Results



WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)

Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)

1e grote AET Toertocht (25/1)

Aart Koopmans Memorial (26/1)

Criterium Heren A en B, Dames (28/1)

2e grote AET Toertocht (29/1)

Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)

Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)

3e grote AET Toertocht (1/2)

Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)







2e grote AET Toertocht (29/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
1001 4363 Piet van der Scheer Eenrum (N) 6 5:00:00.1 20.00 100.00
1002 3326 Ab van Dijk Cothen (N) 6 5:00:21.5 19.98 100.00
1003 4365 Gert Mulder Loosdrecht (N) 6 5:00:48.9 19.95 100.00
1004 3301 Jan Kroes Hattemerbroek (N) 6 5:01:39.7 19.89 100.00
1005 3264 Peter Lagerweij Westzaan (N) 6 5:03:59.0 19.74 100.00
1006 3639 Dirk Steltman Amsterdam (N) 6 5:04:40.0 19.69 100.00
1007 3117 Hugo Schrama Wilnis (N) 6 5:04:56.0 19.68 100.00
1008 4328 Rick Groenendijk Hengelo (N) 6 5:05:23.5 19.65 100.00
1009 3237 Piet Smits Hazerswoude (N) 6 5:05:42.3 19.63 100.00
1010 4081 Wynanda Ankone Borne (N) 6 5:05:47.9 19.62 100.00
1011 3618 Michiel Penders Zwolle (N) 6 5:06:10.5 19.60 100.00
1012 3924 Arie van der Voorn Buitenkaag (N) 6 5:06:20.6 19.59 100.00
1013 3456 Dirk Franssens Saaksum (N) 6 5:06:24.7 19.58 100.00
1014 4462 Sabine Obkrecher Lienz (A) 6 5:06:49.1 19.56 100.00
1015 3815 Seine Seigers Balkbrug (N) 6 5:06:58.0 19.55 100.00
1016 3494 Arno Haring Delft (N) 6 5:07:10.9 19.53 100.00
1017 3451 Kees de Langen Castricum (N) 6 5:08:04.5 19.48 100.00
1018 3100 Aad van der Lans Lisse (N) 6 5:09:57.0 19.36 100.00
1019 4255 Giel Schavemaker Bergen op zoom (N) 6 5:12:41.3 19.19 100.00
1020 4184 Roelof Doldersum Genemuiden (N) 6 5:13:10.0 19.16 100.00
1021 3444 Jan Verdoes Katwijk aan zee (N) 6 5:15:33.2 19.01 100.00
1022 3773 Wiebe Veenstra Dieren (N) 6 5:16:07.2 18.98 100.00
1023 3327 Cor van Ingen Weurt (N) 6 5:16:17.5 18.97 100.00
1024 3369 Niek Graafland Maarssen (N) 6 5:17:15.4 18.91 100.00
1025 3170 Johan Blok Loosdrecht (N) 6 5:17:21.5 18.91 100.00
1026 3247 Henk Janssen Amsterdam (N) 6 5:18:16.4 18.85 100.00
1027 3699 Sjaak Gerritsen Terborg (N) 6 5:18:21.5 18.85 100.00
1028 3184 Johan Siemonsma Zeist (N) 6 5:18:30.7 18.84 100.00
1029 3383 Kees Henstra Leiden (N) 6 5:18:52.8 18.82 100.00
1030 3490 Theo Luijendijk Delft (N) 6 5:18:58.8 18.81 100.00
1031 3276 Ben Heerink Losser (N) 6 5:19:05.2 18.80 100.00
1032 3654 Willie Vos Westerhaar (N) 6 5:19:22.3 18.79 100.00
1033 4243 Thijmen Vries Bakkum (post castricum) (N) 6 5:20:08.4 18.74 100.00
1034 4149 Marja van der Burg Stompwijk (N) 6 5:20:47.6 18.70 100.00
1035 3267 Roel Meulenbelt Badhoevedorp (N) 6 5:20:48.7 18.70 100.00
1036 4094 Kees Ringelberg Nisse (N) 6 5:21:56.3 18.64 100.00
1037 4322 Anja van der Eijk Amstelveen (N) 6 5:22:11.0 18.62 100.00
1038 4367 Han Pieper Hengelo (N) 6 5:22:29.1 18.61 100.00
1039 4303 Erik Huisintveld Zwolle (N) 6 5:22:59.8 18.58 100.00
1040 3751 Johan Dorresteijn Buurmalsen (N) 6 5:23:48.4 18.53 100.00
1041 4323 Harry Nijboer Lemelerveld (N) 6 5:25:04.8 18.46 100.00
1042 3694 Wendy van Krieken Utrecht (N) 6 5:27:25.1 18.33 100.00
1043 3860 Shelley Schoemaker Uitgeest (N) 6 5:27:58.5 18.29 100.00
1044 4272 Cornelis van de Starre Alkmaar (N) 6 5:28:27.9 18.27 100.00
1045 3090 Charles Keijser Doetinchem (N) 6 5:29:46.6 18.19 100.00
1046 3203 Jan Matthijssen Wassenaar (N) 6 5:30:15.4 18.17 100.00
1047 3147 Jan Pranger Castricum (N) 6 5:32:06.7 18.07 100.00
1048 3084 Frans de Rijk Weesp (N) 6 5:33:43.1 17.98 100.00
1049 3426 Klaas Douwsma Norg (N) 6 5:33:50.4 17.97 100.00
1050 3119 Herman Poelma Hoorn (N) 6 5:33:51.6 17.97 100.00
1051 3233 Ank HAVE TEN-SCHOLTES Honselersdijk (N) 6 5:33:57.2 17.97 100.00
1052 4419 Andrea Enzi Weissensee oostenrijk (A) 6 5:35:08.3 17.90 100.00
1053 4292 Eveline Bremmer-Heijmeriks Maarn (N) 6 5:36:43.9 17.82 100.00
1054 4441 Hans Out Montfoort (N) 6 5:36:45.8 17.82 100.00
1055 3134 Cees van Rijswijk Barendrecht (N) 6 5:39:23.2 17.68 100.00
1056 4413 Julia Muller Techendorf (A) 6 5:40:45.1 17.61 100.00
1057 4437 Wilko Haanstra Emmen (N) 6 5:40:51.8 17.60 100.00
1058 3043 Piet Verschoor Moerkapelle (N) 6 5:41:00.7 17.59 100.00
1059 3143 Roel van den Berg De lier (N) 6 5:41:32.2 17.57 100.00
1060 3636 Ad Verboven Almere (N) 6 5:45:25.0 17.37 100.00
1061 3909 Marjan Bakker 't harde (N) 6 5:46:50.1 17.30 100.00
1062 3062 Ron Kauffman Hillegom (N) 6 5:47:37.6 17.26 100.00
1063 3063 Eelke Kauffman Hillegom (N) 6 5:47:37.7 17.26 100.00
1064 3930 Bert Beekmans Haarsteeg (N) 6 5:48:10.7 17.23 100.00
1065 3502 Huug de Jong Hazerswoude (N) 6 5:51:23.4 17.08 100.00
1066 4269 Marcel van Maanen Naaldwijk (N) 6 5:52:14.4 17.03 100.00
1067 3746 Wim van Putten Ijsselsteijn (N) 6 5:52:27.6 17.02 100.00
1068 3755 Jan Schuurman Vianen (N) 6 5:52:28.2 17.02 100.00
1069 3747 Beppie Boode Geleen (N) 6 5:53:25.8 16.98 100.00
1070 4246 Maureen Ballemans Veghel (N) 6 5:53:30.5 16.97 100.00
1071 4134 Appie Meinema Sauwerd (N) 6 5:54:55.3 16.91 100.00
1072 3902 Gerrit Vos Wijk en aalburg (N) 6 5:55:09.4 16.89 100.00
1073 4109 Meini Brunia Exmorra (N) 6 5:56:20.8 16.84 100.00
1074 3949 Jellie Brunia Exmorra (N) 6 5:56:24.2 16.84 100.00
1075 3415 Rob Steenbergen Wierden (N) 6 5:57:52.0 16.77 100.00
1076 3251 Jacqueline Voormolen-Blom Loenen a/d vecht (N) 6 5:58:52.6 16.72 100.00
1077 3165 Bert van Willigen Nuenen (N) 6 5:59:01.7 16.71 100.00
1078 3859 Rob Beenker Hoorn (N) 6 5:59:16.2 16.70 100.00
1079 3921 Georgy Schardijn Arnhem (N) 6 5:59:17.3 16.70 100.00
1080 4412 Sigrid Muller 9762 weissensee oostenrij (A) 6 6:00:21.2 16.65 100.00
1081 3115 Henk Kleinheerenbrink Lekkerkerk (N) 6 6:00:30.1 16.64 100.00
1082 3592 Oeke Mulder Sneek (N) 6 6:00:37.2 16.64 100.00
1083 3066 Adri van der Oord Abbekerk (N) 6 6:00:52.8 16.63 100.00
1084 4061 Elly Insing Heerhugowaard (N) 6 6:01:17.6 16.61 100.00
1085 3217 Hans van Thiel Deest (N) 6 6:03:24.9 16.51 100.00
1086 3222 Koos van Asten Rijswijk (N) 6 6:03:58.1 16.49 100.00
1087 3994 Jaap Mulder Oosterbeek (N) 6 6:04:54.7 16.44 100.00
1088 3583 Sanne Diek Hurwenen (N) 6 6:08:58.7 16.26 100.00
1089 3547 Greet Steenhuis Wageningen (N) 6 6:09:37.2 16.23 100.00
1090 3548 Christ Koenraads Breda (N) 6 6:09:43.0 16.23 100.00
1091 3320 Iep Wiselius Westzaan (N) 6 6:10:00.3 16.22 100.00
1092 3989 Els Verhoef Hengelo (N) 6 6:11:10.0 16.17 100.00
1093 3830 Jan van Strien Velserbroek (N) 6 6:11:36.6 16.15 100.00
1094 3195 Leen van Oudenaren Sommelsdijk (N) 6 6:13:05.5 16.08 100.00
1095 3718 Ellen Bezemer Velp (N) 6 6:14:27.7 16.02 100.00
1096 3717 Arie Brouwer Velp (N) 6 6:14:48.3 16.01 100.00
1097 4032 Gerda Kester Monster (N) 6 6:16:00.9 15.96 100.00
1098 4353 Fred van den Berg Herveld (N) 6 6:19:42.1 15.80 100.00
1099 4449 Gert Galekop Ijsselstein (N) 6 6:25:40.5 15.56 100.00
1100 3766 Leo van den Bos Zoetermeer (N) 6 6:26:32.8 15.52 100.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1362 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14