Results
Snelle Toertocht (24/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)
Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
De Weissensee Cup (2/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
100 km
200 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
701
4050
Henk Knol
Nijeveen (N)
8
10:03:27.4
19.89
200.00
702
3497
Andre Ton
Geldermalsen (N)
8
10:03:28.1
19.89
200.00
703
3933
Terry Anders
Schoonhoven (N)
8
10:04:24.9
19.85
200.00
704
3519
Anja Noordam
's gravenzande (N)
8
10:04:32.0
19.85
200.00
705
4149
Arjan van den Hoogen
Utrecht (N)
8
10:04:39.4
19.85
200.00
706
3068
Rob de Bruijn
Naarden (N)
8
10:04:43.9
19.84
200.00
707
3232
Cees Zwart
Amsterdam (N)
8
10:04:51.4
19.84
200.00
708
4260
Wim Overkleeft
Naaldwijk (N)
8
10:04:59.2
19.84
200.00
709
3603
Harm Jansen
Sexbierum (N)
8
10:05:04.2
19.83
200.00
710
4311
Jos van der Horst
Bilthoven (N)
8
10:05:22.1
19.82
200.00
711
4264
Ben Pater
Bilthoven (N)
8
10:05:24.2
19.82
200.00
712
3916
Hugo Schrama
Wilnis (N)
8
10:06:25.5
19.79
200.00
713
3398
Ton Korsuize
Lisserbroek (N)
8
10:07:50.8
19.74
200.00
714
3509
Romke Keur
Bolsward (N)
8
10:08:02.8
19.74
200.00
715
3422
Luit Bloem
Waddinxveen (N)
8
10:08:05.2
19.73
200.00
716
3400
Erwin Monteny
Lisse (N)
8
10:09:32.5
19.69
200.00
717
3733
Co Konijn
Purmerend (N)
8
10:10:01.7
19.67
200.00
718
3234
Jos Vijn
Hardenberg (N)
8
10:12:28.0
19.59
200.00
719
3297
Ger Breuklander
Harderwijk (N)
8
10:12:28.9
19.59
200.00
720
3233
Rob Hurkmans
Kampen (N)
8
10:12:29.0
19.59
200.00
721
3156
Ronald van der Meij
Rijswijk (N)
8
10:12:37.7
19.59
200.00
722
4456
Siebe Huisman
Valkenswaard (N)
8
10:13:55.4
19.55
200.00
723
4215
Rob Luijten
Best (N)
8
10:13:59.3
19.54
200.00
724
4278
Bart Meerman
Utrecht (N)
8
10:14:36.0
19.52
200.00
725
4166
Luus Rietkerken-Heslinga
Delft (N)
8
10:14:36.7
19.52
200.00
726
3562
Jan Louter
Hillegom (N)
8
10:16:38.6
19.46
200.00
727
3738
Richard de Wit
Sassenheim (N)
8
10:16:39.8
19.46
200.00
728
4076
Jan peter Engel
Amsterdam (N)
8
10:18:28.7
19.40
200.00
729
3379
Marius Gobel
Amsterdam (N)
8
10:20:09.0
19.35
200.00
730
4285
Huite Gielstra
Tytsjerk (N)
8
10:20:11.4
19.35
200.00
731
3954
Theo Galesloot
Weesp (N)
8
10:20:16.3
19.35
200.00
732
4036
Lia Harkema-Wessels
Stedum (N)
8
10:21:13.8
19.32
200.00
733
3721
Kees Munting
Oosterwolde (N)
8
10:22:00.6
19.29
200.00
734
4443
Henk van Schaardenburgh
Krimpem a/d ijssel (N)
8
10:23:22.4
19.25
200.00
735
3140
Johan Blok
Loosdrecht (N)
8
10:23:23.7
19.25
200.00
736
3806
Ben Schilder
Weesp (N)
8
10:23:28.1
19.25
200.00
737
4496
Wim Willeboer
Geldermalsen (N)
8
10:23:53.8
19.23
200.00
738
3467
Henny Ros
Nieuwpoort (N)
8
10:24:07.0
19.23
200.00
739
3576
Aalt Knikker
Oldebroek (N)
8
10:25:25.9
19.19
200.00
740
4152
Kees Sieswerda
Didam (N)
8
10:26:40.7
19.15
200.00
741
4212
John Zijderhand
Waddinxveen (N)
8
10:27:46.5
19.12
200.00
742
4211
Laura Damen
Gouda (N)
8
10:27:47.0
19.11
200.00
743
4065
Sjaak Gerritsen
Terborg (N)
8
10:27:48.4
19.11
200.00
744
4275
Arie Boer
Giessenburg (N)
8
10:28:20.3
19.10
200.00
745
3432
Peter Selbach
Beek (N)
8
10:28:27.5
19.09
200.00
746
3073
Peter Choufoer
Noordwijk (N)
8
10:28:52.5
19.08
200.00
747
3625
Seine Seigers
Balkbrug (N)
8
10:29:52.7
19.05
200.00
748
3623
Alex Weelink
Ommen (N)
8
10:30:00.1
19.05
200.00
749
4248
Bas Kok
Eindhoven (N)
8
10:30:40.7
19.03
200.00
750
3006
Bart Taag
Haarlem (N)
8
10:30:49.9
19.02
200.00
751
3095
Cor van Ingen
Weurt (N)
8
10:30:55.1
19.02
200.00
752
3314
Kees de Langen
Castricum (N)
8
10:31:14.3
19.01
200.00
753
3811
Henry Smakman
Sassenheim (N)
8
10:31:17.8
19.01
200.00
754
3845
Gerard van Nunen
Diessen (N)
8
10:31:28.7
19.00
200.00
755
3967
Jan Sierat
Leiderdorp (N)
8
10:31:42.4
19.00
200.00
756
3966
Ad Kommer
Leiden (N)
8
10:31:42.7
19.00
200.00
757
3217
Eelco van Beek
Rijswijk zh (N)
8
10:31:43.6
19.00
200.00
758
3607
Inus Sliedregt
Nootdorp (N)
8
10:32:13.9
18.98
200.00
759
4387
Hans Vonk
Berkel en rodenrijs (N)
8
10:32:14.2
18.98
200.00
760
4164
John Mooldijk
Den haag (N)
8
10:32:14.3
18.98
200.00
761
4156
Jos Knoester
Den haag (N)
8
10:32:14.6
18.98
200.00
762
3772
Kees Brasser
Limmen (N)
8
10:32:26.8
18.97
200.00
763
3682
Maita Koenraads-Peeraer
Berlicum (N)
8
10:32:35.6
18.97
200.00
764
3755
Piet Westerwaal
Hoofddorp (N)
8
10:32:40.3
18.97
200.00
765
3757
Henk Rijgersberg
Buiten kaag (N)
8
10:32:40.3
18.97
200.00
766
3752
Arie van der Voorn
Buitenkaag (N)
8
10:32:40.5
18.97
200.00
767
3278
Else van Krieken
Rotterdam (N)
8
10:33:00.5
18.96
200.00
768
4060
Richard Kunst
Alkmaar (N)
8
10:33:18.2
18.95
200.00
769
3858
Timo Vrijenhoek
Rotterdam (N)
8
10:34:06.5
18.92
200.00
770
4096
Niels Snoek
Naarden (N)
8
10:35:28.4
18.88
200.00
771
4428
Ger van der Weijde
Dordrecht (N)
8
10:35:42.3
18.88
200.00
772
3521
Joke Groen-Groenland
Heerhugowaard (N)
8
10:35:46.4
18.87
200.00
773
4424
Wil van der Weijde
Dordrecht (N)
8
10:35:48.6
18.87
200.00
774
3246
Peter Langelaan
Ijsselstein (N)
8
10:36:05.8
18.87
200.00
775
3381
Wim van Ballegooijen
Hurwenen (N)
8
10:36:20.0
18.86
200.00
776
3495
Johan de Teuling
Hurwenen (N)
8
10:36:22.4
18.86
200.00
777
3033
Wim Jacobs
Houten (N)
8
10:36:31.5
18.85
200.00
778
3070
Hennie Derks
Houten (N)
8
10:36:32.3
18.85
200.00
779
3643
Alfred Woudsma
Wormerveer (N)
8
10:37:02.7
18.84
200.00
780
4331
Willy GALJE-VAN PAASSEN
Naaldwijk (N)
8
10:37:40.0
18.82
200.00
781
4413
Aad Hazenbroek
Honselersdijk (N)
8
10:37:41.9
18.82
200.00
782
3004
Peter Jonkers
Heesch (N)
8
10:37:46.5
18.82
200.00
783
3810
Ronnie de Wit
Gameren (N)
8
10:37:46.7
18.82
200.00
784
3003
Marco Claassen
Oss (N)
8
10:37:47.3
18.82
200.00
785
4226
Bert Rinia
Makkum (N)
8
10:38:13.6
18.80
200.00
786
3100
Tom Gademan
Houten (N)
8
10:38:25.4
18.80
200.00
787
3316
Annemarie de Wit-Mourik
Molenaarsgraaf (N)
8
10:38:31.5
18.79
200.00
788
3453
Bram Noorman
Hoogland (N)
8
10:38:34.7
18.79
200.00
789
3922
Martien van der Kraan
Kwintsheul (N)
8
10:38:36.5
18.79
200.00
790
3923
Ria KRAAN-V/D GROENEWEGEN
Kwintsheul (N)
8
10:38:36.9
18.79
200.00
791
3529
Marten Anema
Kimswerd (N)
8
10:38:49.9
18.78
200.00
792
3112
Jos Everlo
Raalte (N)
8
10:38:56.2
18.78
200.00
793
3636
Otto Schouten
Den haag (N)
8
10:39:40.1
18.76
200.00
794
4381
Ben van der Maat
Krommenie (N)
8
10:39:53.4
18.75
200.00
795
3856
Peter Kroon
Assendelft (N)
8
10:39:53.8
18.75
200.00
796
3781
Rob van der Heiden
Baarn (N)
8
10:40:04.8
18.75
200.00
797
3090
Gerben van Oorsouw
Delft (N)
8
10:40:29.2
18.74
200.00
798
3729
Janneke van Beek
Sneek (N)
8
10:42:35.0
18.67
200.00
799
4273
Herman Ridderinkhof
Den hoorn texel (N)
8
10:42:52.0
18.67
200.00
800
4483
Jan Drogt
Dedemsvaart (N)
8
10:43:02.6
18.66
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1402 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
|
15