Results



1e Toertocht (20/1)

Weissensee Talent Trophy (24/1)

2e toertocht (23/1)

Aart Koopmans Memorial (24/1)

Snelle toer/WK veteranen (26/1)

3e Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht (28/1)

Criterium (29/1)

4e Toertocht (30/1)

Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)







Robert Gaasenbeek
  Criterium (29/1)


Startnummer B05
Plaats Wessels-Mijnten-Wouters
Geslacht Male
Afstand Heren A+B
Categorie Heren B
Starttijd 12:00:50
Ronde Rondetijd km/h Totale tijd km/h
38 0:01:18.4 45.93 0:52:38.8 43.31
37 0:01:24.4 42.69 0:51:20.4 43.24
36 0:01:22.1 43.90 0:49:56.1 43.26
35 0:01:20.7 44.66 0:48:34.1 43.24
34 0:01:28.8 40.55 0:47:13.5 43.20
33 0:01:21.5 44.18 0:45:44.7 43.28
32 0:01:23.4 43.20 0:44:23.2 43.26
31 0:01:18.1 46.10 0:42:59.9 43.26
30 0:01:22.8 43.49 0:41:41.8 43.17
29 0:01:28.4 40.77 0:40:19.0 43.16
28 0:01:22.1 43.89 0:38:50.7 43.25
27 0:01:20.4 44.82 0:37:28.7 43.23
26 0:01:19.6 45.24 0:36:08.4 43.17
25 0:01:20.9 44.55 0:34:48.8 43.09
24 0:01:21.0 44.46 0:33:28.0 43.03
23 0:01:20.7 44.66 0:32:07.0 42.97
22 0:01:22.1 43.86 0:30:46.4 42.90
21 0:01:25.7 42.02 0:29:24.3 42.85
20 0:01:19.7 45.17 0:27:58.7 42.89
19 0:01:20.5 44.77 0:26:39.0 42.78
18 0:01:20.4 44.82 0:25:18.6 42.67
17 0:01:20.8 44.56 0:23:58.2 42.55
16 0:01:28.8 40.55 0:22:37.4 42.43
15 0:01:21.6 44.15 0:21:08.7 42.57
14 0:01:26.2 41.79 0:19:47.1 42.46
13 0:01:30.7 39.70 0:18:21.0 42.51
12 0:01:30.5 39.81 0:16:50.3 42.76
11 0:01:25.1 42.33 0:15:19.8 43.05
10 0:01:18.4 45.93 0:13:54.8 43.13
9 0:01:22.7 43.58 0:12:36.4 42.84
8 0:01:20.7 44.61 0:11:13.8 42.75
7 0:01:21.1 44.43 0:09:53.1 42.49
6 0:01:24.1 42.82 0:08:32.1 42.19
5 0:01:26.7 41.52 0:07:08.0 42.06
4 0:01:23.7 43.05 0:05:41.3 42.20
3 0:01:26.6 41.61 0:04:17.7 41.92
2 0:01:17.2 46.68 0:02:51.2 42.07
1 0:01:34.1 38.29 0:01:34.1 38.29

Status
Voltooide Rondes : 38
Voltooide Afstand : 38.00 km
Totale tijd : 0:52:38.8
Gemiddelde Snelheid (km/h) : 43.31

Standen
Categorie : 7 van 99
Geslacht : 16 van 193
Overall : 16 van 193
[ Terug ] [ Ververs ]