Results



1e Toertocht (20/1)

Weissensee Talent Trophy (24/1)

2e toertocht (23/1)

Aart Koopmans Memorial (24/1)

Snelle toer/WK veteranen (26/1)

3e Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht (28/1)

Criterium (29/1)

4e Toertocht (30/1)

Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)







2e toertocht (23/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
201 4038 Leo Vergeer LUTTELGEEST (Ned) 10 6:02:41.7 20.68 125.00
202 3543 Diederik Van Dordt tot medler UTRECHT (Ned) 10 6:07:57.1 20.38 125.00
203 3358 Martien Pater VORDEN (Ned) 10 6:15:29.7 19.97 125.00
204 3537 Christ Krijnen RIEL (Ned) 10 6:15:55.5 19.95 125.00
205 3722 Diederick Duijts TETERINGEN (Ned) 10 6:23:46.5 19.54 125.00
206 3744 Jan Barten SCHERPENZEEL (Ned) 10 6:30:27.6 19.21 125.00
207 3631 Bert Frederiks LEIDEN (Ned) 10 6:35:12.2 18.98 125.00
208 3666 Willem van der Knaap DE LIER (Ned) 10 6:36:23.5 18.92 125.00
209 3406 Hans Matser WESTERVOORT (Ned) 10 6:37:04.4 18.89 125.00
210 3076 Cees Slagter ANDIJK (Ned) 10 6:41:11.1 18.69 125.00
211 4040 Gert Gierveld HOOFDDORP (Ned) 10 6:43:24.5 18.59 125.00
212 3794 Iwan Buckens NIEUW-VENNEP (Ned) 10 6:43:37.8 18.58 125.00
213 3793 Corjan Munsterman LISSERBROEK (Ned) 10 6:43:38.7 18.58 125.00
214 3054 Cees Bol BUSSUM (Ned) 10 6:44:17.9 18.55 125.00
215 3057 Gerben Meerbeek BAAK (Ned) 10 6:49:06.4 18.33 125.00
216 3561 Richard van der Bijl SUMAR (Ned) 10 6:49:23.4 18.32 125.00
217 3555 Simon van der Velde SUAWOUDE (Ned) 10 6:49:23.9 18.32 125.00
218 3947 Hans van Leeuwen SCHIPLUIDEN (Ned) 10 6:52:25.3 18.19 125.00
219 3179 Jan van Os DE LIER (Ned) 10 6:53:31.4 18.14 125.00
220 3728 Arjan Brandwijk STREEFKERK (Ned) 10 6:57:19.3 17.97 125.00
221 3333 Roeland Tims LISSE (Ned) 10 6:58:56.9 17.90 125.00
222 3495 Gerben Rijpma RIJPERKERK (Ned) 10 7:00:34.1 17.83 125.00
223 3268 Niels de Jong ROTTERDAM (Ned) 10 7:02:18.4 17.76 125.00
224 3487 Albert van Leersum UBBERGEN (Ned) 10 7:04:50.8 17.65 125.00
225 3939 Paul Spaans MONSTER (Ned) 10 7:05:24.8 17.63 125.00
226 3632 Jack van der Bent KATWIJK (Ned) 10 7:11:18.7 17.39 125.00
227 3036 Theo Dobbe LEIDSCHENDAM (Ned) 10 7:13:01.1 17.32 125.00
228 3816 Piet Veldt AKERSLOOT (Ned) 10 7:15:26.2 17.22 125.00
229 3828 Arend Breukink BORCULO (Ned) 10 7:21:41.5 16.98 125.00
230 3392 Nico Lommers SCHERMERHORN (Ned) 10 7:23:41.0 16.90 125.00
231 4042 Jori Wouters LEUSDEN (Ned) 10 7:26:10.2 16.81 125.00
232 3286 Jan Pluijgers OUD GASTEL (Ned) 10 7:26:43.9 16.79 125.00
233 3251 Nienke Madden-Noorman PALZEM WEHR DUITSLAND (Dui) 10 7:28:10.3 16.73 125.00
234 3820 Kees Smiers HAREN GN (Ned) 10 7:30:04.2 16.66 125.00
235 3102 Kees Tuinman STOMPETOREN (Ned) 10 7:31:37.1 16.61 125.00
236 3419 Arjan Mesker AMEIDE (Ned) 10 7:32:44.4 16.57 125.00
237 3435 anton Hogendoorn GOUDA (Ned) 10 7:39:49.7 16.31 125.00
238 3369 Esther de Vlieger OOSTERBEEK (Ned) 10 7:45:52.5 16.10 125.00
239 3746 Joop Rijkhoff HEILOO (Ned) 10 7:55:11.5 15.78 125.00
240 3420 Andre Boer AMEIDE (Ned) 10 8:00:38.1 15.60 125.00
241 3726 Hans Kleiberg DEN HAAG (Ned) 10 8:08:47.5 15.34 125.00
242 3775 Piet Kamma ENSCHEDE (Ned) 10 8:11:49.4 15.25 125.00
243 3780 Gert Jansen ENSCHEDE (Ned) 10 8:11:50.0 15.25 125.00
244 3776 mathijs jansen ENSCHEDE (Ned) 10 8:11:50.2 15.25 125.00
245 3486 Marc Dorrepaal RIJNSATERWOUDE (Ned) 10 8:15:49.4 15.13 125.00
246 3624 Vincent van Middelaar HOOGLAND (Ned) 10 8:18:43.9 15.04 125.00
247 3378 Matthijs Lokhorst UTRECHT (Ned) 10 8:26:56.3 14.79 125.00
248 4009 Rob Eikelboom HAVELTE (Ned) 10 8:34:54.2 14.57 125.00
249 3295 Frans Eikelboom OSS (Ned) 10 8:34:55.0 14.57 125.00
250 3336 Henk Hurkmans WOERDEN (Ned) 10 8:55:50.0 14.00 125.00
251 3864 Martend Veurink ALMELO (Ned) 10 8:59:01.3 13.91 125.00
252 3489 yvonne van leeuwen NOOTDORP (Ned) 10 9:19:20.0 13.41 125.00
253 3481 Ineke Boon MAASSLUIS (Ned) 10 9:19:20.1 13.41 125.00
254 3173 Jan Scholten OLDEMARKT (Ned) 10 9:33:00.1 13.09 125.00
255 3766 Nelleke Roorda NOORDHORN (Ned) 10 9:35:24.0 13.03 125.00
256 3277 Hans Baas AMSTERDAM (Ned) 10 9:54:16.2 12.62 125.00
257 3747 Hans van Dijk LEIDEN (Ned) 9 4:42:06.4 23.93 112.50
258 3653 Jan Heins EMMER COMPASCUUM (Ned) 9 4:52:38.5 23.07 112.50
259 3654 Geert Herbers TER APEL (Ned) 9 4:55:38.4 22.83 112.50
260 3691 Gerard Boersma NIEUWE PEKELA (Ned) 9 5:09:05.7 21.84 112.50
261 3923 Erik Botman WERVERSHOOF (Ned) 9 5:15:09.8 21.42 112.50
262 3246 Han Rotgans TER HEIJDE (Ned) 9 5:19:09.4 21.15 112.50
263 3698 Rein Lof BROEK IN WATERLAND (Ned) 9 5:19:24.8 21.13 112.50
264 3815 Arjen Faber ELST (Ned) 9 5:22:00.5 20.96 112.50
265 3368 Gerk Dijkstra NIJ BEETS (Ned) 9 5:22:27.4 20.93 112.50
266 3313 Ed Klouwer VOLENDAM (Ned) 9 5:24:05.4 20.83 112.50
267 3814 Arie de Kort HAZERSWOUDE (Ned) 9 5:29:38.5 20.48 112.50
268 3183 Cor Nat OOSTHUIZEN (Ned) 9 5:31:40.2 20.35 112.50
269 3192 Marlin Burkunk AMSTERDAM (Ned) 9 5:33:24.0 20.25 112.50
270 3505 Thomas Kraal UTRECHT (Ned) 9 5:37:33.5 20.00 112.50
271 3164 Derk te Bokkel ARNHEM (Ned) 9 5:42:41.3 19.70 112.50
272 3490 Bauke Wallinga BOSKOOP (Ned) 9 5:44:33.5 19.59 112.50
273 3607 Frank van den Akker ALPHEN A/D RIJN (Ned) 9 5:44:43.1 19.58 112.50
274 3300 Ruud Steenvoorden BREEZAND (Ned) 9 5:44:52.7 19.57 112.50
275 3800 Martin Langemaire SASSENHEIM (Ned) 9 5:45:50.9 19.52 112.50
276 3342 Frans de Vos GOUDA (Ned) 9 5:46:43.2 19.47 112.50
277 3996 Rob Triep SCHEVENINGEN (Ned) 9 5:46:53.1 19.46 112.50
278 3954 Evert Bot GROOTEBROEK (Ned) 9 5:47:35.0 19.42 112.50
279 3093 Peter Verhagen ST. OEDENRODE (Ned) 9 5:48:27.7 19.37 112.50
280 4002 Piet de Jong OOSTERWOLDE (Ned) 9 5:48:50.0 19.35 112.50
281 3262 Theo Vesseur WOUBRUGGE (Ned) 9 5:50:15.9 19.27 112.50
282 3804 Joost Wapenaar VLAARDINGEN (Ned) 9 5:55:10.2 19.00 112.50
283 3708 Albert Tunk EDAM (Ned) 9 5:55:32.5 18.99 112.50
284 4004 Krijn van Muiswinkel DE MEERN (Ned) 9 5:58:18.8 18.84 112.50
285 4003 Hans Louisse LINSCHOTEN (Ned) 9 5:59:20.2 18.78 112.50
286 3218 Aad Nobel REEUWIJK (Ned) 9 5:59:51.6 18.76 112.50
287 3413 Nico Schilder Volendam (Ned) 9 6:08:12.3 18.33 112.50
288 3380 Erica Gielink NIJMEGEN (Ned) 9 6:08:17.4 18.33 112.50
289 3217 Stef Boersen BOSKOOP (Ned) 9 6:08:52.8 18.30 112.50
290 3690 Willem Pals AMSTERDAM (Ned) 9 6:11:19.5 18.18 112.50
291 3704 MARC VAN GILS POPPEL (Bel) 9 6:13:59.2 18.05 112.50
292 3536 Marieke Krijnen RIEL (Ned) 9 6:15:06.5 17.99 112.50
293 3213 Guus Elstgeest ROELOFARENDSVEEN (Ned) 9 6:21:23.8 17.70 112.50
294 3942 Peter Keijzer Amsterdam (Ned) 9 6:22:04.1 17.67 112.50
295 3938 erik keijzer HILVERSUM (Ned) 9 6:22:05.9 17.67 112.50
296 3418 Albert Maarse AALSMEER (Ned) 9 6:24:38.8 17.55 112.50
297 3877 Hendrik jan Schurink VRIES (Ned) 9 6:25:00.6 17.53 112.50
298 3872 Sierd Jongstra MUSSELKANAAL (Ned) 9 6:25:33.0 17.51 112.50
299 3510 Ben Tubben DUIVEN (Ned) 9 6:30:49.3 17.27 112.50
300 3427 sjaak ter Schure GIETHOORN (Ned) 9 6:34:06.5 17.13 112.50
[ Vorige ] [ Volgende ]
1134 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12