Results



WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)

Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)

1e grote AET Toertocht (25/1)

Aart Koopmans Memorial (26/1)

Criterium Heren A en B, Dames (28/1)

2e grote AET Toertocht (29/1)

Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)

Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)

3e grote AET Toertocht (1/2)

Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)







1e grote AET Toertocht (25/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
901 1173 Henrie van Tol Berkhout (N) 8 4:57:45.6 26.87 133.34
902 2204 Bauke Kalsbeek Oosterwolde (N) 8 5:06:17.6 26.12 133.34
903 1466 Christ Krijnen Riel (N) 8 5:07:57.5 25.98 133.34
904 1482 Piet Duijn Leiderdorp (N) 8 5:10:41.7 25.75 133.34
905 1727 Ab Verheul Nijmegen (N) 8 5:15:54.3 25.32 133.34
906 1952 Raijmond Mars Raalte (N) 8 5:22:18.5 24.82 133.34
907 1527 Jaap Schipper Wilhelminadorp (N) 8 5:48:26.0 22.96 133.34
908 1629 Peter Jonkers Heesch (N) 8 5:53:26.9 22.63 133.34
909 1211 Peter Rotman Oldebroek (N) 8 6:00:45.3 22.18 133.34
910 1668 - Schaars Giesbeek (N) 8 6:02:42.3 22.06 133.34
911 1042 Martin Mulder Sweikhuizen (N) 8 6:05:23.2 21.89 133.34
912 2188 Werner ter Avest Nijmegen (N) 8 6:08:22.0 21.72 133.34
913 1500 Anton van Adrichem De lier (N) 8 6:08:56.4 21.68 133.34
914 2119 Rudi Hekman Nieuwleusen (N) 8 6:14:27.5 21.36 133.34
915 1864 Pieter van Swieten Leiden (N) 8 6:18:55.1 21.11 133.34
916 1318 Henk Ruinaard Sittard (N) 8 6:29:06.1 20.56 133.34
917 1048 Remmelt Veenstra Oost - souburg (N) 8 6:31:55.8 20.41 133.34
918 2281 Bertus Pfrommer Zeist (N) 8 6:32:44.7 20.37 133.34
919 1228 Rene Boot Vinkeveen (N) 8 6:32:48.3 20.37 133.34
920 2041 Gert Kamermans Zwolle (N) 8 6:32:53.0 20.36 133.34
921 2151 Jaap Bokhoven Niederanven luxemburg (L) 8 6:33:13.9 20.34 133.34
922 2177 Nic van Winden Pijnacker (N) 8 6:34:29.3 20.28 133.34
923 1942 Rinus van Stee Herkingen (N) 8 6:35:10.4 20.24 133.34
924 2350 Martine Ketter Sandweiler luxembourg (L) 8 6:36:50.1 20.16 133.34
925 2349 Manfred Pichler Syren luxembourg (L) 8 6:36:50.5 20.16 133.34
926 1619 Hans Elling Goirle (N) 8 6:41:03.6 19.95 133.34
927 1933 Friso Hooghiemstra Amsterdam (N) 8 6:41:57.3 19.90 133.34
928 1167 Roel Kranenborg Sellingen (N) 8 6:42:34.9 19.87 133.34
929 1719 Karel Spiertz Venlo (N) 8 6:42:54.7 19.86 133.34
930 1142 Joke Visser Pijnacker (N) 8 6:53:34.4 19.34 133.34
931 1332 Taco Tijsma Lopik (N) 8 7:10:09.2 18.60 133.34
932 1965 Jan Borst Oude wetering (N) 8 7:11:16.7 18.55 133.34
933 2221 Jan ter Avest Silvolde (N) 8 7:11:19.1 18.55 133.34
934 2272 Jan ter Haar Koudekerk a/d rijn (N) 8 7:11:29.0 18.54 133.34
935 1578 Martijn de Boer Den haag (N) 8 7:18:17.2 18.25 133.34
936 1849 Nico Stokman Hoofddorp (N) 8 7:19:29.2 18.20 133.34
937 1006 Kees Hennipman Loenen a/d vecht (N) 8 7:21:51.6 18.11 133.34
938 2223 Angelica van Herk Pijnakker (N) 8 7:34:48.1 17.59 133.34
939 2238 Hans Ritzema Heeg (N) 8 7:43:06.5 17.27 133.34
940 2241 Roel Ritzema Heeg (N) 8 7:43:12.3 17.27 133.34
941 1188 Nick van Dongen Rijsbergen (N) 8 7:43:52.5 17.25 133.34
942 1483 Jan Rootjes Ugchelen (N) 8 7:49:33.1 17.04 133.34
943 2101 Jan Couperus Augustinusga (N) 8 7:49:53.3 17.03 133.34
944 1541 Paul Hooft Soest (N) 8 8:12:20.2 16.25 133.34
945 1490 Mary van der Gaag Berkel en rodenrijs (N) 8 8:13:54.9 16.20 133.34
946 1489 Lida van Zeele Berkel en rodenrijs (N) 8 8:13:55.0 16.20 133.34
947 1966 Albert van der Geest Oud-ade (N) 8 8:41:23.7 15.34 133.34
948 1767 MariŽtte Wallinga Boskoop (N) 8 8:55:51.6 14.93 133.34
949 1507 Peter Boots Overveen (N) 8 8:56:59.6 14.90 133.34
950 1934 Ad Ubink Leiden (N) 8 9:32:06.4 13.98 133.34
951 1082 Arnold Wassink Enschede (N) 8 9:32:12.5 13.98 133.34
952 2108 Leo Braber Zevenhuizen (N) 7 4:49:19.5 24.19 116.67
953 2319 Brigitte Weigel D-27777 rethorn duitslan (D) 7 5:06:16.9 22.86 116.67
954 1016 Tom Dumpel Amsterdam (N) 7 5:09:36.9 22.61 116.67
955 1023 Henriette Wanmaker Den haag (N) 7 5:19:35.7 21.90 116.67
956 1096 Cees Varekamp Rozenburg (N) 7 5:24:27.4 21.57 116.67
957 2087 Hans Dekker Den haag (N) 7 5:26:54.9 21.41 116.67
958 2199 Tonny Bakker Heerhugowaard (N) 7 5:28:07.6 21.33 116.67
959 1652 Theo Bouwmeester Boskoop (N) 7 5:31:06.7 21.14 116.67
960 1488 Wim ter Beek Haarlem (N) 7 5:31:58.6 21.09 116.67
961 1134 Maup Honcoop Buitenkaag (N) 7 5:42:24.5 20.44 116.67
962 1428 Charlotte Dingemans Amsterdam (N) 7 5:52:47.9 19.84 116.67
963 1459 Steven Akker Pingjum (N) 7 5:52:48.1 19.84 116.67
964 1090 Sylvia van Essen Wormer (N) 7 5:52:53.9 19.84 116.67
965 1062 Freek Vijver Franeker (N) 7 5:56:36.3 19.63 116.67
966 1471 Nienke Jans Beek- ubbergen (N) 7 5:56:36.6 19.63 116.67
967 1790 Kees van Dongen Rotterdam (N) 7 6:02:47.5 19.30 116.67
968 1424 Miranda Smit Spanbroek (N) 7 6:11:38.8 18.84 116.67
969 2292 Kees Saton Katwijk (N) 7 6:11:59.5 18.82 116.67
970 2291 Ton Togni Valkenburg (zh) (N) 7 6:14:04.9 18.71 116.67
971 2217 Luuk Jellema Wijdenes (N) 7 6:14:47.6 18.68 116.67
972 1481 Govert Wiggers Schagen (N) 7 6:15:19.0 18.65 116.67
973 1413 Melis Schaap Heemskerk (N) 7 6:17:41.3 18.53 116.67
974 1001 Arie van der Veen De cocksdorp (N) 7 6:18:03.0 18.52 116.67
975 1834 Henk Kooistra Kollum (N) 7 6:23:17.7 18.26 116.67
976 1397 Jan-jaap Hoekstra Nieuw-vennep (N) 7 6:24:58.9 18.18 116.67
977 2191 Caroline Hogen Esch Den haag (N) 7 6:33:13.6 17.80 116.67
978 1248 Gijs de Heer Amersfoort (N) 7 6:43:58.3 17.33 116.67
979 1309 Hans Lippmann Den haag (N) 7 6:45:26.0 17.27 116.67
980 2124 Jacqueline Chaigneau Meerkerk (N) 7 6:58:55.0 16.71 116.67
981 1825 Roel de Vries Leek (N) 7 7:00:10.3 16.66 116.67
982 1528 Robbert van Don Emmen (N) 7 7:53:51.1 14.77 116.67
983 1785 Ido Dijkstra Deventer (N) 7 8:00:05.0 14.58 116.67
984 1067 Coby Brandwijk Hardinxveld-giessendam (N) 7 8:11:33.2 14.24 116.67
985 1950 Joost Maessen Helmond (N) 7 8:39:22.4 13.48 116.67
986 1976 Jacob Jong Roelofarendsveen (N) 7 9:07:57.5 12.77 116.67
987 2303 Niels van Zelst Waalwijk (N) 6 3:35:10.7 27.88 100.00
988 2009 Linda Kruijer Heiligerlee (N) 6 3:39:42.5 27.31 100.00
989 1203 Wicher Wichers Heerde (N) 6 3:40:26.2 27.22 100.00
990 1514 Rob van Hassel Amsterdam (N) 6 3:41:03.9 27.14 100.00
991 2311 Shadrack Kipkemboi Kenia (N) 6 3:41:06.7 27.14 100.00
992 1957 Dirk jan Bakker Amsterdam (N) 6 3:47:28.7 26.38 100.00
993 1841 Jan Oudhuis Alkmaar (N) 6 3:47:41.1 26.35 100.00
994 2332 Ad de Kort Eindhoven (N) 6 3:54:38.3 25.57 100.00
995 1958 Eelco van Loenen Monnickendam (N) 6 3:56:38.1 25.36 100.00
996 2268 Bouke van der Hem Groningen (N) 6 3:57:41.6 25.24 100.00
997 1045 Will Geurts Geleen (N) 6 4:01:39.8 24.83 100.00
998 2086 Jan van der Eijk Serooskerke (N) 6 4:01:50.6 24.81 100.00
999 2302 Jaap Vreugdenhil Hilversum (N) 6 4:01:59.7 24.79 100.00
1000 2280 Jos Fagh Amsterdam (N) 6 4:10:51.6 23.92 100.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1303 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14