Results
Snelle Toertocht (24/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)
Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
De Weissensee Cup (2/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
100 km
200 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
401
3975
Jordi de Vreede
Den haag (N)
8
8:55:11.6
22.42
200.00
402
3127
Peter Lelieveld
Nieuwerkerk a/d ijssel (N)
8
8:55:17.1
22.42
200.00
403
4235
Teun Loots
Den haag (N)
8
8:55:22.2
22.41
200.00
404
4476
Evert van Ginkel
Leusden (N)
8
8:55:44.9
22.40
200.00
405
4438
Roelof Dijkstra
Wolvega (N)
8
8:55:47.2
22.40
200.00
406
3644
Henny Beekhuis-Wagenaar
Heerde (N)
8
8:55:49.1
22.40
200.00
407
3617
Fred van Bussel
Vaassen (N)
8
8:55:51.4
22.39
200.00
408
4440
Rinus Rentmeester
Spijkenisse (N)
8
8:56:25.3
22.37
200.00
409
3164
Frank Mooij
Loenen a/d vecht (N)
8
8:56:40.2
22.36
200.00
410
4350
Evert van Uffelen
Nijkerk (N)
8
8:57:31.3
22.32
200.00
411
3130
Henny Ketelaar
Varsselder-veldhunten (N)
8
8:58:29.3
22.28
200.00
412
3985
Nick van Bemmel
Boskoop (N)
8
8:59:29.6
22.24
200.00
413
3549
Wubbo Scholte
Putten (N)
8
9:00:24.0
22.21
200.00
414
4432
Gerard Versteeg
Amsterdam (N)
8
9:00:29.7
22.20
200.00
415
3548
John Duiven
Schagen (N)
8
9:00:35.5
22.20
200.00
416
3410
Bert Mulder
Stroe (N)
8
9:00:35.9
22.20
200.00
417
4008
Jos Wilborts
Biest-houtakker (N)
8
9:01:15.7
22.17
200.00
418
4009
Harrie Wilborts
Biest-houtakker (N)
8
9:01:16.3
22.17
200.00
419
3476
Jan Braas
Sint pancras (N)
8
9:02:45.4
22.11
200.00
420
3383
Jan Aartsen
Harderwijk (N)
8
9:02:47.4
22.11
200.00
421
4155
Greet Markman-Hoogerwerf
Bodegraven (N)
8
9:03:18.8
22.09
200.00
422
3287
Arjan van Schooten
Leiden (N)
8
9:05:02.8
22.02
200.00
423
3284
Tineke Nijssen
Meerkerk (N)
8
9:05:04.5
22.02
200.00
424
3666
Kees Boer
Lopik (N)
8
9:05:12.7
22.01
200.00
425
3283
Jeannet Saat
Nijmegen (N)
8
9:05:14.1
22.01
200.00
426
3180
Marein Goorden
Schijf (N)
8
9:05:23.3
22.00
200.00
427
3080
Jan Bogerd
Koudekerk a/d rijn (N)
8
9:05:26.1
22.00
200.00
428
3270
Theo Meijer
Hazerswoude (N)
8
9:05:26.6
22.00
200.00
429
4462
Rene Jamers
Bergeijk (N)
8
9:05:28.6
22.00
200.00
430
3168
Ad Peeters
Zundert (N)
8
9:05:28.6
22.00
200.00
431
4418
Frans Siero
Groningen (N)
8
9:05:29.0
22.00
200.00
432
4436
Jan Kempenaar
Drogteropslagen (N)
8
9:05:33.2
22.00
200.00
433
3182
Jos Hooijdonk
Achtmaal (N)
8
9:05:34.2
22.00
200.00
434
3345
Cees van den Nieuwendijk
Alphen a/d rijn (N)
8
9:05:35.1
21.99
200.00
435
3210
Jos Meijer
Alphen a/d rijn (N)
8
9:05:35.1
21.99
200.00
436
3373
Hennie Meijer
Koudekerk a/d rijn (N)
8
9:05:35.6
21.99
200.00
437
3416
Hans van Tongeren
Leiderdorp (N)
8
9:05:36.0
21.99
200.00
438
3501
John Zwijnenberg
Venray (N)
8
9:05:36.5
21.99
200.00
439
4414
Koos van der Veen
Bolsward (N)
8
9:05:48.9
21.99
200.00
440
3688
Henny Philipse
Lisserbroek (N)
8
9:06:10.8
21.97
200.00
441
3137
Joop Krabben
Oldenzaal (N)
8
9:06:57.6
21.94
200.00
442
3862
Ed Haan
Veenendaal (N)
8
9:07:00.0
21.94
200.00
443
3863
Ties de Groot
Twello (N)
8
9:07:00.3
21.94
200.00
444
4043
Tjapko Scholten
Amsterdam (N)
8
9:07:08.7
21.93
200.00
445
3457
Cor Witteman
Boskoop (N)
8
9:07:12.8
21.93
200.00
446
3462
Stef Boersen
Boskoop (N)
8
9:07:13.4
21.93
200.00
447
3017
Jan Lenstra
Heerenveen (N)
8
9:07:14.0
21.93
200.00
448
3458
Leo Verbeij
Reeuwijk (N)
8
9:07:16.6
21.93
200.00
449
3456
Ton Snabel
Boskoop (N)
8
9:07:21.5
21.92
200.00
450
3460
Aad Nobel
Reeuwijk (N)
8
9:07:22.3
21.92
200.00
451
3459
Hans Vergeer
Boskoop (N)
8
9:07:22.4
21.92
200.00
452
3321
Rimmert Mulder
Amersfoort (N)
8
9:07:32.1
21.92
200.00
453
3606
Sjaak Jetten
Amersfoort (N)
8
9:07:32.9
21.92
200.00
454
3993
Tom Rientjes
Hengelo (N)
8
9:07:34.9
21.91
200.00
455
4371
Tijmen Steeg
Genemuiden (N)
8
9:07:35.2
21.91
200.00
456
3500
Adri Rozendaal
Sleewijk (N)
8
9:07:39.2
21.91
200.00
457
3767
Peter Kuiper
Zwartsluis (N)
8
9:07:41.3
21.91
200.00
458
3735
Berry Luikinga
Baarn (N)
8
9:08:42.3
21.87
200.00
459
3299
Henk van Schuppen
Almelo (N)
8
9:09:02.3
21.86
200.00
460
3050
Joop Segers
Moordrecht (N)
8
9:09:50.5
21.82
200.00
461
3265
Kees van de Werfhorst
't harde (N)
8
9:10:53.9
21.78
200.00
462
3292
Andre van den Ende
Nisse (N)
8
9:11:12.9
21.77
200.00
463
3196
Pieter Leunis
Hoorn (N)
8
9:11:16.0
21.77
200.00
464
4049
Sievert Uneken
Veendam (N)
8
9:11:16.3
21.77
200.00
465
4269
Jelle Timmermans
Borne (N)
8
9:11:19.9
21.77
200.00
466
4389
Sietse de Haan
Ijsselstein (N)
8
9:11:20.6
21.77
200.00
467
3393
Jan Bakker
Bedum (N)
8
9:12:03.9
21.74
200.00
468
3836
Thijs Hofstra
Wijtgaard (N)
8
9:12:26.7
21.72
200.00
469
3075
Jan Schoolderman
Nieuwegein (N)
8
9:12:27.6
21.72
200.00
470
3368
Ferry van der Heiden
Baarn (N)
8
9:12:51.6
21.71
200.00
471
3763
Nico van de Meer
Wateringen (N)
8
9:13:02.1
21.70
200.00
472
4380
Marcel Monsieur
Diepenbeek belgie (B)
8
9:13:02.9
21.70
200.00
473
3762
Lilian van der Meer
Wateringen (N)
8
9:13:03.8
21.70
200.00
474
3482
Daan Geense
Zaamslag (N)
8
9:13:06.0
21.70
200.00
475
3199
Arjan Bosgra
Halsteren (N)
8
9:13:10.1
21.69
200.00
476
3191
Wim Overtoom
Heerhugowaard (N)
8
9:13:13.5
21.69
200.00
477
3224
Willie Baten
De heurne (N)
8
9:13:19.2
21.69
200.00
478
3129
Hugo te Kaat
Gendringen (N)
8
9:13:19.3
21.69
200.00
479
3417
Arie Drees
Harlingen (N)
8
9:13:46.3
21.67
200.00
480
3983
George van Steijn
Hillegom (N)
8
9:13:46.9
21.67
200.00
481
3739
Willem Guyt
Katwijk (N)
8
9:13:47.8
21.67
200.00
482
3647
Frans Kroon
Haarlem (N)
8
9:13:47.9
21.67
200.00
483
4125
Pieter van Elsas
Bloemendaal (N)
8
9:13:48.2
21.67
200.00
484
3608
Frans van Winden
Pijnacker (N)
8
9:13:49.5
21.67
200.00
485
3610
Rolf Binkhorst
Pijnacker (N)
8
9:13:49.5
21.67
200.00
486
3961
Albert de Koning
Waarder (N)
8
9:13:59.5
21.66
200.00
487
3431
Christiaan Noortman
Noordijk (N)
8
9:14:00.2
21.66
200.00
488
3677
Ab de Boer
Woudsend (N)
8
9:14:03.7
21.66
200.00
489
4145
Kees Wijnker
Obdam (N)
8
9:14:05.8
21.66
200.00
490
3676
Marinette Oomen
Ulvenhout (N)
8
9:14:07.7
21.66
200.00
491
3360
Joep Oude Groen
Glanerbrug (N)
8
9:14:15.0
21.65
200.00
492
3977
Dick Verhaegen
Berkel en rodenrijs (N)
8
9:14:16.0
21.65
200.00
493
4435
Jan Ras
Ruurlo (N)
8
9:14:41.2
21.63
200.00
494
3464
Ron Kauffman
Hillegom (N)
8
9:14:41.4
21.63
200.00
495
3614
Jan Wassenaar
Lisse (N)
8
9:14:45.1
21.63
200.00
496
3101
Johan Kunst
Vriezenveen (N)
8
9:14:45.2
21.63
200.00
497
4048
Martien van der Hoorn
Voorhout (N)
8
9:14:48.9
21.63
200.00
498
3699
Gerard de Boer
Nieuwleusen (N)
8
9:15:04.2
21.62
200.00
499
4218
Giel Schavemaker
Bergen op zoom (N)
8
9:16:03.7
21.58
200.00
500
4136
Lex Priem
Den haag (N)
8
9:16:05.2
21.58
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1402 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
|
15