Results



WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)

Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)

1e grote AET Toertocht (25/1)

Aart Koopmans Memorial (26/1)

Criterium Heren A en B, Dames (28/1)

2e grote AET Toertocht (29/1)

Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)

Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)

3e grote AET Toertocht (1/2)

Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)







1e grote AET Toertocht (25/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
201 1201 Theo van der Helm Pijnacker (N) 12 8:20:17.5 23.99 200.00
202 1218 Be Krul Nieuwleusen (N) 12 8:20:19.4 23.98 200.00
203 1216 Gea Dijk-Schuurman Nieuwleusen (N) 12 8:20:19.5 23.98 200.00
204 1038 Lute Koopman Echtenerbrug (N) 12 8:20:28.7 23.98 200.00
205 1255 Stefan Vlaar Beemster (N) 12 8:20:51.2 23.96 200.00
206 1581 Piet van der Werf Hazerswoude (N) 12 8:21:50.4 23.91 200.00
207 1870 Marc Paats Lisse (N) 12 8:22:22.0 23.89 200.00
208 1362 Floris Klinkert Amsterdam (N) 12 8:22:35.1 23.88 200.00
209 1399 Henk Bos Zwartebroek (N) 12 8:22:43.9 23.87 200.00
210 1184 Ferdinand Hallensleben Den hoorn (N) 12 8:23:48.5 23.82 200.00
211 1775 Hans Hoogeveen Noordwijk (N) 12 8:24:21.7 23.79 200.00
212 1072 Hendrik Bakker Wijnaldum (N) 12 8:24:41.6 23.78 200.00
213 1444 Jan van Schie Hoogmade (N) 12 8:24:47.2 23.77 200.00
214 1498 Karel Schrijvers Mijdrecht (N) 12 8:25:02.9 23.76 200.00
215 1925 Gerard Boersma Nieuwe pekela (N) 12 8:26:37.0 23.69 200.00
216 1924 Rene Boersma Margraten (N) 12 8:26:37.1 23.69 200.00
217 1328 Erik Ootes Bennebroek (N) 12 8:26:58.7 23.67 200.00
218 2285 Tjeu Verheijen Meijel (N) 12 8:27:22.8 23.65 200.00
219 2167 Ben Kester Pijnacker (N) 12 8:27:42.2 23.64 200.00
220 1739 Jan de Leede Schoonhoven (N) 12 8:27:54.5 23.63 200.00
221 1206 Mirjam SMITS-DE RIDDER Noordwijk zh (N) 12 8:28:03.4 23.62 200.00
222 1205 Ruud Heemskerk Leiden (N) 12 8:28:04.2 23.62 200.00
223 1818 Jan Mulder Ruinen (N) 12 8:28:34.0 23.60 200.00
224 2252 Marc Marcusse Heemstede (N) 12 8:28:51.8 23.58 200.00
225 2180 Hermien Kleine-Mulder Elburg (N) 12 8:29:19.3 23.56 200.00
226 1432 Pieter Aalberts Veenendaal (N) 12 8:29:33.2 23.55 200.00
227 2231 Gerrit Beuzel Laren (gld) (N) 12 8:30:47.8 23.49 200.00
228 1991 Frans Zoetemelk Rijpwetering (N) 12 8:31:48.0 23.45 200.00
229 1208 Chris Venner Stramproy (N) 12 8:31:49.4 23.45 200.00
230 2127 Kees van der Wateren Oostknollendam (N) 12 8:32:09.1 23.43 200.00
231 2054 Arend Breukink Borculo (N) 12 8:33:06.1 23.39 200.00
232 2175 Jan Heynens Bingelrade (N) 12 8:33:54.3 23.35 200.00
233 2165 Jan van der Wal Hijum (N) 12 8:34:23.6 23.33 200.00
234 1326 Hans Smit Leiden (N) 12 8:34:31.2 23.32 200.00
235 1694 Willij Schurink Lichtenvoorde (N) 12 8:34:55.8 23.30 200.00
236 2128 Frank Bot Amsterdam (N) 12 8:35:26.1 23.28 200.00
237 1406 Arjan Dekker Heemskerk (N) 12 8:35:39.5 23.27 200.00
238 1075 Roel Wittink Amsterdam (N) 12 8:35:48.1 23.27 200.00
239 1410 Harm van den Belt Diepenveen (N) 12 8:36:11.4 23.25 200.00
240 1088 Nico van Wissen Wassenaar (N) 12 8:36:18.8 23.24 200.00
241 2206 Jaap Versluis Culemborg (N) 12 8:36:31.6 23.23 200.00
242 1377 Ellen van Toor Den haag (N) 12 8:36:51.9 23.22 200.00
243 2179 Patrick de Groot Huizen (N) 12 8:37:28.8 23.19 200.00
244 1881 Ronald de Vries Haarlem (N) 12 8:37:29.9 23.19 200.00
245 1127 Arjen Faber Elst (N) 12 8:37:49.2 23.17 200.00
246 1104 Melle Bakker Meppel (N) 12 8:37:56.8 23.17 200.00
247 2353 Wiebe Cnossen Amsterdam (N) 12 8:38:24.6 23.15 200.00
248 1068 Cees Keijzer Vlaardingen (N) 12 8:39:16.8 23.11 200.00
249 1683 Piet de Jong Oosterwolde (N) 12 8:39:38.3 23.09 200.00
250 2186 Corrin Duivenvoorden Buitenkaag (N) 12 8:39:51.0 23.08 200.00
251 1492 - - Helvoirt (N) 12 8:40:10.8 23.07 200.00
252 1423 Anno Kuipers Hoogeveen (N) 12 8:40:13.3 23.07 200.00
253 1317 Ruud Steenvoorden Breezand (N) 12 8:40:16.3 23.07 200.00
254 2115 Piet Kouwenhoven Vijfhuizen (N) 12 8:40:27.0 23.06 200.00
255 1995 Meine Oosterveld Langbroek (N) 12 8:40:38.3 23.05 200.00
256 1464 Jacqueline Kloeg Goirle (N) 12 8:40:39.5 23.05 200.00
257 1194 Silvie Drees Leeuwarden (N) 12 8:40:46.3 23.04 200.00
258 1221 Han van Scherpenzeel Ter aar (N) 12 8:41:02.1 23.03 200.00
259 1209 Piet van Scherpenzeel Mijdrecht (N) 12 8:41:02.3 23.03 200.00
260 1015 Piet hein Gerritsma Doetinchem (N) 12 8:41:16.6 23.02 200.00
261 2040 Kees Groot Heerhugowaard (N) 12 8:42:11.8 22.98 200.00
262 1010 Gijsbert v/d Burgt Scherpenzeel (N) 12 8:42:16.9 22.98 200.00
263 1606 Rene Bunschoten Purmerend (N) 12 8:42:18.7 22.98 200.00
264 1487 Piet van Schie Hoogmade (N) 12 8:42:32.1 22.97 200.00
265 1033 Dirk Pols Berkel en rodenrijs (N) 12 8:42:36.5 22.96 200.00
266 1315 Bas van der Worp Schalkwijk (N) 12 8:42:53.8 22.95 200.00
267 1654 Harrie Bax Wormerveer (N) 12 8:43:01.4 22.94 200.00
268 1156 Frans Smink Nijkerkerveen (N) 12 8:43:01.9 22.94 200.00
269 2232 Aad van der Helm Pijnacker (N) 12 8:43:04.2 22.94 200.00
270 1935 Jori Wouters Leusden (N) 12 8:43:13.4 22.94 200.00
271 1695 Jasper de Jong Apeldoorn (N) 12 8:43:27.2 22.93 200.00
272 1641 Ruud Lenferink Haaksbergen (N) 12 8:43:27.7 22.92 200.00
273 1667 Rikkert de Kort Molenhoek (N) 12 8:43:39.4 22.92 200.00
274 1484 Jan Vrieze Apeldoorn (N) 12 8:43:52.7 22.91 200.00
275 1978 Peter Leeuwen Zoeterwoude (N) 12 8:44:42.9 22.87 200.00
276 1438 Joost Botman Tilburg (N) 12 8:44:52.9 22.86 200.00
277 1595 Eduard van Harten Tiel (N) 12 8:46:14.2 22.80 200.00
278 1869 Rob van Ravensteijn Den haag (N) 12 8:46:21.6 22.80 200.00
279 1879 Ruud Koops Delft (N) 12 8:46:21.7 22.80 200.00
280 1478 Arie Gijzen Muiderberg (N) 12 8:46:34.8 22.79 200.00
281 1051 Erik Negenman Haarlem (N) 12 8:46:38.6 22.79 200.00
282 1387 Rien Roozendaal Vlaardingen (N) 12 8:46:41.0 22.78 200.00
283 1696 Henrie van Koersel Delft (N) 12 8:46:51.2 22.78 200.00
284 2230 Aad van Veen 's gravenzande (N) 12 8:46:55.7 22.77 200.00
285 1360 Jurri-jan Vrielink Wilnis (N) 12 8:46:55.8 22.77 200.00
286 2194 Ron van Oosten De lier (N) 12 8:46:57.3 22.77 200.00
287 1911 Jan Westelaken Schijndel (N) 12 8:47:04.9 22.77 200.00
288 2341 Geja Tas Bergen (N) 12 8:47:05.8 22.77 200.00
289 2081 Wim Tas Bergen (N) 12 8:47:06.1 22.77 200.00
290 2114 Michiel Stuijt Nieuw vennep (N) 12 8:47:07.9 22.77 200.00
291 1275 Henk Kauderer Den haag (N) 12 8:47:09.1 22.76 200.00
292 2266 Bernd Kreh 26316 varel duitsland (D) 12 8:47:35.9 22.74 200.00
293 2219 Rimmert Mulder Amersfoort (N) 12 8:47:36.0 22.74 200.00
294 2287 Jan Nijssen Meijel (N) 12 8:47:46.5 22.74 200.00
295 1871 Paul Hoogers Ede (N) 12 8:47:53.9 22.73 200.00
296 2202 Alphons Hulshof Maria parochie (N) 12 8:48:15.1 22.72 200.00
297 2002 Jaap de Visser Domburg (N) 12 8:48:15.7 22.72 200.00
298 1673 Jos Brouwer Amersfoort (N) 12 8:48:49.7 22.69 200.00
299 2182 Geert de Jonge Annerveenschekanaal (N) 12 8:48:52.8 22.69 200.00
300 1763 Gerrit Hoekman Dalfsen (N) 12 8:49:10.6 22.68 200.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1303 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14