Results



1e Toertocht (20/1)

Weissensee Talent Trophy (24/1)

2e toertocht (23/1)

Aart Koopmans Memorial (24/1)

Snelle toer/WK veteranen (26/1)

3e Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht (28/1)

Criterium (29/1)

4e Toertocht (30/1)

Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)







2e toertocht (23/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
401 3590 Klaas van Burik KOUDEKERK A/D RIJN (Ned) 8 5:29:38.1 18.20 100.00
402 3518 Marnix Bakker HILVERSUM (Ned) 8 5:29:40.4 18.20 100.00
403 3532 Wim Schreurs NOTTER (Ned) 8 5:29:51.6 18.19 100.00
404 3531 Marcel Sand REUTUM (Ned) 8 5:29:54.5 18.19 100.00
405 3070 Ed van der Vuurst NIEUWVEEN (Ned) 8 5:30:26.9 18.16 100.00
406 3078 Jelle van der Veen NIEUWVEEN (Ned) 8 5:30:28.3 18.16 100.00
407 3509 Herman van Loen HOOGLAND (Ned) 8 5:30:44.4 18.14 100.00
408 3039 Arie Drees HARLINGEN (Ned) 8 5:31:02.6 18.12 100.00
409 4023 Willem Guyt KATWIJK (Ned) 8 5:31:02.8 18.12 100.00
410 3884 s.b.j. vlaar middenbeemster (Ned) 8 5:31:50.9 18.08 100.00
411 3301 Alle Welling HEILOO (Ned) 8 5:32:02.9 18.07 100.00
412 3117 Jelke Jetten GORREDIJK (Ned) 8 5:32:14.9 18.06 100.00
413 3700 Rene Kok OUDEMIRDUM (Ned) 8 5:33:00.9 18.02 100.00
414 3500 Bert Wezendonk PANNERDEN (Ned) 8 5:34:01.3 17.96 100.00
415 3627 Cees Guijt KATWIJK (Ned) 8 5:34:25.5 17.94 100.00
416 3750 Jan Schrauwen ROOSENDAAL (Ned) 8 5:34:28.3 17.94 100.00
417 3244 Aart van der Lit TONDEN (Ned) 8 5:34:49.5 17.92 100.00
418 3118 Jan Derksen LOENEN (Ned) 8 5:35:04.7 17.91 100.00
419 3847 marco m oudendorp ERMELO (Ned) 8 5:35:22.8 17.89 100.00
420 3140 Marco Heemskerk LISSE (Ned) 8 5:35:50.2 17.87 100.00
421 3141 Gert Jan Schilder AMSTELVEEN (Ned) 8 5:35:50.9 17.87 100.00
422 3310 Han Goossens BOXTEL (Ned) 8 5:35:54.8 17.86 100.00
423 3317 Han van Beek KAATSHEUVEL (Ned) 8 5:35:58.2 17.86 100.00
424 3409 Hans van Leeuwen KUDELSTAART (Ned) 8 5:36:18.9 17.84 100.00
425 3882 Ben Ernens ROLDE (Ned) 8 5:36:30.7 17.83 100.00
426 3713 Wouter van den Brule ULVENHOUT (Ned) 8 5:37:51.9 17.76 100.00
427 3503 Hans van Zijtveld JUBBEGA (Ned) 8 5:38:10.5 17.74 100.00
428 3616 Herman Pullen MEPPEL (Ned) 8 5:38:46.8 17.71 100.00
429 3962 Karel Schrijvers MIJDRECHT (Ned) 8 5:39:23.0 17.68 100.00
430 3961 Marielle Bos MIJDRECHT (Ned) 8 5:39:23.4 17.68 100.00
431 3741 Menno Nieuwenhuize HILVERSUM (Ned) 8 5:40:59.6 17.60 100.00
432 3546 Gerrit Foks HAAKSBERGEN (Ned) 8 5:41:00.0 17.60 100.00
433 3773 Bart Witte DEN HOORN (Ned) 8 5:41:13.3 17.58 100.00
434 3949 Jos Knooff ZOETERMEER (Ned) 8 5:42:04.8 17.54 100.00
435 3530 Jan Jans BEEK-UBBERGEN (Ned) 8 5:42:27.1 17.52 100.00
436 3309 Sjaak Schenkeveld VLAARDINGEN (Ned) 8 5:42:49.9 17.50 100.00
437 3400 Rien Roozendaal VLAARDINGEN (Ned) 8 5:42:51.8 17.50 100.00
438 3214 Leo Verbeij REEUWIJK (Ned) 8 5:43:09.7 17.48 100.00
439 3107 Han Vogel VELDHOVEN (Ned) 8 5:43:11.0 17.48 100.00
440 3230 Henk Lieftink SILVOLDE (Ned) 8 5:43:12.1 17.48 100.00
441 4060 Sievert Ganzinga AADORP (Ned) 8 5:44:41.9 17.41 100.00
442 3657 Gerrit Hondebrink ALMELO (Ned) 8 5:44:43.6 17.41 100.00
443 3625 Hans van Duijn KATWIJK Z-H (Ned) 8 5:46:22.5 17.32 100.00
444 3403 Wilma Rusink AALTEN (Ned) 8 5:47:12.1 17.28 100.00
445 3450 Kees Mors SINT PANCRAS (Ned) 8 5:47:34.9 17.26 100.00
446 3764 Michel Dijkstra CASTRICUM (Ned) 8 5:48:14.0 17.23 100.00
447 3176 Alex Wals KERKWERVE (Ned) 8 5:48:30.2 17.22 100.00
448 3542 Ernst Boucher UTRECHT (Ned) 8 5:49:12.6 17.18 100.00
449 3441 Henk Kauderer DEN HAAG (Ned) 8 5:49:32.8 17.17 100.00
450 3914 Peter Plugboer STOMPETOREN (Ned) 8 5:49:39.6 17.16 100.00
451 3037 Dick Kortekaas AMSTERDAM (Ned) 8 5:50:06.3 17.14 100.00
452 3046 Marien Vermerris VLAARDINGEN (Ned) 8 5:50:07.6 17.14 100.00
453 3909 Simon Smit VOLENDAM (Ned) 8 5:50:42.2 17.11 100.00
454 3331 Pim van der Klauw LISSE (Ned) 8 5:51:43.3 17.06 100.00
455 3091 Robert jan Kleute UTRECHT (Ned) 8 5:51:55.5 17.05 100.00
456 3976 Nicolette van Bentem-Olsthoorn MARKNESSE (Ned) 8 5:52:51.1 17.00 100.00
457 3785 Piet Rodenburg DE COCKSDORP (TEXEL) (Ned) 8 5:53:51.1 16.96 100.00
458 4031 Dorine Oudhof DORDRECHT (Ned) 8 5:54:20.2 16.93 100.00
459 4033 Andre Boersen DORDRECHT (Ned) 8 5:54:41.7 16.92 100.00
460 4028 Klaas Weperen OOSTERWOLDE FR. (Ned) 8 5:56:20.9 16.84 100.00
461 3619 Arie Kool LINSCHOTEN (Ned) 8 5:56:21.5 16.84 100.00
462 3296 Henk Swijnenburg NIEUW-LEKKERLAND (Ned) 8 5:56:28.2 16.83 100.00
463 3134 Wiebe Loonstra BUITENPOST (Ned) 8 5:58:56.7 16.72 100.00
464 3512 Martijn de Boer DEN HAAG (Ned) 8 5:59:58.2 16.67 100.00
465 3636 P Dijkmans ZEIST (Ned) 8 6:00:08.0 16.66 100.00
466 3513 Paul Carstens DEN HAAG (Ned) 8 6:00:53.2 16.63 100.00
467 3856 Rinus Rentmeester SPIJKENISSE (Ned) 8 6:01:03.2 16.62 100.00
468 3059 Dick Middag RAALTE (Ned) 8 6:02:21.5 16.56 100.00
469 3745 Jan van de Westelaken SCHIJNDEL (Ned) 8 6:02:22.2 16.56 100.00
470 3665 Ank van der Knaap-Smit DE LIER (Ned) 8 6:02:52.0 16.54 100.00
471 3667 Corrie Lansbergen-Wenneker SCHIPLUIDEN (Ned) 8 6:02:52.2 16.53 100.00
472 3663 Ria Kracht-Verboon SCHIPLUIDEN (Ned) 8 6:02:52.3 16.53 100.00
473 3664 Ellen de Kok SCHIPLUIDEN (Ned) 8 6:02:52.3 16.53 100.00
474 3305 Dick Spreeuwers AMERSFOORT (Ned) 8 6:02:54.5 16.53 100.00
475 3031 Dirk Pols BERKEL EN RODENRIJS (Ned) 8 6:02:57.9 16.53 100.00
476 3615 Maura G.M. Weller BAVEL (Ned) 8 6:03:25.4 16.51 100.00
477 3577 Pat van den Corput BREDA (Ned) 8 6:03:27.3 16.51 100.00
478 3547 Henk jan Horstink HAAKSBERGEN (Ned) 8 6:03:37.1 16.50 100.00
479 3559 Aad van der Helm PIJNACKER (Ned) 8 6:03:39.6 16.50 100.00
480 3024 Hans Bongers VOORBURG (Ned) 8 6:04:50.4 16.45 100.00
481 3106 Bert Guntlisbergen Boxmeer (Ned) 8 6:05:34.2 16.41 100.00
482 3570 Johan Goos ZWOLLE (Ned) 8 6:05:45.9 16.40 100.00
483 3226 Rob Vermeulen BOSKOOP (Ned) 8 6:06:38.9 16.36 100.00
484 3769 Ronald Zom WAGENINGEN (Ned) 8 6:08:37.5 16.28 100.00
485 3904 Caroline Hogen Esch DEN HAAG (Ned) 8 6:10:00.1 16.22 100.00
486 3760 Henk Westerhuis HILLEGOM (Ned) 8 6:10:12.7 16.21 100.00
487 3565 Ben van Ditshuizen BERGEN OP ZOOM (Ned) 8 6:11:44.0 16.14 100.00
488 3779 Frans Kotte ENSCHEDE (Ned) 8 6:12:14.7 16.12 100.00
489 3120 Jarno Stuij SCHOONREWOERD (Ned) 8 6:12:51.1 16.09 100.00
490 3228 Arie Burggraaf NOORDSCHESCHUT (Ned) 8 6:13:44.1 16.05 100.00
491 3642 Hendrik Groen BEETSTERZWAAG (Ned) 8 6:13:53.9 16.05 100.00
492 3926 Jan van Breukelen WILNIS (Ned) 8 6:14:03.8 16.04 100.00
493 3073 Guus Langeland WEHE DEN HOORN (Ned) 8 6:14:07.6 16.04 100.00
494 3808 Gerrit Pullen MEPPEL (Ned) 8 6:15:37.0 15.97 100.00
495 3630 FONS Diemen ZOETERWOUDE (Ned) 8 6:16:15.7 15.95 100.00
496 3720 Maarten van Oost Medemblik (Ned) 8 6:17:03.3 15.91 100.00
497 3573 Kees Berkhout BREDA (Ned) 8 6:18:59.0 15.83 100.00
498 3479 Jantien Aalbregtse VOLENDAM (Ned) 8 6:19:49.8 15.80 100.00
499 3415 Frenkel Schonfeld Amsterdam (Ned) 8 6:20:05.5 15.79 100.00
500 3291 Peter Schonfeld GOUDA (Ned) 8 6:20:06.1 15.79 100.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1134 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12