Results
Snelle Toertocht (24/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)
Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
De Weissensee Cup (2/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Heren A
Heren B
Dames
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
101
8062
Roy Boeve
Kampen (N)
5
3:37:13.4
34.53
125.00
102
9040
Linda Verdouw
Papekop (N)
5
3:37:36.9
34.46
125.00
103
8032
Cor van Blaaderen
Ouderkerk a/d amstel (N)
5
3:37:53.5
34.42
125.00
104
8003
Jan de Jager
Terband (N)
5
3:38:19.2
34.35
125.00
105
7099
Ytzen Faber
Easterwierrum (N)
5
3:39:23.3
34.19
125.00
106
8061
Bart Hakkenberg
Zoetermeer (N)
5
3:56:36.6
31.70
125.00
107
9004
Annemargreet Kramer
Stiens (N)
5
4:34:07.1
27.36
125.00
108
9062
Sabine van der Wiel
Leiden (N)
5
4:34:11.4
27.35
125.00
109
9008
Baukje Bonnema
Groningen (N)
5
4:39:38.7
26.82
125.00
110
9053
Kimberly Muusse
Zaandam (N)
5
4:39:39.7
26.82
125.00
111
9016
Jeltsje Osinga
Pingjum (N)
5
5:00:57.9
24.92
125.00
112
7086
Frans de Ronde
Monnickendam (N)
4
2:41:22.0
37.18
100.00
113
7036
Roel van Hest
Apeldoorn (N)
4
2:41:56.8
37.05
100.00
114
7028
Ard Alderts
Sint nicolaasga (N)
4
2:45:16.7
36.30
100.00
115
7035
Patrick Schmitz
Alkmaar (N)
4
2:47:17.7
35.87
100.00
116
8105
Arnold Stam
(N)
4
2:47:19.5
35.86
100.00
117
8015
Melvin van Zanten
Oude-wetering (N)
4
2:48:52.3
35.53
100.00
118
8095
Hotze Zandstra
De tike (N)
4
2:48:52.6
35.53
100.00
119
7071
Roy Polmans
Geldrop (N)
4
2:48:54.7
35.52
100.00
120
8031
Stefan Teeuwen
De zilk (N)
4
2:48:55.0
35.52
100.00
121
7046
Miel Rozendaal
Warmenhuizen (N)
4
2:49:18.0
35.44
100.00
122
8069
Jaap Smit
Leiden (N)
4
2:49:55.7
35.31
100.00
123
9035
Lieke Splinter
Ijmuiden (N)
4
2:50:46.5
35.13
100.00
124
8104
René van der Meulen
(N)
4
2:50:55.3
35.10
100.00
125
8084
Benno Crombeen
Hoofddorp (N)
4
2:51:44.9
34.94
100.00
126
7097
Ingmar Berga
Hoogeveen (N)
4
2:52:08.4
34.86
100.00
127
8028
Ties Wielinga
Eindhoven (N)
4
2:52:44.2
34.74
100.00
128
8010
Ron Kortekaas
Voorhout (N)
4
2:53:15.1
34.63
100.00
129
8024
John van Dijk
Landsmeer (N)
4
2:54:50.3
34.32
100.00
130
9029
Kitty Meeth
Amsterdam (N)
4
2:56:05.4
34.07
100.00
131
9051
Yasmin van Benthem
Groningen (N)
4
2:56:05.4
34.07
100.00
132
8064
Gerard Nijgh
Rijnsburg (N)
4
3:02:43.9
32.84
100.00
133
9020
Nynke Huitema
Oldeholtpade (N)
4
3:08:41.2
31.80
100.00
134
9074
Karin Maarse
Groningen (N)
4
3:09:36.5
31.64
100.00
135
8106
Olaf Kotva
(N)
4
3:14:57.0
30.78
100.00
136
9032
Karen Teuling
Eindhoven (N)
4
3:33:50.9
28.06
100.00
137
9015
Ilse Dijkstra
Groningen (N)
4
3:34:29.1
27.97
100.00
138
9050
Astrid de Graaf
Naarden (N)
4
3:51:29.5
25.92
100.00
139
9009
Lybrich Schakel
Tjerkwerd (N)
4
3:56:41.4
25.35
100.00
140
7016
Christijn Groeneveld
Heerhugowaard (N)
3
2:04:26.7
36.16
75.00
141
7027
Willem Hut
Groningen (N)
3
2:04:29.6
36.15
75.00
142
7070
Jochem Janssen
Eindhoven (N)
3
2:04:32.0
36.13
75.00
143
8033
Michiel van Goor
Nijeveen (N)
3
2:04:33.1
36.13
75.00
144
7025
Arjan Smit
Rouveen (N)
3
2:04:33.3
36.13
75.00
145
8050
Jeroen Scheffer
Beverwijk (N)
3
2:10:36.3
34.46
75.00
146
7044
Jeroen Dunnewind
Ommen (N)
3
2:10:36.5
34.45
75.00
147
9039
Esther Hilberink
Zwolle (N)
3
2:11:35.1
34.20
75.00
148
9034
Karin Bakker
Ursem (N)
3
2:30:00.5
30.00
75.00
149
9075
Hanneke van der Lugt
Rijsenhout (N)
3
2:39:54.4
28.14
75.00
150
9030
Marinda van Bergeijk
Lelystad (N)
3
2:47:18.5
26.90
75.00
151
7042
Alexis Contin
(N)
2
1:21:48.5
36.67
50.00
152
8041
Charly Landman
Diemen (N)
2
1:22:25.5
36.40
50.00
153
7055
Rob Hadders
Kraggenburg (N)
2
1:22:58.7
36.15
50.00
154
8102
Wolfgang Wernitznig
(N)
2
1:23:16.2
36.03
50.00
155
7065
Erik Groenendal
Eelde (N)
2
1:27:29.3
34.29
50.00
156
9002
Marja van der Werf
Nes (N)
2
1:27:29.5
34.29
50.00
157
8093
Henri Heijltjes
Nijmegen (N)
2
1:27:54.8
34.12
50.00
158
9056
Lucy Witteman
Oegstgeest (N)
2
1:33:45.3
32.00
50.00
159
9001
Birgit Witte
Amstelveen (N)
2
1:33:50.0
31.97
50.00
160
8047
Ferry de Jong
Ursem (N)
2
1:34:18.1
31.81
50.00
161
7081
Richard Touber
Stiens (N)
1
0:47:28.8
31.59
25.00
162
7012
Fabian van Altena
Zaandam (N)
0
·
·
0.00
163
9054
Kim van Duivenvoorde
Heemskerk (N)
0
·
·
0.00
164
9063
Jenita Hulzebosch-Smit
Loozen (N)
0
·
·
0.00
165
10013
Eric Bisschops
(N)
0
·
·
0.00
166
7038
Haico Bouma
Wolvega (N)
0
·
·
0.00
167
7072
Geert-jan van der Wal
Urk (N)
0
·
·
0.00
168
7073
Erik-jan Hagedoorn
Gouderak (N)
0
·
·
0.00
169
7061
Cedric Michaud
Ane (N)
0
·
·
0.00
170
8045
Endie van Laar
Otterlo (N)
0
·
·
0.00
171
7091
Remko Huisman
Andijk (N)
0
·
·
0.00
172
7092
Thedo Vos
Kudelstaart (N)
0
·
·
0.00
173
8073
Jasper Baan
Alkmaar (N)
0
·
·
0.00
174
8088
Jeroen Lute
Limmen (N)
0
·
·
0.00
175
8053
Alfred Bolks
Oldebroek (N)
0
·
·
0.00
176
8063
Albert Hoolwerf
(N)
0
·
·
0.00
[
Vorige
]
176 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2