Results



WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)

Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)

1e grote AET Toertocht (25/1)

Aart Koopmans Memorial (26/1)

Criterium Heren A en B, Dames (28/1)

2e grote AET Toertocht (29/1)

Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)

Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)

3e grote AET Toertocht (1/2)

Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)







1e grote AET Toertocht (25/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
101 1608 Peter-jan de Koning Zeist (N) 12 7:38:40.2 26.16 200.00
102 2205 Jan Stoker Oosterwolde (N) 12 7:39:09.9 26.13 200.00
103 1235 Ben Arkes Edam (N) 12 7:39:27.3 26.12 200.00
104 2172 Laurens van Gorp Best (N) 12 7:39:29.6 26.12 200.00
105 2008 Arie Bos Pijnacker (N) 12 7:39:40.8 26.11 200.00
106 1319 Ap Doornebos Schalkhaar (N) 12 7:39:45.5 26.10 200.00
107 1155 Thom van Ruitenbeek Leusden (N) 12 7:40:16.2 26.07 200.00
108 1772 Johan Mennink Baak (N) 12 7:40:20.5 26.07 200.00
109 1624 Jan Veen Assen (N) 12 7:40:27.0 26.06 200.00
110 2058 Jan Benedictus Amsterdam (N) 12 7:40:35.0 26.05 200.00
111 2057 Tom Bouma Amsterdam (N) 12 7:40:35.1 26.05 200.00
112 1835 Frans van Winden Pijnacker (N) 12 7:41:02.0 26.03 200.00
113 1572 Emil Root Nieuw-vennep (N) 12 7:41:02.4 26.03 200.00
114 1615 Klaas Molenaar Den haag (N) 12 7:41:18.2 26.01 200.00
115 1616 Otto Tissink Nijelamer (N) 12 7:41:18.6 26.01 200.00
116 2313 Jan Loenen Meteren (N) 12 7:41:56.2 25.98 200.00
117 1441 Otto Fritschy Andelst (N) 12 7:42:03.7 25.97 200.00
118 1984 Jan van Schie Warmond (N) 12 7:42:08.1 25.97 200.00
119 2109 Piet Klaaysen Groede (N) 12 7:43:01.5 25.92 200.00
120 1485 Hendrik Westerbeek Apeldoorn (N) 12 7:44:26.7 25.84 200.00
121 2297 Jan van Vliet Harskamp (N) 12 7:44:43.6 25.82 200.00
122 1169 Geert Herbers Ter apel (N) 12 7:44:49.8 25.82 200.00
123 1213 Pieter van Geldorp Apeldoorn (N) 12 7:45:02.9 25.80 200.00
124 1968 Huub van der Geest Rijpwetering (N) 12 7:48:59.6 25.59 200.00
125 2282 Toon Michiels 's hertogenbosch (N) 12 7:49:48.8 25.54 200.00
126 2039 Ted Groot Heerhugowaard (N) 12 7:51:18.2 25.46 200.00
127 1760 Pieter de Jong Terwispel (N) 12 7:51:39.0 25.44 200.00
128 1009 Cees Wesselink Scherpenzeel (N) 12 7:52:46.7 25.38 200.00
129 1022 Jan Niesten Heeemskerek (N) 12 7:53:06.8 25.36 200.00
130 1350 Ab de Boer Zeist (N) 12 7:55:22.6 25.24 200.00
131 1699 Rocy Damen Drunen (N) 12 7:55:36.4 25.23 200.00
132 1224 Theo Kwakkel Wezep (N) 12 7:56:38.3 25.18 200.00
133 2185 Joop Hilgers Oude pekela (N) 12 7:57:25.0 25.14 200.00
134 1632 Sjaak Stuijt Zoeterwoude (N) 12 7:57:43.3 25.12 200.00
135 2195 Frank Mastenbroek Hellevoetsluis (N) 12 7:58:58.8 25.05 200.00
136 1435 Harry Kolk Bathmen (N) 12 7:59:07.3 25.05 200.00
137 1059 Rene Nederlof Bleskensgraaf (N) 12 7:59:09.7 25.04 200.00
138 1520 Jan Schokker Volendam (N) 12 7:59:34.5 25.02 200.00
139 1927 Henk Bruins Nieuwleusen (N) 12 7:59:38.8 25.02 200.00
140 1878 Han Rotgans Ter heijde (N) 12 8:00:42.3 24.96 200.00
141 1747 Jeroen de Jong Assendelft (N) 12 8:03:59.7 24.79 200.00
142 1748 Sander de Jong Enkhuizen (N) 12 8:04:00.5 24.79 200.00
143 1659 Kees Mors Sint pancras (N) 12 8:04:32.2 24.77 200.00
144 2096 Simon Rog Noordwijk (N) 12 8:05:08.6 24.74 200.00
145 1176 Jan Pluijgers Oud gastel (N) 12 8:05:13.1 24.73 200.00
146 1899 Tjapko Scholten Amsterdam (N) 12 8:05:13.4 24.73 200.00
147 1425 Dennis Smit Spanbroek (N) 12 8:05:19.8 24.73 200.00
148 1434 Bert Kolk Nieuw-beijerland (N) 12 8:05:20.7 24.73 200.00
149 1356 Koen Dukker Waddinxveen (N) 12 8:05:25.9 24.72 200.00
150 1863 Jan van de Grootevheen Hattem (N) 12 8:05:31.1 24.72 200.00
151 2074 Jan Vrieling Hoogeveen (N) 12 8:05:31.5 24.72 200.00
152 2246 Roy Vrieling Hoogeveen (N) 12 8:05:31.6 24.72 200.00
153 1504 Jan Dorrepaal Rijnsaterwoude (N) 12 8:05:39.1 24.71 200.00
154 1089 Arie Drees Harlingen (N) 12 8:05:51.6 24.70 200.00
155 2224 Gerrit Zweers Markelo (N) 12 8:05:52.7 24.70 200.00
156 1522 Jaap Tuip Volendam (N) 12 8:05:53.0 24.70 200.00
157 2024 Jacob Weideman Ruinerwold (N) 12 8:06:07.1 24.69 200.00
158 1470 Jan Jans Beek-ubbergen (N) 12 8:06:13.8 24.68 200.00
159 2263 Gerard de Boer Nieuwleusen (N) 12 8:06:18.3 24.68 200.00
160 2210 Jaap de Gorter Leiden (N) 12 8:06:22.7 24.67 200.00
161 2061 Herman Homminga Zwolle (N) 12 8:08:10.9 24.58 200.00
162 2080 Mark Willems Amsterdam (N) 12 8:08:46.1 24.55 200.00
163 1477 Henri Bommeleyn Zelzate belgie (B) 12 8:09:32.4 24.51 200.00
164 1272 Peter Kooijman Kudelstaart (N) 12 8:10:17.3 24.48 200.00
165 1300 Meindert van den Heuvel Amsterdam (N) 12 8:11:32.8 24.41 200.00
166 2363 DAVID Smith Cb 6 2pb sutton engeland (U) 12 8:11:52.0 24.40 200.00
167 1236 Kees Zwarthoed Volendam (N) 12 8:12:11.2 24.38 200.00
168 1923 - van Vlijmen Prinsenbeek (N) 12 8:13:36.8 24.31 200.00
169 1552 Elly van der Burg Pijnacker (N) 12 8:14:33.0 24.26 200.00
170 2146 Hans Slaa Pesse (N) 12 8:14:34.8 24.26 200.00
171 2294 Ronald Cornelisz Nieuwegein (N) 12 8:15:32.7 24.22 200.00
172 1574 Erica Gielink Nijmegen (N) 12 8:16:17.8 24.18 200.00
173 2049 Peter Klever Lopik (N) 12 8:16:20.2 24.18 200.00
174 1461 Jeltsje Osinga Pingjum (N) 12 8:16:25.4 24.17 200.00
175 1140 Harry Nijhoff Vorden (N) 12 8:16:35.8 24.16 200.00
176 1517 Gerrit Lohuis Rijssen (N) 12 8:16:42.4 24.16 200.00
177 1029 Jan Derksen Loenen (N) 12 8:17:06.2 24.14 200.00
178 2358 Hilbrand Zuidema Blijham (N) 12 8:17:39.8 24.11 200.00
179 1493 Michel Rog Den haag (N) 12 8:17:47.1 24.11 200.00
180 2207 Cor Versluis Arkel (N) 12 8:17:47.6 24.11 200.00
181 1002 Klaas van Burik Koudekerk a/d rijn (N) 12 8:18:13.9 24.09 200.00
182 2255 Hans van Kempen Alphen a/d rijn (N) 12 8:18:14.4 24.09 200.00
183 2346 Jacques Janissen Haarlem (N) 12 8:18:18.6 24.08 200.00
184 1807 Karel ter Steege Enter (N) 12 8:19:20.9 24.03 200.00
185 2216 Erik Botman Wervershoof (N) 12 8:19:22.9 24.03 200.00
186 2254 Jan van Beek Hazerswoude (N) 12 8:19:30.1 24.02 200.00
187 2071 Hendrik jan Schurink Vries (N) 12 8:19:34.2 24.02 200.00
188 1026 Erwin Nederlof Bemmel (N) 12 8:19:35.7 24.02 200.00
189 1850 Kees Smit Den haag (N) 12 8:19:37.5 24.02 200.00
190 1230 Arthur Rijk Leusden (N) 12 8:19:43.4 24.01 200.00
191 1609 Katrien Buyse Dentergem belgie (B) 12 8:19:47.2 24.01 200.00
192 1403 Gert Gierveld Hoofddorp (N) 12 8:19:55.4 24.00 200.00
193 1175 Jery Bruinsma Wormer (N) 12 8:19:58.4 24.00 200.00
194 1180 Bob Tiggelman Assendelft (N) 12 8:19:58.7 24.00 200.00
195 1011 Rob Fiddelaar Wormer (N) 12 8:19:59.5 24.00 200.00
196 1921 Rick Ewalts Neerkant (N) 12 8:20:02.9 24.00 200.00
197 2314 Andrea Landman Oegstgeest (N) 12 8:20:03.6 24.00 200.00
198 1056 Govert van der Wal Schoonhoven (N) 12 8:20:04.1 24.00 200.00
199 2331 Bart Schaafsma De bilt (N) 12 8:20:08.2 23.99 200.00
200 1094 Jack van der Lee Ursem (N) 12 8:20:16.7 23.99 200.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1303 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14