Results
Snelle Toertocht (24/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)
Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
De Weissensee Cup (2/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
100 km
200 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
301
2218
Stef Gemmink
Tonden (N)
8
8:53:31.1
22.49
200.00
302
1526
Jan Streunding
Oude pekela (N)
8
8:53:37.6
22.49
200.00
303
2351
Theo Straathof
Oude wetering (N)
8
8:53:51.7
22.48
200.00
304
1483
Hinke Ijmker-Kiekebelt
Hoogeveen (N)
8
8:54:12.0
22.46
200.00
305
1484
Reinder Ijmker
Hoogeveen (N)
8
8:54:12.4
22.46
200.00
306
2195
Lieuwe Bergstra
Lemmer (N)
8
8:54:27.0
22.45
200.00
307
1507
Werner Oude Avenhuis
Enschede (N)
8
8:55:25.2
22.41
200.00
308
1497
Carel Vaneker
Lonneker (N)
8
8:55:26.7
22.41
200.00
309
1231
Ad de Kuiper
Hank (N)
8
8:56:36.1
22.36
200.00
310
1575
Piet van der Werf
Hazerswoude (N)
8
8:56:42.4
22.36
200.00
311
1137
Hans Sanders
Bergschenhoek (N)
8
8:56:59.0
22.35
200.00
312
1101
Aad Roosemalen
Woubrugge (N)
8
8:58:03.0
22.30
200.00
313
2121
Dick Oppedijk
Hoogeveen (N)
8
8:58:56.9
22.27
200.00
314
2000
Henk Holtkuile
Lettele (N)
8
8:59:12.4
22.25
200.00
315
1665
David Zaal
Mijdrecht (N)
8
8:59:15.5
22.25
200.00
316
1783
Gerard Versteeg
Amsterdam (N)
8
8:59:25.3
22.25
200.00
317
1061
Peet Zijlstra
Joure (N)
8
8:59:31.1
22.24
200.00
318
2247
Eileen Rijnks
Capelle a/d ijssel (N)
8
8:59:43.4
22.23
200.00
319
2345
Henny van der Fits
Haarlem (N)
8
8:59:50.5
22.23
200.00
320
1089
Kees Voogt
Hoek van holland (N)
8
9:00:05.5
22.22
200.00
321
1743
Jan Veenstra
Garmerwolde (N)
8
9:00:06.7
22.22
200.00
322
1643
Linda Michiels
Vierlingsbeek (N)
8
9:00:33.8
22.20
200.00
323
2347
Richard de Boer
Laren (N)
8
9:01:09.4
22.17
200.00
324
2383
Freek Barels
Enschede (N)
8
9:01:50.3
22.15
200.00
325
1363
Rini van Veen
Culemborg (N)
8
9:03:23.6
22.08
200.00
326
2333
S. Plantinga
Gytsjerk (N)
8
9:03:44.3
22.07
200.00
327
1808
Ton Wessel
Nijmegen (N)
8
9:04:23.5
22.04
200.00
328
1807
Bert Wennekes
Eerbeek (N)
8
9:04:23.9
22.04
200.00
329
1897
Ingrid van Berkel
Ellecom (N)
8
9:05:47.4
21.99
200.00
330
2004
Arie Gijzen
Muiderberg (N)
8
9:05:59.9
21.98
200.00
331
1422
Ruud Steenvoorden
Breezand (N)
8
9:06:17.1
21.97
200.00
332
2090
Albert van Lawick Van pabst
Amsterdam (N)
8
9:06:59.4
21.94
200.00
333
2304
Peter Hartveld
Ter aar (N)
8
9:07:10.5
21.93
200.00
334
1955
Cor Nat
Oosthuizen (N)
8
9:07:11.1
21.93
200.00
335
1666
Erik van Leuken
Vught (N)
8
9:08:00.9
21.90
200.00
336
2058
Teunis-jan Bikker
Utrecht (N)
8
9:08:12.9
21.89
200.00
337
2093
Han Rotgans
Ter heijde aan zee (N)
8
9:08:40.7
21.87
200.00
338
1859
Henk Veurink
Ommen (N)
8
9:08:48.8
21.87
200.00
339
1920
Alfred Gelevert
Noordwijk (N)
8
9:08:51.7
21.86
200.00
340
1442
Hub Willems
Guttecoven (N)
8
9:09:24.7
21.84
200.00
341
2243
Jack Jobing
Meppel (N)
8
9:09:36.3
21.83
200.00
342
2261
Rudolph Stiekema
Meppel (N)
8
9:09:36.6
21.83
200.00
343
1036
Cees Wesselink
Scherpenzeel (N)
8
9:09:46.4
21.83
200.00
344
1010
Rene Nederlof
Bleskensgraaf (N)
8
9:10:29.9
21.80
200.00
345
1919
Theo Kwakkel
Wezep (N)
8
9:10:44.7
21.79
200.00
346
2421
Han Goossens
Boxtel (N)
8
9:10:48.3
21.79
200.00
347
1374
Jan van Sleen
Zwolle (N)
8
9:10:58.5
21.78
200.00
348
1709
Frans Zoetemelk
Rijpwetering (N)
8
9:10:59.1
21.78
200.00
349
1150
Bas de Haas
Leidschendam (N)
8
9:11:00.6
21.78
200.00
350
1778
Jan Dikkerboom
Maarssen (N)
8
9:11:20.4
21.77
200.00
351
1712
Marc Zantinge
Rheden (N)
8
9:11:28.0
21.76
200.00
352
1630
Jan Jagersma
Waskemeer (N)
8
9:11:35.5
21.76
200.00
353
1629
Rinke Meijer
Ureterp (N)
8
9:11:36.4
21.75
200.00
354
1839
Giselle Kooij
Utrecht (N)
8
9:11:37.0
21.75
200.00
355
2051
Nelleke KOETSIER-VAN DER WEL
Moerkapelle (N)
8
9:11:39.4
21.75
200.00
356
1668
Hans Colstee
Waalwijk (N)
8
9:11:48.3
21.75
200.00
357
2339
Karin Merck
Oss (N)
8
9:12:19.7
21.73
200.00
358
1896
Henk v/d Vorst
Terheijden (N)
8
9:12:30.7
21.72
200.00
359
1856
Frank van den Brandt
Boxtel (N)
8
9:12:39.9
21.71
200.00
360
1586
Melle Bakker
Meppel (N)
8
9:12:44.6
21.71
200.00
361
1112
Marijke LAGERWERF-DE GROOT
De lier (N)
8
9:12:56.8
21.70
200.00
362
2469
Andrea Landman
Oegstgeest (N)
8
9:12:59.1
21.70
200.00
363
2457
Letty Ruhaak
Leiden (N)
8
9:12:59.5
21.70
200.00
364
1616
Flip Noordijk
Fijnaart (N)
8
9:13:12.7
21.69
200.00
365
2211
Jan piet Glasbergen
Rijnsburg (N)
8
9:13:36.2
21.68
200.00
366
2229
Herman Rouwe
Ferwerd (N)
8
9:13:40.8
21.67
200.00
367
2069
Jacob Caron
Helvoirt (N)
8
9:14:02.0
21.66
200.00
368
2248
Kaeye Rijnks
Leeuwarden (N)
8
9:14:02.6
21.66
200.00
369
2382
Jan Riessen
Zwolle (N)
8
9:14:46.5
21.63
200.00
370
1181
Henk van Schuppen
Almelo (N)
8
9:15:50.4
21.59
200.00
371
2437
Leo Booms
Heerhugowaard (N)
8
9:15:51.7
21.59
200.00
372
2254
Jan Zegers
Terneuzen (N)
8
9:16:30.8
21.56
200.00
373
1143
Albert Tammenga
Ter apel (N)
8
9:16:32.3
21.56
200.00
374
2130
Anton Uijttewaal
Schalkwijk (N)
8
9:16:43.5
21.55
200.00
375
1574
Harry Nijhoff
Toldijk (N)
8
9:16:45.7
21.55
200.00
376
1553
Frans Elferink
Winterswijk-meddo (N)
8
9:16:58.2
21.55
200.00
377
2096
Bauke Smit
Roosendaal (N)
8
9:16:58.9
21.54
200.00
378
1554
Nico Overkamp
Winterswijk-meddo (N)
8
9:16:58.9
21.54
200.00
379
1014
Wiebren Boersma
Havelte (N)
8
9:17:05.8
21.54
200.00
380
2322
Jaap Langeveld
Koudekerk a/d rijn (N)
8
9:17:06.8
21.54
200.00
381
1834
Ben van der Tang
Roelofarendsveen (N)
8
9:17:09.3
21.54
200.00
382
1836
Leo Onderwater
Zoeterwoude (N)
8
9:17:09.9
21.54
200.00
383
1832
Huub Dekker
Ammerstol (N)
8
9:17:10.2
21.54
200.00
384
1758
Arie Gravesteijn
Bergschenhoek (N)
8
9:17:17.8
21.53
200.00
385
2080
Oswald Burggraeve
Zelzate belgie (B)
8
9:17:18.7
21.53
200.00
386
2249
Jappie Nagelhout
Sint nicolaasga (N)
8
9:17:28.3
21.53
200.00
387
2358
Reinoud Brouwer
Haren (N)
8
9:17:42.3
21.52
200.00
388
1900
Harold Hutten
Veenendaal (N)
8
9:17:46.4
21.51
200.00
389
2110
Steve Nieuwenhuis
Oisterwijk (N)
8
9:17:51.2
21.51
200.00
390
1784
Marten Taekema
Kootstertille (N)
8
9:18:13.8
21.50
200.00
391
2014
Ronald Cornelisz
Nieuwegein (N)
8
9:18:30.3
21.49
200.00
392
1820
Jeroen Funken
Assen (N)
8
9:18:36.0
21.48
200.00
393
1801
Gerard Boersma
Nieuwe pekela (N)
8
9:18:40.8
21.48
200.00
394
1608
Bauke Wallinga
Boskoop (N)
8
9:18:45.3
21.48
200.00
395
1797
Rene Boersma
Margraten (N)
8
9:18:45.5
21.48
200.00
396
2120
Jaap Versluis
Culemborg (N)
8
9:19:22.9
21.45
200.00
397
2250
Henk de Vries
Sneek (N)
8
9:19:32.1
21.45
200.00
398
1449
Jan Zwartjens
Goor (N)
8
9:19:33.5
21.45
200.00
399
1230
Theo Terhurne
Haaksbergen (N)
8
9:19:39.5
21.44
200.00
400
1825
Marco Timmer
Epe (N)
8
9:19:50.2
21.43
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1512 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
|
15
|
16