Results
WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)
Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)
1e grote AET Toertocht (25/1)
Aart Koopmans Memorial (26/1)
Criterium Heren A en B, Dames (28/1)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)
Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)
3e grote AET Toertocht (1/2)
Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)
3e grote AET Toertocht (1/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
501
6089
Bert van der Stoep
Hattem (N)
12
10:14:56.5
19.51
200.00
502
5890
Frank van Rooyen
Oegstgeest (N)
12
10:15:04.1
19.51
200.00
503
5868
Nynke ter Heide
Apeldoorn (N)
12
10:16:05.1
19.48
200.00
504
5775
Wilbert Wardenier
Leusden (N)
12
10:16:30.7
19.46
200.00
505
5623
Rinus Rentmeester
Spijkenisse (N)
12
10:17:05.2
19.45
200.00
506
6220
Henk Kleinjan
Hardenberg (N)
12
10:19:27.7
19.37
200.00
507
6248
Edwin Rutte
Haarlem (N)
12
10:19:51.6
19.36
200.00
508
6019
Bert Baan
Rijssen (N)
12
10:20:20.2
19.34
200.00
509
6051
Piet Haas
Heerde (N)
12
10:20:39.6
19.33
200.00
510
5769
Ernst Boucher
Utrecht (N)
12
10:22:12.2
19.29
200.00
511
5966
Eric Huiskamp
Winterswijk (N)
12
10:22:25.8
19.28
200.00
512
6005
Koos van Veldhoven
Zoelen (N)
12
10:22:55.3
19.26
200.00
513
6029
Bennie Rusken
Amersfoort (N)
12
10:23:28.1
19.25
200.00
514
5772
Albert Smit
Winkel (N)
12
10:23:43.0
19.24
200.00
515
5160
Mike van der Hoorn
Ter aar (N)
12
10:24:30.9
19.22
200.00
516
5529
Wendy van Krieken
Utrecht (N)
12
10:24:38.8
19.21
200.00
517
5206
Theo Huis In 't veld
Drempt (N)
12
10:24:43.3
19.21
200.00
518
5545
Sjaak Gerritsen
Terborg (N)
12
10:24:44.5
19.21
200.00
519
5595
Johan Dorresteijn
Buurmalsen (N)
12
10:24:46.7
19.21
200.00
520
5865
Mia van Hoek
Tilburg (N)
12
10:25:48.1
19.18
200.00
521
5273
Theo Dobbe
Leidschendam (N)
12
10:25:48.6
19.18
200.00
522
6071
Lukas Tammenga
Gasselternijeveen (N)
12
10:25:48.7
19.18
200.00
523
6116
Jan Wielinga
Alkmaar (N)
12
10:26:01.2
19.17
200.00
524
6040
Sierd Hamstra
Westerbork (N)
12
10:26:37.0
19.15
200.00
525
5975
Monique Zijlstra
Heerenveen (N)
12
10:26:41.7
19.15
200.00
526
5983
Sandra Zijlstra
Leeuwarden (N)
12
10:26:41.7
19.15
200.00
527
5825
Sjaak van Bergeijk
Babylonienbroek (N)
12
10:26:53.0
19.14
200.00
528
6141
Eddy Groenendijk
Middelharnis (N)
12
10:26:57.7
19.14
200.00
529
6085
Houke Boon
Amsterdam (N)
12
10:27:25.7
19.13
200.00
530
6079
Bjorn Lukkien
Haaksbergen (N)
12
10:28:05.1
19.11
200.00
531
6078
Ed Wender
Haaksbergen (N)
12
10:28:05.2
19.11
200.00
532
5965
Els Overtoom
Bosch en duin (N)
12
10:28:15.2
19.10
200.00
533
6010
Boudien Flapper
Haren (N)
12
10:28:31.3
19.09
200.00
534
6017
Jan Petersen
Harderwijk (N)
12
10:28:41.0
19.09
200.00
535
5809
Hans Laagland
Hengelo (N)
12
10:28:42.1
19.09
200.00
536
5810
Wouter Blenk
Enschede (N)
12
10:28:43.0
19.09
200.00
537
5811
Bert Jaspers
Gronau-epe duitsland (D)
12
10:28:43.4
19.09
200.00
538
5815
Rob Corsten
Hengelo (N)
12
10:28:43.6
19.09
200.00
539
6015
Frank Geerdink
Wierden (N)
12
10:28:46.7
19.08
200.00
540
5572
Anne jan Kooistra
Beekbergen (N)
12
10:28:57.0
19.08
200.00
541
6094
Michel Schaaders
Amsterdam (N)
12
10:29:08.0
19.07
200.00
542
5380
Frits Wyatt
Dessel belgie (B)
12
10:29:28.7
19.06
200.00
543
5014
Huib Tober
Moordrecht (N)
12
10:29:53.6
19.05
200.00
544
5477
Rob van der Meulen
Naaldwijk (N)
12
10:30:15.6
19.04
200.00
545
5228
Cor Duivenvoorde
Zwanenburg (N)
12
10:30:39.5
19.03
200.00
546
5053
Jellien Langhout
Groningen (N)
12
10:30:40.7
19.03
200.00
547
5785
Robert de Roos
Zeist (N)
12
10:30:50.8
19.02
200.00
548
5046
Bram Noorman
Hoogland (N)
12
10:30:54.7
19.02
200.00
549
5528
Rien Groenewegen
Den hoorn (N)
12
10:30:54.8
19.02
200.00
550
5753
Henri Brok
Deventer (N)
12
10:30:55.2
19.02
200.00
551
6012
Dirk-jan Glastra
Zeist (N)
12
10:30:55.5
19.02
200.00
552
5283
Peter Kleimeer
Stompetoren (N)
12
10:31:00.9
19.02
200.00
553
6221
Walter Harmens
Harlingen (N)
12
10:31:03.6
19.02
200.00
554
5600
Jurgen Kocken
Tubbergen (N)
12
10:31:18.2
19.01
200.00
555
6055
Toon Vissers
Zevenbergen (N)
12
10:31:37.5
19.00
200.00
556
5622
Ineke SCHOLTE-DE ROO
Putten (N)
12
10:31:39.7
19.00
200.00
557
5756
Jan Woolderink
Wierden (N)
12
10:31:42.7
19.00
200.00
558
5497
Patrick Nijboer
Raalte (N)
12
10:31:53.9
18.99
200.00
559
6095
Henk Grefelman
Lemelerveld (N)
12
10:31:55.3
18.99
200.00
560
5794
Paul Ossendrijver
Leusden (N)
12
10:31:55.4
18.99
200.00
561
6289
Dries de Vaan
Haarsteeg (N)
12
10:31:58.2
18.99
200.00
562
5604
Nico Groenendijk
Hengelo (N)
12
10:31:58.3
18.99
200.00
563
5316
Henk van Falier
Haarsteeg (N)
12
10:32:06.8
18.98
200.00
564
5336
Ge van Hoorn
Rijpwetering (N)
12
10:32:07.1
18.98
200.00
565
5795
Gerrit Pluimers
Enter (N)
12
10:32:07.4
18.98
200.00
566
5436
Alex de Bulten
Wezep (N)
12
10:32:07.9
18.98
200.00
567
5913
Wil van Vught
Vlijmen (N)
12
10:32:08.3
18.98
200.00
568
5520
Gijs Slootweg
Zeist (N)
12
10:32:08.3
18.98
200.00
569
6201
Hendrik Veentra
Kuinre (N)
12
10:32:08.4
18.98
200.00
570
5829
Peter Lely
Maassluis (N)
12
10:32:08.4
18.98
200.00
571
5657
Arja Schellevis
Zeist (N)
12
10:32:08.4
18.98
200.00
572
5555
Eelco van der Werf
Zeist (N)
12
10:32:08.9
18.98
200.00
573
5656
Kobus Schellevis
Zeist (N)
12
10:32:08.9
18.98
200.00
574
6232
Hans Hoffman
Weissensee (A)
12
10:32:10.9
18.98
200.00
575
6263
Christian Wutte
Weissensee (A)
12
10:32:12.3
18.98
200.00
576
6257
Hannes Rupitsch
9762 weissensee (A)
12
10:32:12.8
18.98
200.00
577
6250
Herman van der Donk
Grootegast (N)
12
10:32:19.2
18.98
200.00
578
5081
Lisette Kaptijn
Sassenheim (N)
12
10:32:21.4
18.98
200.00
579
5742
Janny Jager
Nijkerk (N)
12
10:32:23.7
18.98
200.00
580
5740
Bob Burger
Nijkerk (N)
12
10:32:24.2
18.98
200.00
581
5566
Alofons Stortelder
Nijkerk (N)
12
10:32:24.6
18.98
200.00
582
5758
Cok van Beek
Lisserbroek (N)
12
10:32:35.7
18.97
200.00
583
5760
Rob van der Lans
Lisserbroek (N)
12
10:32:35.9
18.97
200.00
584
5762
Henk Rijgersberg
Buiten kaag (N)
12
10:32:36.5
18.97
200.00
585
5183
Bart Wolters
Zoeterwoude (N)
12
10:32:41.7
18.97
200.00
586
5774
Steven Hengeveld
Barneveld (N)
12
10:33:01.6
18.96
200.00
587
5362
Frans van Winden
Pijnacker (N)
12
10:33:04.5
18.96
200.00
588
6242
Hans Vonk
Berkel en rodenrijs (N)
12
10:33:14.8
18.95
200.00
589
5972
Siem de Jong
Avenhorn (N)
12
10:33:22.0
18.95
200.00
590
5406
Ben Steijn
Rijswijk (N)
12
10:33:39.7
18.94
200.00
591
5561
Bram Heemskerk
Waddinxveen (N)
12
10:33:40.3
18.94
200.00
592
6259
Jan Louter
Hillegom (N)
12
10:34:01.1
18.93
200.00
593
5234
Marijke LAGERWERF-DE GROOT
De lier (N)
12
10:35:21.9
18.89
200.00
594
6218
Gezina van der Zwaag
Oentsjerk (N)
12
10:35:24.5
18.89
200.00
595
5991
Jeanet van den Bogert
Barneveld (N)
12
10:35:35.2
18.88
200.00
596
5123
Herman Stuij
Lexmond (N)
12
10:38:05.6
18.81
200.00
597
5628
Emiel Boogaard
Leeuwarden (N)
12
10:40:38.8
18.73
200.00
598
5659
Jaap Kuiper
Oud-annerveen (N)
12
10:41:37.1
18.70
200.00
599
5744
Bennie Dijkstra
Assen (N)
12
10:44:42.3
18.61
200.00
600
5323
Daan Kamer
Naarden (N)
12
10:44:50.9
18.61
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1232 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13