Results
WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)
Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)
1e grote AET Toertocht (25/1)
Aart Koopmans Memorial (26/1)
Criterium Heren A en B, Dames (28/1)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)
Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)
3e grote AET Toertocht (1/2)
Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
201
3631
Paul Koning
Babberich (N)
12
9:34:42.2
20.88
200.00
202
3887
Arie Gelderblom
Hekendorp (N)
12
9:35:24.5
20.86
200.00
203
4187
Cees Overes
Bodegraven (N)
12
9:36:01.3
20.83
200.00
204
3714
Jan Rijpma
Leeuwarden (N)
12
9:36:01.7
20.83
200.00
205
3835
Harry Kramer
Assendelft (N)
12
9:36:13.2
20.83
200.00
206
4078
Diederik Van Dordt tot medler
Utrecht (N)
12
9:36:16.9
20.82
200.00
207
3804
Frans v/d Vendel
Renswoude (N)
12
9:36:27.0
20.82
200.00
208
3970
Wendy Wiggeman
Woudenberg (N)
12
9:36:27.6
20.82
200.00
209
3128
Arjan Bosgra
Halsteren (N)
12
9:37:00.6
20.80
200.00
210
3582
Jeannet Saat
Nijmegen (N)
12
9:37:30.1
20.78
200.00
211
4181
Gerard Helder
Noorden (N)
12
9:37:32.8
20.78
200.00
212
4451
Jeroen Pelgrom
Dedemsvaart (N)
12
9:40:14.2
20.68
200.00
213
4203
Richard Halewijn
Beverwijk (N)
12
9:40:23.7
20.68
200.00
214
3270
Jeroen Worm
Zwanenburg (N)
12
9:40:53.9
20.66
200.00
215
4368
Jan Houwer
Bolsward (N)
12
9:41:45.6
20.63
200.00
216
4004
Albert Lenting
Didam (N)
12
9:42:32.9
20.60
200.00
217
3990
Wilfred Fontein
Didam (N)
12
9:44:14.5
20.54
200.00
218
4248
Henk Veurink
Ommen (N)
12
9:44:31.4
20.53
200.00
219
4183
Har Esser
Herten (N)
12
9:45:02.9
20.51
200.00
220
3003
Nel van der Ham
Zevenhuizen (N)
12
9:45:53.2
20.48
200.00
221
3002
Gerda Slobbe-Bazen
Zevenhuizen (N)
12
9:45:54.1
20.48
200.00
222
3486
Freija Slobbe
Zevenhuizen (N)
12
9:45:54.2
20.48
200.00
223
4111
Johan Rensen
Nijverdal (N)
12
9:46:46.5
20.45
200.00
224
3202
Andre van der Veen
Halfweg (N)
12
9:49:13.9
20.37
200.00
225
3315
Gerard Kamperman
Aalsmeer (N)
12
9:50:13.1
20.33
200.00
226
4382
Martijn Kamp
Bovenkarspel (N)
12
9:50:19.1
20.33
200.00
227
3613
Eus Thole
Muiderberg (N)
12
9:50:27.5
20.32
200.00
228
4179
Robin Bouman
Wateringen (N)
12
9:50:34.6
20.32
200.00
229
4351
Jacques Vogels
Den haag (N)
12
9:51:14.1
20.30
200.00
230
3317
Floor Colje
Woerden (N)
12
9:51:38.0
20.28
200.00
231
3389
Albert Scholte
Ridderkerk (N)
12
9:52:56.9
20.24
200.00
232
4037
T. Fawaz
Den haag (N)
12
9:54:12.8
20.20
200.00
233
4099
Hennie Hoonhorst
Haarle (N)
12
9:56:56.4
20.10
200.00
234
4215
Dave Schokker
Oldemarkt (N)
12
9:57:02.5
20.10
200.00
235
3702
Jan Witteman
Roden (N)
12
10:00:16.9
19.99
200.00
236
4017
Jan Veenstra
Garmerwolde (N)
12
10:01:14.5
19.96
200.00
237
3991
Rob Hurkmans
Kampen (N)
12
10:01:55.9
19.94
200.00
238
3274
Herman Benschop
Eemnes (N)
12
10:02:36.2
19.91
200.00
239
3520
Peter Dukker
De lier (N)
12
10:02:51.3
19.91
200.00
240
3517
Ton van der Meijs
De lier (N)
12
10:02:51.5
19.91
200.00
241
4330
Andre Stuijt
Edam (N)
12
10:03:08.0
19.90
200.00
242
4389
Marcel Kuijs
Castricum (N)
12
10:03:22.5
19.89
200.00
243
4310
Linda Michiels
Vierlingsbeek (N)
12
10:05:31.5
19.82
200.00
244
4035
Rene Bunderen
Wieringerwerf (N)
12
10:06:00.4
19.80
200.00
245
3346
Jan Bogerd
Koudekerk a/d rijn (N)
12
10:06:13.4
19.80
200.00
246
3731
Alofons Stortelder
Nijkerk (N)
12
10:06:30.9
19.79
200.00
247
3838
Oltman Begeman
Eexterveen (N)
12
10:08:34.6
19.72
200.00
248
3419
Hans van Leeuwen
Noordbroek (N)
12
10:09:23.1
19.69
200.00
249
4299
Ben Tubben
Duiven (N)
12
10:10:28.3
19.66
200.00
250
4168
Jan van der Meij
Katwijk aan zee (N)
12
10:12:01.2
19.61
200.00
251
4166
Johan van Rhijn
Katwijk zh (N)
12
10:12:06.2
19.60
200.00
252
4003
Ruud Bach
Didam (N)
12
10:13:09.6
19.57
200.00
253
4291
Walentien de Groote
Axel (N)
12
10:14:45.2
19.52
200.00
254
4274
Frank Schoonakker
Terneuzen (N)
12
10:14:45.5
19.52
200.00
255
4288
Johny de Witte
Terneuzen (N)
12
10:14:45.9
19.52
200.00
256
4010
Carolien van Rees
Weesp (N)
12
10:15:29.2
19.50
200.00
257
4051
Frits Bennink
Veeningen (N)
12
10:16:07.4
19.48
200.00
258
3781
Thijs Schokker
Oldemarkt (N)
12
10:16:20.4
19.47
200.00
259
3103
John van der Zwet
Lisse (N)
12
10:17:13.3
19.44
200.00
260
3177
Paul Besseling
Rijswijk (N)
12
10:18:07.6
19.41
200.00
261
3397
Sandra Kamer
Naarden (N)
12
10:21:49.5
19.30
200.00
262
3904
Martine Snoek
Oudewater (N)
12
10:21:56.4
19.29
200.00
263
4123
Johan van Dijk
Polsbroek (N)
12
10:21:56.4
19.29
200.00
264
3903
Michael Hagoort
Snelrewaard (N)
12
10:21:56.5
19.29
200.00
265
3912
Kees Dekker
Oudewater (N)
12
10:21:57.0
19.29
200.00
266
3905
Wijnand Maaijen
Oudewater (N)
12
10:21:58.0
19.29
200.00
267
3035
Jori Wouters
Leusden (N)
12
10:22:17.5
19.28
200.00
268
3360
Frans Smink
Nijkerkerveen (N)
12
10:22:18.2
19.28
200.00
269
3384
Wil Snoek
Leusden (N)
12
10:22:18.4
19.28
200.00
270
3350
Klaas Visser
Harlingen (N)
12
10:22:41.3
19.27
200.00
271
4144
Ilja van Ermingen
Bocholtz (N)
12
10:22:46.5
19.27
200.00
272
4136
Henk Meer
Santpoort-zuid (N)
12
10:22:58.3
19.26
200.00
273
3686
Meike Schenk
Alpen a/d rijn (N)
12
10:22:58.4
19.26
200.00
274
3759
Marjolein Spaargaren
Nieuw vennep (N)
12
10:22:58.7
19.26
200.00
275
3688
Gerard Vreeswijk
Haastrecht (N)
12
10:23:01.0
19.26
200.00
276
3685
Geert Hoekstra
Almere (N)
12
10:23:31.6
19.25
200.00
277
3078
Joke Douma-Wijfje
Ter aar (N)
12
10:23:53.4
19.23
200.00
278
3334
Jan Schoolderman
Nieuwegein (N)
12
10:26:12.9
19.16
200.00
279
3333
Henny Donk
Moordrecht (N)
12
10:26:13.4
19.16
200.00
280
3540
Koos Veldman
Dronrijp (N)
12
10:26:30.0
19.15
200.00
281
3670
Co Konijn
Purmerend (N)
12
10:28:05.8
19.11
200.00
282
3671
Ria Konijn-Nugter
Purmerend (N)
12
10:28:06.0
19.11
200.00
283
3738
Jan Kalter
Den haag (N)
12
10:28:12.1
19.10
200.00
284
3515
Gerd Westendorp
Utrecht (N)
12
10:29:15.0
19.07
200.00
285
3405
Wim Overtoom
Heerhugowaard (N)
12
10:30:21.4
19.04
200.00
286
3111
Kees Boer
Lopik (N)
12
10:31:28.7
19.00
200.00
287
4056
Ria Kaptein
Heerhugowaard (N)
12
10:31:34.5
19.00
200.00
288
4063
Hans Kaptein
Heerhugowaard (N)
12
10:31:35.1
19.00
200.00
289
4130
Sjoerd Bakker
Oldemarkt (N)
12
10:31:51.9
18.99
200.00
290
3295
Arend Heida
Lelystad (N)
12
10:31:55.9
18.99
200.00
291
3296
Kees Brasser
Limmen (N)
12
10:31:56.4
18.99
200.00
292
3298
Rob van Opzeeland
Amsterdam (N)
12
10:31:56.8
18.99
200.00
293
3199
Harry Kappert
't harde (N)
12
10:32:30.3
18.97
200.00
294
3806
Arie van 't Ende
Hattemerbroek (N)
12
10:32:32.7
18.97
200.00
295
3356
Klaas Banga
Eindhoven (N)
12
10:34:09.3
18.92
200.00
296
3030
Nand Braam
Maarssen (N)
12
10:34:12.6
18.92
200.00
297
3098
Bernard Terhorst
Varsselder (N)
12
10:34:33.3
18.91
200.00
298
3097
Henny Ketelaar
Varsselder-veldhunten (N)
12
10:34:34.3
18.91
200.00
299
3236
Leo Boon
's gravenzande (N)
12
10:35:10.1
18.89
200.00
300
3908
Richard Snoek
Oudewater (N)
12
10:35:37.0
18.88
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1362 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14