Results



WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)

Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)

1e grote AET Toertocht (25/1)

Aart Koopmans Memorial (26/1)

Criterium Heren A en B, Dames (28/1)

2e grote AET Toertocht (29/1)

Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)

Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)

3e grote AET Toertocht (1/2)

Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)







2e grote AET Toertocht (29/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
301 3169 Joop Krabben Oldenzaal (N) 12 10:36:29.5 18.85 200.00
302 3899 Bob Burger Nijkerk (N) 12 10:36:58.1 18.84 200.00
303 3906 Paul Verwoerd Oudewater (N) 12 10:37:39.8 18.82 200.00
304 3506 Eddy Korte Bellingwolde (N) 12 10:37:56.2 18.81 200.00
305 3549 Henk van Schie Pijnacker (N) 12 10:38:04.6 18.81 200.00
306 3516 Alex Weelink Ommen (N) 12 10:40:23.4 18.74 200.00
307 3162 Peter van Loon Wapenveld (N) 12 10:40:43.6 18.73 200.00
308 3398 Wim Kamer Naarden (N) 12 10:40:50.5 18.73 200.00
309 4170 Erik van den Berg Noordwijk (N) 12 10:41:31.8 18.71 200.00
310 4396 Henk van der Giesen Goor (N) 12 10:42:39.4 18.67 200.00
311 3799 Acronius Ettema Blauwhuis (N) 12 10:44:19.4 18.62 200.00
312 3886 Hester Pardoel Nijmegen (N) 12 10:45:42.3 18.58 200.00
313 4213 Greet Markman-Hoogerwerf Bodegraven (N) 12 10:46:18.9 18.57 200.00
314 3325 Piet Rodenburg De cocksdorp (texel) (N) 12 10:46:19.1 18.57 200.00
315 3875 Jan Otten Leusden (N) 12 10:46:40.0 18.56 200.00
316 3220 Tina Keidel Almelo (N) 12 10:47:17.3 18.54 200.00
317 3684 Eli Wijnterp-Fritz Enter (N) 12 10:47:17.4 18.54 200.00
318 3542 Wilto Dijkstra Kampen (N) 12 10:50:06.8 18.46 200.00
319 3271 Marinus Vermeer De lier (N) 12 10:52:00.0 18.41 200.00
320 3179 Hans Budde Amstelveen (N) 12 10:52:36.1 18.39 200.00
321 4176 Marlies Duijvestijn-Bouman Den hoorn (N) 12 10:53:53.8 18.35 200.00
322 4175 Annette Grootscholten Wateringen (N) 12 10:53:54.0 18.35 200.00
323 3758 Jurgen Kocken Tubbergen (N) 12 10:54:19.2 18.34 200.00
324 3983 Jan van Schagen Goes (N) 12 10:57:11.1 18.26 200.00
325 4432 Herman Lohman Utrecht (N) 12 10:58:40.7 18.22 200.00
326 4070 Ruud Kappe Breukelen (N) 12 11:01:12.8 18.15 200.00
327 3642 Kor Commies Muntendam (N) 12 11:01:33.1 18.14 200.00
328 3336 Peter Schuurink Noordwijk (zh) (N) 12 11:03:41.4 18.08 200.00
329 3880 Jaap Bac Terneuzen (N) 12 11:05:53.1 18.02 200.00
330 3816 Otto Fritschy Andelst (N) 12 11:07:44.8 17.97 200.00
331 4393 Fred de Boer Leusden (N) 12 11:09:01.9 17.94 200.00
332 3188 Rene de Theije Steenbergen (N) 12 11:09:35.5 17.92 200.00
333 3594 Marinette Oomen Ulvenhout (N) 12 11:09:50.6 17.91 200.00
334 3478 Judith Schotanus Den haag (N) 12 11:10:15.4 17.90 200.00
335 3535 Ilona de Graaff Vaassen (N) 12 11:10:48.5 17.89 200.00
336 3537 Marjon van Haandel Bennekom (N) 12 11:10:49.9 17.89 200.00
337 4161 Siem de Jong Avenhorn (N) 12 11:11:11.8 17.88 200.00
338 3099 Martien van der Hoorn Voorhout (N) 12 11:13:36.6 17.81 200.00
339 3854 Andre Benschop Montfoort (N) 11 6:42:20.7 27.34 183.34
340 4028 Jan van der Ven Helmond (N) 11 7:00:26.3 26.16 183.34
341 3736 Jan Schults Rotterdam (N) 11 7:12:57.2 25.41 183.34
342 4445 Kathrin Denker 18069 rostock duitsland (D) 11 7:16:39.2 25.19 183.34
343 3092 Frank Huls Ulft (N) 11 7:30:13.2 24.43 183.34
344 3387 Jan Heins Emmer compascuum (N) 11 8:09:07.2 22.49 183.34
345 4060 Wilco Dorresteijn Reeuwijk (N) 11 9:15:52.9 19.79 183.34
346 3395 Ingrid Kamer Naarden (N) 11 9:40:13.1 18.96 183.34
347 4050 Chris Bos Dedemsvaart (N) 11 10:16:04.3 17.86 183.34
348 4072 Peter Choufoer Noordwijk (N) 11 10:27:48.4 17.52 183.34
349 4142 Job van Vliet Aarlanderveen (N) 11 10:38:14.5 17.24 183.34
350 3485 Jos van Wilgen Oosterwijk (N) 11 10:38:57.7 17.22 183.34
351 3049 Laurens Klaas Deurningen (N) 10 5:52:12.7 28.39 166.67
352 4301 Frens Luning Zwolle (N) 10 5:56:37.8 28.04 166.67
353 3916 Aizo Betten Emmen (N) 10 6:00:03.9 27.77 166.67
354 3863 Roel Neutel Nijverdal (N) 10 6:00:37.3 27.73 166.67
355 3958 Henk van Ginkel Woudenberg (N) 10 6:23:07.3 26.10 166.67
356 3234 Theo ten Have Honselersdijk (N) 10 6:26:15.2 25.89 166.67
357 4208 Gerhard Diepenmaat Haaksbergen (N) 10 6:29:14.7 25.69 166.67
358 3108 Wim Verdoold Bergambacht (N) 10 6:29:41.4 25.66 166.67
359 4089 Bart Muntjewerf Bedum (N) 10 6:30:24.1 25.62 166.67
360 3853 Marcel Leliveld Harmelen (N) 10 6:31:48.1 25.52 166.67
361 3852 Lex Vendrig Montfoort (N) 10 6:32:55.3 25.45 166.67
362 3211 Ronald Schweitzer Noord scharwoude (N) 10 6:34:26.5 25.35 166.67
363 3210 Robert van der Ham Cuijk (N) 10 6:38:40.4 25.08 166.67
364 4233 Dick ter Avest Elburg (N) 10 6:40:42.2 24.96 166.67
365 3529 Jan Hogenberg Scheerwolde (N) 10 6:44:45.2 24.71 166.67
366 4225 Wim van Loo 't harde (N) 10 6:45:33.1 24.66 166.67
367 4234 Wim Scherjon Wezep (N) 10 6:45:33.7 24.66 166.67
368 4226 Wim Hoften Elburg (N) 10 6:45:46.4 24.64 166.67
369 3363 Peter Brouwers Rijkevoort (N) 10 6:51:03.4 24.33 166.67
370 4326 Andries Mol Asperen (N) 10 6:51:16.8 24.31 166.67
371 3214 Evan Kroon Nijkerk (N) 10 6:53:28.3 24.19 166.67
372 3786 Joop van Vilsteren Zwolle (N) 10 6:55:11.5 24.09 166.67
373 4025 Joop Kleiwerd Ten boer (N) 10 6:55:21.8 24.08 166.67
374 4211 Arthur de Leeuw Poortugaal (N) 10 6:56:31.7 24.01 166.67
375 4120 Walter Postma Leusden (N) 10 6:57:29.1 23.95 166.67
376 3278 Willem Molenveld Hengelo (N) 10 6:57:33.3 23.95 166.67
377 3690 Fred van Bussel Vaassen (N) 10 6:58:39.8 23.89 166.67
378 3840 Aad Kester Schipluiden (N) 10 6:58:50.0 23.88 166.67
379 4403 Kees Tijsen Westerland (N) 10 7:00:26.3 23.79 166.67
380 4346 Koos Groenewegen De lier (N) 10 7:00:37.9 23.77 166.67
381 3331 Siem Loos Berkhout (N) 10 7:01:32.4 23.72 166.67
382 3332 Chris Groot Berkhout (N) 10 7:01:33.7 23.72 166.67
383 3732 Gerard Braas Hoorn (N) 10 7:01:47.6 23.71 166.67
384 3057 Jo Hendriks Zeeland(n.br) (N) 10 7:04:53.8 23.54 166.67
385 3427 Piet de Kok Dongen (N) 10 7:06:43.6 23.43 166.67
386 3826 Johan Groen Heerhugowaard (N) 10 7:07:57.2 23.37 166.67
387 3855 Wim Vergeer Oudewater (N) 10 7:09:29.6 23.28 166.67
388 3819 Dick van Achthoven Bergambacht (N) 10 7:09:34.9 23.28 166.67
389 3898 Ben Olde Klieverik Malden (N) 10 7:11:42.9 23.16 166.67
390 4256 Cees de Jong Wilnis (N) 10 7:11:58.2 23.15 166.67
391 3372 Hein van Dijk Poeldijk (N) 10 7:12:16.1 23.13 166.67
392 3017 Jelle Douma Sneek (N) 10 7:14:15.5 23.03 166.67
393 4245 Ger Sosef Honselersdijk (N) 10 7:15:02.8 22.99 166.67
394 3212 Wim van Ballegooijen Hurwenen (N) 10 7:16:15.1 22.92 166.67
395 4361 Klaas Veld Assen (N) 10 7:17:24.4 22.86 166.67
396 4140 Willem Ballemans Veghel (N) 10 7:18:14.9 22.82 166.67
397 3648 Egbert Bok Bruchem (N) 10 7:19:13.8 22.77 166.67
398 4317 Ard Poot Scherpenisse (N) 10 7:20:55.4 22.68 166.67
399 3249 Mark van Nobelen Lisse (N) 10 7:21:49.0 22.63 166.67
400 3577 Hella Olde Rikkert Hengelo (N) 10 7:25:37.5 22.44 166.67
[ Vorige ] [ Volgende ]
1362 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14