Results
Snelle Toertocht (24/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)
Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
De Weissensee Cup (2/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
100 km
200 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
201
2411
Arjen van der Steege
497799niederlangen duitsl (D)
8
8:24:25.4
23.79
200.00
202
1285
Paul van der Gouw
Apeldoorn (N)
8
8:24:33.2
23.78
200.00
203
1318
Jan van Schie
Hoogmade (N)
8
8:24:41.3
23.78
200.00
204
1160
Gea Dijk-Schuurman
Nieuwleusen (N)
8
8:24:44.4
23.77
200.00
205
1296
Jochem Gosselink
Arnhem (N)
8
8:24:53.2
23.77
200.00
206
1447
Patrick Rasing
Angeren (N)
8
8:24:57.3
23.76
200.00
207
2221
Jos van Dijk
Nieuwegein (N)
8
8:25:07.8
23.76
200.00
208
1612
Andre Willems
Vorden (N)
8
8:25:42.4
23.73
200.00
209
1049
Klaas Veld
Assen (N)
8
8:25:59.2
23.72
200.00
210
1492
Hendrik Westerbeek
Apeldoorn (N)
8
8:26:09.6
23.71
200.00
211
1048
Hendrik Bakker
Wijnaldum (N)
8
8:26:16.7
23.70
200.00
212
1605
Ernst-jan Weijen
Dongen (N)
8
8:28:05.6
23.62
200.00
213
1367
Ton Arendonk
Veenendaal (N)
8
8:28:05.7
23.62
200.00
214
2438
Jappie Bosma
Oudega (w) (N)
8
8:31:26.7
23.46
200.00
215
2190
Jan Rijpma
Giekerk (N)
8
8:31:34.2
23.46
200.00
216
1792
Walter Zijlstra
Drachten (N)
8
8:31:34.5
23.46
200.00
217
2462
Jan van der Wal
Hijum (N)
8
8:31:50.9
23.44
200.00
218
1899
Gerbrand Hutten
Veenendaal (N)
8
8:32:08.4
23.43
200.00
219
7409
Luuc Teuben
Hattem proteq (N)
8
8:32:40.6
23.41
200.00
220
1861
Karel Kuperus
Noordhorn (N)
8
8:33:08.0
23.39
200.00
221
2414
Joop Verlaan
Zeewolde (N)
8
8:33:15.5
23.38
200.00
222
1175
Jaap Olieman
Berkel en rodenrijs (N)
8
8:33:23.8
23.37
200.00
223
1184
Joop Hilgers
Blijham (N)
8
8:33:40.0
23.36
200.00
224
1800
Jan Hulkenberg
Zevenaar (N)
8
8:33:40.2
23.36
200.00
225
1047
Jan Schrauwen
Roosendaal (N)
8
8:33:49.1
23.35
200.00
226
2224
Theo Lam
Vorden (N)
8
8:33:52.8
23.35
200.00
227
1988
Kees Groot
Heerhugowaard (N)
8
8:34:56.6
23.30
200.00
228
1983
Steven van de Vijver
Amsterdam (N)
8
8:35:03.2
23.30
200.00
229
2070
Hinnie Rakhorst
Rotterdam (N)
8
8:35:03.6
23.30
200.00
230
2308
Bert van Ijzendoorn
Tiel (N)
8
8:35:24.8
23.28
200.00
231
2063
Edwin Derksen
Doornenburg (N)
8
8:35:25.0
23.28
200.00
232
2350
Sjoerd Nauta
Bergen (N)
8
8:35:27.3
23.28
200.00
233
1888
Marcel Slooten
Hoogwoud (N)
8
8:35:34.3
23.28
200.00
234
1506
Harold Kronenburg
Enschede (N)
8
8:36:45.1
23.22
200.00
235
7406
Jan Nagelhout
Proteq (N)
8
8:36:47.2
23.22
200.00
236
2036
Frank van der Zanden
Den haag (N)
8
8:37:32.9
23.19
200.00
237
2032
Ruud Koch
Geldermalsen (N)
8
8:37:33.4
23.19
200.00
238
1960
Johan Smit
Nieuwegein (N)
8
8:38:19.7
23.15
200.00
239
2198
Bert Nieuwenhuis
Loenen gld. (N)
8
8:39:03.2
23.12
200.00
240
1438
Jan Zweers
Goor (N)
8
8:39:11.1
23.11
200.00
241
1439
Henk Kauderer
Den haag (N)
8
8:39:23.0
23.10
200.00
242
1941
Andre van der Pouw Kraan
Rijpwetering (N)
8
8:39:27.4
23.10
200.00
243
2456
Jeroen Bakker
Nieuwegein (N)
8
8:39:33.9
23.10
200.00
244
2081
Gaby Peirs
Beveren leie belgie (B)
8
8:39:35.8
23.09
200.00
245
1326
Wim Voorhout
Eindhoven (N)
8
8:39:38.2
23.09
200.00
246
2143
Gerrie Hoeve-Bisschop
Elburg (N)
8
8:40:12.8
23.07
200.00
247
2139
Gera van APERLO-VD HEIDE
Nunspeet (N)
8
8:40:13.6
23.07
200.00
248
1816
Egbert Vossebelt
Ermelo (N)
8
8:40:43.3
23.04
200.00
249
2153
Bart Scholts
Peperga (N)
8
8:41:18.7
23.02
200.00
250
2373
Jan waling Huisman
Harlingen (N)
8
8:41:26.9
23.01
200.00
251
1894
Hans Endeman
Wijhe (N)
8
8:41:39.6
23.00
200.00
252
2400
Sylvester Holtmaat
Luttenberg (N)
8
8:41:41.8
23.00
200.00
253
1943
Jan Vlieger
Hoogmade (N)
8
8:42:20.8
22.97
200.00
254
1925
I. Schuman
Amsterdam (N)
8
8:42:43.3
22.96
200.00
255
2263
Willij Schurink
Lichtenvoorde (N)
8
8:42:46.8
22.95
200.00
256
1474
Tom de Graaf
Callantsoog (N)
8
8:43:04.9
22.94
200.00
257
1953
Stefan Vlaar
Beemster (N)
8
8:43:07.4
22.94
200.00
258
2374
Jan Hanskamp
Meppel (N)
8
8:43:09.5
22.94
200.00
259
1926
Ab Verheul
Nijmegen (N)
8
8:43:16.6
22.93
200.00
260
2371
Hendrik jan Schurink
Vries (N)
8
8:43:17.6
22.93
200.00
261
1823
Martin Timmer
Klarenbeeek (N)
8
8:43:21.4
22.93
200.00
262
2379
Jan Vrieling
Hoogeveen (N)
8
8:43:30.7
22.92
200.00
263
1527
Henk Bos
Zwartebroek (N)
8
8:43:32.0
22.92
200.00
264
1133
Govert van der Wal
Schoonhoven (N)
8
8:43:59.3
22.90
200.00
265
1732
Jos Drabbels
Leiden (N)
8
8:44:10.1
22.89
200.00
266
1528
Gert Mulder
Zwartebroek (N)
8
8:44:16.8
22.89
200.00
267
2124
Emil Root
Nieuw-vennep (N)
8
8:44:29.1
22.88
200.00
268
2451
Han van Scherpenzeel
Ter aar (N)
8
8:44:38.3
22.87
200.00
269
1597
Caroline Bruggemans
Rotterdam (N)
8
8:44:38.6
22.87
200.00
270
1598
Edwin Seuneke
Maasdijk (N)
8
8:44:39.1
22.87
200.00
271
1976
Geurt Jedeboer
Amsterdam (N)
8
8:45:20.9
22.84
200.00
272
2466
Age Bokma
Koudum (N)
8
8:45:56.5
22.82
200.00
273
2401
Tonnie Haitel
Emmer compascum (N)
8
8:45:56.8
22.82
200.00
274
1253
Ap Doornebos
Schalkhaar (N)
8
8:46:20.5
22.80
200.00
275
1760
Epke Zonderland
St.nicolaasga (N)
8
8:47:00.7
22.77
200.00
276
1648
Walther van Os
St.nicolaasga (N)
8
8:47:01.3
22.77
200.00
277
1264
Arie Drees
Harlingen (N)
8
8:47:16.6
22.76
200.00
278
2273
Jos Fugers
Leiden (N)
8
8:48:04.5
22.72
200.00
279
2272
Bart Fugers
Leiden (N)
8
8:48:05.0
22.72
200.00
280
1932
Arthur van Winsen
Leiden (N)
8
8:48:06.4
22.72
200.00
281
1933
Hans Rodenburg
Leiden (N)
8
8:48:08.7
22.72
200.00
282
1717
Janus van Liempt
Leiden (N)
8
8:48:28.0
22.71
200.00
283
1924
Kees van den Aker
Esch (N)
8
8:48:42.1
22.70
200.00
284
1886
Heite Dommerholt
Holten (N)
8
8:49:03.2
22.68
200.00
285
1115
Ad Jansen
9971 lembeke belgie (B)
8
8:49:05.8
22.68
200.00
286
2410
Fred van Dam
Zwolle (N)
8
8:49:56.0
22.64
200.00
287
2184
Jan Oostenbrink
Breda (N)
8
8:50:50.6
22.61
200.00
288
1865
Hans van Klaveren
Noordwijk (N)
8
8:51:00.9
22.60
200.00
289
1863
Pieter van den Brink
Noordwijk (N)
8
8:51:04.8
22.60
200.00
290
1371
Jos van de Leijgraaf
Huissen (N)
8
8:51:08.4
22.59
200.00
291
1928
Henk Hissink
Eefde (N)
8
8:51:11.3
22.59
200.00
292
2460
Arend Breukink
Borculo (N)
8
8:51:11.4
22.59
200.00
293
2313
John Neidhofer
Den-oever (N)
8
8:51:24.5
22.58
200.00
294
1972
Dik Ellerbroek
Enschede (N)
8
8:51:40.6
22.57
200.00
295
1223
Joost van der Schoot
Hedel (N)
8
8:52:16.1
22.55
200.00
296
1222
Gerard van der Schoot
Hedel (N)
8
8:52:16.4
22.54
200.00
297
1656
Fons Koelen
Olst (N)
8
8:52:30.1
22.54
200.00
298
2059
Jan de Leede
Schoonhoven (N)
8
8:52:43.4
22.53
200.00
299
2467
Matty van Rijn
Woubrugge (N)
8
8:52:53.1
22.52
200.00
300
2450
Frans Veul
Anna-paulowna (N)
8
8:52:58.7
22.52
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1512 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
|
15
|
16