Results
WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)
Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)
1e grote AET Toertocht (25/1)
Aart Koopmans Memorial (26/1)
Criterium Heren A en B, Dames (28/1)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)
Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)
3e grote AET Toertocht (1/2)
Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)
1e grote AET Toertocht (25/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
501
2121
Yme Jansen
Stavoren (N)
12
9:35:47.9
20.84
200.00
502
2122
Jan Overzet
Stavoren (N)
12
9:35:47.9
20.84
200.00
503
1352
Hugo Pals
Rotterdam (N)
12
9:35:47.9
20.84
200.00
504
2283
Geert Kroeske
Appingedam (N)
12
9:36:23.2
20.82
200.00
505
2137
Jan Niewold
Groningen (N)
12
9:36:23.3
20.82
200.00
506
2337
Kees Mijdam
Tiel (N)
12
9:36:52.9
20.80
200.00
507
1512
Luuk Janssen
Voorhout (N)
12
9:36:53.4
20.80
200.00
508
1622
Eddy Nomden
Peize (N)
12
9:37:00.7
20.80
200.00
509
1765
Adrie Ootes
Bennebroek (N)
12
9:37:34.4
20.78
200.00
510
2308
Marvin Schippers
Bergum (N)
12
9:37:50.8
20.77
200.00
511
2307
Jan Schippers
Hardegarijp (N)
12
9:37:51.3
20.77
200.00
512
1063
Petra Vijver
Franeker (N)
12
9:38:08.3
20.76
200.00
513
1573
Piet Diks
Geldermalsen (N)
12
9:38:51.4
20.73
200.00
514
1549
Gerrit Akkerman
Vlissingen (N)
12
9:38:51.8
20.73
200.00
515
2274
Reina Kroon
Amsterdam (N)
12
9:38:53.3
20.73
200.00
516
1004
Adriaan van den Bosch
Loenen a/d vecht (N)
12
9:39:30.1
20.71
200.00
517
1896
Karin Luijten
Best (N)
12
9:40:01.2
20.69
200.00
518
2007
Eric Keetels
Schijndel (N)
12
9:40:02.0
20.69
200.00
519
1345
Mirjam Stultjens
Wormer (N)
12
9:40:07.1
20.69
200.00
520
1185
Maureen Sierhuis
Jisp (N)
12
9:40:07.8
20.69
200.00
521
2106
Linda Rollenberg
Wormer (N)
12
9:40:07.9
20.69
200.00
522
1239
Arlene Crok
Westzaan (N)
12
9:40:08.1
20.69
200.00
523
1376
Marianne Rozemeijer
Wormer (N)
12
9:40:08.4
20.69
200.00
524
1123
Annemiek Crok
Wormer (N)
12
9:40:08.4
20.68
200.00
525
1346
Paul Terwindt
Moergestel (N)
12
9:40:12.1
20.68
200.00
526
1301
Wilmy Dirkx
Velden (N)
12
9:40:21.7
20.68
200.00
527
1742
Silvia Zwier
Opperdoes (N)
12
9:40:31.3
20.67
200.00
528
2267
Willem de Goede
Sneek (N)
12
9:40:40.6
20.67
200.00
529
1259
Jeen Visser
Oosterhout (N)
12
9:40:50.4
20.66
200.00
530
1380
Susan Boode
Holten (N)
12
9:40:59.9
20.65
200.00
531
2142
Teye de Boer
Hoornsterzwaag (N)
12
9:41:08.3
20.65
200.00
532
2329
Joop Keirs
Swifterbant (N)
12
9:41:08.6
20.65
200.00
533
2143
Wubbo de Jong
Gorredijk (N)
12
9:41:08.9
20.65
200.00
534
1749
Wim Bresser
Gouda (N)
12
9:41:37.8
20.63
200.00
535
1918
Ronald Mol
Barchem (N)
12
9:41:40.7
20.63
200.00
536
1970
Peter van der Geest
Rijpwetering (N)
12
9:42:23.3
20.61
200.00
537
1967
Henk van der Geest
Oude wetering (N)
12
9:42:27.5
20.60
200.00
538
1395
Han Goossens
Boxtel (N)
12
9:42:35.4
20.60
200.00
539
1394
Han van Beek
Kaatsheuvel (N)
12
9:42:37.5
20.60
200.00
540
1709
Jan Aardema
Scheemda (N)
12
9:42:50.9
20.59
200.00
541
1035
Jacques Hooijmans
Leidschendam (N)
12
9:42:59.4
20.58
200.00
542
2248
Nora de Nas
Stuifzand (N)
12
9:43:08.9
20.58
200.00
543
1270
Benno Brozius
Uithoorn (N)
12
9:43:16.8
20.57
200.00
544
2325
Roelof Dijkstra
Wolvega (N)
12
9:43:19.2
20.57
200.00
545
1339
Piet Veldt
Akersloot (N)
12
9:43:19.4
20.57
200.00
546
1338
Nell Veldt-Oudhuis
Akersloot (N)
12
9:43:19.8
20.57
200.00
547
1580
Bas van Wijk
Gouda (N)
12
9:43:43.8
20.56
200.00
548
1658
Stephan Ottenhoff
Haarlem (N)
12
9:43:55.0
20.55
200.00
549
1046
Peter Kolthof
Heemskerk (N)
12
9:43:56.8
20.55
200.00
550
1047
KÄthe van Leijen
Beverwijk (N)
12
9:43:57.0
20.55
200.00
551
1426
Hans van Dijk
Wijk bij duurstede (N)
12
9:44:06.5
20.54
200.00
552
2162
Arjen Eijlers
Woerden (N)
12
9:44:16.6
20.54
200.00
553
2138
Martin Oosterom
Woerden (N)
12
9:44:16.6
20.54
200.00
554
1021
Peter Klein
Hoogeveen (N)
12
9:44:52.1
20.52
200.00
555
1743
Piet Kaarsemaker
Wervershoof (N)
12
9:45:04.0
20.51
200.00
556
2103
Jan Peeters
Thorn (N)
12
9:45:25.3
20.50
200.00
557
1302
Rob Ploegmakers
Rotterdam (N)
12
9:45:32.2
20.49
200.00
558
1885
Rudmer Marinus
Zwagerbosch (N)
12
9:45:40.2
20.49
200.00
559
1826
Luitzen ite de Boer
Oudwoude (N)
12
9:45:40.6
20.49
200.00
560
1832
Pieter johan de Boer
Leek (N)
12
9:45:41.2
20.49
200.00
561
1537
André Hooft
Soest (N)
12
9:47:46.2
20.42
200.00
562
2306
Reinhold Koschutnig
Viktring oostenrijk (A)
12
9:48:42.5
20.38
200.00
563
1268
Fred Kooyman
Haarlem (N)
12
9:48:46.2
20.38
200.00
564
1587
Jos Lodewijk
Driemond (N)
12
9:49:11.9
20.37
200.00
565
1666
Martin Hiskemuller
Stroe (N)
12
9:49:30.8
20.36
200.00
566
2218
Rene Schelwald
Lelystad (N)
12
9:49:51.8
20.34
200.00
567
2012
Bauke Dooper
Leiden (N)
12
9:50:35.1
20.32
200.00
568
1367
Jan Bakker
Den haag (N)
12
9:50:38.5
20.32
200.00
569
1716
Richard van der Bijl
Sumar (N)
12
9:51:24.3
20.29
200.00
570
1698
Erik Jansen
Rotterdam (N)
12
9:52:13.3
20.26
200.00
571
1663
Wim Kroes
Nieuw-vennep (N)
12
9:52:18.3
20.26
200.00
572
1385
Peter Aarnink
Heeten (N)
12
9:52:56.8
20.24
200.00
573
1383
Sjaak Mocking
Heeten (N)
12
9:53:13.8
20.23
200.00
574
2083
Kees van Burgsteden
Amersfoort (N)
12
9:53:29.3
20.22
200.00
575
2354
Maarten Maarse
Aalsmeer (N)
12
9:53:44.9
20.21
200.00
576
1491
Pieter van den Wassenberg
's-hertogenbosch (N)
12
9:53:46.1
20.21
200.00
577
1792
Marc van Gils
Poppel belgie (B)
12
9:53:51.3
20.21
200.00
578
1296
Carola Pelder
Kortenhoef (N)
12
9:54:05.9
20.20
200.00
579
1295
Lidwien Rigter
Hilversum (N)
12
9:54:06.1
20.20
200.00
580
1308
Froukje Lourens
Heiloo (N)
12
9:54:14.1
20.19
200.00
581
1412
Jan Greveling
Klazinaveen (N)
12
9:54:25.8
20.19
200.00
582
2209
Roelof Riphagen
Heerde (N)
12
9:54:45.2
20.18
200.00
583
2136
Tiemen Bijsterbosch
Heerde (N)
12
9:54:45.3
20.18
200.00
584
1145
Hans Wapenaar
Vlaardingen (N)
12
9:54:52.3
20.17
200.00
585
1147
Peter Wapenaar
Vlaardingen (N)
12
9:54:52.7
20.17
200.00
586
2197
Joost Wapenaar
Vlaardingen (N)
12
9:54:52.9
20.17
200.00
587
1822
Stef Cornelissen
Vught (N)
12
9:55:07.2
20.16
200.00
588
1282
Jan Koers
Uithoorn (N)
12
9:55:07.7
20.16
200.00
589
1329
Berry Prins
Apeldoorn (N)
12
9:55:09.2
20.16
200.00
590
2251
Ebe Docter
Drachten (N)
12
9:55:59.4
20.13
200.00
591
1679
Gerrit pieter Roetert Steenbruggen
Wijhe (N)
12
9:56:45.4
20.11
200.00
592
1715
Elke Idsardi
Suwald (N)
12
9:58:09.3
20.06
200.00
593
1718
Simon van der Velde
Suawoude (N)
12
9:58:09.8
20.06
200.00
594
1191
Casper Evers
Haarlem (N)
12
9:58:58.5
20.03
200.00
595
1846
Arend van der Stok
De lier (N)
12
9:59:52.2
20.00
200.00
596
1840
Anja Bakker-Kneppers
Berkel en rodenrijs (N)
12
9:59:52.5
20.00
200.00
597
2212
Jannet van der Velden
Delfgauw (N)
12
10:00:03.3
20.00
200.00
598
2005
Martin van der Veer
Herkingen (N)
12
10:00:07.6
20.00
200.00
599
1542
Liane Volgers
Utrecht (N)
12
10:00:26.8
19.99
200.00
600
1858
Rene Kok
Oudemirdum (N)
12
10:00:44.0
19.98
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1303 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14