Results
WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)
Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)
1e grote AET Toertocht (25/1)
Aart Koopmans Memorial (26/1)
Criterium Heren A en B, Dames (28/1)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)
Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)
3e grote AET Toertocht (1/2)
Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
601
4097
Wim Bisseling
Nijverdal (N)
9
7:54:05.0
18.98
150.00
602
3365
Bonnie Strik
Berkel-enschot (N)
9
7:55:45.9
18.92
150.00
603
3041
Maarten Schoenmaker
Eindhoven (N)
9
7:58:19.2
18.82
150.00
604
3937
Ernst Boucher
Utrecht (N)
9
8:00:13.8
18.74
150.00
605
3895
Franklin van Fessem
Zoetermeer (N)
9
8:00:45.8
18.72
150.00
606
3843
Berry Kempen
Aarlanderveen (N)
9
8:01:24.3
18.70
150.00
607
4021
Friso Calkoen
Den haag (N)
9
8:05:31.9
18.54
150.00
608
4058
Jan-willem van Niekerk
Bodegraven (N)
9
8:09:12.7
18.40
150.00
609
3357
Krijn van Lienden
Naarden (N)
9
8:09:29.2
18.39
150.00
610
3884
Jan Venema
Marssum (N)
9
8:11:41.7
18.30
150.00
611
3219
Kees van der Sluijs
Rossum (N)
9
8:15:15.0
18.17
150.00
612
3105
Lisette Kaptijn
Sassenheim (N)
9
8:20:43.0
17.97
150.00
613
4093
Focko Nauta
Amersfoort (N)
9
8:23:45.2
17.87
150.00
614
4190
Bert Delleman
Den haag (N)
9
8:27:16.1
17.74
150.00
615
4151
Liduine Haaksma
Voorburg (N)
9
8:27:16.1
17.74
150.00
616
4189
Anneke de Ronde
Den haag (N)
9
8:27:16.6
17.74
150.00
617
4173
Caroline Schonberger
Den haag (N)
9
8:28:09.1
17.71
150.00
618
4182
Ruud Dorlandt
Haarlem (N)
9
8:28:18.2
17.71
150.00
619
4455
Jan Goeij
Haastrecht (N)
9
8:29:07.6
17.68
150.00
620
3801
Ferdinand Ettema
Dedgum (N)
9
8:30:24.2
17.63
150.00
621
3358
Nanette van Geloven
Naarden (N)
9
8:37:07.1
17.40
150.00
622
4433
Martin Bontrop
Utrecht (N)
9
8:37:30.4
17.39
150.00
623
4138
Hans Kleiberg
Den haag (N)
9
8:49:02.1
17.01
150.00
624
3510
Anita van der Hagen
Noordwijkerhout (N)
9
8:49:11.8
17.01
150.00
625
4286
Michael de Vries
Dedemsvaart (N)
9
8:52:55.9
16.89
150.00
626
4207
Renate Verdouw
Oudewater (N)
9
9:23:31.7
15.97
150.00
627
3595
Christien Rijpkema
Oldenbroek (N)
9
9:31:49.8
15.74
150.00
628
3534
Dagmar de Haan
Deventer (N)
9
9:32:20.5
15.73
150.00
629
3536
Marion van den Brink
Ugchelen (N)
9
9:32:25.9
15.72
150.00
630
4446
Johan Teeffelen
Leerdam (N)
8
4:36:06.8
28.97
133.34
631
3156
Jan Lansink
Neede (N)
8
4:44:52.4
28.08
133.34
632
3794
Dennis Smit
Spanbroek (N)
8
4:55:40.8
27.06
133.34
633
4229
Douwe Bruinsma
Elburg (N)
8
5:04:06.6
26.31
133.34
634
3918
Roelof Hessels
Gees (N)
8
5:19:40.7
25.03
133.34
635
3558
Bettus van Emst
Hattem (N)
8
5:21:20.4
24.90
133.34
636
3720
Bastiaan Gosselink
Arnhem (N)
8
5:29:57.4
24.25
133.34
637
4027
Jan Last
Genemuiden (N)
8
5:30:48.7
24.18
133.34
638
3412
Freek Hillebrand
Heemskerk (N)
8
5:37:31.4
23.70
133.34
639
3209
Harry van Zoeren
Woudenberg (N)
8
5:44:25.1
23.23
133.34
640
3999
Beppie Snoek
Zwaagwesteinde (N)
8
5:46:53.5
23.06
133.34
641
3772
Peter Kuiper
Zwartsluis (N)
8
5:47:40.1
23.01
133.34
642
3438
Christ Donkers
Moergestel (N)
8
5:48:35.9
22.95
133.34
643
3625
Joost van Rooijen
Oosterbeek (N)
8
5:50:15.2
22.84
133.34
644
3450
Peter Rotman
Oldebroek (N)
8
5:55:18.0
22.52
133.34
645
3997
Ad de Kuiper
Hank (N)
8
5:55:40.5
22.49
133.34
646
3574
Bert Beets
Aalsmeer (N)
8
5:56:43.9
22.43
133.34
647
3602
Kees de Ridder
Hoogland (N)
8
5:58:46.2
22.30
133.34
648
3571
Jaap Vermeij
Hoofddorp (N)
8
5:59:01.0
22.28
133.34
649
3559
Adrie Vermeij
Hoofddorp (N)
8
5:59:59.6
22.22
133.34
650
4235
Jan ter Avest
Borculo (N)
8
6:00:11.9
22.21
133.34
651
3789
Hans Koolhof
Raalte (N)
8
6:00:29.6
22.19
133.34
652
3126
Eric Molenwijk
Berkel en rodenrijs (N)
8
6:01:02.1
22.16
133.34
653
4415
Walter Draxl
Weissensee (A)
8
6:02:02.7
22.10
133.34
654
3760
Jeroen Kalter
Balkbrug (N)
8
6:02:27.0
22.07
133.34
655
4405
Frank van Reve
Workum (N)
8
6:02:30.6
22.07
133.34
656
4254
Wim van de Maat
Goor (N)
8
6:04:25.9
21.95
133.34
657
4083
Johan Karman
Medemblik (N)
8
6:05:06.9
21.91
133.34
658
3763
Gerard van Nunen
Diessen (N)
8
6:05:35.3
21.88
133.34
659
3081
Herman van der Donk
Grootegast (N)
8
6:08:02.8
21.74
133.34
660
4251
Ambro Smit
Zoetermeer (N)
8
6:10:50.4
21.57
133.34
661
3925
Louis Kloek
Lisse (N)
8
6:12:06.3
21.50
133.34
662
3543
Jos Vijn
Hardenberg (N)
8
6:12:40.8
21.47
133.34
663
4265
Guus van de Beek
Poeldijk (N)
8
6:13:13.2
21.44
133.34
664
3691
Martin van Bussel
Vaassen (N)
8
6:15:25.5
21.31
133.34
665
3243
Sjoerd Koedooder
Blokker (N)
8
6:17:06.1
21.21
133.34
666
3244
Nico Koedooder
Blokker (N)
8
6:17:10.2
21.21
133.34
667
3344
Cor Koek
Krommenie (N)
8
6:18:55.8
21.11
133.34
668
3447
Freek Heemrood
Katwijk a/d rijn (N)
8
6:18:56.4
21.11
133.34
669
3088
Peter Lelieveld
Nieuwerkerk a/d ijssel (N)
8
6:19:10.9
21.10
133.34
670
3868
Hans Hoogervorst
Lisse (N)
8
6:19:58.5
21.05
133.34
671
3482
Christiene van Ittersum
Ijsselmuiden (N)
8
6:20:41.6
21.01
133.34
672
4216
Ria Rus
Rustenburg (N)
8
6:21:14.6
20.98
133.34
673
4220
Lotte Jorink
Wierden (N)
8
6:21:21.8
20.98
133.34
674
3206
Jan Dekker
Almelo (N)
8
6:21:23.5
20.98
133.34
675
3469
Tonny Beernink
Wierden (N)
8
6:21:31.2
20.97
133.34
676
3567
Kees de Nijs
Warmenhuizen (N)
8
6:25:10.0
20.77
133.34
677
3015
Janny van Roest-Verlaan
Harmelen (N)
8
6:26:10.9
20.72
133.34
678
3566
Gerard Blokker
Warmenhuizen (N)
8
6:26:16.1
20.71
133.34
679
3572
Wim Nelis
Breukelen (N)
8
6:28:43.9
20.58
133.34
680
3425
Marten Anema
Kimswerd (N)
8
6:28:46.7
20.58
133.34
681
3920
Jan Woolderink
Wierden (N)
8
6:30:14.1
20.50
133.34
682
3744
Wouter de Dulk
Geleen (N)
8
6:30:55.2
20.46
133.34
683
3385
Piet Wolffs
Elsloo (N)
8
6:30:55.2
20.46
133.34
684
3070
Bram Noorman
Hoogland (N)
8
6:31:25.5
20.44
133.34
685
4045
- -
Oegstgeest (N)
8
6:31:48.2
20.42
133.34
686
3394
Andre Majewski
Hoensbroek (N)
8
6:32:13.1
20.40
133.34
687
3122
Bert Braas
Heerhugowaard (N)
8
6:33:21.1
20.34
133.34
688
4177
Peter Bouman
Wateringen (N)
8
6:33:35.3
20.33
133.34
689
3349
Inus Sliedregt
Nootdorp (N)
8
6:33:37.1
20.32
133.34
690
3133
Jan Lenstra
Heerenveen (N)
8
6:33:50.8
20.31
133.34
691
4362
Anton van Adrichem
De lier (N)
8
6:33:57.5
20.31
133.34
692
3649
Ad Haasakker
Bruchem (N)
8
6:34:00.8
20.30
133.34
693
3914
Lilian van der Meer
Wateringen (N)
8
6:34:17.2
20.29
133.34
694
4350
Coby Verbeek-Batist
Naaldwijk (N)
8
6:34:20.1
20.29
133.34
695
4283
Ton Wensveen
Naaldwijk (N)
8
6:34:22.9
20.29
133.34
696
3741
Ben Heldens
Helmond (N)
8
6:34:37.9
20.27
133.34
697
3366
Johan de Teuling
Hurwenen (N)
8
6:35:12.8
20.24
133.34
698
3917
Hans van der Velde
Bedum (N)
8
6:35:30.6
20.23
133.34
699
3959
Tonnie van der Werf
Bedum (N)
8
6:35:31.0
20.23
133.34
700
4375
Corrie PERSOON-VAN BOHEEMEN
Honselersdijk (N)
8
6:35:45.7
20.21
133.34
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1362 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14