Results



1e Toertocht (20/1)

Weissensee Talent Trophy (24/1)

2e toertocht (23/1)

Aart Koopmans Memorial (24/1)

Snelle toer/WK veteranen (26/1)

3e Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht (28/1)

Criterium (29/1)

4e Toertocht (30/1)

Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)







2e toertocht (23/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
501 3548 Gudrik van Tol HOOFDDORP (Ned) 8 6:20:14.6 15.78 100.00
502 3789 Bert den Ouden BENNEKOM (Ned) 8 6:21:31.9 15.73 100.00
503 3650 Jeroen Gotz Heiloo (Ned) 8 6:22:18.9 15.69 100.00
504 3150 Dirk Hooijer WEMELDINGE (Ned) 8 6:24:32.1 15.60 100.00
505 3556 Louk Blok NIJKERK (Ned) 8 6:24:33.9 15.60 100.00
506 3237 Kees Maurice KOOG AAN DE ZAAN (Ned) 8 6:26:21.4 15.53 100.00
507 3519 Bas Kooter WATERINGEN (Ned) 8 6:26:49.6 15.51 100.00
508 3948 Luc van der Vliet NIJKERK (Ned) 8 6:26:58.6 15.50 100.00
509 3742 Herman van den Berg ACHTERVELD (Ned) 8 6:28:03.4 15.46 100.00
510 3861 Harrie Wilborts BIEST-HOUTAKKER (Ned) 8 6:28:03.5 15.46 100.00
511 3282 Wim van der Weerd PIJNACKER (Ned) 8 6:28:12.6 15.46 100.00
512 3860 Jos Wilborts BIEST-HOUTAKKER (Ned) 8 6:28:54.0 15.43 100.00
513 3161 Johan Dorresteijn BUURMALSEN (Ned) 8 6:29:27.7 15.41 100.00
514 3888 Jerry de Jong DEN HAAG (Ned) 8 6:29:29.0 15.41 100.00
515 3465 Bauke Kalsbeek OOSTERWOLDE (Ned) 8 6:31:37.9 15.32 100.00
516 3433 Christian de Koning BRUCHEM (Ned) 8 6:32:35.2 15.28 100.00
517 3182 Ninian Havermans BARENDRECHT (Ned) 8 6:32:41.6 15.28 100.00
518 3104 Herman Kuus LANGBROEK (Ned) 8 6:32:58.4 15.27 100.00
519 3417 Kees van Zutphen BUNNIK (Ned) 8 6:32:59.8 15.27 100.00
520 3416 Leo de Lange BUNNIK (Ned) 8 6:33:00.2 15.27 100.00
521 3186 HANNEKE Kuus LANGBROEK (Ned) 8 6:33:18.5 15.26 100.00
522 3697 Henricus A van der Wielen HOUTEN (Ned) 8 6:34:41.7 15.20 100.00
523 3153 Ciska Koole TIEL (Ned) 8 6:35:00.0 15.19 100.00
524 3151 Derko van Veldhoven TIEL (Ned) 8 6:35:00.8 15.19 100.00
525 3261 Helene Dits ANDELST (Ned) 8 6:37:21.0 15.10 100.00
526 3606 Liane Volgers UTRECHT (Ned) 8 6:37:54.5 15.08 100.00
527 3493 Ernst Hessels GOIRLE (Ned) 8 6:37:59.7 15.08 100.00
528 3499 Jeroen Dankelman NOOTDORP (Ned) 8 6:41:00.6 14.96 100.00
529 3395 Ben Schreurs APELDOORN (Ned) 8 6:43:13.2 14.88 100.00
530 3566 Freddy Weima AMSTERDAM (Ned) 8 6:44:10.6 14.85 100.00
531 3334 Jan Hahne VRAGENDER (Ned) 8 6:46:06.8 14.77 100.00
532 3095 Peter de Wit VINKEVEEN (Ned) 8 6:47:18.1 14.73 100.00
533 3451 Bea de Wit SINT PANCRAS (Ned) 8 6:47:19.4 14.73 100.00
534 3483 pieternella de Bruijn LOPIK (Ned) 8 6:47:30.8 14.72 100.00
535 3370 Jaap Kuiper OUD-ANNERVEEN (Ned) 8 6:48:03.6 14.70 100.00
536 3758 Friso Hooghiemstra AMSTELVEEN (Ned) 8 6:50:19.9 14.62 100.00
537 3611 Carel van der Velden GOUDA (Ned) 8 6:53:04.2 14.53 100.00
538 3846 maarten bronkhorst GARDEREN (Ned) 8 6:54:01.7 14.49 100.00
539 3756 Frits Redeker ALMERE (Ned) 8 6:56:09.3 14.42 100.00
540 4039 Martien Nieuwenhuizen LEIDERDORP (Ned) 8 7:01:19.1 14.24 100.00
541 3098 Agaath STOLZE-V/D MAREL DE LIER (Ned) 8 7:01:28.0 14.24 100.00
542 3097 Henny Voskamp DE LIER (Ned) 8 7:01:28.8 14.24 100.00
543 3918 Jeroen Ornee SNEEK (Ned) 8 7:02:18.7 14.21 100.00
544 3879 Henk jan Nijenhuis ZWOLLE (Ned) 8 7:11:23.7 13.91 100.00
545 3384 Jos Vogelaar HAARLEM (Ned) 8 7:11:27.1 13.91 100.00
546 3699 Janna Pronk HOUTEN (Ned) 8 7:17:30.3 13.71 100.00
547 3324 ronald gijzen VELSERBROEK (Ned) 8 7:25:23.8 13.47 100.00
548 3084 Jeroen Lammertse HOEVELAKEN (Ned) 8 7:25:24.1 13.47 100.00
549 4007 Lineke van der Burg-Mourits REEUWIJK (Ned) 8 7:28:45.2 13.37 100.00
550 4008 Eveline van der Burg UTRECHT (Ned) 8 7:28:45.8 13.37 100.00
551 3578 Ingerlise Hoefsloot TIENHOVEN (Ned) 8 7:33:12.0 13.24 100.00
552 3099 Ido Dijkstra DEVENTER (Ned) 8 7:40:26.2 13.03 100.00
553 3071 Ben den Ouden NIEUW VENNEP (Ned) 8 7:43:22.5 12.95 100.00
554 3233 Nico Werumeus Buning STEENWIJK (Ned) 8 7:43:23.4 12.95 100.00
555 3175 Jeroen Huisman STEENWIJK (Ned) 8 7:43:27.2 12.95 100.00
556 4010 irene ter schure STEENWIJKERWOLD (Ned) 8 7:43:38.7 12.94 100.00
557 3981 Henk Zandijk ALKMAAR (Ned) 8 7:45:16.5 12.90 100.00
558 3984 Danielle Zandijk Alkmaar (Ned) 8 7:45:16.7 12.90 100.00
559 3377 Judith van Vree UTRECHT (Ned) 8 7:49:52.8 12.77 100.00
560 4000 Lusanne van der Meij-Knol RIJSWIJK (Ned) 8 7:55:20.6 12.62 100.00
561 4032 Douwe Brouwer FERWERT (Ned) 7 3:27:10.0 25.34 87.50
562 3701 John Dolders RIJNSBURG (Ned) 7 4:10:33.2 20.95 87.50
563 3834 Bouke van der Hem GRONINGEN (Ned) 7 4:16:08.6 20.50 87.50
564 4046 Wim Freriks DIDAM (Ned) 7 4:24:55.6 19.82 87.50
565 3303 Pieter Slegers ST. OEDENRODE (Ned) 7 4:25:37.6 19.76 87.50
566 3912 Maarten Endt AMSTERDAM (Ned) 7 4:32:08.2 19.29 87.50
567 3166 Henk van Halteren KAPELLE (Ned) 7 4:41:24.2 18.66 87.50
568 3426 Harm Moesker ALPHEN A/D RIJN (Ned) 7 4:47:31.7 18.26 87.50
569 3554 Ruud Koops DELFT (Ned) 7 4:58:36.6 17.58 87.50
570 3507 Rianne van Duinen WAGENINGEN (Ned) 7 5:04:03.7 17.27 87.50
571 3188 Rene Nederlof BLESKENSGRAAF (Ned) 7 5:08:17.1 17.03 87.50
572 3422 Wim van Ruiten EINDHOVEN (Ned) 7 5:09:05.7 16.99 87.50
573 3423 Enno Samplonius SON (Ned) 7 5:09:06.1 16.98 87.50
574 3868 pascal van tielraden LEUSDEN (Ned) 7 5:10:51.0 16.89 87.50
575 3610 Jilko de Kleine AMERSFOORT (Ned) 7 5:11:46.4 16.84 87.50
576 3958 Agnes Esch-Kemperman AMERSFOORT (Ned) 7 5:12:36.3 16.79 87.50
577 3312 Patric Schilder VOLENDAM (Ned) 7 5:14:54.4 16.67 87.50
578 3567 Albert van Bentem MARKNESSE (Ned) 7 5:17:30.9 16.53 87.50
579 4015 Ronald van der Meij RIJSWIJK (Ned) 7 5:19:56.1 16.41 87.50
580 3957 harmen ettema BLAUWHUIS (Ned) 7 5:25:59.1 16.11 87.50
581 3751 Wouter Nieuweboer EINDHOVEN (Ned) 7 5:26:08.1 16.10 87.50
582 3397 Sjak Kwak SELLINGEN (Ned) 7 5:27:42.8 16.02 87.50
583 3676 Henk Janssen AMSTERDAM (Ned) 7 5:28:40.2 15.97 87.50
584 3910 Joost Bakker Vorden (Ned) 7 5:30:30.7 15.88 87.50
585 3550 Ed Plomp PIJNACKER (Ned) 7 5:30:43.3 15.87 87.50
586 4037 Siem Dongelmans HENSBROEK (Ned) 7 5:30:56.8 15.86 87.50
587 3135 Frits van den Born AMSTERDAM (Ned) 7 5:32:25.4 15.79 87.50
588 3083 Max Timmerman DEN HAAG (Ned) 7 5:36:50.4 15.59 87.50
589 3429 Tjapko Adams ZOETERMEER (Ned) 7 5:49:32.1 15.02 87.50
590 3772 Jack Schilling DEN HOORN (Ned) 7 5:51:08.5 14.95 87.50
591 4068 Kees Minderhoud Westkapelle (Ned) 7 5:51:31.4 14.94 87.50
592 3778 Herman Vaneker ENSCHEDE (Ned) 7 5:51:41.7 14.93 87.50
593 3568 Frank Olsthoorn VIJFHUIZEN (Ned) 7 5:53:40.9 14.84 87.50
594 3881 Charles Kosman HUISSEN (Ned) 7 5:53:52.5 14.84 87.50
595 3980 Remko Jansen DEN HAAG (Ned) 7 5:55:19.6 14.78 87.50
596 3571 Bert de Graaf ZWOLLE (Ned) 7 6:04:47.1 14.39 87.50
597 3544 Adrie Ebbenhorst HOOGLAND (Ned) 7 6:07:05.1 14.30 87.50
598 3210 Jaap Kwantes ANDIJK (Ned) 7 6:07:45.9 14.28 87.50
599 3127 Henk Voorbij OUDEWATER (Ned) 7 6:30:12.1 13.45 87.50
600 3002 Maarten Looijen OUDEWATER (Ned) 7 6:30:15.1 13.45 87.50
[ Vorige ] [ Volgende ]
1134 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12