Results



1e Toertocht (20/1)

Weissensee Talent Trophy (24/1)

2e toertocht (23/1)

Aart Koopmans Memorial (24/1)

Snelle toer/WK veteranen (26/1)

3e Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht (28/1)

Criterium (29/1)

4e Toertocht (30/1)

Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)







3e Toertocht (27/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
901 5550 Gerrit Hoekman DALFSEN (Ned) 4 3:55:06.5 17.01 66.67
902 5606 Henk Knoll ROUVEEN (Ned) 4 4:05:42.0 16.28 66.67
903 5503 Erik Huisintveld ZWOLLE (Ned) 4 4:33:41.6 14.62 66.67
904 5543 PETER Petrus LEIDSCHENDAM (Ned) 4 4:37:50.4 14.40 66.67
905 6085 David Neve L-5290 NEUHAEUSGEN LUXEMB (Lux) 4 4:40:00.2 14.29 66.67
906 5823 Corrie Bakhuizen HUIZEN (Ned) 4 5:06:30.4 13.05 66.67
907 5263 Frans Steenhuis WAGENINGEN (Ned) 4 5:13:42.5 12.75 66.67
908 5942 NICO Broers WAALRE (Ned) 4 5:17:32.9 12.60 66.67
909 5749 Annemarie Leliveld-Kors GRONINGEN (Ned) 4 5:20:46.4 12.47 66.67
910 5990 Ben Wolf ENSCHEDE (Ned) 4 5:31:32.8 12.06 66.67
911 6037 Karen CAPELLE VAN-LANDSHOFF WAPENVELD (Ned) 4 5:31:37.4 12.06 66.67
912 6155 Mieke van Erp ERP (Ned) 4 5:49:43.1 11.44 66.67
913 5232 Ko Begeman NIEUW-ANNERVEEN (Ned) 4 7:06:19.6 9.38 66.67
914 6147 Franz Lichtenegger 4822BAD GOISERN OOSTENRIK (Oos) 3 1:56:41.8 25.71 50.00
915 5308 Adrie van Buren SCHOONHOVEN (Ned) 3 2:04:27.7 24.10 50.00
916 5132 Martien Klumper BEUSICHEM (Ned) 3 2:11:28.3 22.82 50.00
917 5760 Gerard Braas HOORN (Ned) 3 2:18:06.2 21.72 50.00
918 5646 Ad Timmermans DIESSEN (Ned) 3 2:18:52.8 21.60 50.00
919 5504 Gerard Dorrepaal UTRECHT (Ned) 3 2:20:54.3 21.29 50.00
920 5178 Wim Kamer NAARDEN (Ned) 3 2:23:10.3 20.95 50.00
921 5483 Jan Matthijssen WASSENAAR (Ned) 3 2:24:33.6 20.75 50.00
922 5758 Henriette Wanmaker DEN HAAG (Ned) 3 2:24:40.9 20.74 50.00
923 5511 Harry Veldkamp HEINO (Ned) 3 2:30:22.0 19.95 50.00
924 5711 Reinier van Doorn BAARN (Ned) 3 2:31:46.8 19.77 50.00
925 5807 Wim van Wordragen AMMERZODEN (Ned) 3 2:32:11.1 19.71 50.00
926 5710 Dik Luschen BAARN (Ned) 3 2:32:24.3 19.68 50.00
927 5546 Freek Kragt HIPPOLYTUSHOEF (Ned) 3 2:40:10.7 18.73 50.00
928 5595 Roel Ansink SNELREWAARD (Ned) 3 2:42:14.2 18.49 50.00
929 5792 Jan ter Laak SASSENHEIM (Ned) 3 2:48:04.2 17.85 50.00
930 5797 Peter Ammerlaan SASSENHEIM (Ned) 3 2:48:06.5 17.85 50.00
931 6119 Kees van Dongen ROTTERDAM (Ned) 3 2:51:33.7 17.49 50.00
932 5830 Marita de Jong-Edema VLEDDER (Ned) 3 2:51:55.9 17.45 50.00
933 5162 Dirry Mudde-Renneboom BERGAMBACHT (Ned) 3 2:53:46.8 17.26 50.00
934 5449 Wim van Putten IJSSELSTEIJN (Ned) 3 2:55:53.4 17.06 50.00
935 5530 Guus van Putten VIANEN (Ned) 3 2:55:53.5 17.06 50.00
936 5281 Helene Schipperijn AMSTELVEEN (Ned) 3 2:56:38.7 16.98 50.00
937 5286 Jan Schuurman VIANEN (Ned) 3 2:56:41.4 16.98 50.00
938 6145 Baukje SCHERINGA-DE VRIES SPANBROEK (Ned) 3 2:58:30.8 16.81 50.00
939 6146 Dirk Scheringa SPANBROEK (Ned) 3 2:58:31.5 16.80 50.00
940 5221 Gerard Slof TER AAR (Ned) 3 3:07:15.7 16.02 50.00
941 5398 Annechienus Oldenkamp WIJSTER (Ned) 3 3:07:42.4 15.98 50.00
942 5052 Piet Verschoor MOERKAPELLE (Ned) 3 3:08:45.1 15.89 50.00
943 5935 Klaas.A.D. Smit NIJENSLEEK (Ned) 3 3:09:32.5 15.83 50.00
944 5106 Shelley Schoemaker UITGEEST (Ned) 3 3:15:53.2 15.32 50.00
945 5357 jcp Zutt PETTEN (Ned) 3 3:19:47.7 15.02 50.00
946 5459 gonnie den tek NAALDWIJK (Ned) 3 3:23:34.1 14.74 50.00
947 5041 Kees de Langen CASTRICUM (Ned) 3 3:28:51.5 14.36 50.00
948 5916 Ria Wezenberg GENDRINGEN (Ned) 3 3:29:03.0 14.35 50.00
949 5234 Irma Smeenge ASSEN (Ned) 3 3:33:36.9 14.04 50.00
950 5684 Hans Stein LEIDEN (Ned) 3 3:34:16.7 14.00 50.00
951 6192 Petra Mulder-Krop ZWANENBURG (Ned) 3 3:34:24.2 13.99 50.00
952 5374 Marian Smit BEILEN (Ned) 3 3:39:01.3 13.70 50.00
953 6014 Ria Konijn-Nugter PURMEREND (Ned) 3 3:44:08.9 13.38 50.00
954 5560 Jasper van Staaden VOORBURG (Ned) 3 3:47:43.4 13.17 50.00
955 5146 Willemien Bulten ZELHEM ] (Ned) 3 3:59:05.4 12.55 50.00
956 6094 Christine van Sprew VEGHEL (Ned) 3 4:14:14.4 11.80 50.00
957 5380 Piet Dijkgraaf SOMMELSDIJK (Ned) 3 4:22:35.6 11.42 50.00
958 6115 Edwin Palestijn zwaag (Ned) 3 4:42:34.9 10.62 50.00
959 5589 Bertha Kremer ZWOLLE (Ned) 3 5:03:01.4 9.90 50.00
960 5681 Joukje HEIDE TER-VAN DER LAAN APELDOORN (Ned) 3 5:04:52.2 9.84 50.00
961 5670 Andrea van Leerdam CULEMBORG (Ned) 3 5:04:52.3 9.84 50.00
962 5227 Bert Guntlisbergen Boxmeer (Ned) 3 8:16:03.3 6.05 50.00
963 5150 Arie Haaring MAASLAND (Ned) 2 1:03:15.3 31.62 33.33
964 5028 Johan Haak AXEL (Ned) 2 1:14:35.2 26.81 33.33
965 5992 Martien Zwanenburg BODEGRAVEN (Ned) 2 1:15:42.8 26.42 33.33
966 5498 Leen Molenkamp MONSTER (Ned) 2 1:20:21.8 24.89 33.33
967 6019 Marcel Kuijs CASTRICUM (Ned) 2 1:21:26.9 24.56 33.33
968 6041 Gerrit de Lange HOOGKARSPEL (Ned) 2 1:23:46.2 23.87 33.33
969 5431 Aad Overtoom BLOKKER (Ned) 2 1:27:41.4 22.81 33.33
970 5756 Harry Oude Geerdink TUBBERGEN (Ned) 2 1:35:24.0 20.96 33.33
971 6034 Ad de Kuiper HANK (Ned) 2 1:38:02.8 20.40 33.33
972 6188 Berry Luikinga BAARN (Ned) 2 1:40:50.3 19.83 33.33
973 6175 Cees van den Nieuwendijk ALPHEN A/D RIJN (Ned) 2 1:43:00.3 19.42 33.33
974 5138 Jan van Zuijlen ZEELAND (N.BR.) (Ned) 2 1:44:34.7 19.12 33.33
975 5819 Jaap Roeland SLEEUWIJK (Ned) 2 1:44:37.8 19.11 33.33
976 5928 AGATHA Klaren WESTBROEK (Ned) 2 1:46:57.9 18.70 33.33
977 5251 Andre Smulders WIJK EN AALBERG (Ned) 2 1:47:02.6 18.68 33.33
978 5802 Piet van der Lans SASSENHEIM (Ned) 2 1:52:23.1 17.80 33.33
979 5078 Kees Vennix MIDDELBEERS (Ned) 2 1:52:44.9 17.74 33.33
980 5777 Jan Jonker OPMEER (Ned) 2 1:53:53.5 17.56 33.33
981 5986 Henk Weelink NIEUWLEUSEN (Ned) 2 2:02:14.9 16.36 33.33
982 5205 Henk van Schaardenburgh KRIMPEN A/D IJSSEL (Ned) 2 2:04:19.5 16.09 33.33
983 6027 Peter van Schie DELFT (Ned) 2 2:06:12.9 15.85 33.33
984 5118 Hendrik Terburg ASSEN (Ned) 2 2:13:17.3 15.00 33.33
985 5864 Martinus Koning HAVELTE (Ned) 2 2:14:18.8 14.89 33.33
986 5408 Arnold Lenderink HAAKSBERGEN (Ned) 2 2:23:36.3 13.93 33.33
987 6150 ALEXANDER Schrader SPANKEREN (Ned) 2 2:27:01.1 13.60 33.33
988 5961 Cariny Fransen-Vissers 'S GRAVENZANDE (Ned) 1 0:41:22.4 24.17 16.67
989 6111 Jan uit den Bosch VLEUTEN (Ned) 1 0:41:57.7 23.83 16.67
990 5787 Tonnie Huisman APELDOORN (Ned) 1 0:45:23.7 22.03 16.67
991 5577 Bas Kloosterman GENEMUIDEN (Ned) 1 0:45:55.5 21.77 16.67
992 5482 Willem Schutte ZWOLLE (Ned) 1 0:48:03.0 20.81 16.67
993 6090 Koos van der Veen BOLSWARD (Ned) 1 0:48:05.5 20.79 16.67
994 5880 Arjan van Schooten LEIDEN (Ned) 1 0:49:54.8 20.03 16.67
995 5974 Jan Slootweg WASSENAAR (Ned) 1 0:50:32.4 19.79 16.67
996 5815 Gerard Bouwhuis HEINO (Ned) 1 0:51:16.5 19.50 16.67
997 5199 Ben Heerink LOSSER (Ned) 1 0:51:33.9 19.39 16.67
998 5190 Theo Kwakkel WEZEP (Ned) 1 0:52:22.6 19.09 16.67
999 5092 Huib van Muilwijk DORDRECHT (Ned) 1 0:53:43.7 18.61 16.67
1000 5436 Klaas-jan Barneveld GENEMUIDEN (Ned) 1 0:54:03.3 18.50 16.67
[ Vorige ] [ Volgende ]
1170 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12