Results
Snelle Toertocht (24/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)
Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
De Weissensee Cup (2/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
100 km
200 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1301
3372
Jannie MEIJER-VAN DIGGELE
Kouderker a/d rijn (N)
2
4:08:10.8
12.09
50.00
1302
3558
Paul Janse
Amstelveen (N)
2
4:10:24.0
11.98
50.00
1303
4472
Marianne Groeneveld
Zuidland (N)
2
4:21:02.1
11.49
50.00
1304
4057
Caroline Kramer
Alphen a/d rijn (N)
2
5:50:20.5
8.56
50.00
1305
3652
Roelof Moes
Nijeveen (N)
1
0:54:47.2
27.38
25.00
1306
3334
Dirk Zuidam
Oudewater (N)
1
1:00:11.7
24.92
25.00
1307
3950
Gert-jan Rotgans
Den oever (N)
1
1:10:21.4
21.32
25.00
1308
3785
Jaap Beens
Genemuiden (N)
1
1:10:30.6
21.27
25.00
1309
3783
A.H. Postma
Noordbergum (N)
1
1:10:58.3
21.14
25.00
1310
4114
Ge Timmer
Breezand (N)
1
1:12:36.5
20.66
25.00
1311
3243
Adri van der Oord
Abbekerk (N)
1
1:12:39.5
20.64
25.00
1312
3542
Meggy van Dijk
Haarlem (N)
1
1:20:25.6
18.65
25.00
1313
4267
Kees Mulder
Den haag (N)
1
1:27:56.7
17.06
25.00
1314
3824
Conny Stadegaard
Leiden (N)
1
1:33:33.2
16.03
25.00
1315
4159
Piet Zuidgeest
Hoek van holland (N)
1
1:36:09.4
15.60
25.00
1316
3264
Gert Schepers
Coevorden (N)
1
1:39:23.5
15.09
25.00
1317
3298
Wim de Waard
Leiderdorp (N)
1
1:53:45.4
13.19
25.00
1318
3018
Loes Lenstra-Kuipers
Heerenveen (N)
1
2:42:00.2
9.26
25.00
1319
3470
Joost Bendijk
Langerak (N)
0
·
·
0.00
1320
4161
Gerrit van Hasselt
Doorn (N)
0
·
·
0.00
1321
4093
Henk Maas
Terneuzen (N)
0
·
·
0.00
1322
3776
Henk van Luinen
Uithoorn (N)
0
·
·
0.00
1323
3874
Kees Hoek
Delft (N)
0
·
·
0.00
1324
3679
Aldert van der Broek
Made (N)
0
·
·
0.00
1325
4272
Fred Langhorst
Hoek van holland (N)
0
·
·
0.00
1326
4251
Bartho Admiraal
Hekendorp (N)
0
·
·
0.00
1327
4356
Ben Smeeman
Hengelo (N)
0
·
·
0.00
1328
4458
Toon de Lange
Eefde (N)
0
·
·
0.00
1329
4372
Jan Appelhof
Wijk bijduurstede (N)
0
·
·
0.00
1330
4390
Hennie Zonderland
Zeist (N)
0
·
·
0.00
1331
4398
Ton van Raamsdonk
Duiven (N)
0
·
·
0.00
1332
4422
Tanja Penno
50226 freschen duitsland (D)
0
·
·
0.00
1333
4446
Wim Broekmeulen
Biggenkerke (N)
0
·
·
0.00
1334
4448
Bram Buruma
Hallum (N)
0
·
·
0.00
1335
4360
Thera van der Vooren
Amsterdam (N)
0
·
·
0.00
1336
4338
Hans Verbeek
Elburg (N)
0
·
·
0.00
1337
4340
Sacha van Hoorn
Amsterdam (N)
0
·
·
0.00
1338
4342
Jan Prins
Dedemsvaart (N)
0
·
·
0.00
1339
4326
Stef Cornelissen
Malden (N)
0
·
·
0.00
1340
4327
Irene Derks
Malden (N)
0
·
·
0.00
1341
4239
Willem Krijgsman
Moerkapelle (N)
0
·
·
0.00
1342
4280
Lex Arkesteijn
Kwintsheul (N)
0
·
·
0.00
1343
4282
Pierre Vermeule
Middelburg (N)
0
·
·
0.00
1344
4266
Fred Kooiman
Groningen (N)
0
·
·
0.00
1345
3686
Paul Eijgenraam
Berkel rodenrijs (N)
0
·
·
0.00
1346
3736
Henk Otten
Groningen (N)
0
·
·
0.00
1347
3664
Edwin Faaij
Schoonhoven (N)
0
·
·
0.00
1348
3675
Rients de Boer
Woudsend (N)
0
·
·
0.00
1349
3638
Johannes Bergsma
Gorredijk (N)
0
·
·
0.00
1350
3604
Huib van 't Hoog
Nieuwpoort (N)
0
·
·
0.00
1351
3870
Henk van Milligen
Hierden (N)
0
·
·
0.00
1352
3851
Andre Willems
Vorden (N)
0
·
·
0.00
1353
3812
Michiel van Osnabrugge
Huizen (N)
0
·
·
0.00
1354
3798
Jan Krijgsman
Dordrecht (N)
0
·
·
0.00
1355
4100
Nic Scholtes
Naaldwijk (N)
0
·
·
0.00
1356
4069
Wim Pasman
Barchem (N)
0
·
·
0.00
1357
4087
Henk Braam
Veenwouden (N)
0
·
·
0.00
1358
4135
Addy Borst
Hekendorp (N)
0
·
·
0.00
1359
4138
Sanny Stet
Amsterdam (N)
0
·
·
0.00
1360
4203
Gerrie Hoeve-Bisschop
Elburg (N)
0
·
·
0.00
1361
4179
Cees Warmerdam
Lisse (N)
0
·
·
0.00
1362
3946
Karel Gommer
Elst (N)
0
·
·
0.00
1363
3955
Joop Chardon
Nieuwerbrug a/d rijn (N)
0
·
·
0.00
1364
3957
Evert Blomsma
Den haag (N)
0
·
·
0.00
1365
3965
Anne Niemeijer
Foxwolde (N)
0
·
·
0.00
1366
3927
Kees van Dijk
Haastrecht (N)
0
·
·
0.00
1367
3901
Jaap van de Haas
Alkmaar (N)
0
·
·
0.00
1368
3914
Aad van der Hoort
Amstelhoek (N)
0
·
·
0.00
1369
4047
Theo Tessels
Leusden (N)
0
·
·
0.00
1370
4031
Wim Niemeijer
Foxwolde (N)
0
·
·
0.00
1371
4001
Ad de Kort
Eindhoven (N)
0
·
·
0.00
1372
4002
Henriette Doeschot
Delden (N)
0
·
·
0.00
1373
3996
Gerrit Kragt
Venhuizen (N)
0
·
·
0.00
1374
3987
Joost Rotteveel
Zoeterwoude (N)
0
·
·
0.00
1375
3471
Corrie Roozendaal
Langerak (N)
0
·
·
0.00
1376
3496
Ella Haasakken-Schaap
Bruchem (N)
0
·
·
0.00
1377
3494
Ad Haasakker
Bruchem (N)
0
·
·
0.00
1378
3539
Suzanne Boekhoudt
Groningen (N)
0
·
·
0.00
1379
3546
Ger Sosef
Honselersdijk (N)
0
·
·
0.00
1380
3581
Bert Smit
Nijeveen (N)
0
·
·
0.00
1381
3311
Martijn de Reus
St.oedenrode (N)
0
·
·
0.00
1382
3395
Onno Randsdorp
Lisse (N)
0
·
·
0.00
1383
3375
Bas van der Worp
Schalkwijk (N)
0
·
·
0.00
1384
3448
Marianne van Kamp
Naarden (N)
0
·
·
0.00
1385
3451
Arianne van de Bunt
Nijkerk (N)
0
·
·
0.00
1386
3445
Herman Veldkamp
Lochem (N)
0
·
·
0.00
1387
3440
Wim van Wordragen
Ammerzoden (N)
0
·
·
0.00
1388
3008
Mario Slavenburg
Spijkenisse (N)
0
·
·
0.00
1389
3036
Chiquita Welmerink
Wapenveld (N)
0
·
·
0.00
1390
3099
Trees Krausz-Levelt
Amsterdam (N)
0
·
·
0.00
1391
3115
Robert Kuiper
Helmond (N)
0
·
·
0.00
1392
3262
Peter Heskes
Zoetermeer (N)
0
·
·
0.00
1393
3275
Hans Bremmer
Wierden (N)
0
·
·
0.00
1394
3288
Jaco van der Lans
Leidschendam (N)
0
·
·
0.00
1395
3295
Jan Kroes
Hattemerbroek (N)
0
·
·
0.00
1396
3244
Leen Noordam
De lier (N)
0
·
·
0.00
1397
3221
Charles Keijser
Doetinchem (N)
0
·
·
0.00
1398
3235
Henk Kleinjan
Hardenberg (N)
0
·
·
0.00
1399
3157
Corne Kempen
Voorburg (N)
0
·
·
0.00
1400
3172
Udo Rainer
Fresach (A)
0
·
·
0.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1402 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
|
15