Results



WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)

Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)

1e grote AET Toertocht (25/1)

Aart Koopmans Memorial (26/1)

Criterium Heren A en B, Dames (28/1)

2e grote AET Toertocht (29/1)

Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)

Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)

3e grote AET Toertocht (1/2)

Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)







3e grote AET Toertocht (1/2)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
901 5304 Wim van Genderen Noordeloos (N) 6 4:56:27.9 20.24 100.00
902 5702 Hermen Visser Amstelhoek (N) 6 4:56:41.0 20.22 100.00
903 5134 Cor Stolze De lier (N) 6 4:56:45.5 20.22 100.00
904 5199 Arie Bossche Noordwijk (N) 6 4:57:29.5 20.17 100.00
905 5133 Roel van den Berg De lier (N) 6 4:57:31.7 20.17 100.00
906 6306 Jeroen Kleijn Rotterdam (N) 6 4:58:06.2 20.13 100.00
907 6164 Fred de Boer Leusden (N) 6 4:58:14.1 20.12 100.00
908 5875 Henk Lourens Wijhe (N) 6 4:59:29.5 20.03 100.00
909 6142 Evert van der Moezel Haarlem (N) 6 5:00:17.8 19.98 100.00
910 5791 Appie Lammertink Laren (N) 6 5:01:53.8 19.87 100.00
911 6102 Hans van de Weg Nieuwerkerk a/d ijssel (N) 6 5:02:22.1 19.84 100.00
912 6074 Paul Kuttschreuter Wijk bij duurstede (N) 6 5:02:52.9 19.81 100.00
913 5726 Marianne van Kamp Naarden (N) 6 5:05:04.4 19.67 100.00
914 5163 Freek Vijver Franeker (N) 6 5:06:56.9 19.55 100.00
915 5164 Petra Vijver Franeker (N) 6 5:06:58.6 19.55 100.00
916 5200 Koos van Asten Rijswijk (N) 6 5:07:08.8 19.53 100.00
917 6310 Andre Streunding Bellingwolde (N) 6 5:07:48.4 19.49 100.00
918 5050 Harrij Oolders Woerden (N) 6 5:07:48.9 19.49 100.00
919 5998 Ria Rus Rustenburg (N) 6 5:09:36.7 19.38 100.00
920 6154 Alessandro Bonazza Maniago italie (N) 6 5:11:54.9 19.24 100.00
921 5004 Arie van der Veen De cocksdorp (N) 6 5:12:19.2 19.21 100.00
922 5076 Aad van der Lans Lisse (N) 6 5:13:31.7 19.14 100.00
923 5814 Rene Elferink Borne (N) 6 5:13:58.1 19.11 100.00
924 5823 Els Verhoef Hengelo (N) 6 5:15:15.8 19.03 100.00
925 6291 Paul Koch 3380 pochcarn austria (A) 6 5:16:30.7 18.96 100.00
926 5689 Willem van Dijk Leidschendam (N) 6 5:17:21.3 18.91 100.00
927 5447 Anke v/d TUIN-VAN TOL Waddinxveen (N) 6 5:20:10.9 18.74 100.00
928 6286 Anna rixt Albertsma Grou (N) 6 5:20:49.9 18.70 100.00
929 5317 Jos Knoops Maarssen (N) 6 5:22:20.9 18.61 100.00
930 6112 Marcel Mebius Enschede (N) 6 5:22:48.9 18.59 100.00
931 5778 Hugo Hurts Leidschendam (N) 6 5:23:30.1 18.55 100.00
932 5747 Harrie de Jong Vledder (N) 6 5:24:05.4 18.51 100.00
933 6160 Rob Steenbergen Wierden (N) 6 5:24:07.7 18.51 100.00
934 6101 Eveline Bremmer-Heijmeriks Maarn (N) 6 5:25:17.4 18.45 100.00
935 5990 Ina de Goede Wijdewormer (N) 6 5:26:00.7 18.40 100.00
936 5149 Johan Blok Loosdrecht (N) 6 5:26:35.2 18.37 100.00
937 5712 Gerrit Grefelman Lemele (N) 6 5:27:48.4 18.30 100.00
938 5214 Henk Janssen Amsterdam (N) 6 5:28:11.2 18.28 100.00
939 5374 Jan Hahne Vragender (N) 6 5:33:14.8 18.00 100.00
940 5375 Ciel Leemreize-Wolterink Vragender (N) 6 5:33:15.3 18.00 100.00
941 5870 Jurriaan ter Heide Apeldoorn (N) 6 5:33:19.1 18.00 100.00
942 5411 Ina Scherpenzeel-Huysman Heerhugowaard (N) 6 5:34:14.1 17.95 100.00
943 6115 Marjan BERKEL VAN-GROEN Oss (N) 6 5:37:52.5 17.76 100.00
944 6022 Koen Spee Amsterdam (N) 6 5:38:50.5 17.71 100.00
945 5475 Marcel van Riel 's-gravezande (N) 6 5:39:44.5 17.66 100.00
946 6287 Roel Meulenbelt Badhoevedorp (N) 6 5:41:18.3 17.58 100.00
947 5363 Jan Verdoes Katwijk aan zee (N) 6 5:41:51.5 17.55 100.00
948 6190 Angela Verdoes Katwijk (N) 6 5:41:52.3 17.55 100.00
949 5981 Wim Arts Goirle (N) 6 5:44:25.8 17.42 100.00
950 5257 Antoon Janmaat Waverveen (N) 6 5:46:11.3 17.33 100.00
951 5412 Joost van Wijgerden Veen (N) 6 5:46:25.9 17.32 100.00
952 6335 Frans de Rijk Weesp (N) 6 5:47:18.3 17.28 100.00
953 5221 Jaap Pieterse Nieuwkoop (N) 6 5:47:25.7 17.27 100.00
954 5222 Wilma Pieterse Nieuwkoop (N) 6 5:47:25.8 17.27 100.00
955 5584 Irene Hendriks Huissen (N) 6 5:47:48.5 17.25 100.00
956 5246 Johan Bakker Gorinchem (N) 6 5:48:59.1 17.19 100.00
957 5109 Herman Poelma Hoorn (N) 6 5:50:01.6 17.14 100.00
958 5472 Oeke Mulder Sneek (N) 6 5:51:38.1 17.06 100.00
959 6021 Johannes Zijlstra Heerenveen (N) 6 5:52:45.7 17.01 100.00
960 6063 Hans Sijbinga Zwolle (N) 6 5:53:08.2 16.99 100.00
961 5290 Erika van der Heyden Ewijk (N) 6 5:53:24.8 16.98 100.00
962 5102 Aad van der Hoort Amstelhoek (N) 6 5:54:09.5 16.94 100.00
963 5986 Eibert ten Brink Doornspijk (N) 6 5:55:27.1 16.88 100.00
964 5169 Coby Brandwijk Hardinxveld-giessendam (N) 6 6:00:39.8 16.64 100.00
965 5045 Ed de Vries Hoogland (N) 6 6:01:31.1 16.60 100.00
966 5828 Jaap Mulder Oosterbeek (N) 6 6:05:22.0 16.42 100.00
967 5599 Peter van Kooten Ruurlo (N) 6 6:09:26.0 16.24 100.00
968 5476 Jan van Dijk 's gravenzande (N) 6 6:10:07.5 16.21 100.00
969 6107 Wout Borman Papendrecht (N) 6 6:10:48.7 16.18 100.00
970 5789 Jan Korteland Ridderkerk (N) 6 6:14:09.1 16.04 100.00
971 6313 Toon van Beek Dongen (N) 6 6:14:26.5 16.02 100.00
972 5664 Berend Rozema Oldemarkt (N) 6 6:15:30.7 15.98 100.00
973 5642 Gert ter Schure Oldemarkt (N) 6 6:15:31.7 15.98 100.00
974 6131 Pieter Doets Rijnsburg (N) 6 6:17:26.6 15.90 100.00
975 6275 Kees Bakker 48565 steinfurt duitsland (D) 6 6:20:07.4 15.78 100.00
976 6212 Anneke Dijkmans Leiden (N) 6 6:27:32.9 15.48 100.00
977 6068 Marion van Dam Zwolle (N) 6 6:29:12.3 15.42 100.00
978 5342 Ria v/d Horst-Ernst Zwammerdam (N) 6 6:29:53.5 15.39 100.00
979 6128 Rene Kunstman Maarssen (N) 6 6:30:13.3 15.38 100.00
980 6133 Eveline van der Burg Utrecht (N) 6 6:35:11.5 15.18 100.00
981 5055 Ruud Koppes Heerhugowaard (N) 6 6:38:26.2 15.06 100.00
982 5574 Mary Kamminga-Stap Laag keppel (N) 6 6:38:37.2 15.05 100.00
983 6196 Friedrich Klammrodt 26692 strackholt duitslan (D) 6 6:53:46.6 14.50 100.00
984 6023 Paul Brink Driebergen-rijsenburg (N) 6 6:56:16.6 14.41 100.00
985 6048 Wim Linders Ledeacker (N) 6 6:58:49.4 14.33 100.00
986 5353 Ingrid Klaase-Knoop Hoorn (N) 6 7:00:17.8 14.28 100.00
987 5099 Bert de Graaf Zwolle (N) 6 7:05:42.6 14.09 100.00
988 5694 Bart van der Vegt Schuttorf duitsland (D) 6 7:06:26.1 14.07 100.00
989 6054 Math Heuts Muntergeleen (N) 6 7:07:54.9 14.02 100.00
990 6158 Petra van der Veen Heerenveen (N) 6 7:09:17.6 13.98 100.00
991 6118 Ton van Raamsdonk Duiven (N) 6 7:09:29.7 13.97 100.00
992 5201 Else van Krieken Rotterdam (N) 6 7:11:52.0 13.89 100.00
993 6135 Jan Renger Cothen (N) 6 7:14:57.0 13.79 100.00
994 6156 Martin Brouwer Opende (N) 6 7:18:45.3 13.68 100.00
995 5548 Daniel Bets Amsterdam (N) 6 7:22:28.1 13.56 100.00
996 5419 Monique van den Leuvert Eindhoven (N) 6 7:39:41.7 13.05 100.00
997 5550 Hans Wetering Ootmarsum (N) 6 7:39:44.7 13.05 100.00
998 5349 Wil Bank-Akkers Boxmeer (N) 6 7:39:57.9 13.04 100.00
999 5348 Co Bank Boxmeer (N) 6 7:39:58.6 13.04 100.00
1000 5015 Gerdien Tober-Doorn Moordrecht (N) 6 7:49:34.2 12.78 100.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1232 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13