Results



WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)

Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)

1e grote AET Toertocht (25/1)

Aart Koopmans Memorial (26/1)

Criterium Heren A en B, Dames (28/1)

2e grote AET Toertocht (29/1)

Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)

Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)

3e grote AET Toertocht (1/2)

Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)







1e grote AET Toertocht (25/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
701 1910 Peter Blom Vijfhuizen (N) 12 10:30:00.1 19.05 200.00
702 2013 Wim Yntema Santpoort-zuid (N) 12 10:30:00.3 19.05 200.00
703 2027 Iwan Buckens Nieuw-vennep (N) 12 10:30:00.5 19.05 200.00
704 2125 Jacques van Haaster Vijfhuizen (N) 12 10:30:00.6 19.05 200.00
705 1764 Paul Zwart Haarlem (N) 12 10:30:01.0 19.05 200.00
706 1656 Joost van der Meer Amersfoort (N) 12 10:30:23.7 19.04 200.00
707 1665 Willem Draijer Amersfoort (N) 12 10:30:25.1 19.04 200.00
708 1686 Arie Kool Linschoten (N) 12 10:30:40.0 19.03 200.00
709 1368 Luc Strik Hillegom (N) 12 10:30:55.6 19.02 200.00
710 1538 Rob Rozeboom Soest (N) 12 10:30:55.9 19.02 200.00
711 1540 Leo van Dorresteijn Soest (N) 12 10:30:58.0 19.02 200.00
712 1069 Justin Prinsen Sommelsdijk (N) 12 10:31:01.7 19.02 200.00
713 1543 Cees van der Sluys De bilt (N) 12 10:31:02.8 19.02 200.00
714 1544 Hugo van der Sluys De bilt (N) 12 10:31:04.1 19.02 200.00
715 1539 Gert Egbers Soest (N) 12 10:31:04.3 19.02 200.00
716 1244 Antionette Foudraine Loosdrecht (N) 12 10:31:12.3 19.01 200.00
717 2334 Jos van Dijk Nieuwegein (N) 12 10:31:41.0 19.00 200.00
718 1303 Pieter-willem Ketting Bunnik (N) 12 10:31:42.8 19.00 200.00
719 1843 Leo de Lange Bunnik (N) 12 10:31:43.5 19.00 200.00
720 1844 Kees van Zutphen Bunnik (N) 12 10:31:44.0 19.00 200.00
721 1361 Jelle-jan Klinkert Castricum (N) 12 10:32:10.6 18.98 200.00
722 1562 Guus Langeland Wehe den hoorn (N) 12 10:32:15.1 18.98 200.00
723 1635 Thea Bus Den haag (N) 12 10:34:07.6 18.92 200.00
724 1598 Niek Dijkhuis Den haag (N) 12 10:34:07.7 18.92 200.00
725 1740 Andre Boer Ameide (N) 12 10:35:53.8 18.87 200.00
726 2240 Cristian Koning Bruchem (N) 12 10:35:57.1 18.87 200.00
727 1599 Ineke Boon Maassluis (N) 12 10:36:29.5 18.85 200.00
728 2265 Lammert Rodenburg Drachten (N) 12 10:36:34.5 18.85 200.00
729 1204 Henny Bonnet Zoetermeer (N) 12 10:36:44.7 18.85 200.00
730 1930 Bert Kool Waddinxveen (N) 12 10:36:45.3 18.85 200.00
731 2335 Henk Schram 85630 grasbrunn duitsland (D) 12 10:37:08.3 18.83 200.00
732 2129 Kees Vervaart Nispen (N) 12 10:37:59.7 18.81 200.00
733 2288 Leo Tolhuijsen Oudenbosch (N) 12 10:38:00.0 18.81 200.00
734 1003 Michiel van Osnabrugge Huizen (N) 12 10:38:44.4 18.79 200.00
735 2046 Saskia Gorris-Loeffen Nijmegen (N) 12 10:40:29.3 18.74 200.00
736 2215 Albert van Leersum Ubbergen (N) 12 10:40:29.6 18.74 200.00
737 2098 Orna Talbot Nijmegen (N) 12 10:40:29.7 18.74 200.00
738 1306 Jos Brons Heemskerk (N) 12 10:40:48.0 18.73 200.00
739 2203 Peter Roelofsen Heerhugowaard (N) 12 10:41:20.8 18.71 200.00
740 1279 Luit Bloem Waddinxveen (N) 12 10:41:31.1 18.71 200.00
741 1280 Anke v/d TUIN-VAN TOL Waddinxveen (N) 12 10:41:31.1 18.71 200.00
742 1855 Jurgen Kouwenhoven Den haag (N) 12 10:42:24.0 18.68 200.00
743 1854 Peter Kettenis Den haag (N) 12 10:42:25.8 18.68 200.00
744 1856 Fred van der Drift Den haag (N) 12 10:42:26.6 18.68 200.00
745 1853 Sieb Zeilstra Den haag (N) 12 10:42:27.0 18.68 200.00
746 2213 Karst van der Meulen Den haag (N) 12 10:43:05.5 18.66 200.00
747 1101 Cor Crouwel Alkmaar (N) 12 10:43:07.0 18.66 200.00
748 1956 Emiel Enneman Amsterdam (N) 12 10:43:39.5 18.64 200.00
749 2328 Roland Binder 78727 obdf bochingen brd (D) 12 10:43:42.2 18.64 200.00
750 1286 Fia van der Veldt Amsterdam (N) 12 10:43:42.9 18.64 200.00
751 2067 Willem Westra Ram.am dackstein/ austria (A) 12 10:43:49.1 18.64 200.00
752 1588 Jack Crielaard Veenendaal (N) 12 10:44:12.5 18.63 200.00
753 1971 Cees de Haas Oud ade (N) 12 10:44:34.2 18.62 200.00
754 1980 Annemiek van de Pouw Kraan Rijpwetering (N) 12 10:44:53.1 18.61 200.00
755 1639 Kees Brandhoff Hoorn (N) 12 10:45:20.0 18.60 200.00
756 1992 Aart Koster Amsterdam (N) 12 10:46:57.1 18.55 200.00
757 1642 Fred Oud Enkhuizen (N) 12 10:48:25.4 18.51 200.00
758 1643 Lucien Bijl Enkhuizen (N) 12 10:48:26.2 18.51 200.00
759 1453 Bert van Bommel Monster (N) 12 10:48:28.6 18.51 200.00
760 2126 Lieuwe Postma Drachten (N) 12 10:49:13.7 18.48 200.00
761 1182 Ton Eikelenboom Lopik (N) 12 10:49:36.2 18.47 200.00
762 1181 Joost van den Berg Lopik (N) 12 10:49:36.2 18.47 200.00
763 1139 Alex Wals Kerkwerve (N) 12 10:49:52.6 18.47 200.00
764 1138 Ninian Havermans Barendrecht (N) 12 10:49:53.0 18.47 200.00
765 2236 Dennis Temmerman Breda (N) 12 10:50:28.1 18.45 200.00
766 1611 Henny Voskamp De lier (N) 12 10:50:37.4 18.44 200.00
767 1612 Johan Stolze De lier (N) 12 10:50:37.6 18.44 200.00
768 1613 Agaath STOLZE-V/D MAREL De lier (N) 12 10:50:37.6 18.44 200.00
769 1634 Piet Keetman Haarlem (N) 12 10:52:02.0 18.40 200.00
770 1620 Wilma Leeuwen Alphen a/d rijn (N) 12 10:52:05.4 18.40 200.00
771 2158 Jan Pape Beltrum (N) 12 10:52:27.4 18.39 200.00
772 2157 Aloys Papen Lichtenvoorde (N) 12 10:52:27.7 18.39 200.00
773 2156 Jan Brinke Orvelte (N) 12 10:52:28.7 18.39 200.00
774 1416 Lolke Stelwagen Vleuten (N) 12 10:52:30.5 18.39 200.00
775 2183 Bart Siebelink Haarlem (N) 12 10:54:53.3 18.32 200.00
776 1186 Petra Amsterdam Barendrecht (N) 12 10:55:26.8 18.31 200.00
777 1187 Ron Amsterdam Barendrecht (N) 12 10:55:29.2 18.31 200.00
778 1787 Hans Root Dronten (N) 12 10:55:49.1 18.30 200.00
779 1570 Jeroen van der Ven Amsterdam (N) 12 10:56:05.3 18.29 200.00
780 1107 - Timmerman Den haag (N) 12 10:56:36.5 18.28 200.00
781 1365 Herman Pullen Meppel (N) 12 10:57:22.1 18.25 200.00
782 2028 Ben Schreurs Apeldoorn (N) 12 10:59:11.5 18.20 200.00
783 1648 Nicolaas Waaning Utrecht (N) 12 11:00:50.9 18.16 200.00
784 2166 Bep Soeterbroek-Greeve Pijnacker (N) 12 11:01:08.8 18.15 200.00
785 1657 Inge Maranus Rijswijk (N) 12 11:01:12.5 18.15 200.00
786 1536 Nitha Keulemans-Huinder Rhoon (N) 12 11:01:12.7 18.15 200.00
787 2211 Gerard van der Velden Delfgauw (N) 12 11:02:31.3 18.11 200.00
788 1260 Tjalling Plutschouw Leeuwarden (N) 12 11:06:45.8 18.00 200.00
789 2051 Martin Leijen Ommen (N) 12 11:08:27.7 17.95 200.00
790 1439 Annelies Schootemeijer Amsterdam (N) 12 11:08:59.3 17.94 200.00
791 2070 Herman Weissink Hoogeveen (N) 12 11:09:16.5 17.93 200.00
792 1779 Rinke van der Veen Voorburg (N) 12 11:10:26.1 17.90 200.00
793 1168 Rene Helling Leusden (N) 12 11:10:42.5 17.89 200.00
794 1649 Ingrid de Jong Utrecht (N) 12 11:12:44.9 17.84 200.00
795 1638 Kees Lommers Gouda (N) 12 11:13:58.4 17.81 200.00
796 1509 Peter Froberg Enschede (N) 12 11:26:26.0 17.48 200.00
797 2145 Jan Streunding Oude pekela (N) 11 7:40:44.7 23.87 183.34
798 2298 Fabian Frank 28207 bremen duitsland (D) 11 7:55:29.9 23.13 183.34
799 1247 Peter Scholten Amersfoort (N) 11 8:19:00.8 22.04 183.34
800 1728 Marije Hoedemaker Rotterdam (N) 11 8:58:25.2 20.43 183.34
[ Vorige ] [ Volgende ]
1303 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14