
0.00
195
220
Roel Hessing
SOEST (Ned)
0
·
·
0.00
196
228
Hans Roling
HEEMSKERK (Ned)
0
·
·
0.00
197
B48
Hans van de Wetering
()
0
·
·
0.00
198
B74
Koeno Mulder
()
0
·
·
0.00
199
B75
Sander de Graaff
Skatepodium.com ()
0
·
·
0.00
200
B76
Robert van Dalen
()
0
·
·
0.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
364 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4