Results
WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)
Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)
1e grote AET Toertocht (25/1)
Aart Koopmans Memorial (26/1)
Criterium Heren A en B, Dames (28/1)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)
Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)
3e grote AET Toertocht (1/2)
Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
101
3213
Philip Kroon
Nijkerk (N)
12
8:41:09.6
23.03
200.00
102
4156
Dick van der Meij
Driebruggen (N)
12
8:42:12.4
22.98
200.00
103
3676
Ap Doornebos
Schalkhaar (N)
12
8:42:14.7
22.98
200.00
104
3113
Monique Klaren
Lopik (N)
12
8:42:57.7
22.95
200.00
105
3955
Cor Janmaat
Woerden (N)
12
8:43:04.4
22.94
200.00
106
3721
Harry Oude Geerdink
Tubbergen (N)
12
8:43:06.4
22.94
200.00
107
3589
Peter Everlo
49828 neuenhaus duitsland (D)
12
8:43:06.4
22.94
200.00
108
3255
Peter Heskes
Zoetermeer (N)
12
8:43:40.6
22.92
200.00
109
3927
Adriaan Oosterhof
Lisserbroek (N)
12
8:44:14.8
22.89
200.00
110
3313
Harry Beukers
Erica (N)
12
8:44:56.8
22.86
200.00
111
3310
Johan Schrader
Spankeren (N)
12
8:45:06.9
22.85
200.00
112
3004
Iede Boorsma
Castricum (N)
12
8:45:46.2
22.82
200.00
113
3142
Piet Schaafsma
Haarlem (N)
12
8:46:43.1
22.78
200.00
114
4112
Tjeerd Okkes
Maastricht (N)
12
8:47:14.9
22.76
200.00
115
4385
Ben Sosef
Honselersdijk (N)
12
8:48:06.8
22.72
200.00
116
3145
Herman Becker
Castricum (N)
12
8:48:36.6
22.70
200.00
117
3851
Ronald van den Brink
Montfoort (N)
12
8:48:46.9
22.69
200.00
118
3467
Hans Bremmer
Wierden (N)
12
8:48:53.4
22.69
200.00
119
3046
Rob Fiddelaar
Wormer (N)
12
8:49:02.6
22.68
200.00
120
3262
Piet Baken
Steenderen (N)
12
8:49:28.1
22.66
200.00
121
3601
Herman van Loen
Hoogland (N)
12
8:50:34.8
22.62
200.00
122
3808
Piet de Hoop
Warder (N)
12
8:51:03.8
22.60
200.00
123
3312
Jos Beukers
Erica (N)
12
8:52:26.8
22.54
200.00
124
3972
Henri Polman
Lichtenvoorde (N)
12
8:53:45.5
22.48
200.00
125
4145
Bert Frederiks
Leiden (N)
12
8:55:26.4
22.41
200.00
126
3340
Daan Geense
Zaamslag (N)
12
8:55:55.1
22.39
200.00
127
3040
Nick Cranendonk
Eindhoven (N)
12
8:57:53.0
22.31
200.00
128
3183
Henk Bleichrodt
Gouda (N)
12
8:59:46.0
22.23
200.00
129
4273
Arjen van der Spek
Enter (N)
12
9:01:12.6
22.17
200.00
130
4204
Wiecher Kleinlugtebeld
Zwolle (N)
12
9:01:53.7
22.14
200.00
131
4178
Wim Bouman
Wateringen (N)
12
9:02:21.7
22.13
200.00
132
3954
Willem Elfrink
Zevenaar (N)
12
9:02:59.1
22.10
200.00
133
3569
Hans van Tongeren
Leiderdorp (N)
12
9:03:24.8
22.08
200.00
134
3897
Nico Stokkermans
Uithoorn (N)
12
9:03:59.8
22.06
200.00
135
3058
Sjaak Janssen
Zeeland (n.br.) (N)
12
9:05:27.5
22.00
200.00
136
3791
Rudy Pappot
Zwolle (N)
12
9:05:29.5
22.00
200.00
137
3940
Jan Annema
Oentsjerk (N)
12
9:05:33.7
22.00
200.00
138
3095
Frank Molenaar
Ulft (N)
12
9:05:35.6
21.99
200.00
139
3096
Frank Slutter
Varsselder (N)
12
9:05:35.9
21.99
200.00
140
4450
Peter Koot
Aarlanderveen (N)
12
9:05:53.4
21.98
200.00
141
3414
Nico Kuipers
De kwakel (N)
12
9:07:10.9
21.93
200.00
142
3355
Job Groeneveld
Nieuwendijk (N)
12
9:07:12.3
21.93
200.00
143
3039
Cees Ippel
Hillegom (N)
12
9:07:49.7
21.91
200.00
144
4465
Hans Funder
Greifenburg oostenrijk (A)
12
9:08:05.4
21.89
200.00
145
4384
Dick Pater
Waarland (N)
12
9:09:08.5
21.85
200.00
146
4307
Marinus Steenbergen
Papekop (N)
12
9:09:20.8
21.84
200.00
147
3612
Adri Boere
Oudewater (N)
12
9:09:21.4
21.84
200.00
148
3953
Gerard Bunnik
Bodegraven (N)
12
9:10:42.2
21.79
200.00
149
4397
Hendrik Martius
Zella-mehlis (D)
12
9:10:45.0
21.79
200.00
150
4087
Frank Reijrink
Diessen (N)
12
9:10:58.2
21.78
200.00
151
4086
Ad Reijrink
Diessen (N)
12
9:10:58.5
21.78
200.00
152
4174
Louis Bouman
Berkel en rodenrijs (N)
12
9:12:25.4
21.72
200.00
153
4152
Pim Koeckhoven
Noordwijkerhout (N)
12
9:13:45.8
21.67
200.00
154
4029
Jaap Groenendal
Oldehove (N)
12
9:13:48.7
21.67
200.00
155
3132
Rob Broekman
Den haag (N)
12
9:14:14.6
21.65
200.00
156
3483
Tonnie Oppers
Cuijk (N)
12
9:14:15.9
21.65
200.00
157
3282
Henk Wiegers
Hengelo (N)
12
9:15:04.6
21.62
200.00
158
3155
Hein van den Pol
Putten (N)
12
9:15:50.7
21.59
200.00
159
4196
Jack Schoenmakers
Wageningen (N)
12
9:16:12.0
21.58
200.00
160
4180
Jeannette van Dijk
Wateringen (N)
12
9:16:43.4
21.56
200.00
161
4302
Piet Vijverberg
Hoek van holland (N)
12
9:16:58.0
21.55
200.00
162
4343
Koos van der Valk
's gravenzande (N)
12
9:16:58.7
21.55
200.00
163
4339
Ton Olsthoorn
Naaldwijk (N)
12
9:16:58.9
21.55
200.00
164
4345
Rien Olsthoorn
Monster (N)
12
9:16:59.1
21.54
200.00
165
3472
Leen Molenkamp
Monster (N)
12
9:17:02.0
21.54
200.00
166
4155
Albert de Koning
Waarder (N)
12
9:19:00.7
21.47
200.00
167
4406
Hugo Steekelenburg
Wateringen (N)
12
9:19:10.5
21.46
200.00
168
3581
Erik van 't Hullenaar
Nijmegen (N)
12
9:20:27.5
21.41
200.00
169
3797
Coen Steman
Ilpendam (N)
12
9:20:45.6
21.40
200.00
170
4169
Jack van der Bent
Katwijk (N)
12
9:21:20.3
21.38
200.00
171
4162
Cees Hofland
Den haag (N)
12
9:21:20.3
21.38
200.00
172
4165
Wim Kalee
Katwijk (N)
12
9:21:21.1
21.38
200.00
173
4289
Patrick Degens
Spankeren (N)
12
9:21:54.6
21.36
200.00
174
4452
Lenie van der Hoorn
Ter aar (N)
12
9:22:26.5
21.34
200.00
175
3141
Sijtze Hoekstra
Appelscha (N)
12
9:23:17.4
21.30
200.00
176
4002
Eef Wanders
Didam (N)
12
9:23:55.6
21.28
200.00
177
4080
Isaac jan Bos
Weteringbrug (N)
12
9:24:29.1
21.26
200.00
178
3376
Antoon Meijer
De kwakel (N)
12
9:24:40.6
21.25
200.00
179
3375
Wim Hoogenboom
De kwakel (N)
12
9:24:40.9
21.25
200.00
180
3351
Andre van den Ende
Nisse (N)
12
9:25:26.0
21.22
200.00
181
3956
Lianne van de Laar
Wagenberg (N)
12
9:25:29.1
21.22
200.00
182
3957
Tonn van de Laar
Wagenberg (N)
12
9:25:30.1
21.22
200.00
183
4133
Karel Kleijn
Westmaas (N)
12
9:25:30.3
21.22
200.00
184
3359
Thom van Ruitenbeek
Leusden (N)
12
9:25:42.0
21.21
200.00
185
4373
Cees Sprong
Ammerzoden (N)
12
9:26:24.5
21.19
200.00
186
3076
Arie Bezemer
Dordrecht (N)
12
9:27:11.1
21.16
200.00
187
4464
Willi Schneeberger
Irsden (A)
12
9:28:21.5
21.11
200.00
188
3938
Michiel Balemans
Amsterdam (N)
12
9:28:33.5
21.11
200.00
189
4001
Erikjan Loeters
Houten (N)
12
9:28:55.3
21.09
200.00
190
3585
Harry Kamphuis
Dalfsen (N)
12
9:30:12.6
21.05
200.00
191
4096
Johan Maris
Nijverdal (N)
12
9:30:31.0
21.03
200.00
192
3370
Tjeerd van der Werk
Opende (N)
12
9:30:58.8
21.02
200.00
193
3309
Martijn de Reus
St.oedenrode (N)
12
9:31:17.7
21.01
200.00
194
4154
Andre de Bruin
Aarlanderveen (N)
12
9:31:46.0
20.99
200.00
195
3864
Piet Noordenbos
Wijns (N)
12
9:32:22.9
20.97
200.00
196
3533
Ed Haan
Veenendaal (N)
12
9:32:29.1
20.96
200.00
197
3538
Piet de Waal
Bennekom (N)
12
9:32:29.3
20.96
200.00
198
4018
Joost Loeb
Leiden (N)
12
9:33:51.4
20.91
200.00
199
3646
Pierre Wassenaar
Lisse (N)
12
9:33:59.7
20.91
200.00
200
3628
Trees Koning
Arnhem (N)
12
9:34:41.7
20.88
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1362 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14