Results



1e Toertocht (20/1)

Weissensee Talent Trophy (24/1)

2e toertocht (23/1)

Aart Koopmans Memorial (24/1)

Snelle toer/WK veteranen (26/1)

3e Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht (28/1)

Criterium (29/1)

4e Toertocht (30/1)

Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)







Ruud Borst
  Criterium (29/1)


Startnummer A30
Plaats Team Care Group - De Smelt
Geslacht Male
Afstand Heren A+B
Categorie Heren A
Starttijd 12:00:50
Ronde Rondetijd km/h Totale tijd km/h
38 0:01:17.9 46.24 0:52:36.2 43.34
37 0:01:22.6 43.62 0:51:18.4 43.27
36 0:01:22.2 43.83 0:49:55.8 43.26
35 0:01:19.9 45.06 0:48:33.7 43.24
34 0:01:30.6 39.77 0:47:13.8 43.19
33 0:01:20.6 44.69 0:45:43.3 43.31
32 0:01:24.8 42.46 0:44:22.7 43.26
31 0:01:17.0 46.80 0:42:57.9 43.29
30 0:01:21.2 44.37 0:41:41.0 43.18
29 0:01:27.4 41.23 0:40:19.9 43.14
28 0:01:22.2 43.80 0:38:52.6 43.22
27 0:01:19.4 45.37 0:37:30.4 43.19
26 0:01:20.1 44.97 0:36:11.0 43.11
25 0:01:20.6 44.67 0:34:51.0 43.04
24 0:01:19.7 45.21 0:33:30.4 42.98
23 0:01:21.0 44.49 0:32:10.8 42.89
22 0:01:21.4 44.24 0:30:49.8 42.82
21 0:01:27.9 40.96 0:29:28.5 42.75
20 0:01:20.5 44.73 0:28:00.6 42.84
19 0:01:20.5 44.74 0:26:40.1 42.75
18 0:01:19.0 45.60 0:25:19.6 42.64
17 0:01:22.6 43.60 0:24:00.7 42.48
16 0:01:28.9 40.52 0:22:38.1 42.41
15 0:01:20.6 44.69 0:21:09.3 42.55
14 0:01:26.6 41.57 0:19:48.7 42.40
13 0:01:31.1 39.54 0:18:22.1 42.47
12 0:01:30.5 39.81 0:16:51.1 42.73
11 0:01:27.9 40.98 0:15:20.7 43.02
10 0:01:17.9 46.21 0:13:52.8 43.23
9 0:01:28.4 40.77 0:12:34.9 42.92
8 0:01:16.4 47.18 0:11:06.6 43.21
7 0:01:17.0 46.78 0:09:50.3 42.69
6 0:01:24.7 42.52 0:08:33.3 42.08
5 0:01:26.5 41.66 0:07:08.7 42.00
4 0:01:21.9 44.01 0:05:42.3 42.08
3 0:01:22.6 43.59 0:04:20.5 41.47
2 0:01:21.4 44.27 0:02:57.9 40.49
1 0:01:36.6 37.30 0:01:36.6 37.30

Status
Voltooide Rondes : 38
Voltooide Afstand : 38.00 km
Totale tijd : 0:52:36.2
Gemiddelde Snelheid (km/h) : 43.34

Standen
Categorie : 8 van 84
Geslacht : 9 van 193
Overall : 9 van 193
[ Terug ] [ Ververs ]