Results
WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)
Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)
1e grote AET Toertocht (25/1)
Aart Koopmans Memorial (26/1)
Criterium Heren A en B, Dames (28/1)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)
Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)
3e grote AET Toertocht (1/2)
Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)
3e grote AET Toertocht (1/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
101
6150
Ronald Oud
Sint-pancras (N)
12
8:18:47.2
24.06
200.00
102
5329
Peter Groen
Alkmaar (N)
12
8:18:52.4
24.05
200.00
103
5028
Rob Fiddelaar
Wormer (N)
12
8:19:15.1
24.04
200.00
104
6097
John Buis
Hoorn (N)
12
8:20:12.2
23.99
200.00
105
5693
Andre de Bruin
Aarlanderveen (N)
12
8:20:59.2
23.95
200.00
106
5838
Albert Lenting
Didam (N)
12
8:21:09.3
23.95
200.00
107
6325
Piet de Hoop
Warder (N)
12
8:21:20.3
23.94
200.00
108
5673
Ferdinand ter Heide
Zwolle (N)
12
8:21:21.9
23.94
200.00
109
5253
Johan Schrader
Spankeren (N)
12
8:22:51.2
23.86
200.00
110
5907
Henk Jonker
Geesteren (N)
12
8:22:53.8
23.86
200.00
111
6337
Cor Janmaat
Woerden (N)
12
8:22:57.4
23.86
200.00
112
6163
Kees van Schie
Honselersdijk (N)
12
8:23:27.9
23.84
200.00
113
6340
Sjoerd Remmelink
Barendrecht (N)
12
8:23:41.7
23.82
200.00
114
5372
Peter Rotman
Oldebroek (N)
12
8:23:42.9
23.82
200.00
115
5256
Gerard Kamperman
Aalsmeer (N)
12
8:23:43.3
23.82
200.00
116
6243
Jan van den Bulk
Berkel en rodenrijs (N)
12
8:23:46.2
23.82
200.00
117
5493
Lau van der Lans
Waddinxveen (N)
12
8:23:48.4
23.82
200.00
118
6198
Mieke Buitelaar-Janssen
Nootdorp (N)
12
8:24:19.1
23.79
200.00
119
5620
Elmer Bijma
Arum (N)
12
8:24:24.0
23.79
200.00
120
5603
Henk Buma
Arum (N)
12
8:24:24.3
23.79
200.00
121
5507
Herman Bruggink
Westerhaar (N)
12
8:25:55.2
23.72
200.00
122
5539
Jetze Buma
Schettens (N)
12
8:26:40.9
23.68
200.00
123
6096
Dick Sluis
Zwaagdijk (N)
12
8:26:48.7
23.68
200.00
124
5197
Henk Roelofs
Wijchen (N)
12
8:26:51.6
23.68
200.00
125
5312
Albert Scholte
Ridderkerk (N)
12
8:26:53.5
23.67
200.00
126
5684
Peter Kester
Schipluiden (N)
12
8:26:54.6
23.67
200.00
127
5619
Wubbo Scholte
Putten (N)
12
8:26:54.7
23.67
200.00
128
5686
Aad Kester
Schipluiden (N)
12
8:26:57.2
23.67
200.00
129
5547
Piet Veldt
Akersloot (N)
12
8:27:12.7
23.66
200.00
130
6308
Gerard Bunnik
Bodegraven (N)
12
8:27:15.6
23.66
200.00
131
5942
Rein Valk
Monster (N)
12
8:27:25.8
23.65
200.00
132
5023
Nick Cranendonk
Eindhoven (N)
12
8:27:27.3
23.65
200.00
133
5801
Gerwin Evers
Bemmel (N)
12
8:27:43.3
23.64
200.00
134
5101
Ben van der Hoort
Uithoorn (N)
12
8:27:48.9
23.63
200.00
135
6129
Co Mol
Hoogkarspel (N)
12
8:28:11.1
23.61
200.00
136
5633
Klaas Beentjes
Uitgeest (N)
12
8:28:36.9
23.59
200.00
137
5062
Hans Knijnenburg
Zevenhuizen (N)
12
8:30:08.4
23.52
200.00
138
5126
Lute Koopman
Echtenerbrug (N)
12
8:30:30.7
23.51
200.00
139
5421
Dick de Waard
Heiloo (N)
12
8:31:49.2
23.45
200.00
140
6194
Jan Hogenberg
Scheerwolde (N)
12
8:34:00.2
23.35
200.00
141
5833
Dick van de Geer
Koog a/d zaan (N)
12
8:34:16.7
23.33
200.00
142
6294
Peter Verweij
Zevenhuizen (z.h.) (N)
12
8:34:30.5
23.32
200.00
143
6277
Ted Huijing
Amstelveen (N)
12
8:34:34.2
23.32
200.00
144
5366
Henk de Haan
Hattum (N)
12
8:34:45.6
23.31
200.00
145
5113
Jan Derksen
Loenen (N)
12
8:35:55.7
23.26
200.00
146
6240
Frank van Reve
Workum (N)
12
8:36:23.7
23.24
200.00
147
5170
Cees Keijzer
Vlaardingen (N)
12
8:36:33.3
23.23
200.00
148
5582
Jos Vrijhoef
Leusden (N)
12
8:36:39.7
23.23
200.00
149
5308
Wil Snoek
Leusden (N)
12
8:36:40.1
23.23
200.00
150
5754
Roelof Hessels
Gees (N)
12
8:36:47.0
23.22
200.00
151
5435
Bettus van Emst
Hattem (N)
12
8:36:47.5
23.22
200.00
152
5404
Willem Oudshoorn
Den haag (N)
12
8:36:54.2
23.22
200.00
153
5152
Kees van der Eijk
Snelrewaard (N)
12
8:37:47.6
23.18
200.00
154
5138
Jac Romme
Zundert (N)
12
8:37:51.7
23.17
200.00
155
5378
Ben Roelofs
Angeren (N)
12
8:38:03.5
23.16
200.00
156
6268
Egbert Bok
Bruchem (N)
12
8:38:50.8
23.13
200.00
157
5729
Reint Schuring
Amsterdam (N)
12
8:39:09.6
23.11
200.00
158
5999
Hein Mattijssen
Huissen (N)
12
8:39:11.5
23.11
200.00
159
5258
Floor Colje
Woerden (N)
12
8:39:18.8
23.11
200.00
160
5291
Hans van der Heyden
Ewijk (N)
12
8:39:30.3
23.10
200.00
161
6186
Reinier Zaal
Made (N)
12
8:39:37.4
23.09
200.00
162
5920
Paul Spaans
Monster (N)
12
8:39:50.5
23.08
200.00
163
6236
Truus Verwaaij
Ammerzoden (N)
12
8:39:56.0
23.08
200.00
164
5194
Jaap Putter
Uitgeest (N)
12
8:41:12.7
23.02
200.00
165
5182
Andre Starreveld
Uitgeest (N)
12
8:41:13.8
23.02
200.00
166
6295
Ben Vesters
Waalwijk (N)
12
8:42:01.4
22.99
200.00
167
5963
Jan Schut
Oudorp-alkmaar (N)
12
8:42:10.4
22.98
200.00
168
5692
Berry Kempen
Aarlanderveen (N)
12
8:43:33.5
22.92
200.00
169
5786
Lianne van de Laar
Wagenberg (N)
12
8:44:22.5
22.88
200.00
170
6193
Louis Bouman
Berkel en rodenrijs (N)
12
8:45:42.0
22.83
200.00
171
5075
Martien van der Hoorn
Voorhout (N)
12
8:46:15.2
22.80
200.00
172
5770
Michiel Balemans
Amsterdam (N)
12
8:46:33.0
22.79
200.00
173
6329
Jan Hulkenberg
Zevenaar (N)
12
8:46:37.7
22.79
200.00
174
5703
Maarten Heins
Arnhem (N)
12
8:46:43.0
22.78
200.00
175
5410
Kees van Scherpenzeel
Heerhugowaard (N)
12
8:46:47.1
22.78
200.00
176
5385
Jan de Hartogh
Babylonienbroek (N)
12
8:46:48.0
22.78
200.00
177
5738
Nico Stokkermans
Uithoorn (N)
12
8:47:17.3
22.76
200.00
178
5389
Leo Schouten
St.michielsgestel (N)
12
8:47:21.8
22.76
200.00
179
5203
Henk Teunissen
Drempt (N)
12
8:47:25.4
22.75
200.00
180
5280
Arne Zwerver
Groot schermer (N)
12
8:47:28.1
22.75
200.00
181
5384
Be Krul
Nieuwleusen (N)
12
8:47:41.1
22.74
200.00
182
5382
Gea Dijk-Schuurman
Nieuwleusen (N)
12
8:47:41.5
22.74
200.00
183
6088
Rene Kuijs
Castricum (N)
12
8:47:47.5
22.74
200.00
184
6120
Gerrit Navis
Aalten (N)
12
8:47:51.2
22.73
200.00
185
5402
Leon van Bohemen
Nootdorp (N)
12
8:48:10.5
22.72
200.00
186
5346
Cor Schipper
Middelburg (N)
12
8:48:18.1
22.71
200.00
187
6171
Peter Bouman
Wateringen (N)
12
8:49:01.4
22.68
200.00
188
5804
Erik Nijland
Den haag (N)
12
8:49:08.2
22.68
200.00
189
6003
Jillis Kinkel
Utrecht (N)
12
8:49:15.7
22.67
200.00
190
5261
Jos van der Hoeven
De lier (N)
12
8:49:35.0
22.66
200.00
191
5914
Bart Brouwer
Roelofarendsveen (N)
12
8:49:41.1
22.66
200.00
192
5408
Kees van Goch
Rosmalen (N)
12
8:49:43.8
22.65
200.00
193
5705
Piet van der Bruggen
Den dungen (N)
12
8:49:44.3
22.65
200.00
194
5010
Sybe van der Zee
Oosterend texel (N)
12
8:50:01.3
22.64
200.00
195
5001
Nienke Slobbe
Amstelveen (N)
12
8:50:04.0
22.64
200.00
196
5398
Freija Slobbe
Zevenhuizen (N)
12
8:50:04.3
22.64
200.00
197
5002
Gerda Slobbe-Bazen
Zevenhuizen (N)
12
8:50:04.7
22.64
200.00
198
5921
Henk Schreur
Havelte (N)
12
8:50:06.6
22.64
200.00
199
6330
Kees Wiltenburg
Oudewater (N)
12
8:50:06.6
22.64
200.00
200
5332
Freek Hillebrand
Heemskerk (N)
12
8:50:30.0
22.62
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1232 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13