Results



1e Toertocht (20/1)

Weissensee Talent Trophy (24/1)

2e toertocht (23/1)

Aart Koopmans Memorial (24/1)

Snelle toer/WK veteranen (26/1)

3e Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht (28/1)

Criterium (29/1)

4e Toertocht (30/1)

Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)







Alternatieve Elfstedentocht (28/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
101 A53 Roy Polmans Foekens () 11 3:04:17.7 35.81 110.00
102 A24 Sjoerd Huisman Nefit HR ketels () 11 3:06:43.9 35.34 110.00
103 A05 Ingmar Berga DSB Bank () 11 3:06:50.5 35.32 110.00
104 A13 Jorrit Bergsma PE People () 11 3:07:22.3 35.22 110.00
105 A70 Erik Hulzebosch Nefit HR ketels () 11 3:07:30.8 35.20 110.00
106 101 Bart Hakkenberg Choose 2 Achieve () 11 3:07:47.7 35.14 110.00
107 A37 Geert Plender Safan () 11 3:08:22.0 35.04 110.00
108 A97 Melvin van Zanten BCT Schaatsteam () 11 3:10:38.7 34.62 110.00
109 B01 Johan Bakker Groenehartsport nl () 11 3:14:57.8 33.85 110.00
110 A63 Henri Ruitenberg Safan () 11 3:24:55.6 32.21 110.00
111 B39 Pieter-Jorn Gemser Clavis Engineering/ JB Besturingstechniek () 11 3:30:27.8 31.36 110.00
112 B17 Camiel van Eis () 11 3:30:29.0 31.36 110.00
113 D14 Chris Witty Landjuweel () 11 3:37:23.9 30.36 110.00
114 D04 Annamargreet Kramer Pro Horeca () 11 3:54:25.2 28.15 110.00
115 D18 Ellen Waijer Pro Horeca () 11 3:54:28.4 28.15 110.00
116 A61 Sander Kingma Team Care Group - De Smelt () 10 2:49:38.8 35.37 100.00
117 A87 Gerwin Smit PE People () 10 2:49:40.0 35.36 100.00
118 A92 Gary Hekman Nefit HR ketels () 10 2:49:46.8 35.34 100.00
119 B57 Leenart van Eck IBC Grandia/ Adm.kantoor van Eck () 10 2:49:47.1 35.34 100.00
120 A88 Crispijn Ariens PE People () 10 2:49:48.0 35.34 100.00
121 B06 Bert Koelewijn Wessels-Mijnten-Wouters () 10 2:55:59.0 34.09 100.00
122 207 Gerrit de Zwaan NUNSPEET (Ned) 10 2:55:59.1 34.09 100.00
123 B18 Tim Griffioen () 10 3:01:01.6 33.14 100.00
124 B72 Dennie van Leeuwen Groenehartsport nl () 10 3:09:23.7 31.68 100.00
125 D28 Liesbeth Hijlkema Cakyline () 10 3:22:32.0 29.62 100.00
126 D85 Heleen van Vliet Groenehartsport nl () 10 3:29:57.1 28.58 100.00
127 D40 Femke Roemer Finisher Gipsplaatvoegers () 10 3:29:57.2 28.58 100.00
128 B63 Roelof Koops Schaatsploeg Noord Nederland () 9 2:36:04.3 34.60 90.00
129 B23 Sven Abe Tjalma Clavis Engineering/ JB Besturingstechniek () 9 2:47:51.8 32.17 90.00
130 B56 Leon van Eis () 9 3:01:50.3 29.70 90.00
131 D11 Anne Bult Vrije Universiteit Amsterdam () 9 3:15:48.1 27.58 90.00
132 A80 Charley Landman Foekens () 8 2:13:57.9 35.83 80.00
133 A40 Bert van Buren Adformatie () 8 2:14:00.6 35.82 80.00
134 B09 Erwin Mesu GIBO-BEKA () 8 2:14:03.1 35.81 80.00
135 A60 Koos Kortekaas Vlasman () 8 2:14:05.7 35.80 80.00
136 A25 Roy Boeve Safan () 8 2:14:07.6 35.79 80.00
137 A28 Lars Hoogenboom TNT Express () 8 2:14:07.9 35.79 80.00
138 220 Roel Hessing SOEST (Ned) 8 2:14:38.2 35.65 80.00
139 A98 Remco Nijkamp BCT Schaatsteam () 8 2:15:35.8 35.40 80.00
140 A75 Pieter Albada Team Care Group - De Smelt () 8 2:16:12.4 35.24 80.00
141 B55 Stan van den Berg Vrije Universiteit Amsterdam () 8 2:16:26.6 35.18 80.00
142 B10 Timo Verkaaik Viks Parket () 8 2:17:12.6 34.98 80.00
143 B26 Ted Ooijvaar Choose 2 Achieve () 8 2:17:38.0 34.88 80.00
144 B49 Luis Veen Viks Parket () 8 2:17:50.4 34.82 80.00
145 B47 Ferry de Jong Viks Parket () 8 2:17:50.5 34.82 80.00
146 122 Stephan Wielinga () 8 2:28:30.6 32.32 80.00
147 A78 Alfred Bolks Equipe Renault Eco2 () 8 2:31:39.0 31.65 80.00
148 201 Gerben van Vilsteren ZWOLLE (Ned) 8 2:32:52.4 31.40 80.00
149 B62 Jelmer Looijesteijn Choose 2 Achieve () 8 2:33:18.2 31.31 80.00
150 D87 Elma de Vries DSB Bank () 8 2:34:23.5 31.09 80.00
151 D17 Nadine Seidenglanz Aavas Groep () 8 2:38:30.2 30.28 80.00
152 D30 Marinda van Bergeijk Schuitemaker/OV Media () 8 2:38:30.2 30.28 80.00
153 D97 Moniek Spigt Schuitemaker/OV Media () 8 2:39:29.5 30.10 80.00
154 B91 Cees Schep Vrije Universiteit Amsterdam () 8 2:40:54.0 29.83 80.00
155 D37 Tessa Witteman Witteman tuinen/Groenrijk () 8 2:41:58.9 29.63 80.00
156 D36 Baukje Bonnema GGN Swier & vd Weijden/NPO Vastgoed () 8 2:42:00.6 29.63 80.00
157 D20 Martine Dubling Future Works () 8 2:49:23.6 28.34 80.00
158 B30 Nick Uithoven () 7 1:57:44.2 35.67 70.00
159 A07 Cees Juffermans TNT Express () 7 1:57:51.7 35.64 70.00
160 B28 Mark Huisman de Jong-Teka () 7 1:58:20.0 35.49 70.00
161 B25 Tonny van Vliet Viks Parket () 7 1:58:50.5 35.34 70.00
162 B64 Gerard Nijgh Choose 2 Achieve () 7 1:59:19.4 35.20 70.00
163 B65 Roy Nijkamp Free-Wheel () 7 2:12:55.8 31.60 70.00
164 B11 Frank Posthumus Schaatsploeg Noord Nederland () 7 2:12:56.3 31.59 70.00
165 D65 Britt Tjalma () 7 2:19:41.8 30.07 70.00
166 D58 Rowenna de Boer Hoolwerf Heiwerken () 7 2:21:11.4 29.75 70.00
167 D99 Marije van Marle Hoolwerf Heiwerken () 7 2:21:20.1 29.72 70.00
168 D66 Margo van de Merwe Team De Sprinters () 6 1:55:38.1 31.13 60.00
169 D69 Ilse Hoogland Vuysters Financieringen () 6 1:56:14.1 30.97 60.00
170 D60 Annelies Passchier Pro Horeca () 6 1:56:34.1 30.88 60.00
171 B34 Mark Hobma Schaatsteam Bolsward () 5 1:23:19.2 36.01 50.00
172 D95 Sjoukje Duinmaijer Aannemersbedrijf Duinmaijer B.V. () 5 1:37:39.5 30.72 50.00
173 D31 Tessa Kortekaas Cakyline () 5 1:38:00.8 30.61 50.00
174 D50 Astrid de Graaf Vrije Universiteit Amsterdam () 5 1:38:37.1 30.42 50.00
175 D75 Sanne Halma Team De Sprinters () 5 1:38:43.4 30.39 50.00
176 A94 Christian Gert Hoen Kooyenga groep () 4 1:05:53.5 36.42 40.00
177 A17 Miel Rozendaal PE People () 4 1:09:43.1 34.42 40.00
178 B31 Stefan Teeuwen Goesting Events () 4 1:15:50.6 31.64 40.00
179 D42 Ankie Ytsma Team De Sprinters () 4 1:21:35.6 29.41 40.00
180 D68 Hilde-Marije Dijkstra Hoolwerf Heiwerken () 4 1:21:37.3 29.40 40.00
181 D59 Imke Hermans EDSO Software () 3 0:59:14.0 30.39 30.00
182 B19 Martijn de Groot Goesting Events () 2 0:32:59.7 36.37 20.00
183 B29 Michiel Maerten Goesting Events () 2 0:34:29.1 34.80 20.00
184 230 Hotze Zandstra DE TIKE (Ned) 2 0:34:34.3 34.71 20.00
185 A47 Roel van Hest Kooyenga groep () 2 0:35:13.6 34.07 20.00
186 A56 Jochem Janssen Foekens () 2 0:35:13.7 34.06 20.00
187 B95 Fabian van Altena () 2 0:35:22.3 33.93 20.00
188 202 Peter Keiser AMSTERDAM (Ned) 2 0:36:20.5 33.02 20.00
189 D45 Petra Spigt Finisher Gipsplaatvoegers () 2 0:43:11.1 27.79 20.00
190 B76 Robert van Dalen () 1 0:17:16.4 34.74 10.00
191 B94 Hugo Heijnen VDH Marmer en Natuursteen () 0 0.00
192 B98 Marten Groeneveld () 0 0.00
193 B99 Pieter van Kruistum Hoolwerf-van Kruistum () 0 0.00
194 B96 Wayne Begg Wessels-Mijnten-Wouters () 0 0.00
195 B93 Remco Huisman () 0 0.00
196 B84 Mart Bruggink KTR () 0 0.00
197 B74 Koeno Mulder () 0 0.00
198 B75 Sander de Graaff Skatepodium.com () 0 0.00
199 B82 Sjaak de Wolff GIBO-BEKA () 0 0.00
200 B86 Hannes Schalkwijk Team-One () 0 0.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
289 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3