Results



1e Toertocht (20/1)

Weissensee Talent Trophy (24/1)

2e toertocht (23/1)

Aart Koopmans Memorial (24/1)

Snelle toer/WK veteranen (26/1)

3e Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht (28/1)

Criterium (29/1)

4e Toertocht (30/1)

Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)







3e Toertocht (27/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
1001 5085 Willem de Lange GENEMUIDEN (Ned) 1 0:54:52.1 18.23 16.67
1002 5960 Frans Erkens BRUNSSUM (Ned) 1 0:55:54.8 17.88 16.67
1003 5743 Ko Blok HILVERSUM (Ned) 1 0:56:08.0 17.81 16.67
1004 5618 Linda van Alphen UTRECHT (Ned) 1 0:57:04.7 17.52 16.67
1005 5716 Kees Sieswerda DIDAM (Ned) 1 0:57:05.2 17.52 16.67
1006 5295 Pier Spijksma SCHETTENS (Ned) 1 0:58:30.1 17.09 16.67
1007 5087 Janny van Roest-Verlaan HARMELEN (Ned) 1 0:58:42.2 17.03 16.67
1008 5814 Feike Koopmans IDSKENHUIZEN (Ned) 1 0:58:58.1 16.96 16.67
1009 5600 Leo Hulsbosch HOOFDDORP (Ned) 1 0:59:47.8 16.72 16.67
1010 5881 Marjorie van Schooten LEIDEN (Ned) 1 1:01:07.1 16.36 16.67
1011 5084 Jan Roes VARSSELDER (Ned) 1 1:01:36.2 16.23 16.67
1012 5101 Henny Ketelaar VARSSELDER-VELDHUNTEN (Ned) 1 1:03:12.2 15.82 16.67
1013 5208 Wim van Genderen NOORDELOOS (Ned) 1 1:03:26.7 15.76 16.67
1014 6160 Coby Verbeek-Batist NAALDWIJK (Ned) 1 1:04:16.0 15.56 16.67
1015 6161 Monic van Schie Honselersdijk (Ned) 1 1:04:57.2 15.40 16.67
1016 5429 Ans Duijndam DELFT (Ned) 1 1:04:58.2 15.39 16.67
1017 6103 Corrie PERSOON-VAN BOHEEMEN HONSELERSDIJK (Ned) 1 1:05:00.8 15.38 16.67
1018 5161 Ina van Scherpenzeel-Huysman HEERHUGOWAARD (Ned) 1 1:05:07.1 15.36 16.67
1019 5639 Rika van der Maat KROMMMENIE (Ned) 1 1:09:51.5 14.31 16.67
1020 6144 Ton Rueck WASSENAAR (Ned) 1 1:10:50.3 14.12 16.67
1021 5048 Cees van Rijswijk BARENDRECHT (Ned) 1 1:12:02.8 13.88 16.67
1022 6152 Marij van den Heuvel HELMOND (Ned) 1 1:13:36.8 13.58 16.67
1023 5203 Wim Goeman NOOTDORP (Ned) 1 1:15:23.8 13.26 16.67
1024 5312 Debby Janssen ALMERE (Ned) 1 1:18:55.3 12.67 16.67
1025 5406 Theo Vernooij ODIJK (Ned) 1 1:20:56.1 12.36 16.67
1026 5027 Henk Groot Bramel ENSCHEDE (Ned) 1 1:21:16.9 12.30 16.67
1027 6029 Lijdia VIEVEEN-V/D HELM LEIDSCHENDAM (Ned) 1 1:25:13.9 11.73 16.67
1028 5822 Cock van Loo HUIZEN (Ned) 1 1:26:40.6 11.54 16.67
1029 5680 Jeannet Adrichem DEN HOORN (Ned) 1 1:28:51.4 11.25 16.67
1030 5849 Lely van Dijk GROOT-AMMERS (Ned) 1 1:32:13.9 10.84 16.67
1031 5728 Dikkie Schollema-Oostinga HATTEM (Ned) 1 2:01:36.8 8.22 16.67
1032 5381 Rob Bovee AMSTELVEEN (Ned) 1 9:23:32.4 1.77 16.67
1033 5410 Koos van Asten RIJSWIJK (Ned) 0 0.00
1034 5480 Bert van Fessem ZOETERMEER (Ned) 0 0.00
1035 5554 Marian Huijgen ZWOLLE (Ned) 0 0.00
1036 5542 Eibert van de Kerk OLDEBROEK (Ned) 0 0.00
1037 5070 Gerard Schaars GIESBEEK (Ned) 0 0.00
1038 5136 Fred van Bussel VAASSEN (Ned) 0 0.00
1039 5212 Jan Brouwer ANDIJK (Ned) 0 0.00
1040 5717 Winnie Sieswerda-Mesman DIDAM (Ned) 0 0.00
1041 5691 Wybe Durksz AMMERZODEN (Ned) 0 0.00
1042 5851 Ella de Ree LISSERBROEK (Ned) 0 0.00
1043 5852 ciska Ree LISSERBROEK (Ned) 0 0.00
1044 5820 Arie van der Veen DE COCKSDORP (Ned) 0 0.00
1045 5795 Maurice Selhorst SASSENHEIM (Ned) 0 0.00
1046 6024 Kawita Kanhai DIDAM (Ned) 0 0.00
1047 6028 Carlien Tharner DELFT (Ned) 0 0.00
1048 5994 John van der Heiden BAARN (Ned) 0 0.00
1049 5937 Trudy Henstra-Bruigom LEIDEN (Ned) 0 0.00
1050 5941 Pieter van Elsas BLOEMENDAAL (Ned) 0 0.00
1051 5948 Jan Schoolderman NIEUWEGEIN (Ned) 0 0.00
1052 5923 Cees Overes BODEGRAVEN (Ned) 0 0.00
1053 5921 Kees Boer LOPIK (Ned) 0 0.00
1054 5914 Frank Huls ULFT (Ned) 0 0.00
1055 5915 Charles Keijser DOETINCHEM (Ned) 0 0.00
1056 5903 ingrid clausing OOSTZAAN (Ned) 0 0.00
1057 5893 Ad Verboven ALMERE (Ned) 0 0.00
1058 5987 Klaas Wiegmink STEENWIJK (Ned) 0 0.00
1059 5984 Jeen Visser OOSTERHOUT (Ned) 0 0.00
1060 5985 Willie Vos WESTERHAAR (Ned) 0 0.00
1061 5980 Johan Bos HAAKSBERGEN (Ned) 0 0.00
1062 5964 Mario Westbroek STREEFKERK (Ned) 0 0.00
1063 6021 Theo Helling ARNHEM (Ned) 0 0.00
1064 6018 Marco van der Ham LISSERBROEK (Ned) 0 0.00
1065 6008 Gerrit Romijn PAPENDRECHT (Ned) 0 0.00
1066 6002 Jan de Ruijter POLSBROEK (Ned) 0 0.00
1067 6003 Jaap C. Mulder OOSTERBEEK (Ned) 0 0.00
1068 6118 Rene Koop SCHIEDAM (Ned) 0 0.00
1069 6097 Robert de Groot LEIDSCHENDAM (Ned) 0 0.00
1070 6080 Cees Wesselink SCHERPENZEEL (Ned) 0 0.00
1071 6075 Frans van den Bossche AALTER BELGIE (Bel) 0 0.00
1072 6042 Ben de Vor SNELREWAARD (Ned) 0 0.00
1073 6038 Arjan Leeuwis GIESSENBURG (Ned) 0 0.00
1074 6046 Ids Toxopeus WESTZAAN (Ned) 0 0.00
1075 6061 Eddy van de Vis NIJKERK (Ned) 0 0.00
1076 5811 Willem Bosch NAARDEN (Ned) 0 0.00
1077 5812 Joop Segers MOORDRECHT (Ned) 0 0.00
1078 5782 Marco Berendsen LOCHEM (Ned) 0 0.00
1079 5831 Gerlof Toenhake MALDEN (Ned) 0 0.00
1080 5828 Marianne van Kamp NAARDEN (Ned) 0 0.00
1081 5853 Ninetta Zuidhof SLOCHTEREN (Ned) 0 0.00
1082 5861 Jan de Gorter AMSTELVEEN (Ned) 0 0.00
1083 5858 Gilles Stijkel AMSTERDAM (Ned) 0 0.00
1084 5866 Lukas Gobel AMSTERDAM (Ned) 0 0.00
1085 5689 MICHEL DU CROCQ HELVOIRT (Ned) 0 0.00
1086 5697 Rien Ton BREUKELEN UT (Ned) 0 0.00
1087 5702 Trudy Sonneveld 'S-GRAVENZANDE (Ned) 0 0.00
1088 5703 Sandra van der Hout 'S-GRAVENZANDE (Ned) 0 0.00
1089 5675 Johanna de Boer MIJDRECHT (Ned) 0 0.00
1090 5676 Geertje Becker-Woudstra CASTRICUM (Ned) 0 0.00
1091 5677 Herman Becker CASTRICUM (Ned) 0 0.00
1092 5709 Arend jan Kloosterman GENEMUIDEN (Ned) 0 0.00
1093 5706 Henk Bruinenberg RUINEN (Ned) 0 0.00
1094 5715 Henk Vellinga ASSEN (Ned) 0 0.00
1095 5730 Anne Hoekstra OUDEGA (Ned) 0 0.00
1096 5734 rene deckers Nederweert (Ned) 0 0.00
1097 5658 Kees Haverkamp ALPHEN A/D RIJN (Ned) 0 0.00
1098 5649 Ineke SCHOLTE-DE ROO PUTTEN (Ned) 0 0.00
1099 5660 Bennie Schonewille HAAKSBERGEN (Ned) 0 0.00
1100 5597 Marco Claassen OSS (Ned) 0 0.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1170 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12