Results



WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)

Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)

1e grote AET Toertocht (25/1)

Aart Koopmans Memorial (26/1)

Criterium Heren A en B, Dames (28/1)

2e grote AET Toertocht (29/1)

Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)

Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)

3e grote AET Toertocht (1/2)

Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)







1e grote AET Toertocht (25/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
1101 2123 Cor Chaigneau Meerkerk (N) 6 5:49:05.3 17.19 100.00
1102 1762 Paul Redeker Utrecht (N) 6 5:49:46.0 17.15 100.00
1103 2190 Meta de Ruyter Hoogblokland (N) 6 5:50:10.0 17.13 100.00
1104 1028 Aad van der Hoort Amstelhoek (N) 6 5:50:49.6 17.10 100.00
1105 1429 Jeannette Noordam Zetten (N) 6 5:54:27.6 16.93 100.00
1106 2226 Thea van der Voort Pijnacker (N) 6 5:54:33.3 16.92 100.00
1107 1177 Kees Lansbergen Delfgauw (N) 6 5:54:33.6 16.92 100.00
1108 2360 Piet Visser Pijnacker (N) 6 5:54:34.7 16.92 100.00
1109 1131 Monique Eggink Zoetermeer (N) 6 5:54:59.4 16.90 100.00
1110 1931 Evert Kleijer Wekerom (N) 6 5:55:05.4 16.90 100.00
1111 1271 Dennis Oudmayer Purmerend (N) 6 5:55:13.8 16.89 100.00
1112 2075 Charles Kosman Huissen (N) 6 5:56:46.6 16.82 100.00
1113 1108 Feite de Vries Soest (N) 6 6:00:53.4 16.63 100.00
1114 1876 Marie - lise van Veelen Rotterdam (N) 6 6:02:03.4 16.57 100.00
1115 1604 Aria van Gent Purmerend (N) 6 6:04:05.2 16.48 100.00
1116 2176 Jaap Klazema Nieuwegein (N) 6 6:04:36.6 16.46 100.00
1117 1408 Emese Palenstijn Zwaag (N) 6 6:05:49.4 16.40 100.00
1118 1407 Csilla Palenstijn-Boer Zwaag (N) 6 6:05:50.1 16.40 100.00
1119 1039 Eef Hoogervorst Hazerswoude (N) 6 6:06:29.6 16.37 100.00
1120 1245 Yvonne Troost Amersfoort (N) 6 6:08:04.5 16.30 100.00
1121 1231 Agaath Sissing Heerde (N) 6 6:08:27.4 16.28 100.00
1122 1340 Ben Smit Zwolle (N) 6 6:09:47.0 16.23 100.00
1123 2102 Frans Bouius Kootstertille (N) 6 6:10:23.9 16.20 100.00
1124 1242 Mieke Witting Loosdrecht (N) 6 6:11:46.3 16.14 100.00
1125 2187 Maike van Herwaarden Nijmegen (N) 6 6:11:56.1 16.13 100.00
1126 1751 Renate Reijns Zoetermeer (N) 6 6:12:28.4 16.11 100.00
1127 1060 Johan Siemonsma Zeist (N) 6 6:12:28.5 16.11 100.00
1128 1985 Jan van Seggelen Oud ade (N) 6 6:13:47.7 16.05 100.00
1129 1571 Petra Mulder-Krop Zwanenburg (N) 6 6:16:11.9 15.95 100.00
1130 2228 Piet Beelen Vijfhuizen (N) 6 6:16:24.3 15.94 100.00
1131 2001 Dim Schoorl Vijfhuizen (N) 6 6:16:24.4 15.94 100.00
1132 1712 Herman Kuipers Vijfhuizen (N) 6 6:16:27.6 15.94 100.00
1133 1199 Trees Krausz-Levelt Amsterdam (N) 6 6:16:36.2 15.93 100.00
1134 1153 Kees Dijkstra Surhuisterveen (N) 6 6:17:08.5 15.91 100.00
1135 2250 Leo Smit Utrecht (N) 6 6:21:42.4 15.72 100.00
1136 2120 Arie Constandse Krabbendijke (N) 6 6:25:09.9 15.58 100.00
1137 2249 Jannie Breugem Spijkerboor (N) 6 6:26:07.1 15.54 100.00
1138 1030 Sasja Taag Haarlem (N) 6 6:26:35.1 15.52 100.00
1139 1189 Jacques Aerts Steenbergen (N) 6 6:26:56.3 15.51 100.00
1140 1390 Jogchum Steensma Haarlem (N) 6 6:29:24.1 15.41 100.00
1141 1162 Gemma Ikelaar Amsterdam (N) 6 6:29:45.9 15.39 100.00
1142 1171 Jeike Biewenga Amstelveen (N) 6 6:30:05.1 15.38 100.00
1143 1103 Kees Zuurbier Stompetoren (N) 6 6:32:01.2 15.31 100.00
1144 1866 Frank Rebel Den haag (N) 6 6:34:13.8 15.22 100.00
1145 1867 Ellen Rebel Den haag (N) 6 6:34:14.0 15.22 100.00
1146 1165 Henk de Jong Steenwijk (N) 6 6:35:58.0 15.15 100.00
1147 1163 Jeroen Huisman Steenwijk (N) 6 6:35:58.7 15.15 100.00
1148 2031 ChritiŽn van Goor Meijel (N) 6 6:36:00.5 15.15 100.00
1149 1164 Nico Werumeus Buning Steenwijk (N) 6 6:36:29.3 15.13 100.00
1150 1701 Hetty Slot-Houtman Westzaan (N) 6 6:37:20.7 15.10 100.00
1151 1261 Loes van Ingen Schenau Leiden (N) 6 6:40:21.5 14.99 100.00
1152 1050 Ton Langerak Nieuw lekkerland (N) 6 6:41:20.5 14.95 100.00
1153 1049 Jan de Vries Nieuw-lekkerland (N) 6 6:41:20.8 14.95 100.00
1154 2330 Chantal de Vries Nieuw-lekkerland (N) 6 6:41:21.0 14.95 100.00
1155 1190 Jannie Kamphuis Hellendoorn (N) 6 6:42:53.2 14.89 100.00
1156 1337 Peter Mantel Andijk (N) 6 6:46:41.8 14.75 100.00
1157 1887 Gerrit Berlijn Koekange (N) 6 6:47:32.3 14.72 100.00
1158 1888 Gemma Berlijn Nijeveen (N) 6 6:47:32.6 14.72 100.00
1159 1721 Jaap Kaspers Heerenveen (N) 6 6:54:26.5 14.48 100.00
1160 1703 Wim Bloemers Paterswolde (N) 6 6:54:27.9 14.48 100.00
1161 1220 Marielle Koopstra Rijsenhout (N) 6 6:57:25.2 14.37 100.00
1162 1378 Monique Bruurs Moergestel (N) 6 6:57:25.6 14.37 100.00
1163 1999 Jan Lanting Gieten (N) 6 7:04:26.6 14.14 100.00
1164 2343 Trees van Bohemen Nijmegen (N) 6 7:07:11.5 14.05 100.00
1165 1174 Lida de Ouden Amstelveen (N) 6 7:10:34.9 13.93 100.00
1166 2365 Monika Langegger Oberdorf (A) 6 7:11:17.1 13.91 100.00
1167 1997 Anne Pieters Gieten (N) 6 7:14:13.2 13.82 100.00
1168 2149 Geert Udding Gieten (N) 6 7:14:14.1 13.82 100.00
1169 1548 Martin Kwakernaak Woudenberg (N) 6 7:14:30.8 13.81 100.00
1170 2318 Jan Mennink Apeldoorn (N) 6 7:14:31.7 13.81 100.00
1171 1144 Henk Timmer Hierden (N) 6 7:15:24.9 13.78 100.00
1172 1793 Ron Uijldert Breda (N) 6 7:18:42.7 13.68 100.00
1173 1414 Lucelle Dankbaar Wierden (N) 6 7:19:50.3 13.64 100.00
1174 1839 Ton Schaaper Heiloo (N) 6 7:21:09.2 13.60 100.00
1175 1865 Rinus van Swieten Zoeterwoude (N) 6 7:24:38.7 13.49 100.00
1176 2362 Rinkje Westendorp Zuidlaren (N) 6 7:24:45.8 13.49 100.00
1177 1335 Dirk Kwantes Andijk (N) 6 7:27:31.9 13.41 100.00
1178 1795 Marjolijn Verschure Almkerk (N) 6 7:32:57.5 13.25 100.00
1179 1800 Pat van den Corput Breda (N) 6 7:32:58.3 13.25 100.00
1180 1797 Carin Stelt Almkerk (N) 6 7:32:58.9 13.25 100.00
1181 1799 Irene Berkhout Breda (N) 6 7:33:00.8 13.24 100.00
1182 1796 Annelies Koekkoek Almkerk (N) 6 7:33:01.1 13.24 100.00
1183 1794 Tommy Moll Breda (N) 6 7:33:01.4 13.24 100.00
1184 1294 - - Hilversum (N) 6 7:42:29.4 12.97 100.00
1185 2289 Els Brakman Zutphen (N) 6 8:20:22.6 11.99 100.00
1186 1582 Jan Uitham Nooderhoogebrug (N) 6 8:54:23.5 11.23 100.00
1187 1600 Klaas Torensma Drachten (N) 6 9:04:33.0 11.02 100.00
1188 1898 Jan willem van der Windt Rotterdam (N) 5 3:02:46.7 27.36 83.33
1189 1524 Jacco van den Hogen Volendam (N) 5 3:06:35.7 26.80 83.33
1190 2277 Frits Wolters Kantens (N) 5 3:19:17.4 25.09 83.33
1191 1682 Klaas Weperen Oosterwolde fr. (N) 5 3:38:58.8 22.83 83.33
1192 1754 Bart Driessen Noordwijk (N) 5 3:43:36.9 22.36 83.33
1193 1375 Leon Rodenburg Den haag (N) 5 3:55:31.5 21.23 83.33
1194 1411 Jakob Greveling Drijber (N) 5 3:59:36.5 20.87 83.33
1195 1040 Arie Kenter Ursem (N) 5 4:26:55.9 18.73 83.33
1196 1729 David Nagtegaal Rotterdam (N) 5 4:36:59.2 18.05 83.33
1197 1938 Arjan Mussert Kaag (N) 5 5:07:20.5 16.27 83.33
1198 1761 Frits Redeker Almere (N) 5 5:29:15.5 15.19 83.33
1199 1336 George Douma Andijk (N) 5 5:39:01.7 14.75 83.33
1200 1874 Angela van der Putten Vijfhuizen (N) 5 5:39:56.1 14.71 83.33
[ Vorige ] [ Volgende ]
1303 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14