Results
WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)
Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)
1e grote AET Toertocht (25/1)
Aart Koopmans Memorial (26/1)
Criterium Heren A en B, Dames (28/1)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)
Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)
3e grote AET Toertocht (1/2)
Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)
1e grote AET Toertocht (25/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1001
2258
Willem Hoolwerf
Eemdijk (N)
6
4:16:32.8
23.39
100.00
1002
2257
Evert Hoolwerf
Eemdijk (N)
6
4:16:33.4
23.39
100.00
1003
1285
Toon Dekker
Amsterdam (N)
6
4:18:30.9
23.21
100.00
1004
1480
Jaco Griffioen
Vleuten (N)
6
4:18:33.9
23.21
100.00
1005
1440
Hen van den Haak
Noordwijk (N)
6
4:20:07.2
23.07
100.00
1006
1160
Nicky Derksen
Ardenhout (N)
6
4:20:15.7
23.05
100.00
1007
1161
Rogier Tan
Aerdenhout (N)
6
4:20:15.7
23.05
100.00
1008
2088
Karel Bootsman
Santpoort (N)
6
4:25:25.8
22.61
100.00
1009
1036
Cor van Nobelen
Lisse (N)
6
4:26:45.9
22.49
100.00
1010
1738
Dick Warmerdam
Hoofddorp (N)
6
4:26:49.0
22.49
100.00
1011
1149
Henk Voorbij
Oudewater (N)
6
4:26:59.4
22.47
100.00
1012
2018
Martien Wijers
Valkenswaard (N)
6
4:30:42.7
22.16
100.00
1013
1099
Jaap Roeland
Sleeuwijk (N)
6
4:31:31.3
22.10
100.00
1014
1726
Jean-pierre van Erkel
Schoonhoven (N)
6
4:34:08.0
21.89
100.00
1015
1737
Tietia JONGE DE-RIETDIJK
Maassluis (N)
6
4:35:08.2
21.81
100.00
1016
2351
Gerrit Harenberg
Hummelo en keppel (N)
6
4:36:39.2
21.69
100.00
1017
1371
Dick Dijkshoorn
Vlaardingen (N)
6
4:36:56.9
21.67
100.00
1018
2356
Gerard Kollis
Berkhout (N)
6
4:38:18.4
21.56
100.00
1019
1125
Piet Rodenburg
De cocksdorp (texel) (N)
6
4:38:33.7
21.54
100.00
1020
1982
Fred van Ruiten
Roelofarendsveen (N)
6
4:38:37.8
21.53
100.00
1021
1254
Marcel van Velden
Hoogkarspel (N)
6
4:38:42.9
21.53
100.00
1022
1422
Hemmo Kuipers
Nijeveen (N)
6
4:38:48.2
21.52
100.00
1023
1157
Niek Graafland
Maarssen (N)
6
4:40:00.7
21.43
100.00
1024
2178
Chris Wendt
Hazerswoude dorp (N)
6
4:42:07.0
21.27
100.00
1025
1198
Frans Erkens
Brunssum (N)
6
4:47:05.4
20.90
100.00
1026
1746
Wiel Helwegen
Herten (N)
6
4:47:05.5
20.90
100.00
1027
2336
Dico Grandia
Meteren (N)
6
4:47:50.8
20.84
100.00
1028
1603
Bas Kooter
Wateringen (N)
6
4:49:00.6
20.76
100.00
1029
1550
Geert Medendorp
Wehe- den hoorn (N)
6
4:49:20.9
20.74
100.00
1030
1626
Ronnie de Wit
Haarlem (N)
6
4:51:04.2
20.61
100.00
1031
1322
John Slagter
Meppel (N)
6
4:51:10.6
20.61
100.00
1032
2269
Arno Unterpirker
9772 dellach i dr.austria (A)
6
4:51:33.7
20.58
100.00
1033
1848
Gerard Nieuwenbroek
Leidschendam (N)
6
4:51:44.6
20.57
100.00
1034
1601
Rene Blokland
Venhuizen (N)
6
4:51:44.7
20.57
100.00
1035
1602
Leo Blokland
Leidschendam (N)
6
4:51:46.6
20.56
100.00
1036
1932
Jan hendrik Hooghiemstra
Warnsveld (N)
6
4:52:03.7
20.54
100.00
1037
1290
Remko Jansen
Den haag (N)
6
4:52:38.3
20.50
100.00
1038
1944
Jos Vogelaar
Haarlem (N)
6
4:56:57.2
20.21
100.00
1039
1292
Jerry de Jong
Den haag (N)
6
4:58:51.3
20.08
100.00
1040
1278
Henk Musters
Oud gastel (N)
6
5:00:35.5
19.96
100.00
1041
1788
Bart Potjes
Nijmegen (N)
6
5:01:59.2
19.87
100.00
1042
2348
Toon van Bree
Meijel (N)
6
5:02:16.6
19.85
100.00
1043
1959
Cees Boer
Ridderkerk (N)
6
5:02:22.0
19.84
100.00
1044
1960
Marijke Schenkels
Ridderkerk (N)
6
5:02:23.4
19.84
100.00
1045
1947
Jeroen Dankelman
Nootdorp (N)
6
5:03:50.4
19.75
100.00
1046
2030
Gerard Alma
Wervershoof (N)
6
5:04:02.9
19.73
100.00
1047
1243
Rieks Witting
Loosdrecht (N)
6
5:04:20.8
19.71
100.00
1048
1977
Wim van der Laan
Hoogmade (N)
6
5:04:24.6
19.71
100.00
1049
2068
Hendrik Meijer
Musselkanaal (N)
6
5:05:13.8
19.66
100.00
1050
1473
Erik de Vries
Tjalleberd (N)
6
5:06:41.0
19.56
100.00
1051
1372
Gerard van Etten
Hulst (N)
6
5:07:05.5
19.54
100.00
1052
1207
Peter de Wit
Vinkeveen (N)
6
5:08:43.1
19.44
100.00
1053
1660
Bea de Wit
Sint pancras (N)
6
5:08:43.4
19.44
100.00
1054
1449
- -
Utrecht (N)
6
5:11:15.9
19.28
100.00
1055
1116
Sjaan OLIEMAN-VAN DE MAREL
Berkel en rodenrijs (N)
6
5:12:14.3
19.22
100.00
1056
1115
Jaap Olieman
Berkel en rodenrijs (N)
6
5:12:14.4
19.22
100.00
1057
1119
Siem Ernst
Rotterdam (N)
6
5:12:14.6
19.22
100.00
1058
1291
Mark Karthaus
Den haag (N)
6
5:17:21.4
18.91
100.00
1059
1979
Dammes van der Poel
Oude ade (N)
6
5:17:42.5
18.89
100.00
1060
1975
Ruud Hoogkamer
Roelofsarendsveen (N)
6
5:17:58.2
18.87
100.00
1061
1964
Frank Berkel
Roelofarendsveen (N)
6
5:17:58.4
18.87
100.00
1062
1983
Marcel van Rijn
Alphen a/d rijn (N)
6
5:18:11.5
18.86
100.00
1063
1530
Bennie Schonewille
Haaksbergen (N)
6
5:18:42.2
18.83
100.00
1064
1310
Nanne Mazereeuw
Beesterzwaag (N)
6
5:19:07.7
18.80
100.00
1065
2033
Harrie Simmes
Nijmegen (N)
6
5:19:22.2
18.79
100.00
1066
1065
Rob Koele
Zaandam (N)
6
5:20:18.6
18.73
100.00
1067
2174
Jan Constandse
Nijmegen (N)
6
5:20:31.9
18.72
100.00
1068
2184
Juus Noteboom
Wirdum (N)
6
5:20:42.9
18.71
100.00
1069
1076
Olga Hengeveld
Amsterdam (N)
6
5:21:25.3
18.67
100.00
1070
1969
Jan van der Geest
Warmond (N)
6
5:23:05.7
18.57
100.00
1071
1263
Suzanne Klaassen
Haarlem (N)
6
5:26:10.4
18.40
100.00
1072
1972
Dick Heemskerk
Oude ade (N)
6
5:27:55.6
18.30
100.00
1073
1962
Wietske Hermes
Den haag (N)
6
5:28:13.4
18.28
100.00
1074
1986
Wendelien Sluis
Rijpwetering (N)
6
5:28:35.9
18.26
100.00
1075
1670
Harm Moesker
Alphen a/d rijn (N)
6
5:28:45.6
18.25
100.00
1076
2312
Jaap Sombroek
Heiloo (N)
6
5:32:04.2
18.07
100.00
1077
1143
Jacob van de Kolk
Hierden (N)
6
5:32:06.6
18.07
100.00
1078
1816
Ad Spijkers
Ede (N)
6
5:32:11.1
18.06
100.00
1079
1560
Elly Duijndam
Den haag (N)
6
5:33:05.2
18.01
100.00
1080
2063
Anneke Daalderop
Zaltbommel (N)
6
5:34:53.5
17.92
100.00
1081
1357
Nico Slappendel
Bergen op zoom (N)
6
5:35:52.1
17.86
100.00
1082
1789
Kees Sprangers
Huissen (N)
6
5:36:48.3
17.81
100.00
1083
2355
Piet Kollis
Berkhout (N)
6
5:38:20.8
17.73
100.00
1084
1534
Jannie Hooghordel-Zielman
Zwolle (N)
6
5:39:36.3
17.67
100.00
1085
1533
Eibert Hooghordel
Zwolle (N)
6
5:39:39.3
17.67
100.00
1086
2082
Cors van der Put
Halsteren (N)
6
5:40:27.4
17.62
100.00
1087
1079
Maarten Looijen
Oudewater (N)
6
5:40:34.9
17.62
100.00
1088
2201
Henk Zandijk
Alkmaar (N)
6
5:40:41.0
17.61
100.00
1089
2200
Jasper Zandijk
Alkmaar (N)
6
5:40:42.5
17.61
100.00
1090
2112
Carel van der Velden
Gouda (N)
6
5:41:30.0
17.57
100.00
1091
1697
Marian van Koersel-Veldhuis
Delft (N)
6
5:43:25.4
17.47
100.00
1092
2104
Serve Notermans
Bilthoven (N)
6
5:44:30.2
17.42
100.00
1093
1373
Kees van de Lisdonk
Raalte (N)
6
5:45:01.9
17.39
100.00
1094
1080
Lida Tol
Middenbeemster (N)
6
5:45:37.6
17.36
100.00
1095
1304
Rob Stook
Rotterdam (N)
6
5:45:39.4
17.36
100.00
1096
1392
Bob van Dok
Vijfhuizen (N)
6
5:45:56.7
17.34
100.00
1097
2064
Ben Pater
Bilthoven (N)
6
5:47:32.5
17.26
100.00
1098
1586
Ab Koppenol
Grathem (N)
6
5:47:42.0
17.26
100.00
1099
2003
Annemiek Sluiter
Bathmen (N)
6
5:48:16.9
17.23
100.00
1100
1073
Jan Matthijssen
Wassenaar (N)
6
5:48:22.6
17.22
100.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1303 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14