Results
WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)
Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)
1e grote AET Toertocht (25/1)
Aart Koopmans Memorial (26/1)
Criterium Heren A en B, Dames (28/1)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)
Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)
3e grote AET Toertocht (1/2)
Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
4411
Wolfgang Wernitznig
Hermagor (A)
12
7:13:25.6
27.69
200.00
2
3197
Be van Dijk
Kampen (N)
12
7:14:00.8
27.65
200.00
3
3610
Henk Koster
Den haag (N)
12
7:14:01.6
27.65
200.00
4
4019
Peter Stolwijk
Kamerik (N)
12
7:22:38.9
27.11
200.00
5
3034
Henk Foekema
Hippolytushoef (N)
12
7:22:46.5
27.10
200.00
6
3083
Frank van Tuyl
Woudrichem (N)
12
7:22:55.0
27.09
200.00
7
4341
Gerard Janssen
Utrecht (N)
12
7:23:00.0
27.09
200.00
8
4202
Jo Maerman
Niehove (N)
12
7:23:54.4
27.03
200.00
9
3273
Arie Haaring
Maasland (N)
12
7:24:19.9
27.01
200.00
10
3323
Rien Spierenburg
Harmelen (N)
12
7:24:29.5
27.00
200.00
11
4249
Gerrit Sellis
Ijsselmuiden (N)
12
7:24:31.4
27.00
200.00
12
3232
Nico Zutphen
Erp (N)
12
7:24:34.0
26.99
200.00
13
4427
Huub Slobbe
Lisse (N)
12
7:24:35.6
26.99
200.00
14
3455
Jan Franssens
Saaksum (N)
12
7:24:36.6
26.99
200.00
15
4077
Paul van Vilsteren
's heerenbroek (N)
12
7:24:40.4
26.99
200.00
16
3367
Arjan van der Knaap
Honselersdijk (N)
12
7:24:42.4
26.98
200.00
17
3192
Klaas Brandwijk
Hardinxveld-giessendam (N)
12
7:24:50.5
26.98
200.00
18
3811
Bart Groenouwe
Gorssel (N)
12
7:25:14.4
26.95
200.00
19
4253
Willem Hengeveld
De krim (N)
12
7:25:22.8
26.94
200.00
20
3288
Rob Overdevest
Berkel en rodenrijs (N)
12
7:25:30.0
26.94
200.00
21
3339
Johan Haak
Axel (N)
12
7:25:36.0
26.93
200.00
22
3205
Dolf van der Knaap
De lier (N)
12
7:27:15.0
26.83
200.00
23
4285
Mart van Tol
Boskoop (N)
12
7:27:26.4
26.82
200.00
24
4129
Martien Zwanenburg
Bodegraven (N)
12
7:27:29.0
26.82
200.00
25
4401
Piet Grootscholten
Kwintsheul (N)
12
7:27:36.7
26.81
200.00
26
3964
Jan Donkerbroek
Middelstum (N)
12
7:27:48.3
26.80
200.00
27
3201
Peter Huijben
Riel (N)
12
7:29:24.4
26.70
200.00
28
3611
Herman van Everdingen
Leiderdorp (N)
12
7:30:29.6
26.64
200.00
29
4376
Co Grift
Putten (N)
12
7:34:15.7
26.42
200.00
30
3656
Marco van de Ham
Lisserbroek (N)
12
7:38:16.5
26.19
200.00
31
3785
Kees Haverkamp
Alphen a/d rijn (N)
12
7:39:27.5
26.12
200.00
32
3157
Arie de Kort
Hazerswoude (N)
12
7:39:27.7
26.12
200.00
33
3845
Reijer Versteeg
Renswoude (N)
12
7:40:01.9
26.09
200.00
34
3091
Rene Lubbers
Dinxperlo (N)
12
7:40:17.7
26.07
200.00
35
4407
Wilco Hofman
Bleiswijk (N)
12
7:41:02.2
26.03
200.00
36
3704
Klaas de Boer
St.annaparochie (N)
12
7:51:33.4
25.45
200.00
37
3484
Siem Hoekstra
Meppel (N)
12
7:52:18.3
25.41
200.00
38
4298
Henk van Milligen
Hierden (N)
12
7:52:44.4
25.38
200.00
39
3481
Maarten Meulbroek
Molenhoek (N)
12
7:54:56.0
25.27
200.00
40
3204
Bert van den Bulk
Berkel en rodenrijs (N)
12
7:56:10.7
25.20
200.00
41
3378
Wout Vuijk
Lelystad (N)
12
7:56:10.7
25.20
200.00
42
4374
Con Persoon
Honselersdijk (N)
12
7:56:20.0
25.19
200.00
43
3404
Bob Tiggelman
Assendelft (N)
12
7:58:14.0
25.09
200.00
44
3413
Marjon de Wit
Alkmaar (N)
12
7:58:26.5
25.08
200.00
45
3140
Roelf Westra
Ter apel (N)
12
7:58:47.3
25.06
200.00
46
3893
Henk Nijkamp
Laren (gld) (N)
12
7:59:03.7
25.05
200.00
47
4453
Piet Nota
St.nicolaasga (N)
12
7:59:05.2
25.05
200.00
48
3167
Sjoerd Everlo
Raalte (N)
12
7:59:19.6
25.04
200.00
49
4379
Kobus Schellevis
Zeist (N)
12
7:59:34.6
25.02
200.00
50
3836
Annemarie van Haestregt
Stompwijk (N)
12
8:00:03.8
25.00
200.00
51
3242
Jaap van Rossum
Mijdrecht (N)
12
8:00:09.9
24.99
200.00
52
3969
Bert Vliegenthart
Noordwijk zh (N)
12
8:00:13.8
24.99
200.00
53
3254
Andre Honkoop
Stolwijk (N)
12
8:00:22.8
24.98
200.00
54
3946
Marcel Boonen
Odijk (N)
12
8:01:14.1
24.94
200.00
55
4250
Sina Drogt-Gewald
Dedemsvaart (N)
12
8:01:17.0
24.93
200.00
56
3657
Piet Teeuwen
Lisserbroek (N)
12
8:02:09.8
24.89
200.00
57
3477
Jordi de Vreede
Den haag (N)
12
8:04:01.8
24.79
200.00
58
3907
Leendert Gentenaar
Waarder (N)
12
8:04:31.5
24.77
200.00
59
3089
Henry Wezenberg
Gendringen (N)
12
8:06:26.2
24.67
200.00
60
3524
Johan Gijzel
Yerseke (N)
12
8:06:48.5
24.65
200.00
61
3082
Elie Timmermans
Rijswijk (N)
12
8:07:35.1
24.61
200.00
62
3460
Peter Giesberts
Mook (N)
12
8:08:04.1
24.59
200.00
63
3112
Gerard van Klaren
Lopik (N)
12
8:08:20.7
24.57
200.00
64
3393
Jery Bruinsma
Wormer (N)
12
8:09:33.0
24.51
200.00
65
3293
Remmy Docter
Steenwijk (N)
12
8:12:55.4
24.34
200.00
66
3724
Ad de Wit
Medemblik (N)
12
8:14:09.5
24.28
200.00
67
3407
Peter Groen
Alkmaar (N)
12
8:14:26.6
24.27
200.00
68
3314
Louis Biemans
's gravenmoer (N)
12
8:15:24.2
24.22
200.00
69
4400
Jan Groenewegen
Honselersdijk (N)
12
8:16:12.8
24.18
200.00
70
4404
Siemen Wigbout
Den oever (N)
12
8:16:27.0
24.17
200.00
71
3678
Jan Joosse
Kapelle (N)
12
8:19:44.9
24.01
200.00
72
3626
Jos Hendriksen
Babberich (N)
12
8:20:16.3
23.99
200.00
73
3106
Peter de Mooij
Stolwijk (N)
12
8:20:18.6
23.99
200.00
74
3973
Harrij Vergeer
Woerden (N)
12
8:23:11.0
23.85
200.00
75
3010
Jan Dasselaar
Nijkerk (N)
12
8:24:14.7
23.80
200.00
76
4082
Peter Hartveld
Ter aar (N)
12
8:25:42.9
23.73
200.00
77
3077
Harry Douma
Ter aar (N)
12
8:26:02.7
23.71
200.00
78
3842
Rein Kempen
Aarlanderveen (N)
12
8:26:04.0
23.71
200.00
79
3913
Nico van de Meer
Wateringen (N)
12
8:26:07.1
23.71
200.00
80
4090
Henk Zwinkels
Monster (N)
12
8:26:18.8
23.70
200.00
81
4008
Han Goeman
Ter apel (N)
12
8:26:19.2
23.70
200.00
82
3633
Marcel Wenker
Arnhem (N)
12
8:26:22.4
23.70
200.00
83
3386
Geert Herbers
Ter apel (N)
12
8:26:26.8
23.69
200.00
84
3528
Meine Jongschaap
Oldemarkt (N)
12
8:26:54.2
23.67
200.00
85
4221
Paul Hulisz
Koudekerk a/d rijn (N)
12
8:27:03.3
23.67
200.00
86
4408
Henk van den Pol
Putten (N)
12
8:27:12.1
23.66
200.00
87
4409
Ton Huisman
Wieringerwerf (N)
12
8:27:14.0
23.66
200.00
88
3388
Martien Klumper
Beusichem (N)
12
8:32:41.8
23.41
200.00
89
3424
Stefan Bosgoed
Raalte (N)
12
8:32:54.2
23.40
200.00
90
4342
Juul van Oostrom
Utrecht (N)
12
8:33:11.6
23.38
200.00
91
3776
Kees Hoek
Delft (N)
12
8:34:37.3
23.32
200.00
92
4200
Mattijs ter Heide
Apeldoorn (N)
12
8:35:13.6
23.29
200.00
93
4334
Cees Nelis
Heemskerk (N)
12
8:35:18.1
23.29
200.00
94
3151
Rene van den Berge
Krabbendijke (N)
12
8:36:37.2
23.23
200.00
95
3919
Aad de Haas
Stompwijk (N)
12
8:36:38.8
23.23
200.00
96
3324
Han Everdij
Utrecht (N)
12
8:37:51.8
23.17
200.00
97
3235
Arie Drees
Harlingen (N)
12
8:38:52.5
23.13
200.00
98
4305
Arie Boer
Giessenburg (N)
12
8:39:22.8
23.10
200.00
99
4390
Johan Kuijs
Castricum (N)
12
8:39:29.6
23.10
200.00
100
3431
Arend Paalman
Markelo (N)
12
8:40:33.7
23.05
200.00
[
Volgende
]
1362 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14