Results
Snelle Toertocht (24/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)
Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
De Weissensee Cup (2/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
100 km
200 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
601
2320
Ed van der Vlugt
Berkel en rodenrijs (N)
8
10:09:26.1
19.69
200.00
602
1198
Marien Vermerris
Vlaardingen (N)
8
10:09:33.6
19.69
200.00
603
1892
Rob Dijkstra
Hoogwoud (N)
8
10:09:37.8
19.68
200.00
604
1890
Peter Bakker
Hoogwoud (N)
8
10:09:46.5
19.68
200.00
605
2068
Pe Rinkel
Hoogwoud (N)
8
10:09:54.6
19.68
200.00
606
1840
Janneke van den Berg
Utrecht (N)
8
10:09:56.7
19.67
200.00
607
1138
Theo Pollaart
Lottum (N)
8
10:10:12.0
19.67
200.00
608
2173
Wim Bierbooms
Delft (N)
8
10:10:16.6
19.66
200.00
609
1891
Henk Rens
Muiderberg (N)
8
10:10:23.2
19.66
200.00
610
1163
Ton Rueck
Wassenaar (N)
8
10:11:09.7
19.63
200.00
611
2099
Paul de Bruijckere
Oostburg (N)
8
10:11:13.8
19.63
200.00
612
1220
Jan Bakker
Leerdam (N)
8
10:11:16.5
19.63
200.00
613
1770
Henk Batterink
Zuidwolde (N)
8
10:11:38.1
19.62
200.00
614
1582
Rob Teunissen
B 2320 hoogstraten,belgie (B)
8
10:11:38.6
19.62
200.00
615
2366
Cor Laan
Veenendaal (N)
8
10:11:41.9
19.62
200.00
616
1151
Marinus Oldenkamp
Beilen (N)
8
10:12:03.2
19.61
200.00
617
1889
Herman Nijholt
Hoogwoud (N)
8
10:12:20.8
19.60
200.00
618
2317
Wubbo Scholte
Putten (N)
8
10:12:21.4
19.60
200.00
619
1679
Hugo Vos
Gouda (N)
8
10:12:34.9
19.59
200.00
620
1990
Jaap Breure
Arnhem (N)
8
10:12:41.6
19.59
200.00
621
1671
Rik Bakker
Duiven (gld) (N)
8
10:12:41.9
19.59
200.00
622
1615
Bas van Wijk
Gouda (N)
8
10:12:43.0
19.58
200.00
623
1619
Kees van Nieuwkoop
Reeuwijk (N)
8
10:12:51.0
19.58
200.00
624
2255
Henk Geesink
Huizen (N)
8
10:13:16.9
19.57
200.00
625
2208
Ruud Koops
Delft (N)
8
10:13:25.6
19.56
200.00
626
2209
Rob van Ravensteijn
Den haag (N)
8
10:13:25.6
19.56
200.00
627
1278
Henk Otten
Bornerbroek (N)
8
10:13:26.5
19.56
200.00
628
1566
Jan Jans
Beek-ubbergen (N)
8
10:14:15.4
19.54
200.00
629
2103
Bert de Ouden
Bennekom (N)
8
10:14:39.1
19.52
200.00
630
1268
Wytze Boersma
Delden (N)
8
10:14:47.6
19.52
200.00
631
2105
Floris Mulder
Zoeterwoude (N)
8
10:14:50.4
19.52
200.00
632
1645
Gert Jansen
Enschede (N)
8
10:15:04.1
19.51
200.00
633
2277
Paul Slot
Lonneker (N)
8
10:15:07.5
19.51
200.00
634
1091
Kees Nowee
's gravenzande (N)
8
10:15:15.1
19.50
200.00
635
2293
Jaap Bokhoven
Niederanven luxemburg (L)
8
10:15:21.6
19.50
200.00
636
1090
Aad van Dop
's gravenzande (N)
8
10:15:22.1
19.50
200.00
637
1513
Jaap Kuiper
Oud-annerveen (N)
8
10:15:24.5
19.50
200.00
638
1199
Rien Goudswaard
Vlaardingen (N)
8
10:15:42.4
19.49
200.00
639
1196
Peter Wapenaar
Vlaardingen (N)
8
10:15:42.4
19.49
200.00
640
1227
Roel Wittink
Amsterdam (N)
8
10:15:42.7
19.49
200.00
641
1017
Angelique Berkhout
Heiloo (N)
8
10:15:43.8
19.49
200.00
642
2226
Marie - lise van Veelen
Rotterdam (N)
8
10:15:43.8
19.49
200.00
643
1595
Eric Spaan
Heilo (N)
8
10:15:44.2
19.49
200.00
644
1016
Peter Steenstra
Heiloo (N)
8
10:15:45.3
19.49
200.00
645
2433
Govert Wiggers
Schagen (N)
8
10:15:48.4
19.49
200.00
646
1772
Arie Vergeer
Schalkwijk (N)
8
10:15:52.1
19.48
200.00
647
1134
Jacques Hooijmans
Leidschendam (N)
8
10:15:58.1
19.48
200.00
648
2458
Jan Appelhof
Wijk bijduurstede (N)
8
10:16:05.9
19.48
200.00
649
2039
Gerda Jongerden
Doorn (N)
8
10:16:06.1
19.48
200.00
650
2030
Gerrit van Hasselt
Doorn (N)
8
10:16:06.4
19.48
200.00
651
2024
Rudy Krus
Didam (N)
8
10:16:06.4
19.48
200.00
652
1400
Jelle-jan Klinkert
Castricum (N)
8
10:16:10.6
19.47
200.00
653
2288
Lex Ockeloen
Haarlem (N)
8
10:16:11.6
19.47
200.00
654
1539
Harrie Vreman
Pannerden (N)
8
10:16:16.7
19.47
200.00
655
1076
Lukas Hulzentop
Hoogeveen (N)
8
10:16:19.5
19.47
200.00
656
1636
Boudewijn Haverkorn V.rijsewijk
Rotterdam (N)
8
10:16:21.7
19.47
200.00
657
1235
Roelof Riphagen
Heerde (N)
8
10:16:23.3
19.47
200.00
658
1676
Nico de Jong
Duiven (N)
8
10:16:24.2
19.47
200.00
659
1096
Wiebe Loonstra
Buitenpost (N)
8
10:16:32.4
19.46
200.00
660
1018
Bert Reinders
Tiel (N)
8
10:16:32.9
19.46
200.00
661
2177
Hans Griffioen
Bergambacht (N)
8
10:16:34.3
19.46
200.00
662
2499
Jan ter Avest
Borculo (N)
8
10:16:35.9
19.46
200.00
663
1262
Appie Busker
Sellingen (N)
8
10:16:49.6
19.45
200.00
664
2478
Henk van den Berkmortel
Leusden (N)
8
10:16:49.9
19.45
200.00
665
1510
Rien Groenewegen
Den hoorn (N)
8
10:16:51.1
19.45
200.00
666
1746
Arend Bisschop
Pesse (N)
8
10:16:52.4
19.45
200.00
667
1571
Wim Bekkering
Woubrugge (N)
8
10:16:53.4
19.45
200.00
668
2126
Kees van Loon
Oosterhout (N)
8
10:16:53.8
19.45
200.00
669
2053
Nico Groenendijk
Hengelo (N)
8
10:16:56.0
19.45
200.00
670
1478
Wiebe Nauta
Assen (N)
8
10:16:58.6
19.45
200.00
671
1930
Rob Ploegmakers
Rotterdam (N)
8
10:17:00.5
19.45
200.00
672
1040
Jan Dekker
Almelo (N)
8
10:17:04.7
19.45
200.00
673
2113
Klaas Schenk
Heerjansdam (N)
8
10:17:06.3
19.45
200.00
674
1338
Hans Thoma
Lochem (N)
8
10:17:06.6
19.45
200.00
675
2183
Tinus Rispens
Breda (N)
8
10:17:06.8
19.45
200.00
676
1912
Ben Kikkert
Naarden (N)
8
10:17:06.8
19.45
200.00
677
1456
Henk van Falier
Haarsteeg (N)
8
10:17:08.2
19.44
200.00
678
1652
Gerrit Pluimers
Enter (N)
8
10:17:08.3
19.44
200.00
679
1208
Alex de Bulten
Wezep (N)
8
10:17:08.7
19.44
200.00
680
1849
Dirk Ritsema
Elst (gld) (N)
8
10:17:09.8
19.44
200.00
681
2106
Henri Kleijer
Putten (N)
8
10:17:10.0
19.44
200.00
682
1860
Gijs Slootweg
Zeist (N)
8
10:17:10.1
19.44
200.00
683
1252
Wil van Vught
Vlijmen (N)
8
10:17:10.5
19.44
200.00
684
1207
Paul Ossendrijver
Leusden (N)
8
10:17:10.9
19.44
200.00
685
1225
Anja Lely-Blom
Maassluis (N)
8
10:17:11.1
19.44
200.00
686
2363
Hans Lippmann
Den haag (N)
8
10:17:11.8
19.44
200.00
687
1590
Gerard Oostdam
Noordwijkerhout (N)
8
10:17:11.8
19.44
200.00
688
1224
Peter Lely
Maassluis (N)
8
10:17:12.0
19.44
200.00
689
1206
Irma Ossendrijver
Leusden (N)
8
10:17:12.2
19.44
200.00
690
1215
Arja Schellevis
Zeist (N)
8
10:17:12.8
19.44
200.00
691
1240
Eelco van der Werf
Zeist (N)
8
10:17:13.4
19.44
200.00
692
1216
Kobus Schellevis
Zeist (N)
8
10:17:14.5
19.44
200.00
693
1877
Bert van der Stoep
Hattem (N)
8
10:17:16.2
19.44
200.00
694
1509
Wim Lindenburg
Leidschendam (N)
8
10:17:17.7
19.44
200.00
695
2186
Andre Lievens
Breda (N)
8
10:17:18.6
19.44
200.00
696
1935
Tietia JONGE DE-RIETDIJK
Maassluis (N)
8
10:17:22.9
19.44
200.00
697
2435
Ans Mulder
Schagerbrug (N)
8
10:17:23.2
19.44
200.00
698
2337
Afke Verschoor
Breezand (N)
8
10:17:24.0
19.44
200.00
699
2409
Geert Schutten
Beilen (N)
8
10:17:24.9
19.44
200.00
700
1997
Mischa Zuydendorp
Pijnacker (N)
8
10:17:25.8
19.44
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1512 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
|
15
|
16