Results
WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)
Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)
1e grote AET Toertocht (25/1)
Aart Koopmans Memorial (26/1)
Criterium Heren A en B, Dames (28/1)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)
Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)
3e grote AET Toertocht (1/2)
Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)
WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
200 km WK Veteranen
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
519
Sjaak Botman
Andijk (N)
12
6:19:33.5
31.62
200.00
2
516
Frans van den Bossche
Aalter belgie (B)
12
6:19:34.4
31.62
200.00
3
507
Jean-luc Ostyn
Kortrijk belgie (B)
12
6:19:37.3
31.61
200.00
4
556
Rob Jager
Utrecht (N)
12
6:25:47.1
31.11
200.00
5
535
Tjamme Hoeksma
Luxwoude (N)
12
6:25:47.7
31.11
200.00
6
544
Piet Hettinga
Heeg (N)
12
6:25:47.9
31.10
200.00
7
525
Wim Oldenburg
Uitwijk (N)
12
6:25:48.1
31.10
200.00
8
524
Teade Wiersma
Hardegarijp (N)
12
6:28:39.2
30.88
200.00
9
532
Douwe Brouwer
Ferwert (N)
12
6:28:40.3
30.87
200.00
10
539
Tjep de Vries
Hijum (N)
12
6:29:04.1
30.84
200.00
11
517
Bernardus Gijzen
Balk (N)
12
6:29:04.5
30.84
200.00
12
555
Bart Schaafsma
De bilt (N)
12
6:29:04.6
30.84
200.00
13
501
Herman Pouwels
Steenwijk (N)
12
6:29:04.6
30.84
200.00
14
526
Jan Oudhuis
Alkmaar (N)
12
6:29:05.3
30.84
200.00
15
512
Jan Palenstijn
Zwaag (N)
12
6:29:05.5
30.84
200.00
16
335
Watze van der Wal
Hijum (N)
12
6:38:34.3
30.11
200.00
17
340
Edwin Mellema
Veendam (N)
12
6:38:34.4
30.11
200.00
18
316
Henri Heijltjes
Nijmegen (N)
12
6:38:49.5
30.09
200.00
19
339
Theo Ligthart
Andijk (N)
12
6:44:27.2
29.67
200.00
20
338
Sjaak Schuitemaker
Andijk (N)
12
6:49:22.3
29.31
200.00
21
322
Gerard jan Oord
Oldemarkt (N)
12
6:49:22.8
29.31
200.00
22
345
Kaspar Knol
Ede (N)
12
6:49:23.0
29.31
200.00
23
308
Hans Middag
Uithoorn (N)
12
6:49:24.7
29.31
200.00
24
560
Harry Gubbels
Helvoirt (N)
12
6:50:04.8
29.26
200.00
25
543
Roelof van de Boer
Boijl (N)
12
6:51:47.2
29.14
200.00
26
527
Kees Bas
Amsterdam (N)
12
6:51:47.5
29.14
200.00
27
558
Gerard Wolfs
Baarle hertog belgie (B)
12
6:51:47.9
29.14
200.00
28
528
Jan Oord
Oldemarkt (N)
12
6:51:49.2
29.14
200.00
29
515
Gerard Ton
Pijnacker (N)
12
6:54:14.4
28.97
200.00
30
303
Henry Pardijs
Vierakker (N)
12
6:54:44.9
28.93
200.00
31
312
Rob Zantinge
Rheden (N)
12
7:03:52.9
28.31
200.00
32
355
Kees Bos
Loenersloot (N)
12
7:03:53.3
28.31
200.00
33
352
Hassan van der Hoff
Zeist (N)
12
7:03:53.7
28.31
200.00
34
321
Paul van Vilsteren
's heerenbroek (N)
12
7:03:54.2
28.31
200.00
35
314
Lieven Dhondt
Hofstade-aalst belgie (B)
12
7:03:54.6
28.31
200.00
36
323
Rinus van Stee
Herkingen (N)
12
7:03:57.4
28.31
200.00
37
348
Andries Roseboom
Lieren (N)
12
7:03:58.7
28.30
200.00
38
317
Mark Vos
Scheemda (N)
12
7:04:14.7
28.29
200.00
39
504
Kees Lansbergen
Delfgauw (N)
12
7:13:58.6
27.65
200.00
40
530
Hans van Wijk
Beneden leeuwen (N)
12
7:14:02.6
27.65
200.00
41
354
Piet Keetman
Haarlem (N)
12
7:22:18.8
27.13
200.00
42
330
Jan van der Eijk
Serooskerke (N)
12
7:55:53.8
25.22
200.00
43
508
Jan Loenen
Meteren (N)
11
7:09:28.4
25.61
183.34
44
536
Her Tesselaar
Heerhugowaard (N)
11
7:26:04.4
24.66
183.34
45
502
Johan Schrader
Spankeren (N)
11
7:40:25.8
23.89
183.34
46
509
Piet Veldt
Akersloot (N)
10
7:39:53.2
21.74
166.67
47
550
Jozef de Weirt
Deinze belgie (B)
9
4:36:55.1
32.50
150.00
48
520
Willem Hoolwerf
Eemdijk (N)
9
4:44:44.1
31.61
150.00
49
548
Henry van Vugt
Almkerk (N)
9
4:49:02.0
31.14
150.00
50
537
George Tanis
Amsterdam (N)
9
5:43:43.6
26.18
150.00
51
318
Henk Hendrix
Ijsselsteijn (N)
9
6:05:00.9
24.66
150.00
52
521
Sijmen Algra
Terwispel (N)
8
4:09:35.9
32.05
133.34
53
341
Ronald Kruijer
Heiligerlee (N)
8
4:12:31.0
31.68
133.34
54
557
Bas Joosten
Boxtel (N)
8
4:24:36.1
30.23
133.34
55
319
Sjaak Stuijt
Zoeterwoude (N)
8
4:52:00.3
27.40
133.34
56
344
Hedde-jan Wiltjer
Giesbeek (N)
7
3:55:50.8
29.68
116.67
57
302
Klaas Brandwijk
Hardinxveld-giessendam (N)
7
3:55:51.4
29.68
116.67
58
307
Wil Gieling
Uithoorn (N)
7
3:56:00.8
29.66
116.67
59
541
Rense Veenstra
Haren (N)
7
3:58:42.7
29.32
116.67
60
554
Jerry Weldam
Nieuwegein (N)
7
4:00:18.4
29.13
116.67
61
327
Pieter van Bergen
Delfgauw (N)
7
4:07:54.7
28.24
116.67
62
511
Kees Hoek
Delft (N)
7
4:19:52.4
26.94
116.67
63
549
Hans Scholing
Ruinen (N)
6
3:20:30.5
29.92
100.00
64
531
Harrie Vehof
Goor (N)
6
3:22:35.7
29.62
100.00
65
346
Tonny Waanders
Haaksbergen (N)
6
3:34:44.8
27.94
100.00
66
304
Kees Verheul
Dordrecht (N)
6
3:38:11.8
27.50
100.00
67
534
Fred Leker
Zonnemaire (N)
6
3:38:52.7
27.41
100.00
68
529
Pieter Bas
Amsterdam (N)
6
3:39:38.5
27.32
100.00
69
546
Willy Langeland
Bedum (N)
5
2:23:55.9
34.74
83.33
70
510
Pieter de Kroon
Wijnjewoude (N)
5
2:35:34.2
32.14
83.33
71
337
Andre Willems
Vorden (N)
5
2:51:47.3
29.11
83.33
72
334
Eric Peirs
Beveren leie belgie (B)
5
3:17:53.4
25.27
83.33
73
353
Jos van Dijk
Nieuwegein (N)
5
4:11:16.5
19.90
83.33
74
503
Ronald de Beer
Hilversum (N)
4
2:01:55.7
32.81
66.67
75
545
Jan-willem van Klinken
Schiedam (N)
4
2:03:40.0
32.35
66.67
76
505
Tonnij Spekschoor
Lievelde (N)
4
2:11:45.0
30.36
66.67
77
329
Willem Hengeveld
De krim (N)
4
2:12:33.1
30.18
66.67
78
513
Koos Huitema
Oosterwolde (N)
4
2:17:29.1
29.09
66.67
79
326
Martin van der Veer
Herkingen (N)
4
2:18:20.8
28.91
66.67
80
540
Jakob Fuhler
Emmen (N)
4
2:22:19.7
28.10
66.67
81
553
Toon Michiels
Vierlingsbeek (N)
4
2:24:44.4
27.64
66.67
82
559
Ronni Viane
Ronse belgie (B)
4
2:27:12.5
27.17
66.67
83
350
Johan Stolze
De lier (N)
4
2:33:53.1
25.99
66.67
84
347
Gerrit Zweers
Markelo (N)
4
2:40:22.7
24.94
66.67
85
538
Jan van Daalen
Heesselt (gld.) (N)
3
1:26:49.3
34.55
50.00
86
523
Bart ter Haar
Enkhuizen (N)
3
1:32:57.4
32.27
50.00
87
331
Gerard Bos
Nunspeet (N)
3
1:44:10.5
28.80
50.00
88
551
Aard Mors
Koedijk (N)
3
1:45:06.1
28.54
50.00
89
325
Jaap de Visser
Domburg (N)
3
2:08:38.0
23.32
50.00
90
522
Aldert Slot
Westzaan (N)
2
1:04:58.5
30.78
33.33
91
311
Marc Zantinge
Rheden (N)
2
1:05:28.7
30.54
33.33
92
342
Anne Hoekstra
Oudega (N)
2
1:08:26.9
29.22
33.33
93
552
Kees Missaar
Schagen (N)
2
1:09:54.3
28.61
33.33
94
506
Nico Tielens
Westerland (N)
1
0:29:40.8
33.69
16.67
95
349
Vincent van Wersch
Tilburg (N)
1
0:31:21.3
31.89
16.67
96
351
Johan Boonstra
Enumatil (N)
1
0:31:35.6
31.65
16.67
97
309
Matthijs Klinkert
Delft (N)
1
0:32:41.3
30.59
16.67
98
301
Ben van der Hoort
Uithoorn (N)
1
0:36:11.2
27.63
16.67
99
310
Bruno Plantinga
Avenhorn (N)
0
·
·
0.00
100
305
Anne pieter Woudstra
Bussum (N)
0
·
·
0.00
[
Volgende
]
103 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2