Results



WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)

Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)

1e grote AET Toertocht (25/1)

Aart Koopmans Memorial (26/1)

Criterium Heren A en B, Dames (28/1)

2e grote AET Toertocht (29/1)

Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)

Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)

3e grote AET Toertocht (1/2)

Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)







2e grote AET Toertocht (29/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
701 3474 Kees Munting Oosterwolde (N) 8 6:35:58.7 20.20 133.34
702 3828 Bregje Leijdekkers Utrecht (N) 8 6:36:04.5 20.20 133.34
703 3443 Frans van Winden Pijnacker (N) 8 6:36:40.2 20.17 133.34
704 4031 Wim Kester Monster (N) 8 6:36:54.2 20.16 133.34
705 3825 Joke Groen-Groenland Heerhugowaard (N) 8 6:37:03.4 20.15 133.34
706 3706 Walter Harmens Harlingen (N) 8 6:37:47.3 20.11 133.34
707 3461 Bert Guntlisbergen Boxmeer (N) 8 6:37:48.3 20.11 133.34
708 3021 Truus Verwaaij Ammerzoden (N) 8 6:38:22.0 20.08 133.34
709 4399 Kees van der Knaap 's-gravenzande (N) 8 6:38:22.5 20.08 133.34
710 3878 Eric Donkerbroek Middelstum (N) 8 6:38:36.0 20.07 133.34
711 4238 Jelle Timmermans Borne (N) 8 6:40:23.9 19.98 133.34
712 3196 Rob de Bruijn Naarden (N) 8 6:41:06.7 19.94 133.34
713 3739 Eddy van der Wal Ijsbrechtum (N) 8 6:41:42.4 19.92 133.34
714 3600 Rob van der Meulen Naaldwijk (N) 8 6:41:56.6 19.90 133.34
715 4260 Aad Hazenbroek Honselersdijk (N) 8 6:41:59.3 19.90 133.34
716 3256 Simon Wijnstra Heinkenszand (N) 8 6:42:08.6 19.89 133.34
717 3820 Mark-jan Woolderink Nijverdal (N) 8 6:42:18.5 19.89 133.34
718 4434 - - Leek (N) 8 6:43:03.9 19.85 133.34
719 3501 Jan de Ruijter Polsbroek (N) 8 6:43:37.5 19.82 133.34
720 3321 Jos van der Hoeven De lier (N) 8 6:44:57.6 19.76 133.34
721 3322 Lucia van der Hoeven De lier (N) 8 6:44:58.0 19.76 133.34
722 4047 Henk Eggink Hellendoorn (N) 8 6:45:28.1 19.73 133.34
723 4318 Pieter Zuijdgeest Weert (N) 8 6:45:48.8 19.71 133.34
724 4095 Harry Bouwhuis Nijverdal (N) 8 6:46:27.7 19.68 133.34
725 3677 Ko Minnaard Wemeldinge (N) 8 6:46:46.6 19.67 133.34
726 4276 Bert van der Stoep Hattem (N) 8 6:47:16.4 19.64 133.34
727 4049 Ronald Pothuizen Baarn (N) 8 6:47:25.9 19.64 133.34
728 3950 Reinier van Doorn Baarn (N) 8 6:47:26.5 19.63 133.34
729 4000 Jan Hulkenberg Zevenaar (N) 8 6:51:06.6 19.46 133.34
730 3981 Rob Corsten Hengelo (N) 8 6:53:25.4 19.35 133.34
731 3829 Robert jan Kleute Utrecht (N) 8 6:54:47.1 19.29 133.34
732 3518 Mario Slavenburg Spijkenisse (N) 8 6:56:09.5 19.22 133.34
733 3409 Frits Diek Hurwenen (N) 8 6:56:11.5 19.22 133.34
734 3576 Frans van Keulen Didam (N) 8 6:56:25.1 19.21 133.34
735 3302 Jan van Zuijlen Zeeland (n.br.) (N) 8 6:56:25.8 19.21 133.34
736 3421 Thea Brittijn Den haag (N) 8 6:56:29.5 19.21 133.34
737 3975 Hans Laagland Hengelo (N) 8 6:56:56.6 19.19 133.34
738 3400 Peter Kroon Assendelft (N) 8 6:57:34.9 19.16 133.34
739 3403 Ben van der Maat Krommenie (N) 8 6:57:35.0 19.16 133.34
740 3231 Brian Horio Ursem (N) 8 6:57:41.9 19.15 133.34
741 4242 Corry van der Valk Pijnacker (N) 8 6:57:50.3 19.15 133.34
742 4438 Aart van Genderen Kerkwijk (N) 8 6:58:25.5 19.12 133.34
743 3627 Theo Reesink Arnhem (N) 8 7:01:11.6 18.99 133.34
744 3756 Peter Plones Heemskerk (N) 8 7:01:39.5 18.97 133.34
745 3027 Liana Verweij Zevenhuizen (N) 8 7:02:22.2 18.94 133.34
746 4167 Ab Bakker Katwijk zh (N) 8 7:06:52.3 18.74 133.34
747 4278 Kees Vast Middelstum (N) 8 7:08:06.2 18.69 133.34
748 3803 Piet Spigt Wervershoof (N) 8 7:08:13.4 18.68 133.34
749 3189 Jac Oerlemans Kruisland (N) 8 7:15:27.0 18.37 133.34
750 3696 Tanja Steinmeijer Leusden (N) 8 7:17:51.4 18.27 133.34
751 3697 Ger de Vries Haarlem (N) 8 7:17:51.5 18.27 133.34
752 3493 Anja Noordam 's gravenzande (N) 8 7:19:17.0 18.21 133.34
753 3495 Rob Veldhoven Nootdorp (N) 8 7:19:17.1 18.21 133.34
754 3952 Dik Luschen Baarn (N) 8 7:19:58.6 18.18 133.34
755 3546 Maita Koenraads-Peeraer Berlicum (N) 8 7:21:13.7 18.13 133.34
756 3453 Ciel Leemreize-Wolterink Vragender (N) 8 7:21:18.0 18.13 133.34
757 3452 Jan Hahne Vragender (N) 8 7:21:18.5 18.13 133.34
758 3901 Janny Jager Nijkerk (N) 8 7:21:21.5 18.13 133.34
759 3814 Martin Robbe Middelstum (N) 8 7:24:38.7 17.99 133.34
760 4110 Henriette Doeschot Delden (N) 8 7:25:14.8 17.97 133.34
761 4115 Joyce BINSBERGEN VAN-BOLKS Hengelo (N) 8 7:25:15.2 17.97 133.34
762 3488 Jacques Bartelomij Rijswijk (N) 8 7:25:16.5 17.97 133.34
763 4114 Hetty Blankesteijn Boekelo (N) 8 7:25:16.7 17.97 133.34
764 4040 Ineke de Veij Boekelo (N) 8 7:25:17.0 17.97 133.34
765 3080 Heleen Klos Oosterwolde (N) 8 7:27:31.3 17.88 133.34
766 3032 Huib Tober Moordrecht (N) 8 7:32:59.2 17.66 133.34
767 4435 Wijnand Houweling Berkel en rodenrijs (N) 8 7:33:33.3 17.64 133.34
768 3652 Patrick Nijboer Raalte (N) 8 7:33:38.2 17.64 133.34
769 4444 Bram Heemskerk Waddinxveen (N) 8 7:35:07.1 17.58 133.34
770 3487 Wiebe Loonstra Buitenpost (N) 8 7:37:34.9 17.48 133.34
771 3872 Gerrit Grefelman Lemele (N) 8 7:41:37.6 17.33 133.34
772 4107 Peter Taams Hendrik ido ambacht (N) 8 7:41:45.5 17.33 133.34
773 4064 Tinus de Vries Dedemsvaart (N) 8 7:47:40.5 17.11 133.34
774 3978 Ron van der Cammen Hengelo (N) 8 7:54:29.8 16.86 133.34
775 3931 Joke van Kampen Lemelerveld (N) 8 8:02:47.6 16.57 133.34
776 4005 Herman Peters Nijmegen (N) 8 8:29:43.0 15.70 133.34
777 3644 Hans Lippmann Den haag (N) 8 8:47:54.2 15.15 133.34
778 3173 Wim Zwanenburg Snelrewaard (N) 7 4:00:22.6 29.12 116.67
779 3578 Rene Pruijsen Waspik (N) 7 4:01:45.4 28.96 116.67
780 3048 Ellie Scholten Deurningen (N) 7 4:06:02.6 28.45 116.67
781 4312 Harry Baas Glane (N) 7 4:06:18.6 28.42 116.67
782 3250 Edwin Rutte Haarlem (N) 7 4:17:06.3 27.23 116.67
783 4325 Arie Veenink Rhenen (N) 7 4:17:09.4 27.22 116.67
784 3827 Ferdinand ter Heide Zwolle (N) 7 4:26:41.3 26.25 116.67
785 3191 Theo Vesseur Woubrugge (N) 7 4:32:43.8 25.67 116.67
786 3153 Jac Romme Zundert (N) 7 4:32:55.5 25.65 116.67
787 3014 Jan van Roest Harmelen (N) 7 4:36:26.4 25.32 116.67
788 3616 Henk-jan Stuiver Zwolle (N) 7 4:37:25.0 25.23 116.67
789 3406 Aad Overtoom Blokker (N) 7 4:39:19.3 25.06 116.67
790 3408 Sjaak Conijn Zwaag (N) 7 4:39:21.6 25.06 116.67
791 3800 Jan Compeer Pijnacker (N) 7 4:45:56.0 24.48 116.67
792 3107 Ton Mensch Bergambacht (N) 7 4:54:56.9 23.73 116.67
793 4263 Kees Riemersma Grijpskerk (N) 7 4:55:44.0 23.67 116.67
794 3118 Toon Vermeij Uithoorn (N) 7 4:56:07.2 23.64 116.67
795 3778 Henny Philipse Lisserbroek (N) 7 4:59:01.9 23.41 116.67
796 3742 Rinze Lenstra Oosterhesselen (N) 7 5:02:21.2 23.15 116.67
797 4230 Gera van APERLO-VD HEIDE Nunspeet (N) 7 5:02:54.2 23.11 116.67
798 4306 Martin Heijer Heereveen (N) 7 5:05:28.3 22.92 116.67
799 3120 Jan Laan Avenhorn (N) 7 5:11:24.0 22.48 116.67
800 3894 Jan fokke Oosterhof Nijmegen (N) 7 5:11:43.6 22.46 116.67
[ Vorige ] [ Volgende ]
1362 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14