Results



WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)

Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)

1e grote AET Toertocht (25/1)

Aart Koopmans Memorial (26/1)

Criterium Heren A en B, Dames (28/1)

2e grote AET Toertocht (29/1)

Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)

Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)

3e grote AET Toertocht (1/2)

Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)







3e grote AET Toertocht (1/2)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
301 6230 Gerrie Gosselink Diepenveen (N) 12 9:24:55.3 21.24 200.00
302 5773 Walter Brander Winkel (N) 12 9:24:57.5 21.24 200.00
303 5167 Theo Vesseur Woubrugge (N) 12 9:24:58.0 21.24 200.00
304 5899 Ria Kaptein Heerhugowaard (N) 12 9:25:06.0 21.24 200.00
305 5077 Theo Edens Lisse (N) 12 9:25:38.2 21.22 200.00
306 6108 Hans Out Montfoort (N) 12 9:26:11.7 21.19 200.00
307 5418 Jan Schepens Nijmegen (N) 12 9:26:23.6 21.19 200.00
308 5434 Rudi de Vries Belt-schutsloot (N) 12 9:26:41.6 21.18 200.00
309 6073 Frans Kessels Ospel (N) 12 9:28:36.5 21.10 200.00
310 6047 Henk Klunder Deventer (N) 12 9:29:19.2 21.08 200.00
311 5339 Erik Meier Nieuweroord (N) 12 9:30:49.5 21.02 200.00
312 5337 Mans Arends Coevorden (N) 12 9:30:49.6 21.02 200.00
313 5338 Egbert Beenen Coevorden (N) 12 9:30:50.2 21.02 200.00
314 5018 Jori Wouters Leusden (N) 12 9:31:02.1 21.01 200.00
315 5281 Kees Kuil Heemskerk (N) 12 9:31:34.0 21.00 200.00
316 5282 Cor Koek Krommenie (N) 12 9:31:37.5 20.99 200.00
317 5217 Rien Voormolen Loenen a/d vecht (N) 12 9:31:53.2 20.98 200.00
318 5722 Jan Venema Marssum (N) 12 9:31:58.6 20.98 200.00
319 5672 Johan Groen Heerhugowaard (N) 12 9:32:17.8 20.97 200.00
320 5834 Rinse Conradie Zaandam (N) 12 9:32:23.8 20.96 200.00
321 5781 Carel Aartsen Delft (N) 12 9:32:25.0 20.96 200.00
322 6086 Henny Philipse Lisserbroek (N) 12 9:32:43.8 20.95 200.00
323 5327 Wim Overtoom Heerhugowaard (N) 12 9:32:46.4 20.95 200.00
324 5886 Bart Hoogveld Angeren (N) 12 9:32:56.2 20.95 200.00
325 5658 John Velzen Sassenheim (N) 12 9:32:59.4 20.94 200.00
326 5540 Piet de Waal Huijbergen (N) 12 9:33:01.0 20.94 200.00
327 6288 Gerhard Zuschnig 9601 arnoldstein austria (A) 12 9:33:06.0 20.94 200.00
328 6322 Arjen van der Schaaf Ureterp (N) 12 9:33:22.6 20.93 200.00
329 5225 Gerard Baars Bovenkarspel (N) 12 9:33:32.5 20.92 200.00
330 6041 Hans Woelders Twello (N) 12 9:33:43.9 20.92 200.00
331 5485 Dick Lof Purmerend (N) 12 9:33:47.9 20.91 200.00
332 5054 Peter Put Oudkarspel (N) 12 9:33:53.5 20.91 200.00
333 5034 Wiljan de Rooij Waspik (N) 12 9:34:06.1 20.90 200.00
334 5688 Geert Scheerder Driel (N) 12 9:34:16.8 20.90 200.00
335 5111 Jan Braas Sint pancras (N) 12 9:34:26.3 20.89 200.00
336 5878 Anita ten Dam Denekamp (N) 12 9:34:26.4 20.89 200.00
337 5787 Tonn van de Laar Wagenberg (N) 12 9:34:28.4 20.89 200.00
338 5534 Pieter Tolsma Arum (N) 12 9:34:32.6 20.89 200.00
339 6279 Bert Kok Ter aar (N) 12 9:34:34.0 20.89 200.00
340 5957 Karel Kleijn Westmaas (N) 12 9:34:34.3 20.89 200.00
341 5315 Jos Damhuis Borne (N) 12 9:34:48.4 20.88 200.00
342 5644 Hans Eshuis Wijhe (N) 12 9:34:57.8 20.87 200.00
343 5270 Gerrit Harenberg Hummelo en keppel (N) 12 9:35:23.5 20.86 200.00
344 5365 Jan Rhebergen Hengelo (gld) (N) 12 9:35:32.8 20.85 200.00
345 5364 Henk Wissink Hengelo (N) 12 9:35:33.9 20.85 200.00
346 5846 Bonne Datema Weesp (N) 12 9:36:12.5 20.83 200.00
347 5948 Rene Jacobs Harmelen (N) 12 9:36:52.8 20.80 200.00
348 5361 Gijs de Kruif Leusden (N) 12 9:37:18.1 20.79 200.00
349 6165 Henk van den Berkmortel Leusden (N) 12 9:37:19.8 20.79 200.00
350 5259 Theo Tessels Leusden (N) 12 9:37:21.0 20.78 200.00
351 5021 Bert Kwakkel Punthorst (N) 12 9:37:48.1 20.77 200.00
352 6036 Gerrir Bruggeman Twello (N) 12 9:38:48.5 20.73 200.00
353 5287 Henk van Schuppen Almelo (N) 12 9:38:51.7 20.73 200.00
354 5759 Louis Kloek Lisse (N) 12 9:39:01.9 20.72 200.00
355 5904 C0r Wellenberg Wijhe (N) 12 9:39:34.0 20.71 200.00
356 5498 Kees van Dijk Haastrecht (N) 12 9:39:34.9 20.70 200.00
357 6216 Rob Hurkmans Kampen (N) 12 9:39:36.8 20.70 200.00
358 5012 Feike Koopmans Idskenhuizen (N) 12 9:39:37.4 20.70 200.00
359 6210 Jos Vijn Hardenberg (N) 12 9:39:38.1 20.70 200.00
360 5523 Gerard Vreeswijk Haastrecht (N) 12 9:39:41.8 20.70 200.00
361 5925 Hetty Booms Aalten (N) 12 9:39:54.5 20.69 200.00
362 5906 Wilma Rusink Aalten (N) 12 9:39:57.0 20.69 200.00
363 5674 Michiel Kranendonk Noordwolde (N) 12 9:40:01.4 20.69 200.00
364 5041 Johan Kunst Vriezenveen (N) 12 9:40:04.9 20.69 200.00
365 6241 Michael Bakker 48565 steinfurt duitsland (D) 12 9:40:25.4 20.67 200.00
366 5535 Jan Wetering Aadorp (N) 12 9:41:27.0 20.64 200.00
367 6082 Kees Oostveen De meern (N) 12 9:42:04.1 20.62 200.00
368 5994 Wim van de Waarenburg Ospel (N) 12 9:42:57.3 20.59 200.00
369 5558 L. Klijnsma Lemmer (N) 12 9:43:34.4 20.56 200.00
370 6033 Shelly O'day Amsterdam (N) 12 9:43:39.5 20.56 200.00
371 5667 Jort Poortema Sloten (N) 12 9:43:43.3 20.56 200.00
372 5997 Ember Sanders Eindhoven (N) 12 9:43:59.6 20.55 200.00
373 5440 Chris van de Ven Berlicum (n.br.) (N) 12 9:43:59.7 20.55 200.00
374 5585 Albert Cooijmans Den dungen (N) 12 9:44:00.1 20.55 200.00
375 5711 Bert Bok Rossum (N) 12 9:44:00.4 20.55 200.00
376 5360 Jan van de Plas Eindhoven (N) 12 9:44:00.6 20.55 200.00
377 5376 Sjef Bok Linne (N) 12 9:44:01.4 20.55 200.00
378 5978 Cees van den Nieuwendijk Alphen a/d rijn (N) 12 9:44:01.6 20.55 200.00
379 5979 Ada van den Nieuwendijk Alphen a/d rijn (N) 12 9:44:01.9 20.55 200.00
380 5519 Theo Meijer Hazerswoude (N) 12 9:44:04.8 20.55 200.00
381 6262 Aart van Genderen Kerkwijk (N) 12 9:44:14.3 20.54 200.00
382 5426 Harm Jansen Sexbierum (N) 12 9:44:28.0 20.53 200.00
383 6179 Henk van der Wal Drogeham (N) 12 9:45:16.7 20.50 200.00
384 5717 Peter Vessies Heemskerk (N) 12 9:45:39.2 20.49 200.00
385 6233 Piet van Hemert Scherpenisse (N) 12 9:47:18.9 20.43 200.00
386 5818 Jan van Schagen Goes (N) 12 9:48:13.8 20.40 200.00
387 6049 Anjo de Roo Leek (N) 12 9:48:33.0 20.39 200.00
388 5146 Jos Everlo Raalte (N) 12 9:49:07.0 20.37 200.00
389 5864 Martijn Verberne Helmond (N) 12 9:50:26.7 20.32 200.00
390 5863 Remco Benz Eindhoven (N) 12 9:50:27.0 20.32 200.00
391 5189 Han Vogel Veldhoven (N) 12 9:50:40.0 20.32 200.00
392 5944 Wim van de Maat Goor (N) 12 9:51:19.4 20.29 200.00
393 5285 Andre van den Ende Nisse (N) 12 9:52:55.8 20.24 200.00
394 5518 Jan Joosse Kapelle (N) 12 9:52:56.1 20.24 200.00
395 5579 Aad Hoogeveen Noordwijk (N) 12 9:54:04.8 20.20 200.00
396 5581 Cok Hoogeveen Noordwijk (N) 12 9:54:05.0 20.20 200.00
397 5847 Derk-jan Wentink Weesp (N) 12 9:54:30.9 20.18 200.00
398 6170 Wim Vernooij Werkhoven (N) 12 9:54:36.6 20.18 200.00
399 5989 Dionne Kramer Wijdewormer (N) 12 9:54:37.0 20.18 200.00
400 6323 Pier Spijksma Schettens (N) 12 9:55:07.2 20.16 200.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1232 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13