Results
WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)
Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)
1e grote AET Toertocht (25/1)
Aart Koopmans Memorial (26/1)
Criterium Heren A en B, Dames (28/1)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)
Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)
3e grote AET Toertocht (1/2)
Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)
1e grote AET Toertocht (25/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
301
1857
Danny Slots
Veghel (N)
12
8:49:16.9
22.67
200.00
302
2037
Kees Maas
Hulst (N)
12
8:49:28.5
22.66
200.00
303
1919
Reinier Otten
Amsterdam (N)
12
8:49:45.1
22.65
200.00
304
1505
Jan Bassa
Zwolle (N)
12
8:49:47.5
22.65
200.00
305
2347
Norbert Kutzuer
13088 berlin duitsland (D)
12
8:49:48.1
22.65
200.00
306
2171
Jaap Boersema
Stompetoren (N)
12
8:49:49.1
22.65
200.00
307
1349
Patric Marteijn
Hoofdplaat (N)
12
8:49:50.6
22.65
200.00
308
2047
Gert Anker
Waddinxveen (N)
12
8:49:52.6
22.65
200.00
309
1448
Jan willem Gunnink
Broek op langedijk (N)
12
8:49:53.9
22.65
200.00
310
1700
Jaap Heij
Reeuwijk (N)
12
8:50:03.1
22.64
200.00
311
1710
Ko Heij
Reeuwijk (N)
12
8:50:03.5
22.64
200.00
312
1427
Geert hein Verbeek
Zeist (N)
12
8:50:15.9
22.63
200.00
313
1433
Kevin Dijkers
Amsterdam (N)
12
8:50:23.4
22.63
200.00
314
1558
Alle Welling
Heiloo (N)
12
8:50:33.1
22.62
200.00
315
1757
Leo Visser
Kranenburg brd (D)
12
8:51:15.9
22.59
200.00
316
2072
Jan Hanskamp
Blokzijl (N)
12
8:51:35.5
22.57
200.00
317
1645
Henk Kloosterboer
Heino (N)
12
8:52:17.7
22.54
200.00
318
2301
Bram van der Hout
Benthuizen (N)
12
8:53:33.1
22.49
200.00
319
1940
Simon Schermer
Medemblik (N)
12
8:53:47.9
22.48
200.00
320
1417
Rinke Meijer
Ureterp (N)
12
8:54:01.4
22.47
200.00
321
1418
Oene Meijer
Ureterp (N)
12
8:54:01.8
22.47
200.00
322
1419
Jan Jagersma
Waskemeer (N)
12
8:54:02.1
22.47
200.00
323
1251
Piet Koning
Bunnik (N)
12
8:54:31.6
22.45
200.00
324
1034
Hans Sanders
Bergschenhoek (N)
12
8:56:16.5
22.38
200.00
325
2090
Pieter Boumeester
Empe (N)
12
8:56:26.4
22.37
200.00
326
1756
Ingrid van Berkel
Ellecom (N)
12
8:56:26.6
22.37
200.00
327
1766
Bauke Wallinga
Boskoop (N)
12
8:56:59.5
22.35
200.00
328
1229
Wouter Gezang
Amsterdam (N)
12
8:57:33.4
22.32
200.00
329
1892
Jos Dielis
Eindhoven (N)
12
8:57:51.7
22.31
200.00
330
1052
Eelco van Beek
Voorburg (N)
12
8:58:06.3
22.30
200.00
331
1381
Theo Tepperik
Heeten (N)
12
8:58:52.7
22.27
200.00
332
1276
Tjapko Adams
Zoetermeer (N)
12
8:58:54.0
22.27
200.00
333
1554
D.E.M. Stroet
Wommels (N)
12
8:58:57.9
22.27
200.00
334
1913
Leonard van Boven
Amsterdam (N)
12
8:59:16.5
22.25
200.00
335
1845
Jan Krijgsman
Papendrecht (N)
12
8:59:21.3
22.25
200.00
336
1902
- -
Vinkeveen (N)
12
8:59:25.4
22.25
200.00
337
1196
Kees Bosman
Ouderkerk a/d amstel (N)
12
8:59:25.7
22.25
200.00
338
2242
Martin van der Esch
Ouderkerk a/d amstel (N)
12
8:59:25.9
22.25
200.00
339
2160
Ben Streng
Hazerswoude (N)
12
8:59:30.3
22.24
200.00
340
1400
Gert Mulder
Zwartebroek (N)
12
8:59:32.9
22.24
200.00
341
1890
Jan willem Cromwijk
Best (N)
12
8:59:35.9
22.24
200.00
342
2044
Bert Dudink
Wervershoof (N)
12
8:59:41.5
22.24
200.00
343
1102
Kees Tuinman
Stompetoren (N)
12
8:59:42.5
22.23
200.00
344
2043
Ton Maas
Wieringerwerf (N)
12
8:59:42.9
22.23
200.00
345
1226
Kees Maurice
Koog aan de zaan (N)
12
8:59:52.5
22.23
200.00
346
1929
Jim Peters
Deventer (N)
12
8:59:54.8
22.23
200.00
347
1744
Peter Kaarsemaker
Wervershoof (N)
12
9:00:09.9
22.22
200.00
348
1783
Jenny Bakker
Apeldoorn (N)
12
9:00:18.5
22.21
200.00
349
2132
Peter Keuchenius
Edam (N)
12
9:00:20.6
22.21
200.00
350
1379
Edwin Franckaert
St.jansteen (N)
12
9:00:41.5
22.19
200.00
351
1093
Kees Voogt
Hoek van holland (N)
12
9:00:43.5
22.19
200.00
352
1811
Wim Beldman
Holten (N)
12
9:00:47.4
22.19
200.00
353
1926
Har Esser
Herten (N)
12
9:00:57.6
22.18
200.00
354
2105
S.J. Busman
Voorburg (N)
12
9:01:08.2
22.18
200.00
355
1277
Rudi de Vries
Belt-schutsloot (N)
12
9:01:57.0
22.14
200.00
356
1018
Reinder Ijmker
Hoogeveen (N)
12
9:02:00.3
22.14
200.00
357
1227
Eddy Schuurman
Overveen (N)
12
9:02:15.6
22.13
200.00
358
2135
Ellen Jen Hong li
Utrecht (N)
12
9:02:53.8
22.10
200.00
359
1801
Henk v/d Vorst
Terheijden (N)
12
9:02:55.1
22.10
200.00
360
1233
Simon Smit
Volendam (N)
12
9:03:20.8
22.09
200.00
361
2022
Peter Viveen
Den bosch (N)
12
9:03:43.9
22.07
200.00
362
2014
Ton . van der Sande
's-hertogenbosch (N)
12
9:03:44.4
22.07
200.00
363
2193
Pieter Keesman
Monnickendam (N)
12
9:03:49.9
22.07
200.00
364
2141
Stefan van der Brandt
Boxtel (N)
12
9:04:15.0
22.05
200.00
365
1916
Harry Dijkstra
Gasselternijveenschemond (N)
12
9:05:49.3
21.99
200.00
366
2116
Jo Luijten
Meijel (N)
12
9:05:57.8
21.98
200.00
367
2153
Werner Oude Avenhuis
Enschede (N)
12
9:05:59.5
21.98
200.00
368
1132
Flip Noordijk
Fijnaart (N)
12
9:06:06.1
21.97
200.00
369
1987
Piet van Teijlingen
Leiderdorp (N)
12
9:06:54.3
21.94
200.00
370
2016
Rene Koekoek
Nieuwlande (N)
12
9:06:59.6
21.94
200.00
371
1655
Bart de Boer
Den haag (N)
12
9:07:00.8
21.94
200.00
372
1384
Evert Groenewoud
Nijkerk (N)
12
9:07:01.4
21.94
200.00
373
2139
Ben van Ruiten
Amsterdam (N)
12
9:07:02.3
21.94
200.00
374
1388
Marieke Manning
Sellingen (N)
12
9:07:03.8
21.94
200.00
375
1389
Jan Meendering
Sellingen (N)
12
9:07:04.1
21.94
200.00
376
1166
Bennie van Dam
Sellingen (N)
12
9:07:04.2
21.94
200.00
377
1806
Bert Meijerink
Amersfoort (N)
12
9:07:12.2
21.93
200.00
378
1584
Gerrit van Hasselt
Doorn (N)
12
9:07:14.3
21.93
200.00
379
1369
Dirk van der Snoek
Doorn (N)
12
9:07:15.1
21.93
200.00
380
1264
Richard Wolke
Utrecht (N)
12
9:07:17.6
21.93
200.00
381
2323
Dieck Bruining
Waddinxveen (N)
12
9:07:28.8
21.92
200.00
382
1342
Eric Nederlof
Overdinkel (N)
12
9:07:33.8
21.92
200.00
383
2295
Andre van Vliet
Zoetermeer (N)
12
9:07:39.8
21.91
200.00
384
1585
Jan Appelhof
Wijk bij duurstede (N)
12
9:07:55.9
21.90
200.00
385
1100
John Zwijnenberg
Venray (N)
12
9:08:15.7
21.89
200.00
386
1802
Harry Keulemans
Prinsenbeek (N)
12
9:08:42.3
21.87
200.00
387
1396
Peter Kuiper
Zwartsluis (N)
12
9:08:54.5
21.86
200.00
388
1769
Piet-jan van Bohemen
Noordwijkerhout (N)
12
9:09:04.1
21.86
200.00
389
1771
Joost van der Ark
Noordwijk (N)
12
9:09:05.2
21.85
200.00
390
2042
Margje de Koning
Amsterdam (N)
12
9:09:15.3
21.85
200.00
391
1575
Maarten Edelman
Den haag (N)
12
9:09:16.8
21.85
200.00
392
2321
Pieter Honingh
Amsterdam (N)
12
9:09:17.6
21.85
200.00
393
1939
Hans Leenen
Reusel (N)
12
9:09:24.5
21.84
200.00
394
1895
Rob Luijten
Best (N)
12
9:09:37.2
21.83
200.00
395
1946
Harrij Veldkamp
Heino (N)
12
9:09:43.9
21.83
200.00
396
1252
Giel Hendriks
Rotterdam (N)
12
9:09:44.0
21.83
200.00
397
2029
Piet Deken
Pijnacker (N)
12
9:09:47.1
21.83
200.00
398
1503
Herman Fonteijn
Driel (N)
12
9:09:51.9
21.82
200.00
399
1494
Joop Rijkhoff
Heiloo (N)
12
9:09:56.7
21.82
200.00
400
2290
Anton Pijpers
Zutphen (N)
12
9:10:03.9
21.82
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1303 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14