Results



1e Toertocht (20/1)

Weissensee Talent Trophy (24/1)

2e toertocht (23/1)

Aart Koopmans Memorial (24/1)

Snelle toer/WK veteranen (26/1)

3e Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht (28/1)

Criterium (29/1)

4e Toertocht (30/1)

Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)







3e Toertocht (27/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
101 5919 Jan Vermaas AMSTERDAM (Ned) 12 8:44:30.4 22.88 200.00
102 5588 Piet Deken PIJNACKER (Ned) 12 8:44:40.7 22.87 200.00
103 6113 JŁrgen Tann Chiming (Deu) 12 8:44:43.8 22.87 200.00
104 5657 Ad de Kort EINDHOVEN (Ned) 12 8:44:46.1 22.87 200.00
105 5558 johan de jong HAREN GN (Ned) 12 8:44:52.0 22.86 200.00
106 5110 Jan den Hartogh BABYLONIENBROEK (Ned) 12 8:45:00.5 22.86 200.00
107 6064 Hein van den Pol PUTTEN (Ned) 12 8:45:03.2 22.86 200.00
108 5409 Arjan Bosgra Halsteren (Ned) 12 8:45:04.7 22.85 200.00
109 5742 Ben Schenkeveld SCHIPLUIDEN (Ned) 12 8:45:05.2 22.85 200.00
110 5418 Ronald Schweitzer NOORD SCHARWOUDE (Ned) 12 8:45:05.8 22.85 200.00
111 5882 Hein van Dijk POELDIJK (Ned) 12 8:45:11.4 22.85 200.00
112 5252 Henk van den Pol PUTTEN (Ned) 12 8:45:14.3 22.85 200.00
113 5846 Dirk van de Bunt NIJKERK (Ned) 12 8:45:15.0 22.85 200.00
114 5040 Mirjam Lagerwerf DE LIER (Ned) 12 8:45:17.1 22.85 200.00
115 5145 Kees Lagerwerf DE LIER (Ned) 12 8:45:19.6 22.84 200.00
116 5001 Pieter van Geldorp APELDOORN (Ned) 12 8:45:45.6 22.82 200.00
117 5362 Tineke Nijssen MEERKERK (Ned) 12 8:45:46.6 22.82 200.00
118 6099 Ronald Oud SINT-PANCRAS (Ned) 12 8:45:48.5 22.82 200.00
119 5647 Cor Janmaat WOERDEN (Ned) 12 8:46:05.2 22.81 200.00
120 5615 Lianne van de Laar ROTTERDAM (Ned) 12 8:46:18.3 22.80 200.00
121 5610 Tonn van de Laar WAGENBERG (Ned) 12 8:46:18.5 22.80 200.00
122 5576 Karel Kleijn WESTMAAS (Ned) 12 8:46:18.8 22.80 200.00
123 6030 Reint Schuring AMSTERDAM (Ned) 12 8:46:25.6 22.80 200.00
124 5435 Peter Groen ALKMAAR (Ned) 12 8:46:31.1 22.79 200.00
125 5323 Peter Moret KAPELLE (Ned) 12 8:46:32.2 22.79 200.00
126 5757 Peter Everlo 49828 NEUENHAUS DUITSLAND (Dui) 12 8:46:41.2 22.78 200.00
127 5364 Martijn de Reus SINT-OEDENRODE (Ned) 12 8:46:42.3 22.78 200.00
128 5291 Ted Zeestraten DE LIER (Ned) 12 8:46:56.3 22.77 200.00
129 5242 Roel Korterink ROUVEEN (Ned) 12 8:47:06.4 22.77 200.00
130 5033 Bert van der Vegt OMMEN (Ned) 12 8:47:06.5 22.77 200.00
131 5305 Henk Kodden DALFSEN (Ned) 12 8:47:09.0 22.76 200.00
132 5774 Louis Biemans 'S GRAVENMOER (Ned) 12 8:47:13.1 22.76 200.00
133 5806 Sina Drogt-Gewald DEDEMSVAART (Ned) 12 8:47:15.9 22.76 200.00
134 6167 Jan Nijhuis DEDEMSVAART (Ned) 12 8:47:19.1 22.76 200.00
135 5662 Tjeerd Okkes MAASTRICHT (Ned) 12 8:47:27.8 22.75 200.00
136 5700 Appie Meinema SAUWERD (Ned) 12 8:47:41.3 22.74 200.00
137 5053 Nico Kuipers DE KWAKEL (Ned) 12 8:48:01.5 22.73 200.00
138 5748 Cees Ippel HILLEGOM (Ned) 12 8:48:33.5 22.70 200.00
139 5685 Gerhard Diepenmaat HAAKSBERGEN (Ned) 12 8:48:44.9 22.70 200.00
140 5093 Hendrik Bakker WIJNALDUM (Ned) 12 8:48:59.7 22.68 200.00
141 6176 Ernst-jan Weijen DONGEN (Ned) 12 8:48:59.7 22.68 200.00
142 5683 Eelco van der Werf ZEIST (Ned) 12 8:49:55.0 22.65 200.00
143 5863 Isabelle Marie-Louise Crombez Gent (Bel) 12 8:49:59.2 22.64 200.00
144 5857 Tom Keppens Sint-Amandsberg (Bel) 12 8:50:03.8 22.64 200.00
145 6009 Ronald Cornelisz NIEUWEGEIN (Ned) 12 8:51:22.8 22.58 200.00
146 5959 Albert Dooper LEUVENHEIM (Ned) 12 8:51:32.4 22.58 200.00
147 6072 Gerard de Boer NIEUWLEUSEN (Ned) 12 8:51:36.5 22.57 200.00
148 5519 Walter Postma LEUSDEN (Ned) 12 8:53:44.6 22.48 200.00
149 5271 Henny Philipse LISSERBROEK (Ned) 12 8:54:21.0 22.46 200.00
150 5103 Ronald van Holsteyn DE LIER (Ned) 12 8:55:04.6 22.43 200.00
151 6178 Stefan de Groot STOMPWIJK (Ned) 12 8:55:17.0 22.42 200.00
152 5467 Gerrit van Vilsteren WYCHEN (Ned) 12 8:56:25.6 22.37 200.00
153 6148 Raijmond Mars RAALTE (Ned) 12 8:56:28.7 22.37 200.00
154 5740 Henk Bleichrodt GOUDA (Ned) 12 8:56:45.9 22.36 200.00
155 5168 Wim van Ballegooijen HURWENEN (Ned) 12 8:57:13.6 22.34 200.00
156 5003 Gerrit Zweers MARKELO (Ned) 12 8:58:22.9 22.29 200.00
157 5808 Peter Verweij ZEVENHUIZEN (Z.H.) (Ned) 12 8:59:31.9 22.24 200.00
158 6112 Cees Nelis HEEMSKERK (Ned) 12 8:59:39.2 22.24 200.00
159 5097 Frank Slutter VARSSELDER (Ned) 12 9:00:04.0 22.22 200.00
160 5062 Frank Molenaar ULFT (Ned) 12 9:00:04.2 22.22 200.00
161 5077 Peter Brouwers RIJKEVOORT (Ned) 12 9:00:13.6 22.21 200.00
162 5971 Piet Noordenbos WIJNS (Ned) 12 9:00:20.4 22.21 200.00
163 5492 Harry Kappert 'T HARDE (Ned) 12 9:00:20.7 22.21 200.00
164 5628 Jan Schut OUDORP-ALKMAAR (Ned) 12 9:00:46.4 22.19 200.00
165 5209 Arie Vergeer OUDEWATER (Ned) 12 9:01:32.2 22.16 200.00
166 5957 Kees Dekker OUDEWATER (Ned) 12 9:01:33.3 22.16 200.00
167 5506 Michael Hagoort SNELREWAARD (Ned) 12 9:01:33.5 22.16 200.00
168 5024 Wim Vergeer OUDEWATER (Ned) 12 9:01:34.0 22.16 200.00
169 5614 Tekla Admiraal BEDUM (Ned) 12 9:02:50.4 22.11 200.00
170 5035 Joke Douma-Wijfje TER AAR (Ned) 12 9:04:05.2 22.06 200.00
171 5725 Koos Rypma BLAUWHUIS (Ned) 12 9:04:56.0 22.02 200.00
172 5879 Jeroen Kalter BALKBRUG (Ned) 12 9:05:33.4 22.00 200.00
173 6040 Sjaak de Groot MIJDRECHT (Ned) 12 9:06:39.5 21.95 200.00
174 5388 Rob Hurkmans KAMPEN (Ned) 12 9:06:41.7 21.95 200.00
175 5632 Alfons Stortelder NIJKERK (Ned) 12 9:07:35.4 21.91 200.00
176 5403 Sigrid Schweitzer ZUID SCHARWOUDE (Ned) 12 9:07:39.9 21.91 200.00
177 5174 Wiecher Kleinlugtebeld ZWOLLE (Ned) 12 9:07:52.1 21.90 200.00
178 5325 Johan Groen HEERHUGOWAARD (Ned) 12 9:08:44.8 21.87 200.00
179 5943 Rein van Spengen WIERINGERWERF (Ned) 12 9:10:36.9 21.79 200.00
180 5945 Chris Groot BERKHOUT (Ned) 12 9:10:37.1 21.79 200.00
181 5944 Siem Loos BERKHOUT (Ned) 12 9:10:37.1 21.79 200.00
182 5176 Daan Kamer NAARDEN (Ned) 12 9:10:54.6 21.78 200.00
183 5175 Sandra Kamer NAARDEN (Ned) 12 9:10:55.1 21.78 200.00
184 5581 Jos Vrijhoef LEUSDEN (Ned) 12 9:10:55.3 21.78 200.00
185 5962 Gerrit Landman AMERSFOORT (Ned) 12 9:10:55.6 21.78 200.00
186 5072 Wil Snoek LEUSDEN (Ned) 12 9:10:55.7 21.78 200.00
187 5430 Silvie Drees LEEUWARDEN (Ned) 12 9:11:46.4 21.75 200.00
188 5455 Jaap Wagenaar OOSTERBLOKKER (Ned) 12 9:11:54.5 21.74 200.00
189 5214 Cor Wagenaar OOSTERBLOKKER(DRECHTERLND (Ned) 12 9:11:54.7 21.74 200.00
190 5245 Kees Ettema WESTWOUD (Ned) 12 9:11:54.9 21.74 200.00
191 5098 John van der Zwet LISSE (Ned) 12 9:12:57.5 21.70 200.00
192 6049 PETER de Nijs AMSTERDAM (Ned) 12 9:13:14.4 21.69 200.00
193 5294 Piet Suk GROOTSCHERMER (Ned) 12 9:13:24.6 21.68 200.00
194 5292 Arne Zwerver GROOT SCHERMER (Ned) 12 9:13:24.9 21.68 200.00
195 6151 Erwin Thu St Gallen (Zwi) 12 9:13:41.6 21.67 200.00
196 5414 Gerrit van Maanen MAASTRICHT (Ned) 12 9:14:25.7 21.64 200.00
197 5978 Albert Baarda DEINUM (Ned) 12 9:14:28.4 21.64 200.00
198 5475 Piet van Scherpenzeel MIJDRECHT (Ned) 12 9:14:51.6 21.63 200.00
199 5859 Rutger Woolderink WIERDEN (Ned) 12 9:14:55.7 21.62 200.00
200 5973 Johan Schrader SPANKEREN (Ned) 12 9:14:57.6 21.62 200.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1170 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12