Results
WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)
Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)
1e grote AET Toertocht (25/1)
Aart Koopmans Memorial (26/1)
Criterium Heren A en B, Dames (28/1)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)
Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)
3e grote AET Toertocht (1/2)
Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1301
3832
Piet Westerwaal
Hoofddorp (N)
0
·
·
0.00
1302
3841
Ben Koning
Nederhemert (N)
0
·
·
0.00
1303
3839
Ferry van der Heiden
Baarn (N)
0
·
·
0.00
1304
3911
Jan Schram
Hendrik ido ambacht (N)
0
·
·
0.00
1305
3986
Mark Dorlandt
Hoofddorp (N)
0
·
·
0.00
1306
3941
Steven Hengeveld
Barneveld (N)
0
·
·
0.00
1307
3942
Bert Nieuwstad
Barneveld (N)
0
·
·
0.00
1308
3943
Gijs Tolboom
Achterveld (N)
0
·
·
0.00
1309
3944
Wilbert Wardenier
Leusden (N)
0
·
·
0.00
1310
3933
Harry Wayper
Glimmen (N)
0
·
·
0.00
1311
3934
Robert Wayper
Wildervank (N)
0
·
·
0.00
1312
3935
Frank Hoiting
Glimmen (N)
0
·
·
0.00
1313
4011
Berry Luikinga
Baarn (N)
0
·
·
0.00
1314
4013
Marius Benak
Nijeveen (N)
0
·
·
0.00
1315
4014
Marten Kruithof
Nijeveen (N)
0
·
·
0.00
1316
4026
Carla Nieuwkerk
Mijdrecht (N)
0
·
·
0.00
1317
4046
Frans Lankreijer
Hilversum (N)
0
·
·
0.00
1318
4036
Dikkie Schollema-Oostinga
Hattem (N)
0
·
·
0.00
1319
4057
Gabe Bergstra
Lopik (N)
0
·
·
0.00
1320
4052
Johan Rietsema
Surhuisterveen (N)
0
·
·
0.00
1321
4122
Joost Hartgers
Maastricht (N)
0
·
·
0.00
1322
4127
Allard Pit
Oldemarkt (N)
0
·
·
0.00
1323
4128
Harrie Wilborts
Biest-houtakker (N)
0
·
·
0.00
1324
4131
Jos Wilborts
Biest-houtakker (N)
0
·
·
0.00
1325
4117
Hans Schippers
Oss (N)
0
·
·
0.00
1326
4141
Harm van Vijfeijken
Bussum (N)
0
·
·
0.00
1327
4071
Bart Driessen
Noordwijk (N)
0
·
·
0.00
1328
4159
Andre Miedema
Nijmegen (N)
0
·
·
0.00
1329
4153
Arend jan Kloosterman
Genemuiden (N)
0
·
·
0.00
1330
4218
Wout Scheper
Weert (N)
0
·
·
0.00
1331
4192
Kees Kuipers
Niezijl (N)
0
·
·
0.00
1332
4198
Willem-jan van Vijfeyken
Rotterdam (N)
0
·
·
0.00
1333
3561
Lukas Gobel
Amsterdam (N)
0
·
·
0.00
1334
3554
Freek Kragt
Hippolytushoef (N)
0
·
·
0.00
1335
3514
Roel de Hoop
Amsterdam (N)
0
·
·
0.00
1336
3511
Alfred Knikker
Elburg (N)
0
·
·
0.00
1337
3470
Kees Laban
Benthuizen (N)
0
·
·
0.00
1338
3471
Leen van den Bosch
Benthuizen (N)
0
·
·
0.00
1339
3465
Engel van Zanten
Kwintsheul (N)
0
·
·
0.00
1340
3466
Wim Nieuwerf
Boskoop (N)
0
·
·
0.00
1341
3436
Trees Krausz-Levelt
Amsterdam (N)
0
·
·
0.00
1342
3437
Peter Krausz
Amsterdam (N)
0
·
·
0.00
1343
3423
Cor Schipper
Middelburg (N)
0
·
·
0.00
1344
3374
Frans Husken
Assen (N)
0
·
·
0.00
1345
3377
Jos Meijer
Alphen a/d rijn (N)
0
·
·
0.00
1346
3347
Jan Bruins
Westerbork (N)
0
·
·
0.00
1347
3345
Peter Kleimeer
Stompetoren (N)
0
·
·
0.00
1348
3311
Wim Bekkering
Woubrugge (N)
0
·
·
0.00
1349
3072
Ko Blok
Hilversum (N)
0
·
·
0.00
1350
3068
Hans Hobert
Wierden (N)
0
·
·
0.00
1351
3061
Tom Dumpel
Amsterdam (N)
0
·
·
0.00
1352
3037
Cees Wesselink
Scherpenzeel (N)
0
·
·
0.00
1353
3038
Gijsbert v/d Burgt
Scherpenzeel (N)
0
·
·
0.00
1354
3110
Hans Sterrenburg
Schoonhoven (N)
0
·
·
0.00
1355
3266
Leo Hulsbosch
Hoofddorp (N)
0
·
·
0.00
1356
3283
Gerrit Woelders
Gramsbergen (N)
0
·
·
0.00
1357
3289
Ben Pouw
Houten (N)
0
·
·
0.00
1358
3290
Frans Geurts
Houten (N)
0
·
·
0.00
1359
3215
Dick Nijboer
Almelo (N)
0
·
·
0.00
1360
3194
Piet Dijkgraaf
Sommelsdijk (N)
0
·
·
0.00
1361
3208
Martin Veldhuizen
Hengelo (N)
0
·
·
0.00
1362
3163
Chiquita Welmerink
Wapenveld (N)
0
·
·
0.00
[
Vorige
]
1362 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14