Results
Snelle Toertocht (24/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)
Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
De Weissensee Cup (2/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
100 km
200 km
60 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
401
5100
Henk Janssen
Amsterdam (N)
10
9:58:58.3
20.03
200.00
402
5654
Kees de Rooij
Zevenbergen (N)
10
9:58:59.8
20.03
200.00
403
5585
John Beele
Steenbergen (N)
10
9:59:00.4
20.03
200.00
404
5665
Luuk Wink
Heerenveen (N)
10
9:59:07.9
20.03
200.00
405
5805
Rob Corsten
Hengelo (N)
10
9:59:18.8
20.02
200.00
406
5806
Freek Corsten
Hengelo (N)
10
9:59:19.2
20.02
200.00
407
5775
Piet Mol
Edam (N)
10
9:59:25.4
20.02
200.00
408
5921
Rene Schieven
Dieren (N)
10
10:00:09.8
19.99
200.00
409
6040
Marianne Schouten
Oostzaan (N)
10
10:00:36.9
19.98
200.00
410
5685
Remi Melman
Nijmegen (N)
10
10:02:00.3
19.93
200.00
411
5632
Joke de Heij
Wijchen (N)
10
10:02:00.8
19.93
200.00
412
6086
Willy Bohets
Hever (B)
10
10:02:00.9
19.93
200.00
413
6083
Simone] Dobbe
St. amants belgie (B)
10
10:02:00.9
19.93
200.00
414
6082
Andre Abbeele
Lebbeke belgie (B)
10
10:02:01.1
19.93
200.00
415
5643
Saskia Gorris-Loeffen
Nijmegen (N)
10
10:02:01.3
19.93
200.00
416
6042
Tinus Selten
Nijmegen (N)
10
10:02:02.0
19.93
200.00
417
6044
Bart van Rooij
Nistelrode (N)
10
10:02:08.9
19.93
200.00
418
5679
Mark van 't Hof
Nijmegen (N)
10
10:02:12.0
19.93
200.00
419
5675
Willem van Dijk
Leidschendam (N)
10
10:02:13.8
19.93
200.00
420
6084
Rudy de Volder
Dendermonde belgie (B)
10
10:02:34.2
19.91
200.00
421
5059
Koos van Asten
Rijswijk (N)
10
10:03:34.5
19.88
200.00
422
6110
Jos Vijn
Hardenberg (N)
10
10:05:17.5
19.83
200.00
423
5778
Gerrit Waanders
Boekelo (N)
10
10:06:50.6
19.77
200.00
424
5753
Ridzerd Elzinga
Hengelo (N)
10
10:06:51.3
19.77
200.00
425
5774
Hetty Blankesteijn
Boekelo (N)
10
10:06:51.4
19.77
200.00
426
5738
Ineke de Veij
Boekelo (N)
10
10:06:52.1
19.77
200.00
427
5015
Hanneke Moussault
Roermond (N)
10
10:07:39.3
19.75
200.00
428
5978
Dirk-jan Glastra
Zeist (N)
10
10:10:35.5
19.65
200.00
429
5684
Jet van Karsen
Den burg (texel) (N)
10
10:11:43.6
19.62
200.00
430
5564
Lida van Uden-Bakker
Oudkarspel (N)
10
10:12:15.6
19.60
200.00
431
5563
Ronald van Uden
Oudkarspel (N)
10
10:12:15.7
19.60
200.00
432
5782
Peter de Vries
Alkmaar (N)
10
10:12:19.0
19.60
200.00
433
5539
Ria Konijn-Nugter
Purmerend (N)
10
10:12:20.6
19.60
200.00
434
5944
Henk jan Horstink
Haaksbergen (N)
10
10:14:54.7
19.52
200.00
435
5943
Gerrit Foks
Haaksbergen (N)
10
10:14:55.3
19.51
200.00
436
5386
Alwin Kwakernaak
Alphen a/d rijn (N)
10
10:15:07.5
19.51
200.00
437
6031
Paul Ottink
Silvolde (N)
10
10:15:15.9
19.50
200.00
438
6077
Siggi Naumann
Burgum (N)
10
10:19:43.6
19.36
200.00
439
6138
Rob Kleijn
Assendelft (N)
10
10:21:28.6
19.31
200.00
440
5466
Dick Reijnders
Oosthuizen (N)
10
10:23:15.5
19.25
200.00
441
5821
Wouter Gezang
Amsterdam (N)
10
10:24:16.4
19.22
200.00
442
5823
Rene Boot
Vinkeveen (N)
10
10:24:18.3
19.22
200.00
443
5517
Ember Sanders
Eindhoven (N)
10
10:25:40.8
19.18
200.00
444
5741
Bernd van Balen Walter
Almere (N)
10
10:26:01.0
19.17
200.00
445
5608
Mieke van Os
Oostzaan (N)
10
10:28:58.0
19.08
200.00
446
5726
Jan Feenstra
Workum (N)
10
10:29:15.1
19.07
200.00
447
5664
Douwe van der Wier
Frieschepalen (N)
10
10:31:03.1
19.02
200.00
448
5467
Paul Vloeijberghs
Purmerend (N)
10
10:34:33.5
18.91
200.00
449
5251
Jan Verdoes
Katwijk aan zee (N)
10
10:34:49.4
18.90
200.00
450
5635
Hugo Hurts
Leidschendam (N)
10
10:35:16.4
18.89
200.00
451
6072
Willem Maschhaupt
Amsterdam (N)
10
10:35:38.6
18.88
200.00
452
5866
Kees Sieswerda
Didam (N)
10
10:36:16.7
18.86
200.00
453
6089
Monika Hirschke
18211 admannshagen duitsl (D)
10
10:36:32.7
18.85
200.00
454
5769
Ben Vink
Noordwijk (N)
10
10:37:19.4
18.83
200.00
455
5285
Jos Schabbink
Saasveld (N)
10
10:39:48.4
18.76
200.00
456
5086
Frans de Rijk
Weesp (N)
10
10:41:06.9
18.72
200.00
457
5085
Bas de Rijk
Weesp (N)
10
10:41:07.3
18.72
200.00
458
5297
Hennie Meijer
Koudekerk a/d rijn (N)
10
10:41:33.6
18.70
200.00
459
6025
Bert Kuiper
Amsterdam (N)
10
10:41:35.1
18.70
200.00
460
5716
Bart Wolters
Zoeterwoude (N)
10
10:41:36.7
18.70
200.00
461
5064
Jan Bogerd
Koudekerk a/d rijn (N)
10
10:41:36.7
18.70
200.00
462
6065
Henk Kleinjan
Hardenberg (N)
10
10:45:53.6
18.58
200.00
463
6111
Rob Hurkmans
Kampen (N)
10
10:45:53.9
18.58
200.00
464
5571
Jan de Haas
Zuidlaren (N)
10
10:45:54.1
18.58
200.00
465
5770
Rems Cramer
Noordwijk (N)
10
10:46:08.5
18.57
200.00
466
6102
Hans Bakker
Noordwijk (N)
10
10:46:09.2
18.57
200.00
467
5949
Henk Overbosch
Bergum (N)
10
10:46:34.9
18.56
200.00
468
5951
Hans Walstra
Britsum (N)
10
10:46:35.2
18.56
200.00
469
5950
Martin Walstra
Meppel (N)
10
10:46:36.0
18.56
200.00
470
5400
Johan Groen
Heerhugowaard (N)
10
10:46:47.4
18.55
200.00
471
5723
Kees Kroon
Volendam (N)
10
10:47:05.8
18.54
200.00
472
5411
Patric Schilder
Volendam (N)
10
10:47:05.9
18.54
200.00
473
5406
Jan Schokker
Volendam (N)
10
10:47:06.5
18.54
200.00
474
6054
Piet Westra
Kollum (N)
10
10:47:30.3
18.53
200.00
475
5510
Elisabeth Post
Broeksterwoude (N)
10
10:50:14.5
18.45
200.00
476
5653
Eva Kostelijk
Nijmegen (N)
10
10:53:15.0
18.37
200.00
477
5591
Willemien Rook
Grave (N)
10
10:53:15.2
18.37
200.00
478
6013
Floris Oldenhof
Amersfoort (N)
10
10:53:17.8
18.37
200.00
479
5799
Andre Boersen
Dordrecht (N)
10
10:54:57.0
18.32
200.00
480
5887
Harm van Vijfeijken
Bussum (N)
10
10:57:40.3
18.25
200.00
481
5941
Willem-jan van Vijfeyken
Rotterdam (N)
10
10:57:41.1
18.25
200.00
482
5922
Joris Blom
Delft (N)
10
10:57:41.2
18.25
200.00
483
5856
Joost Hartgers
Maastricht (N)
10
10:57:41.9
18.25
200.00
484
5638
Huug Kranenburg
Leiden (N)
10
10:58:56.6
18.21
200.00
485
5985
Kees Oostveen
De meern (N)
10
10:59:58.0
18.18
200.00
486
5205
Ernst Boucher
Utrecht (N)
10
11:00:06.7
18.18
200.00
487
5637
Renee Hanenburg
Leiden (N)
10
11:00:40.2
18.16
200.00
488
5459
Marcel van Riel
's-gravezande (N)
10
11:04:27.3
18.06
200.00
489
5458
George Post
Naaldwijk (N)
10
11:04:28.7
18.06
200.00
490
5457
Rob van der Meulen
Naaldwijk (N)
10
11:04:30.3
18.06
200.00
491
5455
Jan van Dijk
's gravenzande (N)
10
11:04:33.9
18.06
200.00
492
5733
Tjeerd Kingma
Uitgeest (N)
10
11:04:36.7
18.06
200.00
493
6002
Frans Luiten
Zoeterwoude (N)
10
11:04:42.9
18.05
200.00
494
5936
Jack Luiten
Zoeterwoude (N)
10
11:04:45.6
18.05
200.00
495
5549
Aad Luiten
Leidschendam (N)
10
11:04:46.6
18.05
200.00
496
5946
Wim Somsen
Wageningen (N)
10
11:04:56.2
18.05
200.00
497
5187
Kees Kappelhoff
Ulvenhout (N)
10
11:06:05.1
18.02
200.00
498
5975
Willem Jansma
Kampen (N)
10
11:06:17.8
18.01
200.00
499
5669
Jan Korteland
Ridderkerk (N)
10
11:10:18.3
17.90
200.00
500
5372
Herman Poelma
Hoorn (N)
10
11:10:34.2
17.90
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1065 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11