Results



1e Toertocht (20/1)

Weissensee Talent Trophy (24/1)

2e toertocht (23/1)

Aart Koopmans Memorial (24/1)

Snelle toer/WK veteranen (26/1)

3e Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht (28/1)

Criterium (29/1)

4e Toertocht (30/1)

Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)







Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
101 M68 Jacob Drenth () 7 2:14:59.5 31.11 70.00
102 B11 Frank Posthumus Schaatsploeg Noord Nederland () 7 2:14:59.7 31.11 70.00
103 104 Yoeri Takken v/d Hoogen Tegels & Sanitair () 7 2:15:01.1 31.11 70.00
104 B76 Robert van Dalen () 7 2:15:05.3 31.09 70.00
105 w79 Marcel van Ham () 7 2:15:12.5 31.06 70.00
106 M27 Jean-Luc Ostyn () 7 2:15:13.2 31.06 70.00
107 M7 Leendert Eden () 7 2:15:17.3 31.05 70.00
108 w83 Jeroen Verlaan () 7 2:15:21.0 31.03 70.00
109 w86 Edwin Mellema () 7 2:15:21.4 31.03 70.00
110 M35 Rob Jager () 7 2:15:26.7 31.01 70.00
111 w85 Jorrit Veneman () 7 2:17:34.5 30.53 70.00
112 M1 Wiel van Aken () 7 2:17:59.2 30.44 70.00
113 M46 Gerard Rosinga () 7 2:18:38.0 30.30 70.00
114 M19 Kees Cijsouw () 7 2:18:38.4 30.29 70.00
115 M30 Gerrit Sellis () 7 2:18:39.0 30.29 70.00
116 M10 Klaas Brandwijk () 7 2:18:44.3 30.27 70.00
117 M36 Nico Coenen () 7 2:20:39.7 29.86 70.00
118 M2 Hendrik-Jan Blomberg () 7 2:22:11.7 29.54 70.00
119 M21 Henk van de Belt () 7 2:24:02.2 29.16 70.00
120 M25 Teade Wiersma () 7 2:24:52.2 28.99 70.00
121 M11 Jan Wolffenbuttel () 7 2:24:52.6 28.99 70.00
122 M63 Jan Palenstijn () 7 2:24:54.2 28.99 70.00
123 M65 Peter Schurink () 7 2:24:55.8 28.98 70.00
124 M61 Frits Riemersma () 7 2:25:04.3 28.95 70.00
125 M8 Jacques de Vries () 7 2:28:31.9 28.28 70.00
126 A04 Sandor Stuut Vlasman () 6 1:43:32.1 34.77 60.00
127 A84 Ytzen Faber Goesting.nl Schaatsteam () 6 1:47:32.5 33.48 60.00
128 w68 Johan Hendriks () 6 1:50:39.7 32.53 60.00
129 D41 Maria Sterk DSB Bank () 6 1:53:01.7 31.85 60.00
130 B59 Wilbert Zielman () 6 1:53:34.9 31.70 60.00
131 D24 Erna Kijk In de Vegte Landjuweel () 6 1:54:09.0 31.54 60.00
132 D91 Cindy van den Berg Frisia Financieringen () 6 1:54:20.1 31.49 60.00
133 D79 Sandra 't Hart Landjuweel () 6 1:55:00.1 31.30 60.00
134 D10 Jolanda Langeland Steenbergen Fietsen () 6 1:55:04.4 31.28 60.00
135 D74 Karin Maarse DSB Bank () 6 1:55:08.6 31.27 60.00
136 D87 Elma de Vries DSB Bank () 6 1:55:22.1 31.20 60.00
137 D49 Andrea Sikkema Van der Wiel () 6 1:55:23.9 31.20 60.00
138 D14 Chris Witty Landjuweel () 6 1:55:26.0 31.19 60.00
139 D13 Carla Zielman Hoolwerf Heiwerken () 6 1:55:30.8 31.17 60.00
140 D05 DaniŽlle Bekkering Frisia Financieringen () 6 1:55:31.3 31.16 60.00
141 D76 Mariska Huisman Viks Parket () 6 1:55:31.6 31.16 60.00
142 D47 Anniek ter Haar Aavas Groep () 6 1:55:32.3 31.16 60.00
143 D73 Hilde van Slochteren VPZ () 6 1:55:33.8 31.15 60.00
144 D29 Kitty Meeth DSB Bank () 6 1:55:47.4 31.09 60.00
145 D28 Liesbeth Hijlkema Cakyline () 6 1:55:48.1 31.09 60.00
146 D03 Mischa Top Landjuweel () 6 1:55:48.8 31.08 60.00
147 D06 Marjon Spijkerman Van der Wiel () 6 1:55:52.4 31.07 60.00
148 D81 Jolanda Spruit Cakyline () 6 1:57:17.0 30.70 60.00
149 D85 Heleen van Vliet Groenehartsport nl () 6 1:57:17.3 30.69 60.00
150 D84 Lillian van Haaster Groenehartsport nl () 6 1:57:18.1 30.69 60.00
151 D32 Karen Teuling PANalytical () 6 1:57:20.3 30.68 60.00
152 D25 Marjolijn Hulzebosch Van der Wiel () 6 1:57:21.0 30.68 60.00
153 D58 Rowenna de Boer Hoolwerf Heiwerken () 6 1:57:22.0 30.67 60.00
154 D44 Yvonne Spigt Foekens () 6 1:57:22.5 30.67 60.00
155 D04 Annamargreet Kramer Pro Horeca () 6 1:57:22.7 30.67 60.00
156 D62 Sabine van der Wiel Groenehartsport nl () 6 1:57:22.7 30.67 60.00
157 D98 Francisca Groen Pro Horeca () 6 1:57:23.8 30.67 60.00
158 D39 Marianne van Leeuwen Choose 2 Achieve () 6 1:57:23.8 30.67 60.00
159 D17 Nadine Seidenglanz Aavas Groep () 6 1:57:24.8 30.66 60.00
160 D36 Baukje Bonnema GGN Swier & vd Weijden/NPO Vastgoed () 6 1:57:26.8 30.65 60.00
161 D69 Ilse Hoogland Vuysters Financieringen () 6 1:57:28.1 30.65 60.00
162 D38 Iris Prinsen Van der Wiel () 6 1:57:34.8 30.62 60.00
163 A80 Charley Landman Foekens () 6 2:00:53.3 29.78 60.00
164 M62 Dirk Verstraete () 6 2:05:00.6 28.80 60.00
165 M59 Siebrand Kuiper () 6 2:05:05.6 28.78 60.00
166 M40 Peter van Waes () 6 2:05:09.7 28.76 60.00
167 M9 Kees Lansberger () 6 2:11:19.0 27.41 60.00
168 M18 Guus Houben () 6 2:11:21.3 27.41 60.00
169 M37 Otto van der Heide () 6 2:11:27.0 27.39 60.00
170 M26 Meine Jongschaap () 6 2:12:02.2 27.27 60.00
171 M33 Jerry Weldam () 6 2:12:41.2 27.13 60.00
172 M56 Sjaak 't Hoen () 6 2:12:44.9 27.12 60.00
173 M53 Cor van der Valk () 6 2:12:45.2 27.12 60.00
174 M58 Fob Fonteyne () 6 2:12:49.2 27.10 60.00
175 M23 Arjan Mulder () 6 2:13:06.6 27.05 60.00
176 M14 Ed Thiessen () 6 2:14:06.4 26.84 60.00
177 M70 Cor de Rooy () 6 2:17:39.9 26.15 60.00
178 A02 Cedric Michaud Nefit HR ketels () 5 1:25:19.3 35.16 50.00
179 B80 Gerard Haasjes Dorcas Hulp () 5 1:25:52.7 34.93 50.00
180 B33 Peter Nauta Schaatsteam Bolsward () 5 1:26:00.6 34.88 50.00
181 B43 Theo Trul Schaatsploeg Noord Nederland () 5 1:28:01.8 34.08 50.00
182 B97 Sjoerd Haarlink Aavas Groep () 5 1:28:02.0 34.08 50.00
183 w87 Peter Keiser () 5 1:35:19.1 31.47 50.00
184 D30 Marinda van Bergeijk Schuitemaker/OV Media () 5 1:38:55.8 30.32 50.00
185 D97 Moniek Spigt Schuitemaker/OV Media () 5 1:38:58.2 30.31 50.00
186 D53 Kimberly Muusse Foekens () 5 1:39:07.4 30.27 50.00
187 D95 Sjoukje Duinmaijer Aannemersbedrijf Duinmaijer B.V. () 5 1:39:30.1 30.15 50.00
188 B94 Hugo Heijnen VDH Marmer en Natuursteen () 5 1:40:21.3 29.89 50.00
189 D40 Femke Roemer Finisher Gipsplaatvoegers () 5 1:41:31.1 29.55 50.00
190 D60 Annelies Passchier Pro Horeca () 5 1:41:37.5 29.52 50.00
191 M13 Bram Biesterveld () 5 1:41:40.8 29.50 50.00
192 B91 Cees Schep Vrije Universiteit Amsterdam () 5 1:42:56.4 29.14 50.00
193 B56 Leon van Eis () 5 1:43:17.0 29.05 50.00
194 D18 Ellen Waijer Pro Horeca () 5 1:43:24.9 29.01 50.00
195 D65 Britt Tjalma () 5 1:44:15.6 28.77 50.00
196 D50 Astrid de Graaf Vrije Universiteit Amsterdam () 5 1:44:33.8 28.69 50.00
197 w77 Anton Ketellapper () 5 1:46:14.6 28.24 50.00
198 D15 Michelle Buskermolen EDSO Software () 5 1:46:39.7 28.13 50.00
199 g129 Ellen de Waard () 5 1:46:39.7 28.13 50.00
200 D20 Martine Dubling Future Works () 5 1:46:40.8 28.12 50.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
369 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4