Results



WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)

Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)

1e grote AET Toertocht (25/1)

Aart Koopmans Memorial (26/1)

Criterium Heren A en B, Dames (28/1)

2e grote AET Toertocht (29/1)

Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)

Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)

3e grote AET Toertocht (1/2)

Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)







2e grote AET Toertocht (29/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
801 3150 Dick van Houwelingen Zoutelande (N) 7 5:13:08.2 22.35 116.67
802 3998 Leo Hoogt Nijkerk (N) 7 5:14:23.6 22.27 116.67
803 3664 Albert Kleinlugtebeld Zwolle (N) 7 5:19:03.2 21.94 116.67
804 4442 Rob Kleijn Assendelft (N) 7 5:19:45.3 21.89 116.67
805 4329 Cees Guijt Katwijk (N) 7 5:21:18.9 21.79 116.67
806 4327 Jos Mollers Lisserbroek (N) 7 5:21:25.7 21.78 116.67
807 3172 Alex Heester Ridderkerk (N) 7 5:21:59.9 21.74 116.67
808 3932 Gosze de Jong Ugchelen (N) 7 5:22:54.3 21.68 116.67
809 3432 Evert van der Moezel Haarlem (N) 7 5:26:11.1 21.46 116.67
810 3318 Theo Tessels Leusden (N) 7 5:30:02.3 21.21 116.67
811 4394 Henk van den Berkmortel Leusden (N) 7 5:30:03.0 21.21 116.67
812 3338 Nico Benneker Opperdoes (N) 7 5:30:51.0 21.16 116.67
813 3939 Gerard Schalkwijk Wijhe (N) 7 5:32:20.3 21.06 116.67
814 3442 Gijs de Kruif Leusden (N) 7 5:33:12.9 21.01 116.67
815 4320 Jan Drogt Dedemsvaart (N) 7 5:34:04.9 20.95 116.67
816 3159 Hans Gerson Amstelveen (N) 7 5:36:44.7 20.79 116.67
817 4108 Jo van 't Erve Haarle (N) 7 5:39:42.9 20.61 116.67
818 3006 Jan Breggeman Castricum (N) 7 5:40:34.1 20.55 116.67
819 3102 Wim Keizer Lisse (N) 7 5:41:31.2 20.50 116.67
820 4364 Dick van der Graaf Dordrecht (N) 7 5:47:03.1 20.17 116.67
821 3926 Rob van der Lans Lisserbroek (N) 7 5:47:05.0 20.17 116.67
822 3439 Nico Hoogendam Rijsenhout (N) 7 5:47:11.8 20.16 116.67
823 3608 Rob Maaswinkel Amsterdam (N) 7 5:50:07.0 19.99 116.67
824 4085 Peter Dieperink Amstelveen (N) 7 5:50:10.8 19.99 116.67
825 3715 Lammert Rodenburg Drachten (N) 7 5:51:01.8 19.94 116.67
826 3007 Frank Leonhard Castricum (N) 7 5:51:31.6 19.91 116.67
827 3885 Eef Kroes Maasland (N) 7 5:52:04.2 19.88 116.67
828 3530 Henny Steltenpool Ede (N) 7 5:52:44.0 19.85 116.67
829 3598 Marcel van Riel 's-gravezande (N) 7 5:53:10.0 19.82 116.67
830 3480 Wouter de Kruijff Leusden-centrum (N) 7 5:54:28.2 19.75 116.67
831 3500 Peter Langelaan Ijsselstein (N) 7 5:57:44.1 19.57 116.67
832 4354 Gelt de Graaf Scharnegoutum (N) 7 5:59:08.6 19.49 116.67
833 3609 Ton Berlee Bosch en duin (N) 7 5:59:38.1 19.46 116.67
834 4195 Jan Lerink Borculo (N) 7 6:00:56.2 19.39 116.67
835 3277 Jos Schabbink Saasveld (N) 7 6:01:05.8 19.39 116.67
836 3591 Rients de Boer Woudsend (N) 7 6:01:30.8 19.36 116.67
837 4188 Mike Hinke Amstelveen (N) 7 6:04:15.0 19.22 116.67
838 4034 Jan Sniekers Hengelo (N) 7 6:05:18.3 19.16 116.67
839 4033 Rietje van Delft Hengelo (N) 7 6:05:37.8 19.15 116.67
840 4030 Ridzerd Elzinga Hengelo (N) 7 6:05:40.1 19.14 116.67
841 4191 Ben Smeeman Hengelo (N) 7 6:05:41.1 19.14 116.67
842 3762 Nico Groenendijk Hengelo (N) 7 6:05:52.9 19.13 116.67
843 4022 Nico Garritsen Breda (N) 7 6:07:00.9 19.07 116.67
844 4039 Jet van Karsen Den burg (texel) (N) 7 6:07:14.3 19.06 116.67
845 3287 Anja Timmerman Schalkhaar (N) 7 6:08:09.9 19.01 116.67
846 3044 Wim van der Gaag Delft (N) 7 6:08:40.8 18.99 116.67
847 4458 Feike de Vries Helmond (N) 7 6:09:08.7 18.96 116.67
848 3158 Peter Selbach Beek (N) 7 6:09:09.6 18.96 116.67
849 3936 Sjaak Frenken Spaubeek (N) 7 6:10:09.7 18.91 116.67
850 4281 Henk Grefelman Lemelerveld (N) 7 6:12:09.3 18.81 116.67
851 3565 Jaap Knol Aadorp (N) 7 6:12:13.0 18.81 116.67
852 3655 Dikkie NAPEL TEN - VOS Westerhaar (N) 7 6:12:13.2 18.81 116.67
853 3281 Jan Winters Enschede (N) 7 6:15:02.5 18.66 116.67
854 3764 Jan van Nunen Diessen (N) 7 6:15:08.5 18.66 116.67
855 3929 Dries de Vaan Haarsteeg (N) 7 6:17:51.1 18.53 116.67
856 3813 Harrij Tessels Leusden (N) 7 6:19:13.0 18.46 116.67
857 3352 Hans Vrijhoef Leusden (N) 7 6:19:24.6 18.45 116.67
858 3207 Maarten Looijen Oudewater (N) 7 6:19:57.8 18.42 116.67
859 3353 Henk Voorbij Oudewater (N) 7 6:20:07.3 18.42 116.67
860 3075 Harrij Oolders Woerden (N) 7 6:22:46.8 18.29 116.67
861 3873 Wim Niemeijer Foxwolde (N) 7 6:23:01.2 18.28 116.67
862 3238 Tiny Pfaff Bodegraven (N) 7 6:25:04.5 18.18 116.67
863 3382 Marike Henstra Leiderdorp (N) 7 6:26:47.7 18.10 116.67
864 4282 Willy GALJE-VAN PAASSEN Naaldwijk (N) 7 6:27:46.2 18.05 116.67
865 4280 Rene Hemme Dedemsvaart (N) 7 6:28:39.7 18.01 116.67
866 3265 Cor Duivenvoorde Zwanenburg (N) 7 6:31:34.8 17.88 116.67
867 3624 Corry van den Berg Velp (N) 7 6:31:47.7 17.87 116.67
868 3867 Govert Wiggers Schagen (N) 7 6:31:54.4 17.86 116.67
869 4113 Frits van der Heide Groningen (N) 7 6:32:32.1 17.83 116.67
870 3299 Gerard van den Akker Diemen (N) 7 6:33:24.9 17.79 116.67
871 3294 Pim Spaargaren Zwanenburg (N) 7 6:33:28.3 17.79 116.67
872 3174 Wil van der Neut Oudewater (N) 7 6:36:20.0 17.66 116.67
873 3087 George van der Loos Boskoop (N) 7 6:38:42.3 17.56 116.67
874 3094 Jan Roes Varsselder (N) 7 6:39:15.0 17.53 116.67
875 3588 Jelle Zijlstra Hoogeveen (N) 7 6:42:04.7 17.41 116.67
876 3417 Gerrit van der Horst Zwammerdam (N) 7 6:50:08.6 17.07 116.67
877 4146 Kees Sieswerda Didam (N) 7 6:56:44.7 16.80 116.67
878 4335 Ans Nelis Heemskerk (N) 7 7:00:12.8 16.66 116.67
879 3144 Cor Stolze De lier (N) 7 7:01:14.0 16.62 116.67
880 4194 Marianne van Kamp Naarden (N) 7 7:06:07.0 16.43 116.67
881 3552 Harm Visserman Oldemarkt (N) 7 7:07:06.5 16.39 116.67
882 3857 Wim van Hilten Blokker (N) 7 7:07:11.5 16.39 116.67
883 3977 Bert Jaspers Gronau-epe duitsland (D) 7 7:07:26.4 16.38 116.67
884 3976 Wouter Blenk Enschede (N) 7 7:21:21.6 15.86 116.67
885 4116 Nico Sickler Amersfoort (N) 7 7:29:28.2 15.57 116.67
886 3985 Liesbeth Basjes Andijk (N) 7 7:38:56.5 15.25 116.67
887 3623 Robbert Heldens Arnhem (N) 7 8:02:19.2 14.51 116.67
888 3532 Riki van den Hurk Arnhem (N) 7 8:22:53.7 13.92 116.67
889 3464 Han van Scherpenzeel Ter aar (N) 6 3:24:34.9 29.33 100.00
890 4297 Andre van Espen Axel (N) 6 3:30:21.4 28.52 100.00
891 4266 Pieter van Elsas Bloemendaal (N) 6 3:32:30.3 28.24 100.00
892 3630 Andrea Swenne Arnhem (N) 6 3:41:53.5 27.04 100.00
893 4284 Hans Vaneker Maarssen (N) 6 3:42:32.1 26.96 100.00
894 4410 Walter Windhorst 9762 weissensee austria (A) 6 3:43:20.6 26.86 100.00
895 3181 Dennis van der Hoorn Ter aar (N) 6 3:45:44.4 26.58 100.00
896 3603 Jos van Bemmel Hoogland (N) 6 3:47:27.4 26.38 100.00
897 4222 Nixel Bronsema Groningen (N) 6 3:52:16.2 25.83 100.00
898 3225 Jacques Jacobs Stramproy (N) 6 3:53:52.4 25.66 100.00
899 4143 Jan Schut Oudorp-alkmaar (N) 6 3:54:33.0 25.58 100.00
900 4069 Bert Tebbes Groningen (N) 6 3:54:58.3 25.54 100.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1362 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14