Results



WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)

Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)

1e grote AET Toertocht (25/1)

Aart Koopmans Memorial (26/1)

Criterium Heren A en B, Dames (28/1)

2e grote AET Toertocht (29/1)

Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)

Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)

3e grote AET Toertocht (1/2)

Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)







2e grote AET Toertocht (29/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
1201 3054 Dieck Bruining Waddinxveen (N) 3 2:09:33.9 23.15 50.00
1202 4172 Monique Zijlstra Heerenveen (N) 3 2:10:16.8 23.03 50.00
1203 3319 Gerrit Landman Amersfoort (N) 3 2:10:22.8 23.01 50.00
1204 4316 Huub Rovers Heerhugowaard (N) 3 2:11:14.8 22.86 50.00
1205 3679 Jan van Sleen Zwolle (N) 3 2:15:00.1 22.22 50.00
1206 4352 Dennis Temmerman Breda (N) 3 2:15:30.9 22.14 50.00
1207 3525 Jeen Visser Oosterhout (N) 3 2:15:32.1 22.13 50.00
1208 3085 Bas de Rijk Weesp (N) 3 2:19:03.8 21.57 50.00
1209 3809 Jan Louter Hillegom (N) 3 2:22:13.7 21.09 50.00
1210 4463 Norbert Gruber Villach oostenrijk (A) 3 2:23:26.3 20.92 50.00
1211 3263 Joop van Avesaath Westzaan (N) 3 2:35:12.8 19.33 50.00
1212 3245 Henriette Wanmaker Den haag (N) 3 2:35:46.9 19.26 50.00
1213 4417 Trixi Winkler Weissensee (A) 3 2:36:08.1 19.21 50.00
1214 3187 Petra Vijver Franeker (N) 3 2:37:42.7 19.02 50.00
1215 3013 Rimmert Bos Den oever (N) 3 2:38:45.0 18.90 50.00
1216 3009 Willem Bosch Naarden (N) 3 2:38:59.4 18.87 50.00
1217 4210 Helene Schipperijn Amstelveen (N) 3 2:40:17.5 18.72 50.00
1218 3555 Jan Deijkers Westerland (N) 3 2:42:51.8 18.42 50.00
1219 4043 Jaap Beens Genemuiden (N) 3 2:42:53.0 18.42 50.00
1220 3164 Ton Langerak Nieuw lekkerland (N) 3 2:45:50.5 18.09 50.00
1221 3328 Leny INGEN VAN-LAMERS Weurt (N) 3 2:50:19.5 17.61 50.00
1222 3056 Cor van Haaren Baarle-nassau (N) 3 2:51:51.8 17.46 50.00
1223 3148 Helene Pranger-Bartman Castricum (N) 3 2:52:20.1 17.41 50.00
1224 3146 Geertje Becker-Woudstra Castricum (N) 3 2:52:20.6 17.41 50.00
1225 3650 Ella Haasakken-Schaap Bruchem (N) 3 2:54:01.7 17.24 50.00
1226 3790 Pieter van der Horst Enkhuizen (N) 3 2:54:58.5 17.15 50.00
1227 4160 Theo van der Burg Stompwijk (N) 3 2:55:00.7 17.14 50.00
1228 3149 Liedeke Kuipers Haarlem (N) 3 2:57:51.3 16.87 50.00
1229 3635 Henk Wenker Alphen a/d rijn (N) 3 2:59:03.2 16.75 50.00
1230 3634 Sandra Wenker Arnhem (N) 3 2:59:03.8 16.75 50.00
1231 4268 Bert Kuiper Amsterdam (N) 3 3:00:43.5 16.60 50.00
1232 3104 Piet Lenting Lisse (N) 3 3:01:02.0 16.57 50.00
1233 4421 Fridrun Weidel Weissensee (A) 3 3:03:52.6 16.32 50.00
1234 3223 Else van Krieken Rotterdam (N) 3 3:04:39.0 16.25 50.00
1235 4132 Jan Oudhuis Alkmaar (N) 3 3:05:27.3 16.18 50.00
1236 4461 Dyon Starreveld Uitgeest (N) 3 3:14:43.9 15.41 50.00
1237 3996 Debby Janssen Almere (N) 3 3:16:55.5 15.23 50.00
1238 3499 Lijdia VIEVEEN-V/D HELM Leidschendam (N) 3 3:22:29.7 14.82 50.00
1239 4460 Willemien van Otterlo Cothen (N) 3 3:24:03.5 14.70 50.00
1240 4459 Jan Renger Cothen (N) 3 3:24:03.6 14.70 50.00
1241 3640 Jaap Stam Vlissingen (N) 3 3:31:26.3 14.19 50.00
1242 3042 Annette Schoenmaker Eindhoven (N) 3 3:32:05.3 14.15 50.00
1243 3492 Jeannet Adrichem Den hoorn (N) 3 3:32:17.6 14.13 50.00
1244 3253 Jo Schols Spaubeek (N) 3 3:32:49.6 14.10 50.00
1245 3440 Marieke van Zanten Kwintsheul (N) 3 3:39:47.4 13.65 50.00
1246 3023 Cock Loo Huizen (N) 3 3:52:29.3 12.90 50.00
1247 3268 Paul Janse Amstelveen (N) 3 3:55:21.3 12.75 50.00
1248 4147 Winnie Sieswerda-Mesman Didam (N) 3 4:07:53.1 12.10 50.00
1249 3993 Anky Mulder-Tits Oosterbeek (N) 3 4:13:58.9 11.81 50.00
1250 3362 Mieke Hooghiemstra-Tielbeek Moergestel (N) 3 4:32:37.7 11.00 50.00
1251 3680 Theo Meijer Hazerswoude (N) 3 4:55:58.7 10.14 50.00
1252 4075 Corrie Dorresteijn Buurmalsen (N) 3 4:57:27.3 10.09 50.00
1253 3770 Wim Roling Heemskerk (N) 2 1:15:04.1 26.64 33.33
1254 4185 Cees van den Nieuwendijk Alphen a/d rijn (N) 2 1:18:32.6 25.46 33.33
1255 4431 Koos Luers Almelo (N) 2 1:27:00.2 22.99 33.33
1256 4048 Sanneke Naberman Genemuiden (N) 2 1:37:51.2 20.44 33.33
1257 4430 Willy Wellenberg Lemerleveld (N) 2 1:40:06.1 19.98 33.33
1258 4007 Steven de Haan Schalkhaar (N) 2 1:43:58.7 19.23 33.33
1259 3275 Henk Groot Bramel Enschede (N) 2 1:51:25.0 17.95 33.33
1260 3987 Dirk Scheringa Spanbroek (N) 2 1:51:35.0 17.92 33.33
1261 3945 Petra Mulder-Krop Zwanenburg (N) 2 1:55:49.1 17.27 33.33
1262 3498 Carlien Tharner Delft (N) 2 1:56:46.8 17.13 33.33
1263 3861 Kim Schoemaker Uitgeest (N) 2 1:58:58.4 16.81 33.33
1264 3074 Ben Korrel Linschoten (N) 2 2:03:15.3 16.23 33.33
1265 3632 Henrieke Reesink Zutphen (N) 2 2:07:26.5 15.69 33.33
1266 3890 Reint Schuring Amsterdam (N) 2 2:32:42.7 13.10 33.33
1267 3796 Alice Kock Ulft (N) 2 2:47:17.8 11.95 33.33
1268 3131 Karin Overmars Andijk (N) 2 2:58:59.7 11.17 33.33
1269 4121 Gerard van Vilsteren Zwolle (N) 2 4:19:03.7 7.72 33.33
1270 4259 Frans Kessels Ospel (N) 1 0:45:17.7 22.08 16.67
1271 4457 Jan Franken Helmond (N) 1 0:45:45.0 21.86 16.67
1272 3430 Anneke van den Haak Harlingen (N) 1 0:49:58.3 20.01 16.67
1273 3966 Jan Appelhof Wijk bij duurstede (N) 1 0:50:21.6 19.86 16.67
1274 3965 Gerrit van Hasselt Doorn (N) 1 0:50:21.8 19.86 16.67
1275 3050 Wim Bax Sleeuwijk (N) 1 0:50:34.8 19.77 16.67
1276 3497 Peter van Schie Delft (N) 1 0:50:52.8 19.65 16.67
1277 3496 Jan van Schie Delft (N) 1 0:50:53.9 19.65 16.67
1278 3079 Tiem Klos Oosterwolde (N) 1 0:51:24.1 19.45 16.67
1279 3725 Annemarie Chang Oegstgeest (N) 1 0:53:54.9 18.55 16.67
1280 3513 Ina Scherpenzeel-Huysman Heerhugowaard (N) 1 1:04:16.7 15.56 16.67
1281 4429 Maaike Kauffman Hillegom (N) 1 1:18:37.4 12.72 16.67
1282 3580 Maarten Bos Nijkerk (N) 1 1:22:05.5 12.18 16.67
1283 3722 Marieke Chang-Kallenborn Leiden (N) 0 0.00
1284 3700 Wim de Waard Leiderdorp (N) 0 0.00
1285 4300 Lely de Vries Groot-ammers (N) 0 0.00
1286 4315 Gerrit Navis Aalten (N) 0 0.00
1287 4331 Richard Kelder Rotterdam (N) 0 0.00
1288 4357 Andre Kunst Daarlerveen (N) 0 0.00
1289 4262 Rimmert Mulder Amersfoort (N) 0 0.00
1290 4271 Geert Ribbers Zeewolde (N) 0 0.00
1291 4294 J.H. Tieltjes Aalten (N) 0 0.00
1292 4290 Frans Menting Wehl (N) 0 0.00
1293 4287 Jos Bloemendal Enter (N) 0 0.00
1294 4447 Mieke Buitelaar-Janssen Nootdorp (N) 0 0.00
1295 3771 Henk Waltman Zuid scharwoude (N) 0 0.00
1296 3761 Jan Mulder Krommenie (N) 0 0.00
1297 3752 Jeroen Sienot Wene den hoorn (N) 0 0.00
1298 3745 Jan van der Veer Boskoop (N) 0 0.00
1299 3737 Wim van Santen Naaldwijk (N) 0 0.00
1300 3795 Jan- pieter Koeleman Monnickendam (N) 0 0.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1362 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14