Results



1e Toertocht (20/1)

Weissensee Talent Trophy (24/1)

2e toertocht (23/1)

Aart Koopmans Memorial (24/1)

Snelle toer/WK veteranen (26/1)

3e Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht (28/1)

Criterium (29/1)

4e Toertocht (30/1)

Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)







3e Toertocht (27/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
401 5531 Mario Brouwer DELFGAUW (Ned) 12 10:10:11.6 19.67 200.00
402 5399 George van Steijn HILLEGOM (Ned) 12 10:10:20.9 19.66 200.00
403 5644 Hans Hoogervorst LISSE (Ned) 12 10:10:23.0 19.66 200.00
404 5099 Jos van der Hoeven DE LIER (Ned) 12 10:10:57.6 19.64 200.00
405 6182 Co Mol HOOGKARSPEL (Ned) 12 10:12:06.2 19.60 200.00
406 5568 Siem de Jong AVENHORN (Ned) 12 10:12:50.3 19.58 200.00
407 5890 Jan Grooteman OOSTERBLOKKER (Ned) 12 10:12:50.4 19.58 200.00
408 5219 Ko Minnaard WEMELDINGE (Ned) 12 10:13:21.8 19.56 200.00
409 5911 Piet Rodenburg DE COCKSDORP (TEXEL) (Ned) 12 10:13:32.6 19.56 200.00
410 5114 Wouter de Kruijff LEUSDEN-CENTRUM (Ned) 12 10:13:48.6 19.55 200.00
411 5837 Jo Verboven WASPIK (Ned) 12 10:13:51.7 19.55 200.00
412 5951 Arnold van der Wees ZIERIKZEE (Ned) 12 10:14:10.3 19.54 200.00
413 6191 Luus Rietkerken DELFT (Ned) 12 10:14:14.7 19.54 200.00
414 5194 Gerrit Woelders GRAMSBERGEN (Ned) 12 10:14:26.8 19.53 200.00
415 5246 Hanno Nap FINSTERWOLDE (Ned) 12 10:16:08.4 19.48 200.00
416 5198 Rinus Troost RIJSSEN (Ned) 12 10:16:17.1 19.47 200.00
417 5778 Albert Jan Tijhuis RIJSSEN (Ned) 12 10:17:21.6 19.44 200.00
418 5624 Leendert van Geldermalsen LEUSDEN (Ned) 12 10:17:21.6 19.44 200.00
419 5548 Annemarie Freriks DEVENTER (Ned) 12 10:17:24.2 19.44 200.00
420 5905 Jan Pipers ENSCHEDE (Ned) 12 10:19:05.6 19.38 200.00
421 5692 Ineke de Veij BOEKELO (Ned) 12 10:19:09.3 19.38 200.00
422 6035 Debby Witteveen HENGELO OV (Ned) 12 10:19:42.7 19.36 200.00
423 5520 Leo Boon 'S GRAVENZANDE (Ned) 12 10:20:06.9 19.35 200.00
424 5188 Wiljan de Rooij WASPIK (Ned) 12 10:20:31.2 19.34 200.00
425 6087 Jan Jansen SCHIJNDEL (Ned) 12 10:22:05.7 19.29 200.00
426 5411 Arjen van Krieken BRIELLE (Ned) 12 10:22:55.8 19.26 200.00
427 5282 Harrie Klerkx ST.OEDENRODE (Ned) 12 10:25:03.8 19.20 200.00
428 5288 Gertjan Hordijk PIJNACKER (Ned) 12 10:26:23.2 19.16 200.00
429 5412 John van Velzen SASSENHEIM (Ned) 12 10:26:28.7 19.15 200.00
430 5661 Wilbert van Schaik TULL EN 'T WAAL (Ned) 12 10:26:53.8 19.14 200.00
431 5567 Eric Donkerbroek MIDDELSTUM (Ned) 12 10:28:03.2 19.11 200.00
432 5102 Wim Keizer LISSE (Ned) 12 10:30:12.7 19.04 200.00
433 5163 Judith Schotanus DEN HAAG (Ned) 12 10:31:15.7 19.01 200.00
434 5441 Hans Vrijhoef LEUSDEN (Ned) 12 10:31:32.9 19.00 200.00
435 6149 Michael Bakker 48565 STEINFURT DUITSLAND (Dui) 12 10:31:45.2 19.00 200.00
436 6082 Wil Valentijn ZWAAGDIJK (Ned) 12 10:32:40.8 18.97 200.00
437 5327 Johan Dorresteijn BUURMALSEN (Ned) 12 10:34:12.8 18.92 200.00
438 5324 Ruud Kappe BREUKELEN (Ned) 12 10:34:53.5 18.90 200.00
439 5816 Wim Minnaard TERHERNE (Ned) 12 10:34:54.2 18.90 200.00
440 5671 Siebe Westendorp ZUIDLAREN (Ned) 12 10:34:55.4 18.90 200.00
441 5309 Chris Bos DEDEMSVAART (Ned) 12 10:38:57.2 18.78 200.00
442 5382 Harry Kramer ASSENDELFT (Ned) 12 10:39:34.8 18.76 200.00
443 5478 Franklin van Fessem ZOETERMEER (Ned) 12 10:39:36.5 18.76 200.00
444 5559 Harm Landman ALKMAAR (Ned) 12 10:39:48.3 18.76 200.00
445 5718 rene veuger SNEEK (Ned) 12 10:40:35.4 18.73 200.00
446 5900 Jan Spijkerman NIBBIXWOUD (Ned) 12 10:40:43.7 18.73 200.00
447 5645 Ad Beers HEERHUGOWAARD (Ned) 12 10:40:49.0 18.73 200.00
448 6101 Annemarie van Tol AALSMEER (Ned) 12 10:41:00.4 18.72 200.00
449 5026 Ron Nooijen PIJNACKER (Ned) 12 10:41:14.0 18.71 200.00
450 5090 John Kleinheerenbrink CAPELLE A/D IJSSEL (Ned) 12 10:41:47.0 18.70 200.00
451 5665 Greet Markman-Hoogerwerf BODEGRAVEN (Ned) 12 10:41:53.7 18.69 200.00
452 5044 Arnold Wassink ENSCHEDE (Ned) 12 10:42:04.8 18.69 200.00
453 5510 conny hagoort SNELREWAARD (Ned) 12 10:42:44.8 18.67 200.00
454 5512 marga eikelboom OUDEWATER (Ned) 12 10:42:45.2 18.67 200.00
455 5982 Evelien Verhage VOORBURG (Ned) 12 10:44:58.5 18.61 200.00
456 5682 Rudi ter Heide APELDOORN (Ned) 12 10:45:14.9 18.60 200.00
457 6083 Anne Heikoop UTRECHT (Ned) 12 10:45:28.0 18.59 200.00
458 6179 Wim de Groot STOMPWIJK (Ned) 12 10:46:02.3 18.58 200.00
459 5674 Ridzerd Elzinga HENGELO (Ned) 12 10:46:37.5 18.56 200.00
460 5955 Hetty Blankesteijn BOEKELO (Ned) 12 10:46:38.2 18.56 200.00
461 5841 sandra oudshoorn oudewater (Ned) 12 10:46:39.0 18.56 200.00
462 5539 Renate Verdouw OUDEWATER (Ned) 12 10:46:39.1 18.56 200.00
463 5908 Hugo Schrama WILNIS (Ned) 12 10:47:08.5 18.54 200.00
464 5371 Jan Oldenkamp BEILEN (Ned) 12 10:47:40.1 18.53 200.00
465 5619 Kees Munting OOSTERWOLDE (Ned) 12 10:47:52.2 18.52 200.00
466 5839 Wim van der Poel OEGSTGEEST (Ned) 12 10:49:23.7 18.48 200.00
467 5532 Jeanet van den Bogert BARNEVELD (Ned) 12 10:50:14.4 18.46 200.00
468 5141 Martin van Bussel VAASSEN (Ned) 12 10:50:23.9 18.45 200.00
469 5404 Ad Udink ZEIST (Ned) 12 10:50:37.3 18.44 200.00
470 5384 PETER Oudenaren SOMMELSDIJK (Ned) 12 10:52:53.9 18.38 200.00
471 5770 Nico Kramer ASSENDLFT (Ned) 12 10:53:35.0 18.36 200.00
472 5723 Nicolaas Waaning UTRECHT (Ned) 12 10:55:15.1 18.31 200.00
473 5501 Tiny Pfaff BODEGRAVEN (Ned) 12 10:55:32.1 18.31 200.00
474 5491 tonnie den boer KAPELLE (Ned) 12 10:56:32.6 18.28 200.00
475 5988 Jos Wilborts BIEST-HOUTAKKER (Ned) 12 10:57:22.9 18.25 200.00
476 5372 Rene de Theije STEENBERGEN (Ned) 12 10:57:58.5 18.24 200.00
477 5894 Dirk Steltman AMSTERDAM (Ned) 12 10:58:13.7 18.23 200.00
478 5521 Kees van Dijk HAASTRECHT (Ned) 12 10:58:14.5 18.23 200.00
479 5889 JELLE Pranger DOKKUM (Ned) 12 10:58:35.8 18.22 200.00
480 5719 Maarten Edelman DEN HAAG (Ned) 12 10:58:43.6 18.22 200.00
481 5813 Miranda Segers MOORDRECHT (Ned) 12 10:59:08.6 18.21 200.00
482 5810 Liana Verweij ZEVENHUIZEN (Ned) 12 10:59:08.9 18.21 200.00
483 5270 Wiebe Loonstra BUITENPOST (Ned) 12 10:59:12.8 18.20 200.00
484 5699 Sander Deelen NOORDELOOS (Ned) 12 11:01:08.7 18.15 200.00
485 5698 Sandra Deelen NOORDELOOS (Ned) 12 11:01:08.9 18.15 200.00
486 5352 Else van Krieken ROTTERDAM (Ned) 12 11:01:48.3 18.13 200.00
487 5838 Michiel Schul Amsterdam (Ned) 12 11:02:09.6 18.12 200.00
488 5664 Wim Bakker 'T HARDE (Ned) 12 11:02:25.8 18.12 200.00
489 5899 Wim Scholten HERVELD (Ned) 12 11:02:26.5 18.12 200.00
490 5367 Bert Rinia MAKKUM (Ned) 12 11:02:30.9 18.11 200.00
491 5057 Alex Weelink OMMEN (Ned) 12 11:03:35.2 18.08 200.00
492 6129 Kees van der Knaap 'S-GRAVENZANDE (Ned) 12 11:03:46.5 18.08 200.00
493 5695 Katrien Buyse DENTERGEM BELGIE (Bel) 12 11:04:20.7 18.06 200.00
494 5328 Joke Groen-Groenland HEERHUGOWAARD (Ned) 12 11:04:22.7 18.06 200.00
495 5896 Hennie Tijs LUTTENBERG (Ned) 12 11:04:47.0 18.05 200.00
496 5904 Marjan van den Ende TILBURG (Ned) 12 11:05:19.2 18.04 200.00
497 5653 Sjaak Commandeur RAAMSDONK (Ned) 12 11:05:37.5 18.03 200.00
498 5754 Jos Everlo RAALTE (Ned) 12 11:05:37.6 18.03 200.00
499 6001 Peter Langelaan IJSSELSTEIN (Ned) 12 11:05:45.6 18.02 200.00
500 5080 Seine Seigers BALKBRUG (Ned) 12 11:06:49.6 18.00 200.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1170 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12