Results
WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)
Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)
1e grote AET Toertocht (25/1)
Aart Koopmans Memorial (26/1)
Criterium Heren A en B, Dames (28/1)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)
Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)
3e grote AET Toertocht (1/2)
Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
401
3512
Kees van Scherpenzeel
Heerhugowaard (N)
10
7:30:16.2
22.21
166.67
402
3971
Gerwin Evers
Bemmel (N)
10
7:30:35.1
22.19
166.67
403
3604
Willem Eijbergen
Amersfoort (N)
10
7:31:36.9
22.14
166.67
404
4065
Matthijs Wiggeman
Scherpenzeel (N)
10
7:31:55.9
22.13
166.67
405
3459
Ben Vesters
Waalwijk (N)
10
7:32:26.8
22.10
166.67
406
4126
Marcel Monsieur
Diepenbeek belgie (B)
10
7:34:11.7
22.02
166.67
407
3689
Jos Snel
Uithoorn (N)
10
7:34:38.7
22.00
166.67
408
4068
Stef Nielen
Aerdenhout (N)
10
7:38:02.8
21.83
166.67
409
4067
Aart Nugteren
Aerdenhout (N)
10
7:38:03.2
21.83
166.67
410
3590
Gerard Holthinrichs
Tubbergen (N)
10
7:38:29.6
21.81
166.67
411
4171
Jan van der Putten
Vijfhuizen (N)
10
7:39:21.0
21.77
166.67
412
3740
Jan Wassenaar
Lisse (N)
10
7:39:57.8
21.74
166.67
413
3681
Rients Bakker
Wommels (N)
10
7:40:30.0
21.72
166.67
414
4456
Koos van Schie
Leiden (N)
10
7:41:05.8
21.69
166.67
415
3026
Peter Verweij
Zevenhuizen (z.h.) (N)
10
7:41:14.3
21.68
166.67
416
3390
Sigrid Schweitzer
Zuid scharwoude (N)
10
7:41:25.9
21.67
166.67
417
4201
Cees van der Hout
Naaldwijk (N)
10
7:43:38.4
21.57
166.67
418
4139
Tijmen Steeg
Genemuiden (N)
10
7:43:47.4
21.56
166.67
419
3503
Willem Oudshoorn
Den haag (N)
10
7:44:46.7
21.52
166.67
420
4066
Rob van der Lans
Lisse (N)
10
7:46:47.0
21.42
166.67
421
4319
Henk Schraa
Spankeren (N)
10
7:47:04.6
21.41
166.67
422
4239
Jan Spijkerman
Nibbixwoud (N)
10
7:49:56.1
21.28
166.67
423
4440
Jan Bredewout
Wezep (N)
10
7:52:08.3
21.18
166.67
424
3168
Rene Everlo
Tubbergen (N)
10
7:53:49.9
21.10
166.67
425
3166
Jos Everlo
Raalte (N)
10
7:53:49.9
21.10
166.67
426
4340
Co Mol
Hoogkarspel (N)
10
7:56:28.3
20.99
166.67
427
3805
Harry Jaarsma
Soesterberg (N)
10
7:58:46.8
20.89
166.67
428
3221
Bram van der Hout
Benthuizen (N)
10
8:01:34.9
20.77
166.67
429
4024
Peter Piekema
Middenmeer (N)
10
8:07:23.2
20.52
166.67
430
4275
Henri Dekker
Oldemarkt (N)
10
8:14:25.9
20.23
166.67
431
3124
Jan Greeve
Bleiswijk (N)
10
8:15:30.4
20.18
166.67
432
4377
Jaap Post
Heerde (N)
10
8:27:15.7
19.71
166.67
433
3748
Jos Vrijhoef
Leusden (N)
10
8:30:38.1
19.58
166.67
434
3879
Ruth van de Laarschot
Utrecht (N)
10
8:33:08.2
19.49
166.67
435
3862
Jules Meijerink
Oldemarkt (N)
10
8:33:21.7
19.48
166.67
436
3668
Ward Lassing
Leiderdorp (N)
10
8:36:21.9
19.37
166.67
437
3735
Otto Sluis
Santpoort zuid (N)
10
8:38:57.9
19.27
166.67
438
3335
Theo Dobbe
Leidschendam (N)
10
8:42:51.5
19.13
166.67
439
3818
Gert Hiemstra
Lemelerveld (N)
10
8:43:21.0
19.11
166.67
440
3539
Harm Jansen
Sexbierum (N)
10
8:43:53.1
19.09
166.67
441
4257
Emiel Veldhuijzen
Santpoort zuid (N)
10
8:59:24.5
18.54
166.67
442
3733
Bert Rinia
Makkum (N)
10
9:00:21.7
18.51
166.67
443
3779
Ineke SCHOLTE-DE ROO
Putten (N)
10
9:01:18.1
18.47
166.67
444
3777
Wubbo Scholte
Putten (N)
10
9:01:18.2
18.47
166.67
445
4206
Jeanet van den Bogert
Barneveld (N)
10
9:25:33.9
17.68
166.67
446
3821
Dirry Mudde-Renneboom
Bergambacht (N)
10
10:35:26.3
15.74
166.67
447
3960
Wim Pasman
Barchem (N)
9
5:39:10.6
26.54
150.00
448
3967
Robert Verheij
Voorschoten (N)
9
5:39:33.4
26.51
150.00
449
4372
Jan van der Knaap
Honselersdijk (N)
9
5:39:50.1
26.48
150.00
450
4439
Jan de Bosch
Vleuten (N)
9
5:49:40.2
25.74
150.00
451
4244
Jan de Bruin
Heumen (N)
9
5:50:28.2
25.68
150.00
452
3560
Ad Timmermans
Diessen (N)
9
5:50:37.6
25.67
150.00
453
3556
Jack Ooms
Hippolytushoef (N)
9
5:51:49.1
25.58
150.00
454
3568
Jan Bakker
Bedum (N)
9
5:57:49.9
25.15
150.00
455
3712
Eelco van der Werf
Zeist (N)
9
5:59:45.5
25.02
150.00
456
3139
Lute Koopman
Echtenerbrug (N)
9
6:04:27.0
24.70
150.00
457
3757
Kees van Zoeren
Woudenberg (N)
9
6:04:30.2
24.69
150.00
458
3948
Daan Kroese
Vinkeveen (N)
9
6:06:21.0
24.57
150.00
459
3545
Jac Koenraads
Berlicum (N)
9
6:08:42.0
24.41
150.00
460
4380
Ben Schenkeveld
Schipluiden (N)
9
6:08:54.6
24.40
150.00
461
3615
Hans Brink
Zwolle (N)
9
6:09:30.4
24.36
150.00
462
3605
Nico Los
Amersfoort (N)
9
6:09:31.8
24.36
150.00
463
3175
Kees van der Eijk
Snelrewaard (N)
9
6:09:53.2
24.33
150.00
464
3869
Gerrit van Vilsteren
Wychen (N)
9
6:11:11.9
24.25
150.00
465
3614
Gerrit de Groot
Zwolle (N)
9
6:14:12.2
24.05
150.00
466
3784
Piet Deuren
Alphen a/d rijn (N)
9
6:14:40.2
24.02
150.00
467
3922
Willem van der Voorn
Lisserbroek (N)
9
6:14:56.0
24.00
150.00
468
3152
Peter Mesu
Middelburg (N)
9
6:19:01.2
23.75
150.00
469
3968
Piet Opstal
Monster (N)
9
6:20:12.6
23.67
150.00
470
3258
Cor Wagenaar
Oosterblokker(drechterlnd (N)
9
6:21:18.5
23.60
150.00
471
3743
Kees Ettema
Westwoud (N)
9
6:22:09.8
23.55
150.00
472
4148
Jaap Wagenaar
Oosterblokker (N)
9
6:22:10.8
23.55
150.00
473
4261
Alfred Drogt
Dedemsvaart (N)
9
6:23:00.0
23.50
150.00
474
4252
Gerrit Staalduinen
's gravenzande (N)
9
6:23:15.5
23.48
150.00
475
3422
Hans Bostelaar
Middelburg (N)
9
6:24:30.7
23.41
150.00
476
4338
Auke Meinema
Paterswolde (N)
9
6:25:06.0
23.37
150.00
477
3361
Louis Hooghiemstra
Moergestel (N)
9
6:25:12.9
23.36
150.00
478
3544
Reinier Zaal
Made (N)
9
6:25:12.9
23.36
150.00
479
4454
Thewes Hoekstra
St.nicolaasga (N)
9
6:25:38.1
23.34
150.00
480
3750
Albert Cooijmans
Den dungen (N)
9
6:27:20.6
23.24
150.00
481
3441
Jan van de Plas
Eindhoven (N)
9
6:27:20.8
23.24
150.00
482
3509
Kees van Goch
Rosmalen (N)
9
6:27:21.0
23.24
150.00
483
3865
Piet van der Bruggen
Den dungen (N)
9
6:27:21.6
23.23
150.00
484
3553
Rudi de Vries
Belt-schutsloot (N)
9
6:29:05.3
23.13
150.00
485
3019
Sybe van der Zee
Oosterend texel (N)
9
6:30:09.4
23.07
150.00
486
4042
Dorus Schalkwijk
Wijhe (N)
9
6:30:25.8
23.05
150.00
487
4358
Nel Bruining-Verwer
Den hoorn texel (N)
9
6:31:14.2
23.00
150.00
488
3519
Jan Schepens
Nijmegen (N)
9
6:33:04.8
22.90
150.00
489
3463
Jan de Hartogh
Babylonienbroek (N)
9
6:33:35.9
22.87
150.00
490
3329
Rein van Spengen
Wieringerwerf (N)
9
6:33:39.3
22.86
150.00
491
3018
Jan van Eijk
Tienhoven (N)
9
6:34:08.9
22.83
150.00
492
3564
Chris van de Ven
Berlicum (n.br.) (N)
9
6:34:32.2
22.81
150.00
493
3121
Jan Braas
Sint pancras (N)
9
6:34:45.6
22.80
150.00
494
3780
Kerst de Jong
Oudehaske (N)
9
6:35:27.7
22.76
150.00
495
3371
Koos van der Veen
Bolsward (N)
9
6:36:05.9
22.72
150.00
496
3218
Henk Roelofs
Wijchen (N)
9
6:37:14.7
22.66
150.00
497
3753
Henk Palsenberg
Enter (N)
9
6:37:24.9
22.65
150.00
498
3300
Ruud van Wees
Kudelstaart (N)
9
6:37:31.8
22.64
150.00
499
3701
Piet Veldt
Akersloot (N)
9
6:37:41.8
22.63
150.00
500
3342
Arne Zwerver
Groot schermer (N)
9
6:37:53.7
22.62
150.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1362 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14