Results



1e Toertocht (20/1)

Weissensee Talent Trophy (24/1)

2e toertocht (23/1)

Aart Koopmans Memorial (24/1)

Snelle toer/WK veteranen (26/1)

3e Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht (28/1)

Criterium (29/1)

4e Toertocht (30/1)

Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)







3e Toertocht (27/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
301 5152 Tom Dumpel AMSTERDAM (Ned) 12 9:45:27.5 20.50 200.00
302 5415 Stephan Ottenhoff HAARLEM (Ned) 12 9:45:37.4 20.49 200.00
303 5250 Willem Ballemans VEGHEL (Ned) 12 9:46:32.0 20.46 200.00
304 5920 Willem van ESVELD NIJKERK GLD (Ned) 12 9:46:57.1 20.44 200.00
305 5071 Arie Aarts MOERGESTEL (Ned) 12 9:46:58.0 20.44 200.00
306 5064 Louis Hooghiemstra MOERGESTEL (Ned) 12 9:46:58.6 20.44 200.00
307 5633 Johannes de Jong TZUMMARUM (Ned) 12 9:47:15.0 20.43 200.00
308 5351 Wouter Jacobs HAAKSBERGEN (BUURSE) (Ned) 12 9:47:16.5 20.43 200.00
309 5063 Jan van Roest HARMELEN (Ned) 12 9:47:18.7 20.43 200.00
310 5068 Eddy Korte BELLINGWOLDE (Ned) 12 9:47:37.6 20.42 200.00
311 6170 Edwin van Winden BERKEL EN RODENRJS (Ned) 12 9:47:46.5 20.42 200.00
312 5747 Anja Noordam 'S GRAVENZANDE (Ned) 12 9:47:54.6 20.41 200.00
313 5898 rinie van dam NOORDELOOS (Ned) 12 9:48:20.8 20.40 200.00
314 5580 Willem Dijk Usquert (Ned) 12 9:48:31.2 20.39 200.00
315 6127 Cor van Nobelen LISSE (Ned) 12 9:48:35.1 20.39 200.00
316 5517 Bas Kok EINDHOVEN (Ned) 12 9:49:29.8 20.36 200.00
317 5335 Henk Evink OOSTERWOLDE GLD (Ned) 12 9:50:08.7 20.33 200.00
318 5262 Jac Koenraads BERLICUM (Ned) 12 9:50:10.5 20.33 200.00
319 5428 Bart Duijndam DELFT (Ned) 12 9:50:26.8 20.32 200.00
320 5358 Marinette Oomen ULVENHOUT (Ned) 12 9:50:29.9 20.32 200.00
321 5347 Wilbert Wardenier LEUSDEN (Ned) 12 9:50:34.7 20.32 200.00
322 6190 Matthijs Ton BREUKELEN (Ned) 12 9:50:35.4 20.32 200.00
323 5029 Ben Olde Klieverik MALDEN (Ned) 12 9:50:41.8 20.32 200.00
324 5181 Ben Vesters WAALWIJK (Ned) 12 9:50:52.7 20.31 200.00
325 5368 Jan Boot AMSTERDAM (Ned) 12 9:50:58.4 20.31 200.00
326 6181 Dick Oud URSEM (Ned) 12 9:51:19.5 20.29 200.00
327 5573 Marcel Monsieur DIEPENBEEK BELGIE (Bel) 12 9:51:30.8 20.29 200.00
328 5031 Sjoerd Koedooder BLOKKER (Ned) 12 9:51:48.1 20.28 200.00
329 5276 Herman Benschop EEMNES (Ned) 12 9:52:05.9 20.27 200.00
330 5764 Klaas Banga EINDHOVEN (Ned) 12 9:52:06.7 20.27 200.00
331 6107 Herman Lohman UTRECHT (Ned) 12 9:52:51.6 20.24 200.00
332 5453 kees v.d. werfhorst 'T HARDE (Ned) 12 9:52:52.7 20.24 200.00
333 5479 Klaas Maayen GOIRLE (Ned) 12 9:53:13.3 20.23 200.00
334 5094 Bernard Terhorst VARSSELDER (Ned) 12 9:53:18.7 20.23 200.00
335 5139 Marinus Vermeer DE LIER (Ned) 12 9:53:40.6 20.21 200.00
336 6168 Nel Bruining-Verwer DEN HOORN TEXEL (Ned) 12 9:53:40.7 20.21 200.00
337 5529 Jan Veenstra GARMERWOLDE (Ned) 12 9:53:44.8 20.21 200.00
338 5299 Chris van de Ven BERLICUM (N.BR.) (Ned) 12 9:53:48.0 20.21 200.00
339 5668 Piet van der Bruggen DEN DUNGEN (Ned) 12 9:53:48.1 20.21 200.00
340 5278 Jan van de Plas EINDHOVEN (Ned) 12 9:53:48.6 20.21 200.00
341 5551 Bert Bok ROSSUM (Ned) 12 9:53:48.7 20.21 200.00
342 5272 Kees van Goch ROSMALEN (Ned) 12 9:53:49.0 20.21 200.00
343 5269 Albert Cooijmans DEN DUNGEN (Ned) 12 9:53:50.1 20.21 200.00
344 5800 Roel Alferink SASSENHEIM (Ned) 12 9:53:50.8 20.21 200.00
345 5223 Johan van Dijk POLSBROEK (Ned) 12 9:54:10.4 20.20 200.00
346 5578 Dick van Achthoven BERGAMBACHT (Ned) 12 9:54:12.2 20.20 200.00
347 5287 Jan Schepens NIJMEGEN (Ned) 12 9:54:21.4 20.19 200.00
348 5244 Jan Derksen LOENEN (Ned) 12 9:54:24.7 20.19 200.00
349 5907 Fred Meiring ILPENDAM (Ned) 12 9:54:30.9 20.18 200.00
350 5776 Dick Lof PURMEREND (Ned) 12 9:54:41.4 20.18 200.00
351 5901 Rene Hemme DEDEMSVAART (Ned) 12 9:54:48.5 20.17 200.00
352 6073 Gea Dijk-Schuurman NIEUWLEUSEN (Ned) 12 9:54:48.6 20.17 200.00
353 5667 Joop van Vilsteren ZWOLLE (Ned) 12 9:55:07.1 20.16 200.00
354 6116 Aad Grootscholte KWINTSHEUL (Ned) 12 9:55:30.3 20.15 200.00
355 5732 Arien Rood WOGNUM (Ned) 12 9:57:38.5 20.08 200.00
356 5731 Hans Rood WOGNUM (Ned) 12 9:57:38.6 20.08 200.00
357 6169 Pim Vermeulen BERKEL EN RODENRIJS (Ned) 12 9:58:15.6 20.06 200.00
358 5977 Dennis Temmerman BREDA (Ned) 12 10:00:09.1 20.00 200.00
359 6157 Wim Hoften ELBURG (Ned) 12 10:01:02.6 19.97 200.00
360 5426 Kor Commies MUNTENDAM (Ned) 12 10:01:04.7 19.96 200.00
361 6055 Dick ter Avest ELBURG (Ned) 12 10:01:09.9 19.96 200.00
362 5834 Gerard Terpstra Bussum (Ned) 12 10:01:18.4 19.96 200.00
363 5848 Cees van Dijk GROOT-AMMERS (Ned) 12 10:01:20.6 19.96 200.00
364 5486 Willem Oudshoorn DEN HAAG (Ned) 12 10:01:41.6 19.94 200.00
365 5273 Sipke Veenstra BUITENPOST (Ned) 12 10:01:47.8 19.94 200.00
366 5564 Nico de Jong WAVERVEEN (Ned) 12 10:01:55.2 19.94 200.00
367 5875 Gerard ten Have RAALTE (Ned) 12 10:02:41.7 19.91 200.00
368 6172 Cor Enthoven CASTRICUM (Ned) 12 10:02:53.9 19.90 200.00
369 5014 Kńthe van Leijen BEVERWIJK (Ned) 12 10:03:14.8 19.89 200.00
370 5011 Peter Kolthof HEEMSKERK (Ned) 12 10:03:15.3 19.89 200.00
371 5650 Silvia Zwier OPPERDOES (Ned) 12 10:03:22.7 19.89 200.00
372 6013 Co Konijn PURMEREND (Ned) 12 10:04:04.9 19.87 200.00
373 5473 Herman van der Donk GROOTEGAST (Ned) 12 10:04:12.6 19.86 200.00
374 5187 Raymond Scholtes NAALDWIJK (Ned) 12 10:04:39.5 19.85 200.00
375 5230 Bernard van der Valk NAALDWIJK (Ned) 12 10:04:40.1 19.85 200.00
376 5497 Romke Keur BOLSWARD (Ned) 12 10:04:42.7 19.84 200.00
377 5954 Joost van den Ende LEIDEN (Ned) 12 10:04:47.6 19.84 200.00
378 5266 Marinus Korenberg OLDEBROEK (Ned) 12 10:05:08.5 19.83 200.00
379 6065 Wil Brakenhoff HEEMSKERK (Ned) 12 10:05:12.4 19.83 200.00
380 5164 Freek Hillebrand HEEMSKERK (Ned) 12 10:05:44.8 19.81 200.00
381 5989 Harrie Wilborts BIEST-HOUTAKKER (Ned) 12 10:05:53.7 19.81 200.00
382 5780 Trees Koning ARNHEM (Ned) 12 10:05:56.2 19.80 200.00
383 5222 Ge van Dam NIEUWKOOP (Ned) 12 10:06:17.8 19.79 200.00
384 5888 PETER Pranger DOKKUM (Ned) 12 10:07:21.5 19.76 200.00
385 5383 Henk Kleinjan HARDENBERG (Ned) 12 10:07:24.7 19.76 200.00
386 5389 Wilto Dijkstra KAMPEN (Ned) 12 10:07:26.5 19.76 200.00
387 5387 Jos Vijn HARDENBERG (Ned) 12 10:07:28.9 19.75 200.00
388 6084 Roelof Balk HAARLEM (Ned) 12 10:07:33.1 19.75 200.00
389 5940 Hans Hoogeveen NOORDWIJK (Ned) 12 10:07:33.2 19.75 200.00
390 5169 Peter Schuurink NOORDWIJK (ZH) (Ned) 12 10:07:33.2 19.75 200.00
391 5170 Evert van der Moezel HAARLEM (Ned) 12 10:07:33.4 19.75 200.00
392 5972 Piet Oortwijn NOORDWIJK (Ned) 12 10:07:33.5 19.75 200.00
393 5416 Hans Knijnenburg ZEVENHUIZEN (Ned) 12 10:07:39.0 19.75 200.00
394 5206 Andre van den Ende NISSE (Ned) 12 10:08:12.2 19.73 200.00
395 6023 Gerard Kortekaas LISSERBROEK (Ned) 12 10:08:42.1 19.71 200.00
396 6189 Bernd Kreh 26316 VAREL DUITSLAND (Dui) 12 10:08:59.7 19.70 200.00
397 5739 Arnold Huisman BENNINGBROEK (Ned) 12 10:09:40.4 19.68 200.00
398 5002 Kees van der Sluijs ROSSUM (Ned) 12 10:09:55.4 19.67 200.00
399 5465 Stef Nielen AERDENHOUT (Ned) 12 10:10:09.1 19.67 200.00
400 5466 rob neervens HAARLEM (Ned) 12 10:10:10.5 19.67 200.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1170 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12