Results



WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)

Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)

1e grote AET Toertocht (25/1)

Aart Koopmans Memorial (26/1)

Criterium Heren A en B, Dames (28/1)

2e grote AET Toertocht (29/1)

Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)

Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)

3e grote AET Toertocht (1/2)

Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)







3e grote AET Toertocht (1/2)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
601 5324 Sandra Kamer Naarden (N) 12 10:44:53.4 18.61 200.00
602 5325 Wim Kamer Naarden (N) 12 10:44:53.6 18.61 200.00
603 5322 Ingrid Kamer Naarden (N) 12 10:44:53.8 18.61 200.00
604 5286 Hans Vrijhoef Leusden (N) 12 10:45:17.6 18.60 200.00
605 5663 Harrij Tessels Leusden (N) 12 10:45:19.7 18.60 200.00
606 5119 Peter Busch Montfoort (N) 12 10:49:42.0 18.47 200.00
607 5564 Arnold van Leijden Beverwijk (N) 12 10:52:37.9 18.39 200.00
608 6157 Aalt Brouwer Marum (N) 12 10:52:47.7 18.38 200.00
609 5614 Michel Utens Echt (N) 12 10:55:08.2 18.32 200.00
610 5813 Ron van der Cammen Hengelo (N) 12 10:56:16.8 18.29 200.00
611 6290 Nico Hoogendam Rijsenhout (N) 12 10:56:31.1 18.28 200.00
612 6066 Teunis Kip Hengelo (N) 12 10:57:44.1 18.24 200.00
613 5822 Fons Klein Winterswijk-huppel (N) 12 11:00:24.9 18.17 200.00
614 5105 Dirk van den Wolf Nieuw vennep (N) 12 11:01:58.1 18.13 200.00
615 6092 Roel ter Heide Nigtevecht (N) 12 11:02:47.4 18.11 200.00
616 5743 Mike van Mackelenbergh Den bosch (N) 12 11:04:13.7 18.07 200.00
617 5730 Robert Schutijser Eindhoven (N) 12 11:04:13.8 18.07 200.00
618 5700 Jan Korte Wildervank (N) 12 11:04:21.5 18.06 200.00
619 5962 Harm van Vijfeijken Bussum (N) 12 11:04:53.0 18.05 200.00
620 5950 Joost Hartgers Maastricht (N) 12 11:04:53.0 18.05 200.00
621 5985 Willem-jan van Vijfeyken Rotterdam (N) 12 11:04:53.1 18.05 200.00
622 6044 Tonnie Haitel Emmer compascum (N) 12 11:07:33.8 17.98 200.00
623 6296 Liana Verweij Zevenhuizen (N) 12 11:07:41.6 17.97 200.00
624 5026 Wim van der Gaag Delft (N) 12 11:10:16.2 17.90 200.00
625 5120 Rob Moret Rhenen (N) 12 11:19:26.7 17.66 200.00
626 6339 Ronald de Beer Hilversum (N) 11 6:47:32.7 26.99 183.34
627 5608 Gert Wit Berkhout (N) 11 7:52:59.1 23.26 183.34
628 5578 Ben Vink Noordwijk (N) 11 10:28:38.8 17.50 183.34
629 5993 George Biemond Gouda (N) 11 10:39:19.6 17.21 183.34
630 5869 Gert-jan Ruis Apeldoorn (N) 11 10:58:39.4 16.70 183.34
631 5840 Rob Meijer Amsterdam (N) 11 11:01:34.6 16.63 183.34
632 5098 Johan Goos Zwolle (N) 10 7:45:42.0 21.47 166.67
633 6109 Marcel Tempelman Zoetermeer (N) 10 7:55:42.6 21.02 166.67
634 5443 Gerard Blokker Warmenhuizen (N) 10 8:04:07.8 20.66 166.67
635 5444 Kees de Nijs Warmenhuizen (N) 10 8:04:09.7 20.65 166.67
636 5501 Dikkie NAPEL TEN - VOS Westerhaar (N) 10 8:36:23.0 19.37 166.67
637 5817 Bram Buruma Hallum (N) 10 9:45:49.6 17.07 166.67
638 5841 Jan Buurmeijer Amsterdam (N) 10 10:29:33.1 15.88 166.67
639 6125 Arie Veenink Rhenen (N) 9 5:42:05.2 26.31 150.00
640 5637 Jan Kools Limmen (N) 9 5:46:02.6 26.01 150.00
641 5239 Marinus Woertink Ane (gem. hardenberg) (N) 9 5:46:06.9 26.00 150.00
642 6059 Huib Walraven Middelburg (N) 9 6:05:08.7 24.65 150.00
643 6227 Jan Zweers Goor (N) 9 6:10:33.6 24.29 150.00
644 5733 Karuud Pots Borne (N) 9 6:11:52.4 24.20 150.00
645 5533 Ton van den Berg Borne (N) 9 6:11:52.5 24.20 150.00
646 6093 Peter van Berkel Oss (N) 9 6:13:20.3 24.11 150.00
647 5900 Jan Insing Heerhugowaard (N) 9 6:15:10.6 23.99 150.00
648 5207 Jacques Jacobs Stramproy (N) 9 6:20:09.7 23.67 150.00
649 5334 Nico Kuipers De kwakel (N) 9 6:31:31.1 22.99 150.00
650 5392 Jaap van Rooijen St.michielsgestel (N) 9 6:31:38.4 22.98 150.00
651 6300 Dirk Ruijgrok Lelystad (N) 9 6:32:03.7 22.96 150.00
652 6045 Jans Dolfing Wijster (N) 9 6:37:12.1 22.66 150.00
653 6002 Eefke Warmerdam Leiden (N) 9 6:40:37.7 22.47 150.00
654 5732 Peter-jan Snellink Monster (N) 9 6:42:42.6 22.35 150.00
655 6197 Jan Goeij Haastrecht (N) 9 6:46:15.4 22.15 150.00
656 5752 Gerrit Hemeltjen Colmschate (N) 9 6:48:36.3 22.03 150.00
657 6256 Wolfgang Winkler 9762 weissensee austria (A) 9 6:53:51.3 21.75 150.00
658 5854 Berry Luikinga Baarn (N) 9 6:54:20.2 21.72 150.00
659 5645 Dirk Schilder Windesheim (N) 9 7:01:07.5 21.37 150.00
660 5040 Ron Kauffman Hillegom (N) 9 7:01:34.1 21.35 150.00
661 6264 Arie Gelderblom Hekendorp (N) 9 7:01:40.6 21.34 150.00
662 5542 Kees Maas Huijbergen (N) 9 7:02:16.8 21.31 150.00
663 5685 Ferry van der Heiden Baarn (N) 9 7:04:47.7 21.19 150.00
664 6311 Harrie Oolders Bellingwolde (N) 9 7:22:42.5 20.33 150.00
665 6253 Eddy Korte Bellingwolde (N) 9 7:22:43.2 20.33 150.00
666 5610 Bert Mulder Stroe (N) 9 7:25:04.4 20.22 150.00
667 5416 F. Beuckens Bakhuizen (N) 9 7:27:32.4 20.11 150.00
668 5621 Jakob Molema Nieuwe pekela (N) 9 7:33:31.0 19.85 150.00
669 5780 Edwin Oldenburger Nieuwe pekela (N) 9 7:33:31.4 19.84 150.00
670 6026 Wiebe Tolman Lippenhuizen (N) 9 7:37:08.3 19.69 150.00
671 5777 Arnold de Bie Sprang-capelle (N) 9 7:38:09.6 19.64 150.00
672 5961 Christiaan Boer Utrecht (N) 9 7:38:50.3 19.62 150.00
673 5266 Rein van Spengen Wieringerwerf (N) 9 7:39:22.9 19.59 150.00
674 5344 Thea Brittijn Den haag (N) 9 7:39:41.7 19.58 150.00
675 6265 Frans Stortelder Lichtenvoorde (N) 9 7:39:44.5 19.58 150.00
676 6008 Jasper van Staaden Voorburg (N) 9 7:42:44.0 19.45 150.00
677 5373 Kees de Langen Castricum (N) 9 7:47:13.2 19.26 150.00
678 5448 Henk Otten Bornerbroek (N) 9 7:55:34.0 18.93 150.00
679 5820 Johanna Zendman Goor (N) 9 7:56:55.8 18.87 150.00
680 5671 Joke Groen-Groenland Heerhugowaard (N) 9 7:58:05.8 18.82 150.00
681 5341 Gerrit van der Horst Zwammerdam (N) 9 8:16:12.0 18.14 150.00
682 5094 Henk Kleinheerenbrink Lekkerkerk (N) 9 8:19:29.5 18.02 150.00
683 5064 Peter Lelieveld Nieuwerkerk a/d ijssel (N) 9 8:20:05.5 18.00 150.00
684 5063 George van der Loos Boskoop (N) 9 8:21:30.0 17.95 150.00
685 5467 Jelle Zijlstra Hoogeveen (N) 9 8:27:20.9 17.74 150.00
686 5967 Kees Sieswerda Didam (N) 9 8:27:30.9 17.73 150.00
687 6134 Laurens Mes Amsterdam (N) 9 8:49:02.6 17.01 150.00
688 6084 Cornelis van de Starre Alkmaar (N) 9 8:50:49.4 16.96 150.00
689 6237 Cees Kleinveld Eindhoven (N) 9 9:13:40.0 16.26 150.00
690 5851 Huub Bakker Vinkeveen (N) 9 9:21:43.4 16.02 150.00
691 5808 Jan-willem Scholte Nootdorp (N) 9 9:23:09.0 15.98 150.00
692 5580 Rems Cramer Noordwijk (N) 9 9:23:51.4 15.96 150.00
693 6247 Hester van de Zwaag-Woudwijk Rijptsjerk (N) 9 9:32:14.8 15.73 150.00
694 6246 Anne van de Zwaag Rijptsjerk (N) 9 9:32:15.0 15.73 150.00
695 5593 Sandra van der Noordt Nieuwkoop (N) 9 9:33:32.5 15.69 150.00
696 5145 Bert van Willigen Nuenen (N) 9 9:33:49.6 15.68 150.00
697 5839 Marianne Poot Amsterdam (N) 9 9:36:00.1 15.63 150.00
698 6228 Wilmy Toren Haren (N) 9 9:47:47.2 15.31 150.00
699 6206 Nanette van Geloven Naarden (N) 9 10:03:55.8 14.90 150.00
700 5797 Bert Vliegenthart Noordwijk zh (N) 8 4:41:41.8 28.40 133.34
[ Vorige ] [ Volgende ]
1232 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13